Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Leni, tak nějak to asi bude vypadat... :-) Sestřenky skoro manžel má teď rozlučku každý den s jinou partou a prý je to teda síla :-D Jindři, v Klubu (nechci vypisovat celé jméno) koordinuju činnost podnikatelů s ohledem na rozvoj regionu a mám na starosti vzdělávání (pořádání různých seminářů a tak) a v Agentuře (taky nechci jmenovat) mám na starosti hostesky při kulturních akcích, účinkující a sleduju cash flow.. Mám dva půl úvazky na ŽL. Teď se k tomu ještě přidali dva projekty, které dopadly (jeden z nich jsem psala, jak jsem tu psala ;-) ), takže už mám čtyři půl úvazky :-)
Pavli to zní jako moc zajímavé práce!!! :-)
Profilova fotka
Je to hodně zajímavé, každý den je jiný a někdy toho je vážně hodně najednou, a někdy je to zase klídek... Mám ráda svou práci a jak jsem už psala, mám i fajn kolegy.., takže když nejsem v práci, tak si na ně vždycky vzpomenu... :-) Co vlastně děláte Vy, co pracujete?
Já pracuji v obchodním oddělení jedné firmy, která vyrábí obklady a dlažby. Zajišťuji prodej našich výrobků ;-)
Profilova fotka
Prodej je taky zajímavá práce, ale to je každá, která je s lidma. Někdy je to s nima fakt těžký, viď? :-) Já jsem před tím dělala prodej i nákup, a nákup mě osobně bavil víc...
Profilova fotka
Jdu seminářovat, tak teď už opravdu přijdu až zítra :-D
S tím že je to někdy těžký máš sakra pravdu :-) Ale mám na starosti 3 firmy a tak nějak jsme si na sebe už zvykli. Pěkně si zaseminářuj ;-)
Profilova fotka
Jindři, tvoje práce je taky docela dobrá.. ta by mi vůbec nevadila :-) A jak pokračují přípravy? My zítra asi půjdem do zlatnictví objednat ty prstýnky - přišel s tím Tom a sám od sebe:)
Profilova fotka
Já se k vám taky přidám (jestli můžu) :-D -vdávám se 3.10.2009
Ahoj Lucko, no jasně že můžeš :-D Máme stejný termín ;-) Od kolika máte obřad? Holky já nevím ale zdá se mi, že jste všechny z úplně opačného konce republiky než já. Jestli se nepletu, tak jste všechny spíš východ a já (asi) jediná západ.. Hmmm... =-)
Profilova fotka
Jindři, neboj.. třeba se ještě do října sem přidá nějaká nevěsta tam od vás.. Já vlastně jsem taky tak nějak napůl - svatba bude v mém rodném bydlišti (na jižní Moravě), ale teď bydlím na Vysočině.. :-) :-D Ahoj Luci, to víš, že se můžeš přidat - vítám tě tu!! :-) a jako tradičně (už to absolvovala aj Janča).. něco nám o sobě řekni.. ;-) kde bude svatba, v kolik, atd. Kolik ti je, odkud jsi, atd. Holky já vííííííím, jsem hrozně zvědavá, ale myslím, že nejsu jediná :-D :-D
Profilova fotka
Obřed máme ve 13:00-chtěla jsem to později,protože mám rodinu ze severní Moravy od Třince,takže aby tady v klidu dojeli a nemuseli vstávat ve 3 ráno! :-D Přestěhovala jsem se do Jihlavy za miláčkem a jsem od rodiny 350 km. :-.
Článek se načítá
Luci já se přidávám k Lenče - jsem taky zvědavá :-D
My to taky máme ve 13:00 tak si na sebe vzpomene :-D Ne to asi ne, myslím, že budeme mít myšlenky úplně na jiné věci ;-)
Profilova fotka
Tak ještě dál-je mi 22,jsem učitelka,takže mám prázdniny a dost času na zařizování svatby. Svatba bude v kapličce u Jihlavy (mám ji v albu)-je tam nádherná příroda okolo!!!!
Profilova fotka
Luci, tak to jsme na tom docela stejně.. :) Já se taky přestěhovala za miláčkem (100km od rodiny) a taky je mi 22 :-)
Lucko tak to jsme se pěkně sešly, mně je taky 22 :-) A čeho jsi učitelka?
Profilova fotka
Jindři, to máš recht ;-)
Holky pro dnešek se loučím, pa zítra ;-)
Profilova fotka
Jindři, měj se hezky.. papa :-)
Profilova fotka
Kuk ... jsem tu zas :-) Jé, zase je nás o jednu víc, ahoj LUCKO ;-) Teď jsem se vrátila z polské premiéry filmu Operace Dunaj, doporučuju, je to docela vtipný, takový odlehčený :-) Ale protože tam přijeli skoro všechny hvězdy (včetně M. Issové, M. Zoubkové atak.), tak tam byli novináři, televize .... mám těch blesků a kamer plný zuby, nechtěla bych být slavná.. Holky, krásnou dobrou noc přeju
Profilova fotka
Ahoj Luci! To místo je fakt nádherný!
Profilova fotka
Ahojte holky, Ahoj Lucko vitam te mezi nama.......rijnackama Tak hlasim ze my jsem se konecne vcer shodli na prstynku, dneska si jde muj zmerit prst aby.....jsme si je mohli dneska vecir objednat pres net - doufam ze budou tak krasne jak vypadaji...takze uz se opet posunujem s pripravama. - uz je jdu dvat do albicka :) Jinak me hrozne nastvali vcera, mela jsem v Ikea vytipovane krasne zelene ubrousky a protoze od 1.8 je nova nabidka tak ..je stahly z prodeje....no..co vam budu povidat :) Pavli tak to mas teda pracu..zajimavou, ja delam obchodnika pro zahranicni trhy (rikaji tomu export manager - ale ja to nemam rada) zamereni na stredni a zapadni evropu a prodavam materialy na svetelnou a neonovou reklamu.....takze ....takova typicka zenska prace :) Me dnesk ceka drivejsi odchod, jdu se sbalit a zitra brzo rano vyrazime do Havlickova Brdou na soustredeni (s tim sportem - softball) ale tak me boli z behani kycle ze netusim jestli to do te nedele s tema o cca desel let mladsima zabkama zvladnu.....takze pokusim se jeste se ukazat dneksa a pak az v nedeli...tak si to pekne uzijte paaaa
Profilova fotka
Dobré ránko, jakpak se máte? Bass já rozlučku dělat nebudu, pozveme tak max pár přátel k nám domů...já pít nemůžu, přítel taky nepije a tyhle akce moc nemusí, takže nám se tohle vyhne...ale v práci už na něj kujoou něco kolegové, jelikož včera přišel, že se to u nich roznáští rychlostí blesku a že už se domlouvají, že by na něj měli něco vymyslet...takže ti bohužel s programem neporadím... Luci vítám tě mezi námi, místo je to opravdu nádherné :-) gratuluji :-) a vítám tě mezi námi... Holky já dneska jedu za kamarádkou, předevčírem mi psala, že se bude rozvádět...a to mají dvouletého chlapečka :-( :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, přeju hezké ráno.. :) Jani, tak kamarádku podpoř, ale nenech se tím ovlivnit - vám to vyjde!!!! Musíš v to doufat.. já mám oba dva brášky taky rozvedené a já se teď budu vdávat, tak asi tušíš, co se občas v naší rodině odehrává.. Naši ve mě věří, že to konečně (a do třetice) vyjde :-) všichni nadhazujou, že právě ode mne se dočkají vnoučat, atd. :-N Baru, tak přeju hodně štěstí na soustředění!! Ty prstýnky jsou pěkný.. My taky dneska asi půjdem si je objednat .. Pavli, no já bych slavná taky nechtěla být.. ono je to asi sice hezkej pocit, ale ztrácíš naprosto soukromí!! :-S
Profilova fotka
¨Leni ahojky, pokusím se, ji alespoň trochu zvednout náladu...a v dnešní době se bohužel rozvádí spousta manželství, dokonce i můj přítel to má už jednou za sebou, ale ten to měl docela kuriozní a tu jeho exku asi nikdo nikdy nepochopí...ale už se stalo... Baru tak ať objednávka je dobře vyřízena a všechno klape :-)
Profilova fotka
Jani, to máš pravdu.. ale na druhou stranu si říkám, že pořád lepší se rozvézt než být v manželství s někým s kým být nechceš!! ;-)
Profilova fotka
Už to tolik jako tragédii neberu, protože v dnešní době je to "normální" ..
Profilova fotka
Leni přesně tak, v dnešní době se dá říct, že je to naprosto normální...ale my tady všichni budeme vyjímka :-)
Profilova fotka
Snad jo a máš pravdu.. :-) ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?