Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás po víkendu.. jak jste se měly? U nás byli celý víkend naši, tak se společně s náma a T. rodičema řešila svatba.. Počty lidí, výslužky, ubytování, jídlo, atd.
A domluvili jste to všechno? ;-) My jsme to zrovna včera taky řešili, nejdřív u H. rodičů, když jsme jim jeli ukázat snubáky a pak večer s našima u vína. Taťka říkal, že nebude moc pít a že se opije až v neděli, za to pořádně :-N Já mám dneska chuť zařizovat něco ohledně svatby :-D Jo a taky jsme včera vybrali šatičky pro družičky :-) Lenko už jste začali rozdávat oznámení? Já už bych začala, ale je ještě prý brzo.. :-( :-D
Tatí jako nebude pít na svatbě, jsem to napsala nějak nesrozumitelně :-N
Profilova fotka
Jindři, docela jsme to domluvili všechno dá se říct.. Oznámení budeme rozdávat od tohoto týdne.. ve středu asi pojedem k prvním.. takže tento týden to začneme rozdávat a ptát se, atd. :-) Já myslím, že ještě brzy tedy není.. Oznámení se má dávat 2 měsíce předem.. a jelikož bude za 14dní srpen, tak si myslím, že je to akorát!! ;-) Máš chuť dneska zařizovat? Tak zařizuj.. :) My teda prstýnky ještě nemáme, ale taky tento týden chceme zajít do zlatnictví a zadat naše požadavky, aby se to už mohlo dělat.. Nám tu dneska a zítra budou dodělávat kuchyň a už by to mělo být hotové.. těším se!! Už aby to bylo..
Profilova fotka
Ahoj holky.. :-) Vorllinko, taky jsem na to koukala... ;-) Zítra jedu podepsat smlouvu na šaty a zaplatit zálohu, taky se zrovna podívám po nějakých botičkách. Měla jsem tu přes víkend kámošku, co mi jde za svědka, tak jsme vyplnily údaje edo dotazníku pro matrikářku. Obhlídli jsme místa pro hostinu a asi máme vybráno. Majitele znám osobně, takže se tam půjdu zeptat jak to vidí.. :-) K fotografovi jdeme dneska na čumendu a podepsat smlouvu a zaplatit zálohu. Mám domluvenou i hudbu. Docela jsem s tím za poslední dva týdny pohnula. Z těch důležitých nám ještě zbývají prstýnky a oznámení, tak to snad nějak dotáhneme.
Profilova fotka
Jinak my to oznámení budeme dávat až začátkem září. Myslím, že měsíc a půl předem to bohatě stačí. Ti, kteří mají na svatbu jít, to vědí... Zbytku se to dává jen na vědomí
no nám H. rodiče říkali, že to stačí 14 dní předem, což se mi teda zdá hodně dlouho. :-o Tak asi začneme na začátku srpnu. Ty dva měsíce se mi zdají jako optimální doba ;-)
Nemu vaše přípravy se pěkně rozjely. Oznámemí a prstýnky pro nás nebyl žádný problém, tak určitě taky vyberete. Jak se jezdí s novým autíčkem? ;-) Leni jako já bych zařizovala, ale jaksi není co. Projela jsem jídelníček, abych vybrala co bude k obědu - mmj. už jste o tom přemýšleli? Budete mít nějaké klasické jídlo jako knedlo zelo, svíčkovou nebo nějakou minutku?
Profilova fotka
Mně mamka taky pořád říká, že je na všechno dost času, ale já si to chci udělat po svém a dřív. Nerada něco honím na poslední chvíli. A na začátku září jsme se shodli i s Michalem. U Vás je to něco jiného, protože se berete začátkem října, tak oznámko rozdáte dřív..
Profilova fotka
Vorlinko, doufám, že vybereme co nejdřív.. Teď jsou ty dovolené, tak abychom je měli do konce srpna doma.. Jezdí se s ním dobře. Zatím ho teda řídím jenom já, Michal se jen vozí. Řídit prý bude, až bude víc času a budeme moct vyrazit na výlet ;-) Jak se jezdí Vám? Na jídlo jsme se už taky trochu ptali. Jedna část rodiny chce svíčkovou, druhá část rodiny chce kuřecí s oblohou. Tak to asi tak uděláme a na polívku hovězí vývar s nudlema a bude
Profilova fotka
A místo večeře asi nějaké studené mísy.. takový malý rautík
Nám se jezdí krásně, jsem si to auto normálně zamilovala :-N Se vždycky nemůžeme dohodnout, kdo bude řídit :-) My jídlo stále řešíme, právě že někdo by chtěl knedlo zelo a někdo zase plátek s bramborem. Ale já nechci mít dva chody, tak to budeme muset nějak domluvit..
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, my jsme se shodli, že k obědu bude.. knedlíčková polévka s nudlema, přírodní plátek s oblohou a přílohou (trochu kroket a brambor na sobě naskládaných - něco jako lasagne).. :-)
Profilova fotka
Jinak jsme usoudili, že je omezíme počet osob, protože by to bylo pěkně drahé hlavně za ubytování.. tak bude míň lidí.. Teď nějak nemáme s Tomem moc času zařizovat, protože od středy minulého týdne řešíme kuchyň - montáž, elektrika a zapojení spotřebičů, voda, obklady, ..
Profilova fotka
Jo a na večeři budeme mít řízek s bramborovým salátem.. popř. druhá večeře by byla raut..
Profilova fotka
Lenni: tak tomu rozumim - omezit pocet lidi (bohuzel u nas to nevyjde) my planujeme samosebou prekdrm - asi nejakou plnenou broskev, nebo rolku, knedlickovou polevku aj s nudlema a ....asi nejaky plneny kureci steak s ....a dala bych na vybranou opekacky, ryze a jeste jednu, veceri - uz resime jenom rautem.....ale zalezi jak to bude vychazet....a co jsou schopni udelat - ikdyz ..tam je pani hodne mila :)
Profilova fotka
...taky budeme mít předkrm - jen jsem na něj teď ve výčtu zapomněla.. asi taky nějaká šunková rolka s česnekem anebo křenem..
Tak my budeme mít večer raut a tam pak bude asi i guláš popř. nějaké kuřecí tortily. Jídlo máme přijít domluvit až tak tři týdny před tím, tak zatím je čas na promyšlení. Leni a kolik vás nakonec bude? Já jsem strašně ráda, že ubytování nebude potřeba, protože to jsou fakt velké výdaje..
Profilova fotka
taky jsem přemýšlela nad předkrmem, ale u nás mají všichni plněné šunkové rolky plné zuby, krabí koktejl skoro nikdo nejí, takže předkrm vynecháme.. A nevadí nám, že budeme mít dva druhy jídla
Profilova fotka
Jindři, musíme to nejdřív objet, protože jsme se dozvěděli, že některým se jít (resp. jet) na svatbu nechce.. takže to objedem a bude.. původně na ubytování mělo být 50lidí a teď to vypadá max. na 15lidí..
Profilova fotka
Pavli, záleží na přístupu novomanželů.. každého věc.. :-)
nemu to je dobře, že vám to nevadí ;-)
Profilova fotka
holky, jinak mám udělané už vývazky a jmenovky.. vyfotím a dám do alba, až bude víc času.. teď nějak nestíhám.. kuchyň je teď přednější a s Tomem nevíme co dřív.. :-N
Profilova fotka
..mám pocit, že další důležité věci nestíhám zařizovat - cukroví, květinářství.. :-(
Leni to jsi šikula, vývazky jsi dělala podle návodu co máš v albu? Já pořád přemýšlím jestli je objednat nebo udělat..
Profilova fotka
jj, dělala jsem je podle toho návodu a přivazovala jsem k tomu aj kytičku bez korálku.. vypadá to pěkně.. vzadu jsem tam rovnou připevnila malou "sicherhajzku" a je to.. :-) Mám trochu špatnou náladu z toho, jak nic nestíhám.. a kor, když jsem teď pryč ze ZN a vše se musí domluvit právě tam!!
Profilova fotka
Leni, já jsem ten pocit měla asi před měsícem. Ne, že by to teď s časem bylo lepší, ale už si tolik nepřipouštím, že nestíhám.. ;-) Kde ten byt vlastně máte? Bydlíš jinde než ve Znojmě? A co ta práce? Máš nějaké vyhlídky?
Profilova fotka
Vorlinko, omlouvám se, jestli jsi to už někde psala, ale pracuješ nebo studuješ?
Leni neměj špatnou náladu, hodně věcí už zařízených máte a třeba cukroví a kytky se stejně musí zařizovat až kratší dobu před svatbou, zrovna tohle taky nemám ještě úplně dořešené, jestli tě to trošku potěší ;-)
Profilova fotka
Pavli, byt máme v Humpolci.. ale s rodičema jsem bydlela ve Znojmě.. Práce - je to teď špatný.. :-( nechtějí absolventy, protože nemáme praxi.. a ve spoustě firem se propouští a když nepropouští, tak neberou.. takže tak :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?