Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
lennia: ale neboj ....najdes aj ty :)
Profilova fotka
dobré ránko, tak fotky přidány do alba. Mám koupené i boty, natrefily jsme na ně s mamkou úplnou náhodou. Výhoda je, že je pak můžu nosit i normálně. Krásně vypadají k džínám :-) a byly ve slevě :-D A mamce se tam taky jedny líbily, tak máme obě boty na svatbu. Šaty zamluvené, zamluvila jsem si i bolerko a závoj a koupila čelenku do vlasů... Přípravám zdar! A holky Vám přeju krásný den
Profilova fotka
dobré ráno holky, tady je zase krásné počasí - mám radost!! :-) Pavli, šaty jsou opravdu krásné a botky taky, úplně si tím nařasením sedí k šatům :-) to je paráda.. já budu mít taky závoj, ale nemohla jsem si v tom svatebním salonu kde mám zamluvené šaty vybrat bolerko, protože mi to všechno bylo větší anebo se mi to nelíbilo.. takže půjdu asi bez bolerka :-D
nemue šatičky jsou moc hezké a botičky taky, skvěle, že už máš domluvené všechno ;-) Já bolerko budu potřebovat určitě, máme obřad venku.. ale nevím kde ho seženu.. A boty taky tak :-|
Profilova fotka
Leni, tady je taky krásně. Zrovna jsem si otevřela okno v kanceláři a slyším zpívat ptáky, výhled mám na město a okolní lesy - je to paráda. Na dnešek hlásí 34 stupňů, tak se snad neupečeme :-D Krásně má být až do víkendu, pak prý zase ochlazení.. Kdo jel letos k moři, ten vyhrál ;-) Holky, děkuju. To potěší, že se to líbí nejen mně a mamce :-D A zkusily jste jít do jiné salonu než máte šaty omrknout co mají? Vorlinko, určitě seženeš. Já se byla podívat v Deichmannovi, mají hezké boty, ale neměli moje číslo, mám malou nohu... A na tyhle jsme natrefily fakt náhodou, tak nevěš hlavu.
Profilova fotka
Akorát mě tak napadá, že je asi nejvyšší čas ty boty shánět, protože za chvíli začnou navážet podzimní a zimní a tam už moc botek na výběr asi nebude :-N
Profilova fotka
Pavli, já bolerko asi ani mít nebudu - nevím, kdy bych ho užila - na obřadě bych ho asi nechtěla mít (tam je to vytápěná místnost) a jinak budu v autě, kromě focení.. ale uvidím.. možná si zajdu do jednoho salonu ve ZN kouknout na bolerka.. :-)
Profilova fotka
Jinak já botky už mám dlouho.. můžu vám ukázat fotku, jak budu vypadat den po svatbě, resp. co si obleču.. :-)
Leni ukazuj ;-) Jojo já vím s botkama, nějak se k tomu zatím ale nedostala. Ale zrovna dneska jdeme s kamarádkou do města, tak se možná mrknu :-)
Už jsem koukala, tobě to slušííííí x-) holky budete mít nějaké šatičky na převlečení nebo budete ve svatebním?
Profilova fotka
Jindři, děkuju x-) já budu mít tohle až druhý den na sobě.. jinak v den svatby budu asi pořád ve svatebním :-)
Profilova fotka
Držím pěsti, abys dneska pořídila botky ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda Leni, Ty jsi fakt kočka :-) Moc ti to sluší. To jsi měla na promoci? Já asi budu ve svatebním celý den, vzhledem k tomu, že obřad máme ve 12:30 a bude nás tam málo, tak nepředpokládám, že spát půjdeme k ránu. Viděla bych to tak max. do půlnoci a pak do hajan :-)
Profilova fotka
Pavli, děkuju - přesně tak, měla jsem tohle na promoci :-) já to u nás taky vidím tak, že budu celý den ve svatebním.. ;-)
Profilova fotka
Já běžím na nehtíky, dnes budeme zkoušet svatební, co budou ladit k šatům, tak jsem zvědavá, co vykouzlíme. Zase sem juknu po obědě :-)
Profilova fotka
Jezisi holky vy me normalne desite co uz vsechno mate? nehty, vlasy, kosmetiku....to ja jeste vubec ale vubec neresila......... u nas ted zacina zase v patek filmova skola tak ...se z naseho bytecku stane hotel a hostel pro vsemozne kamarady z cele republiky takze......tyden a kousek neudelam nic nez budu uklizet a .....uklizet :) se mam co? Asi u pujdu koupit ty stuzky aspon na ty vyvazky...jinak z vas dostanu nerva :)
Profilova fotka
basska: já mám zařízenou kosmetičku a kadeřnici .. ke kosmetičce jdu na zkoušku koncem srpna a na zkoušku účesu jdu ve čtvrtek před svatbou!! Jinak nehty dohodnuté ještě nemám.. takže se vůbec nestresuj.. ;-) Já teď taky uklízím a uklízím.. nastěhovala jsem nádobí do kuchyňských skříněk, ale nemůžu tam dávat všechno, protože kuchyň celá hotová není.. takže jenom hrníčky, talíře, .. atd. Obrázek vývazků mám v albu :) je to jednoduchý..
Profilova fotka
Basska - klídek. Já doteď neměla skoro nic a až poslední dva týdny jsme s tím dost pohnuli. Teď to zase nějakou dobu řešit nebudeme. Ustrojení ženicha nechávám na něm a jeho rodičích. Z těch důležitějších věcí, které už moc nepočkají, zbývají oznámka a snubáky..
Profilova fotka
Leni, koukala jsem na ty tvoje vývazky a jsou fakt hezký a podle návodu to vypadá snadně. Že bych to zkusila taky? :-) Budeš na to pak dávat myrtu?
Profilova fotka
Pavli, na těch vývazkách opravdu nic není.. chce to si vyzkoušet první dvě - tři a máš to v ruce a jde to samo:) Já první dva vyhodila, protože i když byly pěkný, nebylo to ono.. a myrtu pak budu dávat ;-) a děkuju za pochvalu.. ono když se podívá člověk zblízka, tak zjistí, že v té mašličce je nit (prošívala jsem to, abych tu mašličku nemusela lepit a mít třeba obavy zda se to neodlepí).. ale z dálky se to nepozná a vývazky nikdo nebude detailně zkoumat, ne? :-)
Profilova fotka
Dobre rano holky, nevim jak u vas ale u nas v 5:30 bylo na teplomeru 22C takze to vypada na parak den - skoda jeno ze jsem cely den v praci bez klimatizace...to se uvarim a jestli me zase dostane cesta ze Zlina do Uh.......asi si vemu zitra doovlenou abych to rozdychala - aj tu velky pocer korzujicich a ruzne u nas spicich lidi (pro info minuly rok se jednu noc u nas vystridalo 15 lidi) Jestli budu mit zitra dovcu tak mam v planu jest jedno zajit do toho salonu a uz se konecne rozhodnout jestli bila nebo zelena :) - jsem hrozna v tomto. a okouknout pujcovny ohledne toho mojeho .......nastavajiciho, koupit stuzky (vera mi uz zavrelii) abych mela o weekendu co delat :) Tak pekny den a snad jsem jeste kuknu
Profilova fotka
I já se přidávám s přáním dobrého ránka ;-) Tady je taky teplo, teď je kolem 25C. Taky nemáme klimatizaci, ale tolik to nevadí. Máme kanceláře v klášterním gymnáziu a tak je tu teplota příjemná. Akorát v zimě to bude síla to vytopit. Aspoň budu otužilá :-) Basska, co to tam máte za fesťák, že se u Vás střídá tolik lidí? A jestli můžu vyjádřit svůj názor, tak ty zelené Ti sluší víc. V té bílé jsi taková nevýrazná, ta zelená Ti sedí daleko víc ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko holky.. já se přidávám s údajem o teplotě :-D teď je tu 32°C .. Ohledně šatů - mně se na tobě basska taky víc líbí ty zelené, ta výšivka ti parádně zúžuje pas (ne že bys byla silná, to neee).. kdyby takové měli třeba v bílé, tak by stálo za to je vyzkoušet.. ale víc se mi líbíš v těch zelených - teď otázka, zda chceš zelené šatky :-)
Profilova fotka
Jé, Leni, takhle ráno a už tam máte takové vedro? :-o Páni, odpoledne tam bude 60C, ne?
Profilova fotka
Pavli a to jsem na Vysočině.. :-D kdoví kolik je v mém rodném bydlišti (na jižní Moravě) :-D
Profilova fotka
Já bydlím skoro na horách. Z jedné strany máme Krkonoše a z druhé Orlické hory ;-) a to je tu taky dost teplo. Leni, jak nehtíky. Drží? Vše v poho?
Profilova fotka
Pavli, já si je nechala sundat.. už koncem června.. protože bych v nich nemohla hrát volejbal a ten já miluju.. :-) musím ale říct, že vypadaly fakt krásně a když se dívám na fotky, kde jsem je měla, tak bych je docela chtěla zpátky, ale na druhou stranu - když mi je sundávali, tak jsem teda docela trpěla.. :-(
Profilova fotka
Já teď bydlím na Vysočině, ale je to teda znát.. oproti Znojmu, kde jsem bydlela doposud je to rozdíl 10°C..
Profilova fotka
Aha, tak to jsem nevěděla. Nestačilo je jenom zkrátit? No, to už je teď jedno, když jsou dole. To věřím, že jsi trpěla, ono to docela bolí, když neodrostou samy :-N Já to znám, když se mi třeba jeden nešikovně ulomí =-) Jak se ti bydlí v novém bytečku? A co kuchyň, kdy ji budete mít hotovou?
Ahoj holky, zdravím :-) Já Vám ani nenapíšu, kolik stupňu je v Plzni, protože jsem zavřená v kanceláři a radši na to hezký počasí ani nemyslím.. Navíc jsem tu dnes až do pěti :-S Jee Leni, tak to jsem taky nevěděla, že jsi nehtíky sundala. A na svatbu si je budeš nechávat dávat znova nebo ne?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?