Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jé holky vy jste takové mlaďounké nevěsty :-) Leni a Vanesska není v českém kalendáři a má svátek 24.5. na můj svátek :-) Vorli děkuji, to mi říká spousta lidí, že jsem mladá a kam se ženu, ale to mě většinou říkají kamarádky, co stále lítají po diskotékách apod...já na to nikdy nebyla a tak mi ten věk příjde normální....ale je pravda, že i přítel mi řekl, že jsem docela mladá maminka oproti těm co zná :-)
Profilova fotka
Jani kazdopadne gratuluju k miminku - my se snazime a zatim se nedari :( a co se let tyce tak ..........abych zvysila vekovy prumer....ja uz mam svoji tricitku za sebou :) a lidi....no my jsme mala svatba citajici okolo 80ti lidi :) takze v pohode.....bohuzel s tim ze jsem az z Opavy tak nase cast klanu priede cela a tato mistni cast se na svatbu tesi asi vic aj jak my :) takze bude veselo.
Profilova fotka
A kde jsi to jméno hledala, jak víš, že má svátek na tvůj svátek? :-) Víš, ono i mně řekla spousta lidí, že proč se chci vdávat takhle mladá, kam spěchám, atd. Byla jsem z toho docela rozpačitá, ale tady jsem se ujistila, že v tom nejsu sama a že ty řeči jsou normální - potká se s nima každý!! Já ráda lítala na diskotéky, teď mám radši čas od času si s kámoškou někam vyrazit, zapařit - ale to je spíš jednou za čas.. fakt zatancovat si - klidně aj na zábavě..diskotéky taky nemusím.. Ale to, že se cítíš v pohodě se v tomto věku vdávat a mít rodinu, to je asi aj tím partnerem, ne? Každý to cítí jinak a třeba já jsem si vždy vybírala starší..
Profilova fotka
Bass tak to držím palečky, aby se vám to brzy povedlo, moje dvě kamošky se snažily o mimčo přes rok a jedna otěhotněla až měsíc po svatbě a ta druhá říká, že snad se jim to povedlo asi ve svatební den :-D Lenni hledali jsme jména na netu a to že má svátek 24.5. mi řekla jedla holčena, co má taky Vanessku :-) Já jsem taky vždycky byla na o hodně starší a nakonec můj přítel má 29 a je to tak akorát :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se zase hlásím.. Koukám, nová tvář, vítej ;-) Jste se nějak rozjely, jdu Vás dočíst.. :-)
Profilova fotka
no ola Pavco...kde te je konec, co to tvoje kliste????
Profilova fotka
Ahoooooj Pavli, jak je? :-) co nového?
Profilova fotka
Nemue, ty jsi asi Pavla, zda jsem to dobře pochopila :-) Holky no zrovna koukám na vaše alba a jsem si uvědomila, že jsem naprosto nějak vypustila z hlavy svatební dort :-D
Profilova fotka
jj, máš pravdu.. nemue = Pavla, vorllinka = Jindřiška, basska = Bára a oskara? To ani nevím :-N neboj, pár dní tady a už taky budeš vědět, co všechno zařídit.. stačí se ptát a ptát.. ;-)
Profilova fotka
Lenni děkuji :-) No teď mě tak napadá, jak se vlastně přidělává kytka na auto pro nevěstu, myslím na kapotu? :-|
Profilova fotka
kytka se přidělává přísavkama.. :-)
Profilova fotka
a ty už na té kytce jsou když se objednává, nebo se to musí dokupovat?
Článek se načítá
Profilova fotka
když si budeš chtít dělat kytku v květinářství, tak většinou už jsou součástí - jsou tam připevněné (ale pro případ se zeptej) .. pokud si výzdobu na auto budeš chtít dělat sama, tak si je musíš koupit.. pohybují se cca kolem 20kč/kus
Profilova fotka
anebo je spousta ozdob na auto aj tady v bazárku.. na úvodní stránce úplně dole vpravo..
Profilova fotka
aha, tak to je super...já bych chtěla kytičku, takže si ji určitě nechám udělat a na ty přísavky se nezapomenu zeptat :-)
Profilova fotka
to jsou takové detaily, ale většina květinářství je dodává automaticky.. některé si třeba na ty přísavky berou zálohu, protože mají třeba nějaké speciální.. jen se optat a oni ti řeknou ;-)
Profilova fotka
vím, že někdo mi říkal, že magnetem, ale jestli je na tom nějaký hadřík nebo něco, aby se nepoškrábalo auto, to nevím... chjo jsem se pustila do uklízení a naprosto se mi nechce...mám hlavu plnou jiných myšlenek...
Profilova fotka
Tak já taky zvýším průměr, mně je 26 a Michalovi 30. Jinak jsem Pavlína, ne Pavla, ale to jen tak na upřesnění ;-) Nového u nás je to, že máme vybrané oznámení. Dopočítali jsme se k 75ks + necháme asi 5ks udělat navíc, kdyby náhodou.. Baru, já ne klíště, to Vorlinka ;-) Všechny uklízíte :-), já uklízela včera, lítala jsem mezi pračkou, žehličkou, šňůrama a kuchyní, kde jsem dělala kafe, večeři, nosila pití atak.. Michal měl včera návštěvu, takže jsem dělala takovou děvečku pro všecko ]-(
Profilova fotka
Jani, jak psala Lenča, stačí se ptát, co víme, to povíme... :-)
Profilova fotka
Já nakonec budu mít na autě jen tu organzu a Michal ji dostane taky a na ostatní auta stužky tak, jak se to normálně dělá.. Žádné velké ozdoby dávat nechci.. Bude nás málo, max. 20, takže jen 5 aut a aby dvě byly přezdobené a tři mezi nima ne, to mi přijde divný...
Profilova fotka
nemu: ....tak jak ti mame rikat Pavli, Pavco co?????, :) :) ale jinak ....jojo kliste jsem popletla - zjsitila jsemto hned jak jsem to poslala ze je to omyyyl.. covece nechcete nekterea jit uklidit ke me v nedeli az vsichni odjedou ? Upecu, navarim, postaram se :) Jo dorticek, tak to jsem se byla ptat teprve ...jestli jakoze jo a co a ...bylo mi receno prines fotku, nacenime a uvidime......tak musim nejaky vybrat (nejdriv premluvit babicku ze ...doopravdy dort od sousedky nechci) a ..jsem zvedava teda na cenu :( ja uz jsem po obidku - smazena cuketa dneska byla a ...supr jeste pak hodin a domuuu, dneska jdu - tedsa nsad nebude prset - na promitani filmu na namesti v ramci filmove skoly..na hlidac 47 ci jak se to jmenuje s Rodenem..uz se tesim :)
Profilova fotka
Pavli, já to nemyslela zle.. vím, že jsi Pavlína - ne Pavla.. Ale já to psala ve zkratce - aj Barču jsem napsala zkráceně (ne Barbora).. :-) Já uklízím tak nějak pomalu - od neděle mi bylo špatně, tak se z toho pomalu dostávám.. ale pořád to není úplně ono :-S Teda, Pavli, včera si měla náročnej den.. klobouk dolů..
Profilova fotka
Jak už jsem psala, já bych chtěla si kytku na auto a ženich bude mít asi cylindr (vybral si to sám, líbí se mu to).. a dort?? Ten bude asi dvoupatrovej.. nesměj tam být ořechy, mandle a ozdoby chci z marcipánu:) ale jak by měl vypadat, to ještě přesně nevím :-N
Profilova fotka
Leni, v poho, to já jen kvůli Janče, aby věděla ;-) O nic nejde, nevadí mi to.. Jen na tu Pavču mám špatné vzpomínky, tak bych zůstala u "Pavli" :-D Baru, asi ani nechci, mám toho doma na uklízení celkem dost ;-) Leni, co bych pro toho svýho broučka neudělala, že ;-) :-N S dortem to taky bude těžký, ale nakonec jsme se dohodli, že uděláme jeden klasicky svatební pro nás - asi dvě patra, potažený marcipánem. Další bude Tiramisu a jeden jogurtovo-ovocný.. Těch krémových dortů pak mají všichni plný zuby, tak se tyhle odlehčené budou hodit..
Profilova fotka
Leni, co Ti bylo? Četla jsem, že jsi měla horečky... byla jsi u doktora?
Profilova fotka
No právě, já taky nechcu všechny dorty krémové.. chtěla jsem sv. dort s jahodama, ale to mi bylo rozmluveno.. druhej Tiramisu a jogurtovo-ovocný zní parádně :-) a jeden až dva dorty do výslužek.. Jasný, já zůstanu u oslovení "Pavli" - zní to aj líp ;-)
Profilova fotka
Pavli, nevím, co mi bylo.. měla jsem nevolnosti, horečky 38°C.. v neděli ráno mě to popadlo a drželo do včera.. dopoledne se mi udělalo trochu líp a dneska je mi taky zase o něco líp, i když to pořád není úplně ono.. u doktora jsem ale nebyla.. :-N
Profilova fotka
jezisi to je dobry napad..ja miluju dorty nepecene jakoze ze zakysane smetany.....asi dorticka prehodnotime na nejaky ovocny smetanovy misto kremoveho..nebo to nakombinujem.......jaaaaaaaj mnaaam uz ted se mi sbihaji sliny.............i kdyz ja jsem 100% marcipanova vila :)........vysluzky uz se budou davat jenom jedne casti rodiny, moje uz dostala a snedla :)
Profilova fotka
Kdo Ti ten dort rozmluvil a proč? Já je chtěla na ten ovocný :-. Jinak počet sedí - 3 na hostinu a asi 2 rozkrájet na výslužky... Nemáš to z nervů? Myslím, jak jsi byla nešťastná kvůli té práci a stresy ze stěhování a nového domova....?
Profilova fotka
Baru, já taky miluju marcipán 8-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?