Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky, padesátá strana ... to je hezký :-D
Profilova fotka
Pavli, já právě budu mít na autě kytku na přísavkách a stuhu, ženich chce cylindr :)) takže stejně jako ty..
Profilova fotka
:-) jj, padesátá strana - to je parádní :-D
Profilova fotka
Zdá se mi to jako nejlepší řešení. Ve svatebním salonu jsem se potkala s holčinou, co vracela šaty a říkala, že jim za jízdy upadla panenky hlava :-N a to prý nejeli nijak rychle... Taky jsem s mamkou uvažovala o tom, kdo s kým a jak pojede na obřad a pak na hostinu a nějak jsme se nemohly dopočítat.. :-N Na obřad to asi vyjde, ale cesta na hostinu se nám nějak nedaří... A to máme jen 20 lidí, obdivuju ty, co jich mají třeba 80 :-N Holky, jdu na obídek, pak Mišánkovi pomoct do práce a pak dom a strašit. Zkusím sem juknout o víkendu. Mějte se zatím kráááásně, papapa :-)
Profilova fotka
Pavli, měj se krásně, hezké strašení a pěknej víkend!! Já nevím, zda o víkendu budu mít čas sem kouknout.. tak přeju všem pěknej víkend a mějte se co nejlíp :-) papa
Profilova fotka
Holky, a co budete mít vy a ženich na autech?
nemue ahoj a pěkný strašení ;-)
Profilova fotka
holky, přeju krásnej víkend.. já se za chvíli odpojím a pojedem za našima na Moravu:)) nevím, jak budu mít čas se sem kouknout.. tak papa :-)
Profilova fotka
ahojte holky, tak se hlasim zatim z destive soboty.....jenom u nas dnesk spalo jenom 7 lidi a zatimv pohode:) co se kyticky tyce - tak ja, zenich korzaz, maminky, svedkyniim misto kytiky naramek na ruku vcetne jejich dcer co pujdou za druzicky.....jinak neee Auto - asi premysim jenom nad stuhou (asi zelenobilou motanou bez zadnych aplikaci, medosu, panenek, cilindru - prijde mi to dvne) - pojedem jenom v jednou aute a v autobuse :) Jinak jsem vcera byla znovu odzkouset ty castiky a nakonec jsem se rozhodla pro ty zelene, uz jsem je zkousela aj bilyma botickama a pripasovala jsem bilou kyticku (ja bych chtla kombinaci kal a zelenych ruzi) a vypada to uzasne....takze uz nedam na rady vsech ostatnich - rozhodla jsem jenom vsem oznamit ze budu mit jine saty ale uz jsem nerekla jake - aspon mi je nebude nikdo vyvracet - dokonce mi ze stejneho materialu udelaji aj salu (to jsou saty site na zakazku) vcetne krajky ktera je na satech.....ja jsem byla tak stastna vcera...ze jsem se konecne rozhodla..........no co vam budu povidat. tak krasny den, ja jdu varit obed....papa
Profilova fotka
Ahojte HOlky, tak je pondeli, ja prezila prvni weekend s navstevama.......nekteri jsou uz pryc, nekteri zrovna miri k nam do bytecku.... :) Opet sviti a je teplo.......me prisly material na dekorace....takze muzu uz zacit vyrbaet ozdobny dratek na stoly.....a konecne delat jmenovky - jeste musim nakoupit papit a vubec to vymyslet jak na to :)
Profilova fotka
Baru, tak to je paráda, že začneš vyrábět.. hlavně to foť a dávej do albíčka:) Já jsem od včera marod - nevolnosti, horečka.. :-( snad se z toho brzo dostanu, když je venku tak krásně.. chci k voděěěěěěěěě :-) A hrdě hlásím - kuchyň je komplet hotová!!!!!! x-)
Ahoj, bass super, jsem zvědavá, co vytvoříš ;-) Leni prosím tě, co tě to schvátilo? Koukej se z toho co nejdřív dostat ;-) Já ode dneška beru antibiotika :-( V pátek se mi zezadu na koleni udělal červený flek a zvětšoval se mi, tak jsem si včera sjela ke známé lékařce a ta mi říkala, že to je zřejmě od klíštěte :-| V pondělí půjdu na krev, tak jsem zvědavá, co to bude.. Od zítra mám do konce týdne dovču, jupíííí :-D Leni tak už můžeš vařit, gratuluji ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jindři, nevím, co mě to zkolilo :-( fakt netuším a mělo to docela rychlý spád.. a ty teploty.. hrůza - venku vedro a já ležím v horečkách :-( snad už to bude lepší a lepší.. Ty se taky koukej dát dohromady ;-) klíšťata jsou všude - potvory!! Já jsem sice očkovaná, ale těm se člověk neubrání.. Ať ti dopadnou dobře testy :-) A užij si dovču! Pojedete někam? Kuchyň je krásná, fakt z ní máme radost!! :-) Vařit sice už můžu, ale v tomhle stavu nejsu schopná.. všechno mě hrozně vyčerpává - př. osprchovat se, jít do pokojíčku pro nějakej hrnec, prostě všechno :-(
Já jsem taky očkovaná, ale to je pouze proti klíšťové encefal. Na dovču teď nikam nejedeme, to až v září. Tenhle týden jedu za kamarádkou do Domažlic, ve čtvrtek nakupovat do Prahy, jeden den se sejdu s kamarádkama z jazykovky, v pátek bude mít asi volno i H. tak něco podnikneme.. Takže taková odpočinková dovča ;-) Máš asi nějakou letní virózu, nebyla jsi u lékaře? Snad to brzy přejde..
Profilova fotka
Jindři, takže budeš mít takovou příjemnou dovolenou.. odpočinkovou s kamarádkama:) tak přeju, aby sis to užila!! ;-) U doktora jsem nebyla, ale je mi zase o něco líp.. :-)
Profilova fotka
holky dejte se dokupy....v takovem vedru a ma byt cely tyden takto.......propo s klistatama si neni radno zahravat...bacha na to!!! Joo jsem ani nerikala doslo mi video od pana ktery nas bude tocit a .......nevim jesti je to svatbou - urcite je to typem svatby...ale to je hruuza, tam se nikdo neusmal, nerekl nic pekneho, mileho jenom tak pro radost.............tak takto to ja nechci :) ja chci svatbu vysmatou veselou (vcera jsem koukala n televizni noviny a hrozne me potesila ta svatba kdy svatebcane vcetne zenicha a nevesty k oltaru dotancili ......krasneeeee a hlavne vesele), ja se tesim ze bude veselo kdyz je to ta veselka ne???? ja mela volno v patek ...bylo to supr....ale .....jako kdyby ten weekend nejak rychle ubehnul, uz se tesim na dalsi.....ale ceka me v nedeli priprava spolecneho kazdorodniho filmoveho obedu.......tak na to se netesim........pro predstavu varim, pecu atd.......okolo 12 hodin se u nas sejde cca 10-15 lidi (nekteri strizlivi nekteri mene) poji, popiji (vetsinou se vsichni opiji) a spolu s mojim odchazi se bavit do ..mistrni hospudky zapit ten posledni den...a ja jsem doma s plnou kuchyni a obyvakem nadobi .....ale znate to tradice jsou tradice :)
bass vy musíte mít doma veselo, zní to zajímavě ;-) Ale to nádobčo a úklid ti nezávidím.. To s tím dotančením k oltáři jsem taky viděla, bylo to skvělý. Já bych to tedy nezvládla, budu tak nervozni, že sotva půjdu, ale bylo to fakt originální :-)
Profilova fotka
Bre rano, tak utery je tu, zatim pocasi v pohode...tak snad nam ten den nejak rychle utece :) Kde jste vseci??
Profilova fotka
Ahojte holky, přeju krásné ráno.. Baru, já byla nemocná, proto jsem se tu objevila jenom na chvilinku.. to dotančení ve zprávách jsem neviděla, ale muselo to teda být asi originální a pěkný.. My však budeme mít klasiku.. u nás se asi nikdo nebude tvářit kysele.. bráchové se budou pořád "tlemit" a maminky asi plakat :-) a pak bude jen a jen veselí.. Jindři, přeju hezkou dovču - ti dneškem začíná ne? :-)
Ahoj nevěsty, jojo Leni dneska mi začíná dovča, jsem posnídala u PC, klídek, pohoda :-D Odpol jedu ke kadeřnici a pak na kafčo s kamarádkama. Dopol chci trošku poklidit, převléct povlečení, abych z toho měla dobrý pocit ;-) Na video se můžeš podívat tady ;-) http://www.youtube.com/watch?v=4-94Jh... Jak ti je?
bass taky mi přijde, že sem chodíme jenom my tři a nemue. Už jsem se dlouho nepotkala např. s oskar, halooo oskar, kde jsi ;-)
Profilova fotka
Jindři, třeba má oskara dovču a jsou někde u moře:) to bych se taky asi neozývala :-N Už je mi dobře.. musím jen zajít nakoupit.. Já povlíkala před 14dny:) teď mě taky čeká trochu doma poklidit.. Jé, já přemýšlela, že se po svatbě nechám ostříhat.. :-)
Jako úplně? Třeba na mikádo?
Profilova fotka
Jindři, to video je bombastický!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
já jsem uvažovala na delší mikádo.. :-N udělat změnu..
Jo proč ne, změna je život ;-) Vlásky zase dorostou. Já si je chci taky určitě nechat sestříhnout, udělala bych to už teď, ale kvůli sv. účesu to nechám růst. Mám je teď hodně zničené, doufám, že kadeřnice dneska něco vymyslí. Chci se už i domluvit na zkoušku účesu. Video je super, museli to pak ale u oltáře určitě rozdýchávat :-) Já už mám povlečeno a mám puštěný film Veřejný nepřítel č. 1. Neviděly jste to? Moc doporučuji!!!
Profilova fotka
Jindři, já právě takhle krátký vlasy měla snad jen jednou.. a stejně jako ty, kvůli sv. účesu si to nechávám růst (mám od kadeřnice to zkracovat - zřejmě už má se mnou plány).. :) Já jdu na první a poslední zkoušku ve čtvrtek před svatbou :-) Ten film jsem neviděla.. nebo možná viděla, ale nepamatuju si ho dle názvu.. :-N
Profilova fotka
tak vase vlasy vam zavidim ja jsem mela vzdy vlasy dlouhe apak jsem se nechala ostrihat na 3mm a nosila jsem velmi velmi kratke vlasy asi 2,5 roku, pak kratke a ted to nechavam od listopadu dorust a ne a ne ...jak je mam kudrtnate tak to roste hrozne pomalu - nebo to jde videt ....a hlavne ta zatracena ofina.......takze kdokoli mate dlouhy vlas zavidim :) dovolenou ...tak tu bych si taky nechala libit, jet nekde k mori......ale to by tam muselo byt potapeni, moznost jezdit na kole nebo skutru, a cokoli aktivniho - muj nedovede lezet na plazi a nic nedelat.....takze muj jedinny odpocinek budu kdyz budu tehotna a budu diktovat co mozu a nemozu .......ale je s nim aspon zabava :) filmik jsem myslim videla...ja jsem v patek koukala na jak ukradnout nevestu a tak jsem ......brecela na konci...no romantika...hral tam hlavni roli typek co hraje v chirugech ...no uzasne, romaticke, typicky babsky film ale supr :)
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, můžu se k vám přidat? Sse svatbou jsme se rozhodli s přítelem asi před 3 týdny a původně měla být v září, ale bohužel včera všechno padlo, tak jsme sháněli nové místo a termín a nakonec svatbu budeme mít 10.10. Už jsem sem dala i nějaké fotečky, ale zatím se spíš na netu rozkoukávám, kde bych co sehnala a co je potřeba...budeme mít jen malou svatbu a oslavu u mých rodičů, takže naštěstí neřeší zdobení stolů apod. Koukám, že zrovna řešíte co s vlasama...já jsem naprosto v koncích,jelikož nevím, co bych s nima vymyslela za účes :-|
Profilova fotka
no vitej vitej....stejen datum mame :) Ja budu volit variantu lezerniho drdolu.....at si s tim vitr pohraje jak chce :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?