Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
:-) snad se to bude líbit i Míšovi, když jo, tak fotečky dodám Tchánovci taky mají spoustu ohřívadel, ale bazén napuštěný není. Sice teď je tam asi 30 čísel vody, ale jen té napršené 8-( Kdy už bude pravé léto? My tu bazén nemáme a jediné koupaliště v dosahu se letos celé renovuje, takže mají zavřeno :-N
Profilova fotka
u nás ve ZN je jedno docela velký, ale o víkendu tam bude hrooooooozně moc lidí a to já nemám ráda.. já mám radši soukromí, kde mi nikdo neskáče na hlavu.. Pavli, kdyby si dojela za mnou, tak už bys viděla pravé léto.. v 8 hodin ráno na teploměru 23°C ;-)
Profilova fotka
No, včera když jsme vstávali, tak bylo v 7 ráno necelých 21 stupňů a cestou do Hradce jsme se pěkně zapotili. Celý den ani kapička. Dneska bylo taky krásně, ale před obědem se zatáhlo a od té doby jen lítají blesky a prší, ale teď to vypadá, že by mohlo být líp Leni, taky to nemám ráda. Proto chodím ráda ke tchánovcům, tam nás je v bazénu maximálně 5 :-)
Profilova fotka
Lennia. u nas taky horko a jake kroupy padaly kdyz jsem se vracela domu ze Zlina...to byla bourka jak .....hruuuuza :) Koupat? neni kde, my panelakovi mame smulu, budousi tchanovci bazenek nemaji a koupalist nam uzavreli a snad za 3 roky budme mit aquapark...tak fakt netusim kde omocim telo (vana je jistota:) ). Hoolky jak me se dneska nechce, jeste ze mame ten prodlozueny weekend, ale ja stejne cely hraju zapasy v Krkonosich, takze si odpocinku moc neuziju......dufam ze bude krasne a ja si dovypalim dres :)
Profilova fotka
bass: a co děláš za sport? :-) Já jsem taky "paneláková", ale když koukám z okna, tak mám naproti velkou plovárnu..takže když tam jdu, tak jen v týdnu dopoledne anebo večer si zaplavat ;-) Holky, přeju vám hezké páteční ráno a pěknej prodlouženej víkend!! U nás poprvé za celý týden ráno nesvítí sluníčko :-N Mě dneska čekají promoce, tak se moc těším.. ve 12hod mám být u kadeřnice, ve 14hod v divadle kvůli přípravám a v 15hod to vypukne :-D těším se!!!! x-)
Profilova fotka
Krásné ráno přeji, tady svítí a je nádherně. Snad to vydrží, večer máme koncert Queen revival a prý jsou dobří, tak se těším.. Leni, to máš dobré. Tady začnou bazén stavět až na podzim, když to dobře půjde. Užij si promoce. Co mamča? Už s Tebou aspoň trochu mluví? Basska: taky se mi nic nechce, ale musím. Mám toho na dnešek hodně, tak se na to za chvilku vrhnu. Užijte si víkend, zkusím sem pak ještě juknout.. Tak papapa :-)
Profilova fotka
Pavli, jééé.. to počasí závidím!! Tady se taky možná sluníčko ukáže :-) Já byla minulý týden na Beatles revival (BACKWARDS).. naprosto parádní!!!!!!!!!!!!!!! :-) S mamkou se nebavíme a včera to fakt vrcholilo - prý nemusí ani na promoci jít, apod. a taťkovi pak říkala, že já ji nepozvala.. přitom jsem oficiálně nezvala ani taťku, ani přítele.. jenom jeho rodiče.. Prostě dělá pořád samé naschvály.. !!! ]-( Pavli... sluníčko už svítí i u nás - jupííííííííííííí x-)
Profilova fotka
Holky, tak jsem se právě dozvěděla, že nám dopadl ten projekt, co jsem dělala v dubnu :-D mám fakt radost x-) Leni, ta tvoje mamka je fakt tvrdohladá. Teď už bys měla být na promoci, tak doufám, že máš kolem sebe všechny své blízké včetně mamky.. Pak dej vědět, jaké to bylo..
Profilova fotka
nemue: gratulace k vítěství. Na Queen revival jsem byla myslím v roce 2005 v Lucerně (vyhrála jsem vstupenky) a bylo to skvělý. Byli jsme na firemním večírku ve Žl. lázních nedávno a byl tam Děda Mládek :-D ty jsou bezva a pak tam byla ABBA a ta mě moc neuchvátila, ale legra byla. Dnes mi přišel mejl, že v úterý dorazí prstýnky - jsem natěšená :-D. Snad budou sedět. Přeju VŠEM krásný prodloužený víkend. :-D
Profilova fotka
Oskara - to je dost, že se taky ukážeš ;-) A děkuji :-) Koncert byl super, přišlo přes 200 lidí, to jsme ani nečekali :-) Za to sobota byla katastrofální. Od rána od osmi jsme se nezastavili. Měli jsme zahajovací koncert festivalu klasické hudby a potom raut a co se mohlo pokazit, tak se pokazilo. Přijela jsem domů někdy v jedenáct večer a byla jsem tak naštvaná na celý svět, že jsme si s Michalem řekli dvě věty - každej jednu, ale to by bylo na dlouhé povídání. Ještě teď jsem plná emocí ]-( Holky, doufám, že vy jste si víkend užili a stále užíváte lépe než já. Leni, dej vědět, jak mamča a promoce. Dobrou
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mám po víkendu trošku klid a čas vám napsat.. Promoce dopadly velmi dobře!! :-) Byli tam všichni: moje mamča, taťka, přítel a jeho rodiče!! x-) já jsem si během ceremoniálu několikrát poplakala (jsem na tyhle věci dost citlivá a hodně věcí mě dojme), obě mamky taky plakaly a můj taťka byl dojatej, i když to na sobě nechtěl dát znát 8-) ceremoniál mám na videu, fotky nějaké taky mám, tak se je pokusím co nejdřív dát do alba ;-) dostala jsem diplom a knížku o našem vysokoškolském klubu (taková nostalgie pro nás studenty).. Po skončení promocí jsem od všech z rodiny dostala krásné kytice, takže jsem jich měla 5 a cítila jsem se jak primabalerína, která po představení je obsypána květinama!!! PARÁDA!! U toho jsem taky samozřejmě plakala :-N pak probíhalo focení, i když veeelmi krátké, jelikož začalo hned pršet, jak jsme vyšli před divadlo.. ovšem, fotky nějaké mám!! Pak jsme jeli všichni domů - já s náručí plnou kytic a diplomem v ruce - holky, to byl tak krásnej pocit!!!!!!!! :-) A doma? Tam jsem dostávala dárečky za promoce.. od našich jsem už v týdnu dostala luxusní žehlící prkno (zn. Vileda), od přílelových rodičů jsem dostala řetízek z bílého zlata, takže se mi na krčku hezky třpití jeden dáreček.. od přítele jsem dostala moje vysněné hodiny od Stormu a od našich v sobotu jsem na chalupě (tam jsme slavili) dostala parádního robota (více v jednom jak to bývá - ten umí snad všechno :-D )!! V sobotu jsem měla pozvané všechny na slavnostní oběd a přijel ještě strejda s přítelkyní.. a od těch jsem dostala fialovou orchidej a peníze.. PS: Mamča se nakonec zapomocí druhé mamči umoudřila, takže je všechno v pohodě :-) Holky, bylo to hrozně krásný, pocit nádhernej, ale taky nostalgie.. v pátek večer, kdy jsem slavila společně se spolužákama naposledy tam probíhalo spoustu emocí - s holkama při loučení jsme si poplakaly, .... no, znáte to.. Ale musím říct, že to byly zatím nejkrásnější moje léta života!!! Opravdu!! :-) ..a teď, hurá na přípravy :-D včera jsme měli s přítelem a jeho rodičema (resp. já s jeho mamkou) diskusi o svatbě.. byli jsme u nich na zahradě, ogrilovali se klobásky a domů jsme přišly o půl 2 ;-)
Profilova fotka
Pavli, gratuluji k tak parádnímu úspěchu!!! x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, děkuji, i za ten vtip :-) Dobrej! :-D Je dobře, že se tvoje mamka umoudřila a byla tam s tebou. Koukám, že sis to parádně užila. To je moc dobře! Budeš mít na co vzpomínat. My měli včera taky diskuzi o svatbě s M. rodičema. Bylo to u příležitosti slavnostního oběda, protože jeho mamka a ségra slaviliy narozeniny. Bylo nám řečeno, že se jim ten obřad ve čtvrtek moc nehodí a jestli s tím budeme něco dělat, jestli to nechceme přesunout. Vzhledem k tomu, že jsem byla v ráži už od soboty, tak jsem jim řekla, že se nic přesunovat nebude. Že všichni to vědí od ledna a v červenci jim to začne vadit. A že je to jejich boj, buď přijdou nebo ne. Nasr*ali mě neskutečně. Potkala jsem se se svojí spolužačkou, která se vdává v srpnu a říkala, že naprosto chápe, proč se z nevěst stávají hysterky.. Mluvila mi z duše. Proč to ti blízcí vůbec dělají? Neměli by být rádi, nemají být šťastní s námi??? Proč se nám to snaží znechutit? Fakt uvažuju o tom, že svatbu zruším nebo odjedeme někam do pryč a vezmeme se jen se svědky někde u moře a hotovo. Jo a jen taková poznámka na závěr - Michal na ty poznámky u oběda neřekl ani slovo..
Profilova fotka
Před chvílí jsem se vrátila z práce, balila jsem si tam věci, protože se zítra dopoledne stěhuju do nové kanceláře.. Teď jsem sama doma, takže si otevřu vínko, naložím se do vany a budu relaxovat.. Krásný zbytek volna přeju :-D
Profilova fotka
Pavli, slavnostní promoce jsem si opravdu užila, bylo to krásný!! x-) Mrzí mě, že ti vaši blízcí jsou takoví :-( člověka to pak mrzí.. chápu, že kdybyste jim to oznámili 14dní předem, tak by mohli někteří mít problém.. ale když to vědí vlastně od ledna a svatba je v říjnu, tak si to snad nějak zařídí a vůbec nepřemýšlí nad tím, aby to snoubenci přesunuli!!! Takové chování by mě taky vytáčelo!! :-) ..je smutné, že Michal neřekl ani slovo..ale většinou je to tak, že chlapi svým maminkám neřeknou ani ň ]-(
Profilova fotka
ahoj holky, přeju vám hezké slunečné ráno :-) jak se všechny máte a kde jste? Kde lítá vorllinka, basska, oskara a klate??? :-) My se dneska nebo zítra chceme jet podívat do zlatnictví na prstýnky (ale ještě ne do Phy).. a uvidíme, objedeme to a pak bysme kdyžtak jeli do Phy :-)
Profilova fotka
Holky, tak jsem dneska koupila tvrdý papír, růžovou stuhu a růžové kytičky na jmenovky.. :-) takže se na ně tento týden vrhnu..
Ahoj holky, Leni na jmenovky jsem zvědavá, určitě se ti povedou. Jak se máte vy holky? Co přípravy? Já jsem v albu koukala, že to máme už za 2 měsíce a nějaké dny, jůůů to to letí :-) My jsme si minulý týden přivezli nové autíčko, takže teď ho zajíždíme :-) Máme s Honzím tenhle týden dovču, takže skoro pořád nejsem doma. Dneska jsme byli na výletě na Prášilském jezeře, bylo to krásný. A zítra odjíždíme stanovat k Tachovu, takže se tu ukážu nejdříve o víkendu, tak se mějte hezky ;-) V sobotu jsme byli na svatbě a když jsem viděla, kolik je věcí okolo - zdobení aut, zasedací pořádek v autech, focení - skoro nikdo se nechtěl fotit.. Tak jsem si říkala, že kdybychom neměli tolik věcí už zařízených, tak že bych se snad raději vzala někde v cizině, jen tak sami dva.. Ne zase tak hrozný to neni, ale docela jsem koukala :-) Leni, jsem ráda, že se mamka umoudřila x-)
Profilova fotka
Jindři, já budu dělat hrozně jednoduché jmenovky.. nechci nic přeplácaného!! Až je udělám, tak určitě vyfotím a dám do alba:) Ty si užívej s Honzem dovolenou a hlavně se v pořádku vraťte :-) A ať máte pěkné počasí.. ;-)
Leni díky x-)
Profilova fotka
Tak nám dorazily prstýnky. Jsou krásné a dobře sednou jen rytí jsme chtěli KÁJA a LUCKA a je tam KAREL a LUCIE, ale necháme si to tak. Hlavně, že to jsou naše jména :-) . Jednání pana Kubíka fakt super, takže kdyby někdo chtěl ocelové prstýnky tak doporučuju.
Profilova fotka
Ahoj Oskaro, tak to je paráda.. my se na prstýnky pojedeme kouknout zítra.. tak uvidíme, ale teprve začínáme objíždět zlatnictví.. Si pak prstýnky vyfoť a dej do albíčka, bych se ráda podívala :-) Hlavně, že prstýnky sedí .. i když když si objednáš něco, tak by to měli tak udělat, a ne si to udělat podle svého :-S
Profilova fotka
Ahojte holky, omloluvam se za absenci ale mela jsem cely weekend turnaj - konalo se mistrovstvi ČR a ..nasemu tymu se poraditlo vyhrat..huraaaaa (pro lenniu hraju zavodne softball jak fastpitch tak slowpitch - je to neco jako baseball :) jenom pro vysvetleni Lennia: jeste jednou gratulace k tem promocim, ja jsem si to taky oplakala....bylo to supr :) Oskara: hod prosim nejake foto do albicka a jestli mas i kontakt tak to IP adersy, my chceme rozhodne ocel nebo titan.....koukala jsem uz poruznu na netu ale ....porad jeste nejsme rozhodnuti. Tak u me konecne zacne popradna priprava na svatbu, jak jsem uz psala ted o weekendu jedeme k nasim do Opavy predat nasi casti rodine oznameni a vysluzky (kolace jak male slovacke vdolecky tak nase opavske velke) a uz jdeme s maminou planovat jak to bude vypadat na stolech, ja si ted po ruznu koupila aranovaci dratky, ruzne kyticky umelohmotne tak ..jestli neco vymyslime pofotim to a dam to pak do albicka. Uz se nám to krátí co? uteklo to od toho dubna jako voda, mela bych se nejak ..hecnout a konecne se pustit do tech vyvazku a podobnych veci....a hlavne asi uz poresit nejake to kyti.......kolik, jak co........no jsem zvedava :)
Profilova fotka
basska: jéé, tak to moc gratuluju k vítězství!!!! ;-) děkuju za vysvětlení, já nevěděla, v čem závodíš.. =-) Já se taky chystám začít s takovýma věcma - jmenovky, vývazky.. :-) teď se hlavně stěhuju od našich, takže starostí je dost a dost..
Profilova fotka
lennia: dekuji moc, ted jeste aby se povedlo co nejdriv miminko abych mohla jet pristi rok na evropu do holandska, doufam ze se nam mimi povede co nejdriv abych uz mohla hrat - jinak me to bude asi moc moc mrzet. No vyvazky - ja jsem to doma zkousela jenom tak a slo to, ale videla jsem u nekoho v albicku hrozne vychytany zpusob jak je delat - ale nezkopirovla ajsem si odkaz tak ..se budu asi trapit, budes je sesivat enbo lepit tavnou pistoli........vymyslela jsem asi dva druhy a tak to snad rozhodnem ted o weekendu s nasima. Stehovani: no tak to gratulace......ja jsem se hrozne moc tesila na to az budeme bydlet sami a ...je to uplne uzasne...at na to ze mam jeste ted problem rozeznat kdyz rikam ze pojedu domu (jestli je to u nasich nebo u nas :) - mojeho to porad umi rozlobit :) ) joo a budete mit nejakou kabelku, nebo ...neco kam si date veci? vubec netusim jestli se neco nosi .....jak se znam budu brecet jak zelva tak abych odnekud mohla brat ty kapesniky :) mam hrozne jednoduche saty a moc se k tomu nic nehodi....apropo mate v planu potom zustavat v satech nebo se budete prevlikat (me by se chtelo ale kdyz clovek uz da tolik penez za pujcovne mel by si ty saticky uzit az do posledni chvile) Tak praci zdar, u nas zase prsi, v noci byla ohromna bourka tak ........snad se uz vycasi a bude teplo :)
Profilova fotka
basska: já ten obrázek mám v albu (sice taky od někoho, ale klidně si to okopíruj) !! ;-) stěhování - já se taky těším, ale na druhou stranu to beru trochu smutněji - stěhuju se 100km od našich a z "mého" města.. ale těším se až budem s Tomem sami, to ano :) příští týden by nám měli jít montovat kuchyň - SNAD!! Teď mají truhláři dovču, tak snad na to vletí od pondělí :-) už aby to bylo!! doplňky - já kabelku nebudu mít! Mobil si nechám u mé mamky vypnutej, abych ho pak měla druhý den ráno.. Jinak kapesníček si vezmu do ruky anebo mi ho pak podá mamka :-) takže u sebe nebudu mít kromě kytky nic!! A převlékat se nebudu, chci si to pořádně užít!! Takže si svatební šaty nechám celou dobu 8-) U nás tady taky včera byla bouřka, pršelo asi od 18hod a dneska ráno už neprší, ale zataženo je pořád :-(
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsme včera byli se podívat na prstýnky.. byli jsme jen ve 3 obchodech.. v jednom se nám líbily, ale chtěli za ně kolem 20tis. - takže to jsme doma zavrhli!! A v tom třetím, tam se nám líbily dvoje, nad kterýma docela uvažujeme.. já bych chtěla zajet ještě k Pze do Goldexu, ale Tomovi už se nechce.. tak uvidíme.. :-)
Profilova fotka
holky, zase to tu nějak vázne.. já vím, jsou dovolené a každej trajdá po výletech, koupalištích.. :-) já jsem včera dělala jmenovky a dneska je dodělám.. ;-)
Profilova fotka
tak to zavidim, ja teprve jedu zjistit kdo dojede.....doufam ze je pofotis a dal so albicka abych mela nejaku tu inspiraci... ja jsem ted o weekendu v Opave....takze budu az pristi tyden......tak snad uz zacnu neco vychystavat a chystat........na tu nasu svatbu.
Profilova fotka
basska: já taky ještě nevím, kdo pojede.. ale udělala jsem je pro všechny, kteří jsou zvaní ;-) určitě je vyfotím.. ale jsou opravdu jednoduché.. žádné extra zdobení - líbí se mi jednoduché.. A jelikož budu mít na stole růžové i bílé ubrousky, tak sem dělala jednoduché jmenovky, abych to neměla přeplácané!! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?