Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
ahojky.. to víš, že se můžeš k nám přidat:) jj, já jsem si říkala, že po svatbě bych to zkrátila, ale nevím.. protože jsem na dlouhé vlasy zvyklá už jakou dobu :-) Jinak gratuluju, že jste se rozhodli se vzít.. :) a kde budete mít svatbu a obřad? V Brně?
Profilova fotka
Děkuji za přivítání :-) já ten účes asi nakonec nechám na sestře, je vyučená kadeřnice, tak snad mi s tím něco vymyslí :-) už česala moji kamarádku, když se vdávala, tak to určitě zvládne i teď :-) Bass opravdu máme stejný termín, to je super :-) Lenni koukám, že jsi ze Znojma nebo od Znojma, můj přítel pochází od Moravského Krumlova...svatbu nakonec budeme mít na zámku ve Slavkově u Brna...v albu mám udělané svatební oznámení, tak se koukni pokud chceš :-)
Profilova fotka
Jani, vy čekáte miminko, zda jsem to z oznámení dobře pochopila :-) blahopřeju!!!! x-) Jé, to je ten tvůj kousek od Znojma:) Já se právě dívala, že budete mít svatbu v okolí Brna - podle pasu :-) Tak to máš dobrý, že máš sestru kadeřnici.. taky bych takovou profesi v rodině brala ;-) ona ti s tím něco krásnýho vyčaruje.. ;-)
Ahoj janul, vítám Tě ;-) Koukala jsem do Tvého alba a jestli jsem to správně pochopila, tak čekáte mimčo, tak mooooc gratuluji!!! :-)
Profilova fotka
Jindři, já se taky ptala na to, zda jsem to dobře pochopila.. :-D no jo, my baby jsme stejný :-)
Leni jsme sehraný říjnový tým :-D
Profilova fotka
Holky pochopily jste to dobře, čekáme v lednu miminko :-) Moc děkuji za gratulace... Lenni no kousek, je to asi 30km od Znojma :-D když jsme u jeho rodičů, tak jezdíme do Znojma na super zmrzlinu, takový menší výlet :-)
Profilova fotka
.. to teda jsme 8-)
Profilova fotka
Do ZN na zmrzlinu - není náhodou vedle masny u Kauflandu dole? :-) tam je fakt dobrá.. v lednu? A kolikátého cca? Já jsem taky lednová :-)
Profilova fotka
Jste šikulky :-) Do alba jsem dala i fotečku z posledního UTZ, jen už je asi měsíc stará, musíme si počkat na další UTZ cca do 3 týdnů :-) Leni jj přesně tam, u Kauflandu, je naprosto suprová :-) termín podle MS máme 11.1. a podle posledního UTZ 20.1. tak uvidíme, kdy se nám ten drobek ukáže v celé kráse :-)
Janul a co šatky, už máš vybrané?
Profilova fotka
Jani, kdyby to bylo dle posledního, tak se narodí na moje narozky:) fotečka pěkná - takovej malej prďola, juuu :-) Ta zmrzka tam je fakt báječná.. :) taky tam občas zajdu.. ale musím říct, že to není to, co bývalo když začínali - to byly porce a třeba ti dali o půlku takové té lopatky (ne naběračky) zdarma.. :):) Ale chutově ji tam mají pořád moc dobrou ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, to víš.. teď tě budeme zpovídat :-D :-N když bysme byly protivný, řekni.. ;-) ..a co všechno máte dohodnutý? A co miminko - znáte pohlaví nebo je ještě brzo? A co jména?
Leni já jsem zvědavá přesně na ty samé věci :-D Ale fakt Jani kdybys neměla chuť na to zpovídání, tak řekni ;-)
Profilova fotka
Teď jsem víc koukala na to tvoje oznámko a jen taková malá připomínka .. nemělo by tam být "dovoluji si oznámit" místo "se" ?? :-N
Profilova fotka
Jindři, musím se smát :-D
Profilova fotka
Vorli šaty zatím vybrané nemám,teprve od včera máme pevně stanovené datum. Chtěli jsme původně církevní obřad, jenže přítel je rozvedený a měl tehdy svatbu v kostele a tak musel zažádat o anulaci sňatku původního a vyškrtnutí bývalé manželky z knihy pokřtěných, jenže včera jsme se dozvěděli, že ten církevní soud trvá zhruba rok a půl...takže jsme včera sháněli nové místo a termín a měli jsme úspěch, naštěstí :-) Lenni protivný nejste, v pořádku, já se vás pak budu zase vyptávat, co všechno na tu svatbu vlastně musím zařídit, nemám o tom ani páru...přítel je stále v práci a já jsem doma na neschopence kvůli těhu, takže zařizování je spíše na mě, přítel mě bude jen vozit a dá se říct, že platit :-x Pohlaví ještě nevíte, snad nám to řeknou, jak půjdeme na ten další UTZ, snad to prďolka ukáže...jména vybraná máme, Vanesska nebo Filípek :-) a ten termín na tvoje narozky je super, já jsem 29.12. a měla jsem se narodit, taky až v prosinci, ale chtěla jsem na svět dřív, tak holky mi říkaly, že se to většinou opakuje, tak abych nerodila třeba na Vánoce :-D A co máme zatím dohodnuty? Obřad a focení bude v tom Slavkově na zámku a pak bude svatební oběd pouze s rodinou u mých rodičů, mají velký dům a pak večer se pozvou známý a bude se dělat nějaké maso, možná sele...Chtěli jsme jen malou svatbu a aby nás moc nestála, jelikož budeme potřebovat hodně penízků teď spíše pro miminko...
Tak já mám pro dnešek skoro hotovo, ještě poklidím kuchyni a v jednu pofrčím do Plzně. Doufám, že se nerozprší, je to tady celý den takové zatažené :-|
Profilova fotka
Leni ptala jsem a prý tam může být i "se" i "si"....tak jsme si tam dali " se" :-)
Profilova fotka
Jejda jsem koukala, že jsem napsala, že jsem se měla narodit taky v prosinci...tak se opravuji, měla jsem se narodit v lednu, ale narodila jsem se už v prosinci...omlouvám se :-| Vorli jedeš něco zařizovat nebo copak? My se dneska naprosto nic nechce, jediné co jsem prozatím udělala, že sjem vyvenčila pejsana a umyla nádobí
Profilova fotka
Jani, to je jasný, že nemůžete toho mít moc zařízeného, když jste včera dohodli datum a místo obřadu:) Takže teda budete mít civilní obřad, když vám ten církevní nevyšel? No vidíš, to jsi docela pilná, že už máte obřad aj focení dohodnutý ;-) Je logické, že chcete mít malou svatbu.. my jsme taky redukovali počet lidí.. Když budeš něco chtít vědět, tak se ptej !! :-) ráda poradím a myslím, že nejen já.. holky jsou tu taky hodné a ochotné :-) Jéé, to jsou krásná jména.. Ta Vanesska se mi taky hrozně moc líbí a Filípek taky.. :) jsi registrovaná aj na koníkovi? :-)
Profilova fotka
tak to jo.. já jen, že jsem si toho všimla, nevěděla jsem, že jde obojí.. ;-) S tím, že ses měla narodit v lednu a přišla jsi na svět už v prosinci - jsem to pochopila.. nic se neděje :-)
janul jedu ke kadeřnici a pak jdu s kamarádkama na kafčo a podrb :-) Když to stihnu, tak se chci zastavit ve svatebním salonu a podívat se na závoje. Mně se vaše vybraná jména líbí. Vanessa je krásné jméno ;-)
Janul a můžu se zeptat kolik ti je? ;-)
Profilova fotka
Leni jj budeme mít církevní sňatek, zítra jedeme do Salvkova na matriku vypsat potřebné formuláře, všechno zaplatit a zajet se podívat na zámek, v jakých prostorách se budeme moct fotit a dát jim oznámení z matriky, že tam budeme mít svatbu... A kolik lidí budete mít na svatbě? Na koníkovi registrovaná nejsem, chodím na jedno forum pro těhulky už delší dobu :-) Jak se v tom začnu trochu orientovat, tak se určitě budu ptát, co je potřeba...děkuji jste hodné :-) Já si zrovna psala o adresu na jedno zlatnictví, od mojí nehtařky sestra má zlatnictví a když jsem jí říkala, že se budu vdávat, tak říkala, že se pak mám ozvat a že mi dá kontakt a že se můžeme zajít podívat tam... Jedny prstýnky už sice vybrané máme z chirurgické oceli, ale přítel má doma z bývalé svatby prstýnek z bílého zlata, tak se chceme poptat na to, zda by jej předělali...
Profilova fotka
Vorli je mi 23, v prosinci 24... A kolikpak je vám? Když už jsme u toho :-)
My budeme mít kolem 60 lidí ;-) S tím prstýnkem máte dobrý nápad využít zlato, co jsem tady na diskuzích četla, tak ta cena potom byla mnohem nižší ;-)
Mně bylo v červnu 22 ;-) Budeš mladá maminka, to se mi moc líbí :-)
Profilova fotka
Teda 60 lidí...fíha :-) My na oběd 22 a na ten večer to jsem zatím ještě nepočítala, to budeme probírat zítra u rodičů, jedu tam mámě pomáhat dělat svatební koláče na svatbu jedních známých... Jj ta cena se pak pohybuje jinak. Pokud máš zlato na oba prstýnky tak si beru peníze jen za práci...
Profilova fotka
Jani, mně je 22 (v lednu 23) .. my budeme mít kolem 30lidí.. nejdřív to vycházelo na 50lidí, ale bylo by to hodně drahé, tak jsme to začali redukovat a někteří sami řekli, že nepřijedou.. My budeme mít prstýnky od Benet Gold.. ale ještě je nemáme objednané.. musíme tam teprve zajít.. :-N Klidně se ptej, co je všechno potřeba, jak a co.. klíďo píďo :-D Teď pořád přemýšlím nad tím jménem Vanesska - moc se mi líbí :) ..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?