Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Leni, díky za info. To jsem netušila, že se tam píšou i svědci.. Já už svědkyni mám, ale Mišan ještě čeká až ten jeho kamarád dorazí sem. Po telefonu se mu to zdálo hloupý, tak snad tento pátek už se dočká :-) Jéé, to je hezký. Takže o Tobě bez Tebe :-D To je fakt milý, že šel nejdřív za Tvými rodiči, aniž by Ti to řekl ;-) My spolu už tak dlouho bydlíme, že nám to bylo trochu divný, aby šel Michal požádat mýho taťku, takže jsme oboje rodiče pozvali k nám a tam jim to Michal oznámil a poprosil je o požehnání, když už jsme tak dlouho spolu.. Ale taťkové mu to dali pěkně sežrat.. Michal tak dlouho sbíral odvahu (byl hrozně nervózní a já z něj pak taky ;-) ) a oni do něj pořád vlažili ]-( , ať už se vymáčkne a že je jim to stejně jasný :-D :-D :-D Byli jsme opravdu rádi, že to máme za sebou.. :-D Uf, říkala jsem si, jestli to bude taky tak těžký, až jim jednou řeknu, že jsem těhotná.. :-N Příjmení si vezmu Michalovo. Ale když jsme se o tom spolu bavili, tak jsem si řekla, že ho popíchnu a řekla mu, že si nechám Štěpán-Malá, ten jeho výraz bych Vám přála vidět :-D :-D :-D
Profilova fotka
Pavli, jj bylo to o mně beze mě.. :-) bylo to od něj ale milý.. musím ale říct, že ten víkend jsem nebyla úplně ve své kůži.. :) byla jsem nervozní z toho všeho, ale teď je všechno v klidu.. Chudák přítel, ten je chtěl požádat a nevěděl asi jak a ani se nedivím, že byl nervozní, když taťkové to tušili a tak do něj vlažili.. Jo, tohle všechno tam pak musíte vyplnit.. ale každá matrika má o něco málo informací víc nebo míň.. :-) ty svědky tam ale vyplnit musíte tak jako tak.. já jsem požádala svou spolužačku až poté, co jsme to měli vyplněné a už na matrice :-) my si jdeme vzájemně za svědky - já jí v srpnu, ona mně v říjnu :-)
Profilova fotka
Leni, teď už je to taky relativně v klidu. Akorát ty debaty o tom, jak by to mělo vypadat, budou hodně divoký. Včera jsme jeden takový hovor absolvovali s jeho rodiči. A bude to asi tuhej boj :-( Jeho taťka si spočítal, že jen od něj tam půjde 48 lidí, ale já s Mišanem jsme jich napočítali 18. Chceme jen malou svatbu, takže opravdu nejbližší rodina a on tam chce strýčky, tetičky, neteře, synovce a nevím koho ještě. Neradi bychom někoho urazili, ale tohle je moc i na nás. Nechali jsme to téma ještě otevřený, je zatím dost času, ale bude to tvrdý :-( Podobnej hovor nás čeká s našima tuhle sobotu, ale tam by to mělo být v klidu, mají podobnou představu jako my :-) Já jsem požádala kamarádku, která zůstala v Praze, když já odtamtud utíkala :-D Michal ji ještě neviděl, jen na fotce, tak je z toho trochu vedle, že je to pro něj cizí člověk. Už jsem naplánovala společný víkend u nás, tak jsem zvědavá, jestli si sednou.. :-N Adélka se pořád učí?
Profilova fotka
Pavli, to je docela fakt dost lidí.. My budeme mít celkem 46, pokud přijedou všichni.. A už takhle je to velká svatba! Víš, možná by měl Michal svým rodičům říct, že si představujete menší svatbu, kolem 20hostů z každé strany.. ale chápu, že to bude ještě boj :-( oni naši taky měli chvílemi touhu mi do toho mluvit, ale když toho bylo dost, tak jsem řekla, že je to naše svatba a že si to uděláme tak, aby dobře bylo a my sme si to užili!! Třeba to, že se budem fotit před oběděm - společné fotky, atd. a pak po obědě taky asi a to už jen my dva-to bysme chtěli takový ty fotky tam někde, pak zase jinde, atd. První mamčina reakce, to nemůžeš, to tam necháš hosty jen tak samotný?? To je pěkně trapný a blbý!! Ale stála jsem si (a stojím) si za svým a už to nevadí :-D ..je toho víc, mohla bych ti psát romány.. Moje svědkyně je moje spolužačky z vejšky. Tom ji neznal, ale jednou když sme šly ze školy, tak na mne čekal a tam se je představila. Jejího přítele jsem taky neznala - viděla jsem ho jednou, když nás vezl z pařby :-D Ale domluvily sme, že by mohli k nám přijet na Silvestra a.... bylo to super, všichni si rozumíme i naši kluci :) A teď v pátek jdeme všichni 4 společně na ples:) Adélka nevím jestli se učí.. a nemají prázdniny? Já nevím, jak to s jarákama vypadá.. :-N
Profilova fotka
Ahojky holky moje, jsem rada,ze jste si na me vzpomneli, porad si vas procitam a taky se prubezne ucim.. prazdniny nemam, ty budou az v breznu :-). Jinak k tem svedkum, mne jde za svedka nas perfektni kamarad, se kterym se zname od detstvi a Mirkovi jde za svedka pravdepodobne braska nebo bratranec :-)
Profilova fotka
adél, ty jedna "uličnice" ]-( když už tady jsi, tak koukej něco přidat.. ;-) vždycky si je o čem povídat, ne? A už mě neštvi !! 8-)
Profilova fotka
.. já jsem právě nevěděla, kdy máte jarní prázdniny - někomu už začaly, někdo tepve čeká.. Já jak je už nemám, tak nevím, ale jsem to slyšela v rádiu :-) pořád se učíš na maturu? Kdy máš vůbec ústní? A máte i nějakou praktickou - kromě slohu? Já jdu na zkoušku v sobotu - po plese :-( ale zábavu mi to nezkazí ;-) x-)
Profilova fotka
leni :-) vetsinou prispivam, neboj :-) mylim 16.4 mam pisemnou, 25.-28 ustni a predtim jeste 5. maturitni predmet Zdravoveda prvni pomoc + prakticka maturita, je toho hodne, na praktickou jsem se jeste skoro nezacala ucit :-) ale v ZSV jsem uz zvladla castecne udelat 8 otazek,coz me straaaasne moc tesi :-) uvidis,ze si ples uzijes :-) i zkouska vyjde :-)
Profilova fotka
adélko, tak koukej přispívat dál a žádný výmluvy :-D držím pěsti, aby ti všechno vyšlo!! A jak přípravy? Já jsem o něco málinko pokročila.. :)
Profilova fotka
holky dobrou noc .. |-|
Profilova fotka
Dobre rano holky, Leni,tak jsem tu a prispivam jen a jen kvuli tobe x-) aby ses nezlobila :-) jak jsi pokrocila s pripravama? ja taky, vytiskla jsem dokumenty z veselky.cz co je potreba udelat atd a podle toho ted budeme zarizovat :-) . v brzke dobe se chystam vytisknout seznam svatebcanu a predbezne vyplnit "vizitky svatebcanu" tzn: Cela adresa pro poslani oznameni, jmeno na jmenovky a jeste kontakt na kazdeho z nich, takze toho bude asi docela dost :-) zatim se mejte holky, ja pomalucku odejdu do skoly...
Profilova fotka
dobré ráno - ahoooooj Áďo, já se přeci nezlobím ;-) to byla srandaaaaa .. Já jsem minulý týden si koupila podprsenku pod šaty, Tomovi jsem koupila kravatu, koupila jsem krabici na blahopřání (pak si je tam necháme i s předměta na vzpomínku) a nějakou tu stuhu na mašličky (vývazky).. :) Že bych taky koukla na ty stránky, co tam je a není?? :-x Tak ať ti to ve škole jde a zatím papa..
Článek se načítá
Profilova fotka
adélko, tak jsem si stáhla ty dokumenty z veselky.cz, ale ještě jsem se na to nedívala.. takže ani nevím, co tam pořádně mám... určitě to ale bude dobrá pomůcka, protože jinak by sis to nestáhla, ne? :-) Pavli a jak Ty? Pořád si v práci? Kde a co vůbec děláš?
Profilova fotka
leni, jsou to podobne planovace,jako taky na brm, ale neni to tak podrobne a hlavne me neznervoznuje to 6 mesicu pred, 4 mesice pred :-)
Profilova fotka
Tak se tu mejte holky hezky, ja jedu do skoly, teda spise k soudu, dneska misto skoly, tak jsme zvedava,co se bude resit :-) pekny den
Profilova fotka
adél, vy jdete k soudu? Kouknout se na přelíčení?? My jsme na střední taky byli.. i vlastně na VŠ jsem byla 2x :-) řeknu ti, bylo to dobrý a ponaučení - záleží na co jdeš!!
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem zase tu. My byli včera celý den v Hradci. Jeli jsme se podívat na nové auto a pak po nákupech a do Makra. A dnes ráno jsme jeli vybírat novou podlahu do kuchyně. To tam zase necháme peněz :-( , ale naštěstí už je to ta poslední podlaha, co máme v bytě dělat... Já s přípravami zatím nijak nepokračuju. V sobotu jdeme k našim a tam bych chtěla zjistit, jestli měli nějakou tradici, na které trvají a jak to vidí se seznamem lidí, kterým chtějí poslat svatební oznámení, případně kolik lidí by chtěli na hostině (doufám, že nikoho :-N ). A pak ještě objedeme babičky, ty sice vědí, že se budeme brát, ale ne od nás, tak jsme jim to chtěli říct osobně... :-) Já pracuju jako manažerka pro Podnikatelský klub. Zní to celkem dobře, ale v překladu to znamená děvče pro všechno ;-) Holky, co vy to studujete, že chodíte k soudu?
Profilova fotka
Pavli, já studuju ekonomickou VŠ, kde jsem měla rok právo.. a na střední taky - chodila jsem na OA a taky jsem tam měla právo.. :) My teďka máme v plánu nechat si udělat kuchyň.. a to teda bude pálka :( ale udělat se to prostě musí, kuchyň to je základ..
Profilova fotka
Leni, já měla na střední taky právo a to dva roky, ale u soudu jsme nebyli ani jednou.. Ale pravda je, že asi 3 roky po dokončení ji zrušili a dali tam úplně jiný obory... Asi věděli proč.. My máme byt už skoro hotový (začali jsme loni na jaře) a zbývá ta kuchyň.. A až zateplí lodžii, tak pak ještě upravit to, ale to už bude maličkost... Snad ;-) Jo to mi povídej, já bez kuchyně nemůžu být. Teď se rozhodujeme mezi dvěma variantami - levnější o něco málo a 4 dny bez kuchyně, nebo dražší a bez kuchyně 1 den.. :-N :-(
Profilova fotka
My začínáme postupně vybavovat byt.. přítel udělá ložnici, už udělal koupelnu.. Jak to jde v práci? Mně se nic nechce.. musím se učit, ale nechce se mi.. :( aspoň že zítra je ples, moc se těším:) jenže v sobotu mám zkoušku. Na VŠ jsem byla u soudu, kdy chlap neplatil alimenty, na rozvodu a pak jsme měli jít na znásilnění, ale zástupkyně "oběti" si nepřála, aby bylo líčení veřejné, takže jsme tam nakonec nešli - nedivím se ani.. ..jinak se jen tak předběžně koukám na hudbu na svatbu..
Profilova fotka
soud byl docela dobry :-) jinak vam holky fakt zavidim, ze uz muzete vybavovat byt. To my pujdeme v elte teprve do podnajmu a az za rok do sveho :-(
Profilova fotka
Adélko, nesmutni. My byli v podnájmu 4 roky, než jsme koupili ten náš. A to bylo před 3 lety a teprve vloni jsme se do něj pustili. Dřív nebyli penízky (nebo jen málo a pak to nemělo smysl a půjčovat jsme si nechtěli). Navíc jsi mladá a tohle všechno Tě čeká ;-) A někdy to nejsou jen příjemný starosti .... ;-) Leni, taky se mi nic nechce, ale už to mám skoro za sebou. Za cca 20 minut odsud zmizím. Musím ještě nakoupit a pak hurá domů... Navíc dnes celý den jen papíruju, tak to neutíká :-( Vzhledem k tomu, že nás na svatbě bude málo (doufám, že se to nezvrtne), tak my budeme mít připravenou hudbu na cd, ale kdo se tomu bude věnovat, to tedy nevím... Nejspíš zase já :-N
Profilova fotka
Áďo, my máme byt od prosince 07, ale jelikož já studuju, tak to vybavování atd. jde pomalu.. neboj se, taky budete mít byteček a ono není kam spěchat :) Já si taky vybírám hudbu sama a budeme ji mít na CD, ale chtěla jsem si vybrat, co na příchod, proslov, gratulace, atd. tak jsem si stáhla nějaké písničky z mailu, co tu někdo z holek založili (hudbasvatba@seznam.cz) heslo beremese :) A proslov mi teďka poslala jitahh :) takže nějak to zkombinuju a budeme mít pěkný proslov.. :) Pavli, já takovéhle věci taky řeším jenom já, nic si z toho nedělej :-N :-x
Profilova fotka
jj, holky, jste velice mile :-) umite potesit, jsem moc rada,ze vas mam. dneska jsem se rozhodla, saticky koupim od Asapa a bude to, v brzke dobe chvi obejit s kamaradkou salony a vybrat typ saticek potom uz je jen objednam a budu mit sve vlastni. S tim bytem mate pravdu, na to, ze mne je 19 a priteli 23 jsme na tom hodne dobre, protoze pritel studuje pri prezencnim studiu,jak jsem vam uz jiste rikala, takze uz mame nejake korunky nasetrene :-)
Profilova fotka
áďo, a není to risk kupovat šaty aniž bys věděla svou velikost anebo jestli ti budou slušet? Já jsem si zkoušela velikosti od 36-40 záleželo na střihu..
Profilova fotka
Adélko, plánuješ ty svatební šaty dál nosit, nebo budou určené jen na ten jeden den "D"?? Já vím určitě, že si šaty jenom půjčím. Spíš bych si koupila nějaké společenské, do kterých bych se pak převlékla a mohla je dál nosit třeba na plesy... A Ty Leni? Budeš mít svoje šaty nebo půjčené? Jdeš dnes na ten ples, viď? Tak si to užijte a budu držet pěsti, abyste vyhráli v tombole ten zájezd :-D Proslov? Myslíš vy dva na hostině? Toho já se děsím, jéé, to bude trapas. Když tak koukám na ty svatební alba, tak si říkám, jestli si to s tou svatbou radši ještě nerozmyslím... Já se budu cítit strašně trapně před všemi těmi lidmi... I když to bude jen nejbližší rodina :-( Chjo, jak z toho ven..... :-S
Profilova fotka
Pavli, ty máš tak úžasnou paměť.. jj, dneska jdu na ples a to by bylo teda ohromný štěstí, kdybysme vyhráli tu hlavní cenu :) Já si šaty budu jenom půjčovat, protože je stejně budu mít jenom na ten jeden den.. mamka si sice kdysi nechala šaty šít (má je dodnes schované), ale dřív se to jinak asi nedělalo a už nikdy je nevytáhla, kam taky?! Souhlasím s tebou, že je lepší (můj názor) koupit si společenské šaty na převlečení, ale já asi nebudu mít ani ty.. chtěla bych si užít svatení šaty celej den i večer, přece jen, už nikdy je mít na sobě nebudu.. Proslov myslím na obřadu - proslov oddávajícího.. Psala jsem matrikářce, jak je to s hudbou a proslovem, jestli si hudbu můžu přisnést svoji a jestli se dá proslov oddávajícího nějak upravit a všechno jde.. a právě zdejší nevěsta jitahh mi poslala na mail 4 druhy proslovů, tak je pak nějak nakombinujeme, doplníme a pak to dáme na matriku..
Profilova fotka
Leni, mohla bych Tě požádat, abys mi ty proslovy taky poslala? Snad bychom z toho taky něco vybrali. Hudbu na obřad budeme mít svoji, protože ty pochody, co nám pustila matrikářka, jsou naprosto příšerný.. ]-( Ohraný ze všech rádoby romantickým filmů.. U nich bych se cítila o to trapněji.. :-( S těmi společenskými šaty uvidím až podle rozpočtu. Když tak použiju něco, co už doma mám.. Já si budu chtít svatební šaty taky užít, ale na druhou stranu to bude za půjčovné cca 6tis a nerada bych je zničila, takže až se jich nabažím, tak se půjdu převléct... :-) Leni, užij si ten ples a ať dáš v sobotu tu zkoušku. Jinak přeju holky krásný víkend
Profilova fotka
holky, saty potom prodam do svatebniho salonu,normalne to tak holky delaji... nebojim se toho,ze by mi ty saty nejak moc nesedely,protoze jim budu posilat vsechny svoje miry, podle nich e to usije. Jako kdyby po mne chteli jen vel. jako treba 34 tak bych do toho nesla. Neni to jako kdyz si objednate saty z katalogu, je to promyslene a objednavaji si tam saty nevesty z celeho sveta. V mem pripade je to nejlepsi volba
Profilova fotka
aha.. tak to potom jo adélko, já nevěděla, jak si to myslela.. :) takže souhlasím s tvou volbou :) Pavli, jj, pošlu ti to na mail, jen mi to pošli do IP ;-) já dám za půjčení šatů 5300,- a tam když se polijou nebo tak, tak je to "jedno", jen se nesmí propálit a polít červeným vínem.. Děkuju, snad to v sobotu zvládnu - už bych mooooc chtěla a na ples už se chystám (lakuju si nehtíky) :-D Taky vám holky přeju hezkej víkend ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?