Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Taaak uz jsem zpet, oznameni pro nasi cast rodiny vcerne kolacku rozdano, ucast pristlibili vsichni ......neco jsme s maminou vymysleli jako vyzdobu takze mi uz ted nezbyva nic jineho nez nakoupit vsechny veci na dekoraci na internetu a zacit vyrabet vsechny ty vecicky okolo....... Ted jedem na weekend do Trencina na festival tak se tesim...uz aby byl patek :)
Profilova fotka
basska: tak to je fajn.. :) kolik teda budete mít lidí? Výdobu myslíš na stoly či jinou dekoraci? :-) ..já se o víkendu zase stěhovala, takže to byly docela fofry a nervy :-N ještě nejsu úplně přestěhovaná, ale nejde všechno hned, že? Ukazovala jsem našim vyrobené jmenovky a líbily se jim :) - viz album.. Si užij festival a pak popiš jaké to bylo ;-) Jindři, jaká byla dovolená? Snad jste si to užili !! :-) A co vy holky, jak se jinak máte?
Ahoj holky, dovolená byla parádní, sešlo se nás 9, takže byla sranda. Počasí tedy nic moc, ale stejně jsme si to užili. Leni tak se to stěhování už rozjelo naplno, co? Jmenovky jsem v albu nenašla, ale jistě je přidáš ;-) A co prstýnky, možná jsi to už psala, to se kdyžtak omlouvám, ale teprve se na dočítání vrhu :-N
Leni tak to je fajn, že už máte představu o prstýnkách. A co jste psaly ohledně šatů, tak já je chci mít na sobě taky celý večer a kabelku mít nebudu ;-)
Profilova fotka
Jindři, to je bezva, že jste si dovču takhle hezky užili :-) Jmenovku jsem dala do alba, jen je to ve špatné kvalitě.. fotila jsem to na rychlo, ale kdyžtak udělám hezčí a kvalitnější fotečku ;-) Prstýnky - asi jsme si v jednom obchůdku vybrali, jen se ještě musíme definitivně dohodnout s Tomem a pak tam zajít a dát jim naše požadavky.. :-) .. teď umývám všude okna, když má být pěkně a ve středu nám prý začnou montovat kuchyň.. :-)
Leni jmenovky jsou hezké, takové jemňoučké a decentní, povedly se Ti x-) Holky přemýšlely jste (nebo možná Vaše mamči :-D ) do čeho budete dávat výslužky?
Profilova fotka
Jindři, děkuju.. jsou prostě hrozně jednoduché.. Já jsem přemýšlela, jestli je mám víc zdobit nebo ne.. ale jelikož budu mít na stole (hned vedle jmenovek) růžové a bílé ubrousky, tak jsem to nechtěla mít přeplácané. Někomu se nemusí líbit, ale mně jo :-) Výslužky budeme dávat do krabiček různých velikostí - malé, střední, velké a plus takové košíčky .. záleží podle toho, komu se výslužka bude dávat - př. rodina, známí, sousedi, kamarádka, atd.
Leni ty jsi taková pilná včelka :-) My právě výslužky budeme taky dělat různé. Tedy dva typy - jedny normální pro rodinu a známé a jedny menší do krabiček např. pro kadeřnici, kosmetičku.. Leni a budete dávat do krabiček koláče? Dávají se u vás koláče?
Profilova fotka
U nás se dávají takové malé svatební koláčky.. a ty tam budeme taky určitě dávat ;-)
Profilova fotka
Ahojte holky Lennia: vyzdobu na stul, mama mi ukazala ubrousky a co bych tam mela mit, pocitali jsme mista, kolik metru organzy budes stacit a vymysleli jak by to mohlo vypadat..... Jinak vcera jsem si byla rezervovat termin v kvetinarsti - nastesti meli jest na ten den volno ale uz se to zacina pekne plnit ......a kde je rijen :) K tomu stehovani gratuluji, okna pockaji.....neboj i kdyz chapu ze je pekne se vratit domu a mit tam pekne uklizeno :) vysluzky - u nas se davaji na papirove tacky obalene v celofanu a tady jakoze v Uh se davaji do krabicek.....ale o to se bude starat tchyne - ja teda odmitam - balila jsem vysluzky pro nasi cast rodiny a sousedy - davali jsme dva druhy kolacu a kousek dortu ktery upekla mama (byl vynikajici), u nas se zakusky nebo cukrovi moc nedava. Ja jsem se vcera vrzhla do objednavani materilau pro vyzdobu a ......bohuzel mi zmenili barevny vzornik tak to tam musim poslat at mi poslou stejnou organzu jako minule a pak se vrhnu konecne do vseho co je poterba - je cas...takze .....huraaa do prace.
Profilova fotka
basska: ty brďo, už se začíná plnit květinářství?? Já ještě taky nemám domluvené květinářství.. si říkám, že je čas, ale jak tak koukám.. zase tolik času není.. :-N tento víkend budou obojí rodiče domlouvat svatbu, chtějí si promluvit, co a jak.. atd. - tak jsem zvědavá =-) já teď dělám vývazky a myslím, že budou docela pěkné :) jsou celobílé.. :-) U nás (ve ZN) se dávají do krabiček a pro sousedy na papírovej tácek.. do krabičky se dává kousek dortu, nějaké řezy, drobné cukroví a malé svatební koláčky :-) Až budeš dělat výzdobu, tak to vyfoť a dej do alba, pro inspiraci.. ;-) určitě to bude moc pěkné!! Jinak zítra nám přijdou dělat kuchyň už :-) dneska pojedeme si vybrat obklady.. a příští týden by měla být komplet hotová :-)
Profilova fotka
Holky, tak se hlásím po delší době.. Mám pořád nějak napilno. Včera jsem se byla opět poohlídnout po šatech a asi mám vybráno. Váhám mezi třemi, ale favorita mám. Poslala jsem je ještě svědkyni k posouzení. Zamluvit je musím nejdéle příští pondělí a zaplatit zálohu, tak si je pak zkusím ještě jednou, abych se definitivně ujistila, že jsou to ty ony x-) Taky jsme konečně vybrali místo, kde bude obřad, takže se můžeme pustit do oznámek.. Kytku předběžně domluvenou mám, jen ještě musím domluvit kytku pro maminky, možná babičky a svědkyni.. A taky jsem dnes na matrice vyzvedla dotazník k uzavření manželství.. Konečně jsme se někam posunuli :-) Sestřenka tak dlouho váhala, že oznámení ještě nemají (berou se 8.8.) a teprve teď v sobotu sehnala šaty.. Jsem na tom malinko lépe :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavli, tak takhle v pohodě jako tvoje sestřenka bych asi nebyla.. já to musím mít všechno předem naplánovaný, hold už jsem taková a někdy mi to Tomáš vyčítá, že všechno plánuju.. :-N Jsem ráda, že jste zase pokročili a jste o kousek dál.. Jaké teda šaty máš vybrané, resp. mezi kterými váháš? Budeš je dávat do alba? :-) A kde teda budete mít obřad a jakou kytku budeš mít? Já taky musím zajít do květinářství a všechno to domluvit.. Jinak dneska nám začali navážet skříně, police, atd. na kuchyň.. zítra už se to bude montovat!! :-) těším se..
Profilova fotka
No, ona už začala taky trochu vyšilovat... ;-) Já to mám taky radši dopředu domluvené, ale většinou jsou to věci, které si zařizuju sama. S Michalem se tolik plánovat nedá, on má totiž na všechno dost času 8-( Je to syndrom celé jejich rodiny ]-( Šaty do alba nejspíš nedám, ale ještě si to rozmyslím :-). Jsou korzetové, zdobené korálkami, které se sbíhají v paprsích do jednoho místa, lehounký šifon jako pro vílu... Ty druhé jsou taky korzetové, s květinovými výšivkami, těžší ze saténu a třetí jsou na ramínka, na prsou s korálkami, jinak nezdobené, hladké, zadní partie krásně zdobené, taky ze saténu... Bude to těžká volba.. Obřad bude v Kreslírně našeho kláštera, je to krásná, nově zrekonstruovaná místnost, fotky udělám a dál do alba.. Kytka bude oranžovo-bílá a kombinace tulipánů a lilií.... Jéé, Ty už jsi skoro přestěhovaná. Jak se těšíš na společný život s Tomem? Já byla ze začátku hrozně nervózní a vzpomínám si na náš první velký nákup takových těch věcí jako je cukr, mouka a tak... Strašně jsme to oba prožívali ;-)
Profilova fotka
Pavli, my taky budeme muset udělat nějakej velkej nákup.. přesně jak říkáš: cukr, mouka, olej, atd. :-) jak se těším? Zatím mi přijde, že je z toho víc nervozní Tom než já :-D Podle popisu ty šaty musejí být krásné.. :-)
Profilova fotka
No jo, ono se to nezdá, ale chlapi to hrozně prožívají :-) A co vaši? Mamka už je v pohodě? Jsou krásné ;-) :-D
Profilova fotka
Mamka byla v pohodě o víkendu po promocích.. minulý týden jsem u nich taky byla a bylo to půl na půl.. Tento víkend by měli naši dojet za náma..:) tak myslím, že už to nebude takovej hroznej extrém jako tenkrát.. =-)
Profilova fotka
Tak aspoň že tak. A jak to berou, že už budeš definitivně pryč z domu?
Profilova fotka
Zatím docela dobře.. až se divím.. :-)
Profilova fotka
Dobré ránko přeji, už jste přemýšleli jestli budete mít závoj? Na mě ho navlíkli při zkoušce šatů. Vypadalo to docela hezky, když bude zapíchnutej zezdola v drdolu, ale je těžkej a táhne dozadu, tak nevím... Nebo ho mít jen na obřad a pak sundat.
Profilova fotka
Ahojte holky..... zavoj: navlikli ho na me taky ....ale ja si ho asi nevemu (nejak to ke me nepatri se me zda - mimochodem ani ty svatebni saty :) ), jinak kdybych ho mela tak urcite ne pod drdolem - to se mi nelibi ale nad a jenom na obrad na to odhaleni a polibeni a pak nazdaaar poleti do auti :) Jojo nakupy.....obecne nakupy s muzskyma jsou slozite..jsou horozne nervozni, takze doporucuji udelat doma seznam zakaldnich veci ...a pak jenom dolitavat drobotiny - me se to uz nekolikrat overilo (nastesti ja mam tesco non stop asi 2 minuty od baraku takze kdyz je nejhur vybehnu a mam) ale stejne je nejlepsi si objednat muzskycho jenm na odvoz.......uvidite sami :)
Profilova fotka
Pavli, já závoj budu mít a budu ho mít nad účesem.. budu ho mít celou dobu a po obědě (po prvním tanci asi) si ho sundám.. nevím.. možná ho sundám ještě před prvním tanci :-D určitě ho ale budu mít.. protože mně se to líbí a přijdu si jak princezna :-)
Profilova fotka
Lennia: a kdy si ty hodis nejake to foto tvojich saticek at ..mame na co kukat co? a ja zavidet co je v malych cislech.....za krasne modely :)
Profilova fotka
basska: já si šatičky nehodím do alba.. psala jsem to už úplně na začátku, že moje šatičky (vč. šatů na modelce) všichni uvidí až po svatbě :-) ani nikdo jiný (kromě našich) šaty neviděl !!!! x-) takže se tímto omlouvám, ale nebudu je dávat do albíčka..
Ahoj holky, nemu šatičky budou určitě krásné, ať se rozhodneš pro jakékoliv. Hlavně že se v nich budeš cítit ty dobře ;-) Zrovna o závoji teď přemýšlím, asi ho mít budu, takový jenom krátký. Líbí se mi to, ještě to budeme muset probrat s kadeřnicí. Ale uvědomila jsem si, že nevím jestli jsem někdy už viděla závoj v šampaň barvě.. Mám totiž takové šatky.. Vy máte bílé šaty? Leni co stěhování a skládání skříní? Už to finišuje? ;-)
Profilova fotka
Jindři, já mám bílé šatky a středně dlouhý bílý závoj :) Stěhování? Kuchyň je ze 40% namontovaná - je to tu teda nandané (vč. dolních skříní, ale to jen pro estetický vzhled - truhláři to udělali kvůli tomu, že věděli, že naši dojedou, tak aby se podívali, jak to bude vypadat).. nemám hotové police ve skříňkách, úchytky a smontované dolní skříně.. obklady se budou dělat, takže počítám, že do úterý bych to mohla mít hotové.. :-) Ale vypadá to fakt krásně!!!! Nádherná kuchyňka.. x-) Jinak včera jsme v 10hod jeli směr ZN a tam jsme naložili moje věci, pračku, atd. a jelo se zpátky.. já zpět jela s našima, takže odpoledne jsme dorazili (stěhovat věci do bytu z auta budem až v pondělí)..a začlo grilování, koupání.. :-) náš pejsek to taky vydržel v tom horku (i když naši mají klimošku) a bylo to pěkné relaxování potom.. :-) až někdy v 10 večer začala bouřka a pršelo.. takže u nás asi takhle..
Leni tak to jde parádně. Já když si vzpomenu jak dlouho nám trvalo to všechno kolem kuchyně.. :-x Určitě se už těšíš až budeš poprvé vařit, co? :-D Jak máte velký byt? U nás dneska bude spát naše dvouletá neteř :-) Odpol nám ji přivezou a protože má Honza fotbal, tak musím vymyslet nějaký plán a večer už tu budeme všichni tři, vykoupeme se společně a pak budeme koukat na telku dokud malou nepřemluvíme aby už šla spát. Ona u nás nechce o nic přijít, tak jsou to vždycky boje ji dostat do postýlky. Těším se na ni, na cácorku malou x-) Hezký víkend holky, u nás tedy zatím upršený :-|
Nemu já se asi picnu :-D , pokaždý, když se všimnu kolik máme příspěvků tak máme stejně. To je náhoda :-D
Profilova fotka
holky a jak pokračujete vy? co u vás nového? :-)
Leni tak jako my na sebe máme štěstí :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?