Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Ahoj holky, bass u nás v Plzni je zataženo. Včera večer bylo docela příjemně. Pršelo asi v noci. Adel květen je krásný měsíc, určo se vám to povede ;-) Leni já jsem si dělala jen ty jmenovky, takže nebuj nejsi ,,šikovná,, sama :-D
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Adelko já tě sice nezmán, ale květen je krásný měsíc a určitě budete mít krásnou svatbičku :-) Jinak u nás prší už od včerejšího večera, je zataženo a docela se ochladilo...tak jsem alespoň ráda, jelikož to teplo mi dává už opravdu zabrat...
Profilova fotka
Dobré ráno! Tak ženich má konečně vybraný oblek 8-) a už máme i oznámení doma. Pustím se do jmenovek - samovýroba a jestli se budu vztekat tak to vyhodim a ať si sedno kdo chce kam. :-D
oskar správný přístup s těma jmenovkama :-D Jaké jste nakonec vybrali oznámení? A ženich má tmavý oblek? ;-) My jsme o víkendu koupili oblek pro tatího ;-) Teď ještě mamča a jsme komplet oblečení :-D
Profilova fotka
Oskarko tak to držím palečky, aby ti u toho ty nervíky nepraskly ;-) Holky a jaký oblek budou mít vaši nastávající? Ten můj příšel s tím, že půjde v uniformě :-D nebo ve fraku :-N
janul a už má vymyšleno v jaké uniformě? :-D H. bude mít černý oblek s takovým jemný proužkem něco jako mám v albu ;-) Pod tím béžovou košili a béž. vestu.
Profilova fotka
Ženich bude mít černý oblek s jemně růžovou vestičkou a kravatou (jmenuje se to jinak, ale nevim jak). Sako je dole "propasované" či co a vypadá to moc hezky x-) . Oznámení dodám ...za chvilku
Profilova fotka
Adélko, ahoooooooooooj!!! :-) Jak se pořád máš? KVěten je krásný, to souhlasím, navíc je to lásky čas.. takže ideální datum :-) Tak mám objednané to oznámení a opravdu zůstalo těch 90ks, k tomu pozvánky ke stolu a drobnost pro svatebčany a tři tisíce, jen to fikne.. :-| Odkaz na oznámení: http://www.miadesign.cz/2006/ - diamantová kolekce, podzim. Až přijdou domů, tak nafotím a hodím do albíčka.. Rozhodla jsem se, že si vývazky taky udělám sama, vyjde to určitě levněji a budu mít pocit, že se na tom aspoň trochu podílím. Jmenovky si taky asi vyrobím sama, ale to až budeme vědět, kolik opravdu přijde lidí... :-) Jinak tady lilo včera celý den, až večer se to roztrhalo, tak jsme chvíli seděli i venku. Dneska sice zatím neprší, ale je zataženo a teplota nic moc.. Od zítra má být zas hezky, tak se těším :-)
tu ,,kravatu,, bude mít H. taky. Nejmenuje se to náhodou regata? Ale jistá si nejsem :-)
Profilova fotka
verl: to bude asi ono! Oznamko, už tam je.
Profilova fotka
Vorli no má, v policejní, jenže neví, zda ji bude moct vyfasovat na ten jeden den...on totiž v uniformě nechodí... Jinak já mu říkala, zda raději nechce bílý oblek, tak se třeba nechá ukecat :-) Nemu oznámka jsou krásny, určitě pak musíš hodit do albíčka :-)
Profilova fotka
Oskar, máš krásný šaty a oznámko je fakt vtipný, zvlášť se mi líbí ta vybíjená :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Oskarko super oznámení :-) a šatičky ti moc sluší :-) krásná nevěsta...
oskar oznámení máte opravdu originální. Skvělý nápad ;-)
Profilova fotka
Moc děkuju. Je to takový kompromis já chtěla růžovou a K. chtěl vymyslet text. Každý jsme si prosadil své.
Profilova fotka
nemue: to oznámení je moc pěkné. - jsem ho konečně našla. Jsem slepá ;-) janu: chlap v uniformě x-) jéééé
Profilova fotka
Oskarko takže jste udělali komprosmis :-) to u nás to je dá se říct na mě...přítel mě jen vozí a platí :-D já jsem na neschopence, takže z té almužny toho moc nenašetřím... Já chlapi v uniformě taky zbožňuju, nebo spíše asi ti chlapi ví, že se mi uniformy líbí, jelikož se na mě lepí sami :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se přidávám s názorem - tady pršelo asi v noci, dneska je to takovej zahradní déšť.. Oskar: krásné oznámení, opravdu originální - jsem se musela smát u toho doprovodného programu :-D Pavli, máte taky krásné oznámení .. líbí se mi ;-) Jani, můj nastávající sice v uniformě nebude, ale kdyby měl, tak bych ho určitě přemluvila, aby se ženil v ní .. já uniformy totiž mám hrozně ráda a proto mi to vynahradí bráškové a příbuzní (bráškové půjdou ve vojenské slavnostní uniformě s různýma vyznamenáníma, bratránci půjdou v policejní a od přítele bratránek taky ve vojenské).. :-) x-) Jindři, máš pravdu, jmenuje se to regata !! :-) a pak vyfoť ty jmenovky, ať se pokochám ;-) jsi holka šikovná, tak určitě je budeš mít pěkné a aj vy holky.. já sice u toho strávila nějakej čas, ale jak jsi psala Pavli - měla jsem pocit, že se na něčem podílím i sama. Ne že to jenom objednám a zaplatím.. pořád jsem se pak na to dívala a kochala se tím (i když to není dokonalé a nějaké chybičky najdu).. :-)
Leni jmenovku už mám v albu. Jenom jsem se teď všimla, že je ta pravá strana trošku křivá :-N Ještě to budu muset doladit, u některých spatli ti motýlci, tak je budu muset připevnit nějak víc napevno ;-)
nemue jukla jsem na oznámka, jsou pěkná ;-) Co jste objednávali za drobnost pro svatebčany?
Profilova fotka
Jindři, no vidíš.. a já už si ani nepamatovala, že je máš v albu anebo jsem je neviděla.. :-N Jsou moc pěkné.. A ti motýlci jsou krásní - dodávají tomu tu elegantnost!! :-) Líbí se mi to ;-)
Profilova fotka
Vorli ti motýlci jsou krásní :-) Leni vy máte v rodině tolik uniforem? Teda... ;-) ti závidím, my v rodině nemáme nikoho =-) Jé to ani nevím, že se objednává něco i pro svatebčany...to slyším poprvé :-o
Profilova fotka
Jani, my nic pro svatebčany mít nebudeme .. Mám dva brášky starší a ti jsou vojáci z povolání, pak tři bratránci (všichni z jedné rodiny) a dva z nich jsou taky v uniformě a od přítele bratránek jeden je taky v uniformě :-) takže se na kluky moc těším x-) ale hlavně na ženicha, to je jasný !! ;-)
Profilova fotka
Leni já právě taky ne, ani jsem opravdu netušila, že se něco dává...proto se ptám :-) To je jasný, na ženicha nejvíc...kluci v uniformě budou jen takový doplněk :-)
Profilova fotka
Jani, mám jednu fotku ze slavnostního vyřazení brášků - já jsem uprostřed a oni v uniformě vedle mne.. no a to stejné chci i ve svatebním - jednu fotku jen s bráškama :-) já říkám bráška, ale oni jsou docela o dost starší než já..
Profilova fotka
Pavli krasne oznameni!!
Profilova fotka
Holky, děkuju :-) Já taky nevím, jestli se něco dává, ale všichni máme rádi víno, takže jsou to miniaturní lahvičky s pravým vínem a na vinětě bude stejný motiv, jako máme na oznámku. Jsou tam zobrazené pod oznámením... Objednala jsem jich jen deset - 5x bílé a 5x červené víno... Jo, uniformy, taky se mi moc líbí. Můj první přítel měl taky uniformu, vždycky, když v ní přišel, mohla jsem na něm oči nechat, jak mu to slušelo... :-D
proboha 90 ks oznámení! Tak to je teda síla!!!!!! Měla jsem v albu moc pěkné oznámení s fotkama a kamsi mi zmizlo, tak se dívám jestli je někde u někoho neuvídm a zatím nic. to bude jen tisícovka na poštovném haha
Profilova fotka
Hakli, taky mi to přišlo hodně, ale když jsme včera chtěli vyškrtávat, tak jsme zjistili, že v seznamu jsou všichni, kterým to opravdu dát chceme, že tam není nikdo navíc.. A poštovné nás vyjde na 150,-Kč, což se v tom množství ztratí.. :-)
jaktože jen 150 ??? To máš náhodou fajn, taky bych je chtěla všem posílat - ale nemám moc komu.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?