Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
hola .....dalsi kulata stranka..... jupiiii. A to kazdopadne ze my budeme vyjimky!!
Profilova fotka
Baru, no vidíš.. jak pěkně postupujem.. další "výročí" :-)
Profilova fotka
Určitě máme pravdu...jsme vyjimyk :-) Bass máš pravdu..60 stránka...jupíííí
Profilova fotka
Holky, co budete dneska dělat? Jani, kdy začneš vyrábět ty vývazky, jmenovky, atd. Těšíš se na to? :-)
Profilova fotka
Leni já jedu na 11 k té kamarádce a pak jdeme ještě juknout na nějaké šaty...a docela se na to těším, zatím vymýšlím pozvánky na večer na oslavu a pak se bude pokračovat ve zbytku...
Profilova fotka
Tak to jo.. my na večerní oslavu zvát nebudeme.. všichni budou s náma už na oběd, resp. na obřad a pak oběd.. :-) Měj se hezky a ať to kamarádka zvládá..
Profilova fotka
Dobré ráno děvčata-to mám krásný slunečný den! To víte,že nám všem to vyjde-jsme přece šikovný a pěkný holky,ne?!? :-D Já jdu taky dneska do města shánět VELKÝ bílý deštník (jen tak pro případ),určitě ho ale nebudu potřebovat,protože celý říjen bude nádherně!!!!!!!!! :-N
Profilova fotka
ahoj Luci, to víš, že bude pěkně.. :-)
Profilova fotka
Leni no s náma na obřadu a na obědě bude jen rodina...na obřad se samozřejmně může přijet podívat kdokoli, kdo bude chtít, ale známí budou pozvaní až na večer, spíše na 4 hodinu :-) Luci ahojky no vidíš, velký bílý deštník, to mě ani nenapadlo, že by třeba mohlo pršet...já spíše jeden den přemýšlela, aby nepadal sníh, ale to je ještě brzy :-)
Profilova fotka
Já nad tím ani nepřemýšlím.. a když bude deštník, tak máme velkej šedej.. ;-) nad sněhem jsem nepřemýšlela, protože i když tady by to bylo možné, tam kde bude svatba tak tam sníh nebude.. :-)
Profilova fotka
Ne,určitě bude nádherně!!!!Ale jistota je jistota!!! ;-) Konečně jsem našla fotku prstýnků,které si nejspíš vyberem,tak jsem ho hned dala do alba. My jsme původně měli naplánováno,že nás bude kolem 15 lidí,nakonec je z toho 33! Potom jsme měli spočítáno,že pošleme jen 20 oznámení,nakonec je jich 60! :-N
Profilova fotka
Luci, prstýnky jsou krásné !! :-) my je jdeme objednávat dneska.. My jsme měli původně cca 50lidí, ale je z toho nakonec cca 30.. Oznámení jsme měli 35 .. a myslím, že jsme na nikoho nezapomněli :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak už jsem doma a čistě bílý deštník samozdřejmě nikde nemají-koukali na mě jako na blázna!!! :-( Asi se na to vykašlu a koupím si ho přes internet.
Profilova fotka
Luci, kdy ses přestěhovala za přítelem? Jseš v Jihlavě už dlouho? :-)
Profilova fotka
Teď v létě to bude druhý rok co jsem tady-zatím bydlíme v baráčku od rodičů,ale máme svoje 2+1,a na podzim začínáme stavět baráček!!!
Profilova fotka
To jsi se stěhovala docela brzo a tak daleko.. klobouk dolů.. ;-)
Profilova fotka
To máš pravdu,ale já jsem byla od 15 let z domu-4 roky na intru v Přerově,potom rok na vyské v Hradci Králové! Snažím se jezdit co nejvíc to jde domů za našima,ale je to dost daleko a taky ta šílená cesta po D1-většinou to vychází tak jednou za měsíc. :-. :-.
Profilova fotka
A kde si bydlela, že to je tak daleko? Já jsem teď za našima jezdila často, ale to taky takové nebude.. :-N :-S
Profilova fotka
Nedávno jsme se tu bavily o dětech na obřadu a já to teď počítala a je jich 6!!! :-o Budu dávat instrukce pokud se děťátko bude chtít hlasitě projevovat - přidusit!
Profilova fotka
:-D oskarko, jsem se začala smát - přidusit :-D my děti mít na svatbě nebudeme.. jen družičku a ta tam bude mít maminku, takže by měla být hodňoučká.. :-)
Profilova fotka
No, nám je totiž 30 takže někteří kámoši se už rozmnožili ;-) Moje svědkyně má 2,5letou holku (bde družička) a tu bude dusit babička, aby svědkyně byla v klidu.
Profilova fotka
.. tak to jo.. jinak my jsme si dneska byli objednat prstýnky (jsou v albu)..
Profilova fotka
Prstýnky mooc krásný!
Leni vybrali jste hezké prstýnky ;-) Za jak dlouho je budete mít?
Profilova fotka
Oskarko, děkuju.. Jindři, nám se taky moc líbily, ale těším se až je uvidíme live :-) prý 26.8., ale možná dřív.. pán z obchodu nám zavolá.. těším se, jak budou vypadat.. máme tam aj rytinu - jméno a datum ;-)
Já jsem se nemohla dočkat, až nám přijdou :-D Pořád jsem ten svůj zkoušela až je H. schoval :-N
Profilova fotka
Jindři, já se nedivím, že ses těšila.. já se taky těším, hlavně jak je uvidím live.. taky je pak asi budeme muset schovat.. :-D
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych se k vám taky přidala. Vdávám se 3.10. a svatbu jsme začali zařizovat cca před třemi týdny, i za tu krátkou dobu se to dá, všechno stihnout. Hlavně že jsme našli restauraci. Tady u nás je všechno objednané na rok dopředu, tak jsme měli docela štěstí že o někdo odmluvil... :)
Profilova fotka
Ahojky maylo, vítám tě tu mezi námi.. jsem ráda, že se tu pěkně rozrůstáme :-) Kde budete mít svatbu a jako tradičně všech holek se ptáme - řekni nám něco o sobě :-)
Profilova fotka
Jinak už jste tu 3, které se vdávají ve stejný den ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?