Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jindři, já se nechcu utěšovat, že taky nemáte zařízené co my.. ale nějak to na mě asi padlo.. ani prstýnky nemáme.. peníze jenom lítaj skrz tu kuchyň.. :-( je toho na mě teď nějak moc - ukončení školy, hledání práce, stěhování, svatba, kuchyň..
Profilova fotka
..ale děkuju za podporu!! Potěší to, opravdu!! :-)
Profilova fotka
Takže ty teď vlastně měníš celý svůj život. Páni, tak to chápu, že to na tebe padlo.. Ale neboj, to se zase srovná.. A až bude práce, bude všechno veselejší.. Tomáš má práci někde poblíž bytu?
Profilova fotka
jj, Tomík má práci v místě bydliště i když se teď firma bude stěhovat.. ale je to 10km jenom.. prostě to fakt na mě nějak padlo.. :-(
Profilova fotka
Hlavu vzhůru!! Zas bude dobře! Ber to tak, že budujete domov a to holt něco stojí. Na druhou stranu budovat domov je moc hezký a vás dva to sblíží a než najdeš práci, tak to tam budeš moct zvelebovat a zútulňovat.. Dívej se na to z té lepší stránky ;-)
Jo Leni, nemue má pravdu, zase bude líp. Ale ono vlastně dobře je, zařizujete si byteček a budete se brát :-) S prací to ber tak, že aspoň na to všechno máš čas a užiješ si poslední prázdniny ;-)
Profilova fotka
holky děkuju!! Já bych ale nechtěla být doma, chci pomoct s táhnutím domácnosti.. Ale když nic nenajdu, tak se nedá nic dělat - snažím se.. a jak mi někdo řekl a s čím naprosto souhlasím: člověk nemusí dělat víc než může!! :-)
Profilova fotka
Leni, to je jasný, že chceš. Já než našla první práci, tak to trvalo 5 měsíců a vím teda, co prožíváš. Není to lehký, postupem času jsem upadala do letargie a byla jsem ochotná vzít třeba i uklízení, hlavně něco dělat. Pak jsem dostala tip z úřadu práce a vyšlo to. Přes léto je toho vždycky málo. Víc pracovních příležitostí se objevuje od září, října, tak neztrácej hlavu..
Profilova fotka
Pavli, snad to nebude tak dlouho trvat, ale kdyby jo, tak doufám, že se mezi tím nesložím zoufalstvím.. Přes léto je málo práce to vím taky, jenže bohužel s tím nic neudělám a já už bych práci chtěla.. uvidíme.. a mooooooc děkuju za pozitivní slova, zvedlo mi to náladu.. díky holky! :-)
Profilova fotka
Leni, nesložíš, neboj. Budeš mít starosti (příjemný) s bytem a zvelebováním a na chmury Ti nezbyde tolik času.. Navíc jsi šikovná, inteligentní holka, takže práci určo brzo najdeš. Holky, dnes jedu podepsat smlouvu na šaty a zaplatit zálohu. Až budu mít papír v ruce, tak dám šaty do albíčka, ale jen na modelce ;-) Taky chci začít trošku hubnout. Kdybych dala do svatby 5kg dolů, budu spokojená a začnu hned dnes. Snad mi to předsevzetí vydrží ]-( :-)
Profilova fotka
Pavli, uvidím, protože si někdy přijdu hrozně neschopná.. :-( Já mám taky zálohu zaplacenou a na zkoušku jdu v září.. těším se na fotku tvých šatiček.. Já bych taky chtěla zhubnout, ale Tom mi pořád říká, že mám pěknou figuru.. 8-) můj problém je v tom, že mám trochu zadek :-D
Profilova fotka
Tak to jsme na tom stejně :-D Akorát já k tomu zadku mám teď ještě pár špeků na břiše, tak ty musím dát dolů ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
já nikdy s bříškem problém neměla.. vždycky jsem ho měla ploché.. jen ten zadek :-D
Ahoj holky, Leni ale ty nejsi vůbec neschopná, vystudovala jsi vysokou školu, jsi chytrá holka. Jenom situace teď prostě není nejlepší, za to ty nemůžeš!!! Nemu já bych taky brala 5 kg dolů. Abych se v šatičkách cítila dobře. A víš co? Já taky začnu dneska :-) Máme na to necelé tři měsíce, to je myslím si akorát ;-) Zrovna teď svačím grep a k obědu mám těstoviny se zeleninou a kuř. masem :-)
Mně nejvíc štve zadek a boky, ale těch se myslím už nezbavím ]-(
Profilova fotka
Jindři, jsem na tom stejně - zadek a boky..
Profilova fotka
Holky, já chcu práci, která by mě bavila.. jenže mám obavy, že takovou nenajdu.. :-(
Profilova fotka
Asi nejde se toho zbavit úplně, ale kdyby to šlo trochu zmenšit a zpevnit, tak bych se vůbec nezlobila.. :-D Jenže to chce začít trochu makat ;-) Se mi to mluví, teď abych to ještě dodržovala
Najdeš Leni, neboj. Třeba ne hned, ale časem určitě!! A co by tě bavilo? ;-)
Profilova fotka
Leni, já až teď dělám práci, která mě opravdu baví a věřím, že v ní vydržím fakt dlouho. Před tím jsem vystřídala 4 zaměstnavatele :-N
Profilova fotka
bavilo by mě dělat v kanceláři a třeba něco s tou ekonomikou.. př. asistentka hl. účetní, atd. něco na tento způsob.. :-) Holky, já když si říkám, že budu hubnout atd. tak mi to vydrží tak 5dní maximálně :-D
Mně to taky nevydrží nikdy moc dlouho, nejhorší je když pak dostanu menstr. Ale musím trochu omezit sladké, jsem na to hrozná :-) Skoro každý den sním nějakou sušenku :-x
Profilova fotka
Leni, uvidím, jestli Tě trumfnu a vydržím dýl jak 5 dní :-D Do svatby je ještě trochu času, tak se mi snad povede dát něco dolů a trochu zpevnit ten rosol :-N Vorlinko, já na sladké tolik nejsem, spíš nachos, tyčky, chipsy a tak. Vím, je to trošku prasárnička, takže se s tím snažím něco dělat
Profilova fotka
... tak já razím pro šatičky a pro botičky... a na nákup samých zdravých dobrot :-D
Profilova fotka
Pavli, určitě mě trumfneš, jestli máš pevnější vůli než já :-D já ji mám když mám stres (to ani se nesnažím hubnout, prostě nemám chuť na sladké, slané - nic).. ale jak su relativně v pohodě a někdo si přede mnou dá třeba sýr večer, romadurek s pivkem, utopence, sladkýho něco, atd. - prostě neodolám a moje vůle je v háji :-D ale zase si dávám to, na co mám opravdu chuť :-) Jindři, já su na sladký taky hrozná.. ne, že bych každý den snědla nějakou sušenku, ale tak ob den:) buď mám sladké jídlo (pak už nemusím sušenky) anebo nemám sladké jídlo a třeba si dám sušenku.. takže se vůbec netrap, nejsi v tom sama.. ;-) Pavli, potom tedy ukaž šatičky aj botičky.. :-)
Já zase když jsem ve stresu tak musím pořád něco jíst =-) A jsem jako na sladký i na slaný. :-N Nemu na šatky i na boty jsem moc zvědavá ;-)
Profilova fotka
Lennie neboj ja jsem byla taky 3 mesic ena pracaku - protoze se u nas v Opave nesehlana zadna prace ap ak jsem se prestehovala a ...slo to hned, i kdyz ted uz jsem uplne nekde jinde.........hlavne to nevzdavat a porad bojovat. Mladi vpred!! Co se hubnuti tyce, tak ja jsem tak zrala dat tak minimalne 5 kg dolu ale u me to nefunguje vubec, ja kdyz si nedam jidlo tak me boli hlava a po slatech a takovych tech jidlech light me hrozne nadyma a pribiram - telo ma strach ze uz nikdy nic asi nedostane.......ja mam nejlepsi vahu behem vanoc kdy jdu az o 3kg dolu.........takze ......uvidme co udelam ja. Ja bych uz tak nejlepe sla na materskou - uz mam na to aj roky a ..nejak me to nebavi ani v praci (i kdyz prace je sqela, bohuzel celosvetova krize se na zahranicnim obchodu podepsala hodne)......snazime se a tak doufm ze to brzo vyjde. Jinak dneska jsem objednala kupu vlizelinu, organzy, koralku , a jinych vecicek takze .....snad se uz odhodlam a zacnu s tou vyzdobou Tak se opartujte, u nas vypada ze bude asi svitit, cely zbytek tydne horko - to zase bude cesta do prace busem --bussauna zdarma :)
Profilova fotka
Basska: já i kdybych byla na pracáku, tak nemám žádné peníze, protože jsem nebyla zaměstaná.. :-( a vysoká se nebere..
Profilova fotka
Lennia jo pred 5 ti lety to bylo trosku jinak to mas pravdu, ale i tak to pro me byla potupa a hrozne neprijemne stat s tolikati lidma ( u nas v Opave bohuzel povetsinou romske narodnosti) v jedne rade a poslouchat jejich sproste nadavky na system, stat atd......snad uz me to nikdy nepotka :)
Profilova fotka
basska: pro slušného člověka co chce pracovat je to pokaždé nepříjemné..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?