Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
.. holky, musím jít uklízet.. sice se mi nechce, ale co se dá dělat?! :-N Mějte se tu hezky a zatím papa :-)
Profilova fotka
Ahojte holky ziju, ale stale bojuju s tema mojima zatracenyma zubama ...nechapu zub mrtvy a boli jak .......jsem byla na kontrole s tim ze to neni mozne a .......mi bylo vysvetleno ze je to jako kdyz nekomu urezou ruku a on ji pak citi.....tak bacha......trpim nejakou psychickou poruchou asi..jinak si to vysvetlit nedovedu. Nejhorsi je to kdyz se meni pocasi - nevim jak u vas ale tady na jizni Morave se to porad meni je to jako april - takze piju cajicky, kasicky, presnidavky, obcas rohlika, bramborovou kasi..no co mam vam povidat (bohuzel tato dieta nema vliv ani na hubnuti - tak fakt nevim) My ted mame pauzu v zarizovani....ted jsem hrala o weekendu meli jsme ligu, ted jedu misto toho abych byla s mojim na jedno mistrovstvi az do Mladych Buku...a pak mam skoro mesic prazdniny (teda jenom treningy) tak pak bude sance to vsechno stihnout. Pristi tyden jedem k nasim do Opavy rozdat vysluzky (kolace uz objednane) a oznameni a ..konecne zjistit konecny stav na hostinu a ubytovani (to hlavne)....a podivat se jak nam nasi rekonstruuji pokoj (z pradelny se stane pokoj pro hosty) Ostatni stale .......bez odezvy, oblek nakonec ...hnedy byl mojim zamitnut - takze hledame znovu :(, na prstynky nema cas se podivat.....a .......tak nejak me to prestava bavit se angazovat porad sama - ale to urcite prejde. Tak se opatrujte Praci zdar
Profilova fotka
basska: ty si chudák.. takhle trpět :-( držím pěsti, aby ses z toho co nejdřív dostala!! Já jsem taky z jižní Moravy, takže to počasí je tu asi stejné :-) ..já už jdu uklízet, jinak se k tomu dneska nedohrabu.. :-N
A já jdu na přestávku, tak zatím papa :-)
Profilova fotka
Jéje, basska, to si teda užíváš :-( Tak držím palec, ať je Ti brzo líp. Holky, asi Vás naštvu, ale tady od rána svítí sluníčko :-) Ale k večeru hlásí, že bude pršet, tak uvidíme. Včera taky hlásili a nepršelo ;-)
Profilova fotka
Pavli, nenaštveš, protože tady od rána taky svítí, ale pak se odpoledne třeba zatáhne, zaprší a pak zase svítí.. takže u nás je to proměnlivé.. ale je tu krásně a teploučko!! :-)
Profilova fotka
:-D aha, tak to jo.. Holky, tak já jdu něco dělat.. Ozvu se ještě odpoledne.. :-) Zatím pa
Profilova fotka
Holky, tak mám pro dnešek uklizeno :) .. půjdu se za chvíli dívat na primu na "Deník zasloužilé matky" je to takové pohodové podívání :-D
Profilova fotka
Teď jsem tu měla kolegu (ano, chlapa), který mi kreslil graf svatebních příprav a postupně jsme zjišťovali, že mám docela slušný skluz :-N Kreslil mi to podle jeho svatby a je to docela přehledné, jak co na sebe navazuje.. No, máme co dělat, abychom to rozhýbali..
Profilova fotka
Pavli, tak to je hodnej.. že ti takovej nějakej graf nakreslil.. a jak to vypadá takovej graf? :-)
Profilova fotka
Ve skutečnosti je to počmáraná A4 :-D Časová osa, od který vedou čáry nahoru a dolů a na konci čar je napsáno, která co znamená a co je potřeba udělat, abych se dostala k té druhé čáře ;-)
Profilova fotka
..to zní dobře, tak se koukejte s M. do dalších příprav, abyste neměli skluz :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No, já s tím trochu hýbu. Na čtvrtek jsem si domluvila prohlídku místností v místním klášteře, kde by mohl být obřad a fotograf se vrátil z dovolené, tak se ve čtvrtek navečer sejdeme a řekneme si co a jak a za kolik..
Profilova fotka
Tak to je super.. vidíš.. my bysme se měli sejít s kameramanem.. nějak to odkládám.. :-N
Profilova fotka
Tak jsem teď brouzdala po netu a koukala na oznámka a některý návrhy jsou vážně děsný. Nelíbilo se mi skoro žádný a když už, tak bylo pekelně drahý ]-( Asi si budeme muset navrhnout vlastní.. Taky jste se vybíráním oznámka měly takový problém?
Profilova fotka
Pavli, my ani nee.. my jsme vybrali to s puzzle.. mám ho v albu (sice ještě není s našima údajema,ale nevadí).. :-)
cau holky, po dlouhy dobe se hlasim :-) diplomka dopsana, tak uz mi nic nebrani v pripravach :-) oznamko budem resit o vikendu,m mame strasne moc hezkych spolecnych fotek, tak asi vyberem neco z toho
Profilova fotka
Jen slušně pozdravím a jdu .... mám toho moc! ;-)
Profilova fotka
ahoj holky.. oskaro, tak se pak koukej ukázat, až toho budeš mít míň.. jsme tě tu postrádaly.. :-) rosi, to je super, že máš diplomku dopsanou.. a teď hurá přípravy!!:) Já mám v pátek promoce a těším se.. x-)
Profilova fotka
Ahojte holky, tak koukam z okna a snad uz dneksa nebude prset - uz je to hruza tolik vody. Jak ja vam zavidim tu pohodu a ........nestiham vubec nic ani uklizet ani prat....sikla by se mi ted nejaka pani na vypomoc opravar v jednom :) Rosina: tak to mate supr, my meli taky, jenom ne ....vhodnych na oznamko (bud nebyla tak moc kvalitni, nebo jsme vzdy meli jeden nebo druhy neco na hlave....) nemue: a jaky.......nakonec jsem si vybrala jak jsme to nazvali nejepsi z toho vseho hrozneho co se na netu objevuje, a hlanve aby nas to i moc nestalo - prece jenom kdyz uz se nasel krasny kousek tak chteli za oznamko 39CZK plus 10 zap ozvani ke stolu.....a to bych asi neprezvykala. Holky co vy a ty prstynky ..porad premyslim jestli kdyz mame obad va radi jit do titanu, nebo chirurgicke oceli ci do bileho zlata - bojim se na stari mi treba ztloustnou prsty nebo cokoli a ...pak ty chirugicke nebudu moct nechat upravit........ale at cena za ty prstynky (kasne ma Rydl) me jakoze hooodne odrazuje, zlato nesnasime oba dva - zlute ani jinak barevne, tak nevime co s tim.....design uz se vzdy nejaky vybere........poradite?? Ja jdu makat, delam aj za kolegu, uz se zacina rozmahat dovolenkova manie a jelikoz nemam deti tak ..jsem idealni zastup - ja prece nepotrebuji dovolenou pres prazdniny..perce :) aspon vyzbyde na svatbu :)
Ahoj basska, co se týče prstýnků, tak bych na vašem místě šla do titanu či chirurgické oceli. Když zlato nesnášíte, tak je hloupost si ho kupovat. Navíc až budete staří, tak si třeba k výročí stříbrné nebo zlaté svatby můžete koupit nové prstýnky, když by Vám tyhle byly malé ;-) nemue: my jsme s oznámením ani problém neměli, nechali jsme si domů poslat tři vzorky, které se nám na netu líbily a vybrali jsme jedno. Když si ho navrhnete, tak budete mít originální, my na to nejsme šikovní, ale jen do toho ;-)
Profilova fotka
ahoj holky.. přeju vám hezké ráno. Tady je dneska pod mrakem:( Snad nebude pršet, včera navečer tu byla docela pěkná bouřka.. Mně se líbí prstýnky od Lukáše Rýdla.. a nám se právě líbí kombinace bílého a žlutého zlata :-)
Profilova fotka
ola a krasne rano, tak zatim mlhy ale teplo....snad uz dnesk prset nebude..uz je te vody az az :) Taky se vam tak nechce? jo holky a co hudba uz mate nejake napady? zivou nebudeme mit a ...jeste jsem ani nezacala projizdet nejake songy...........a zase my a romanticka hudba...no nevim nevim, neco budu muset nekde vystrachat z netu.
Profilova fotka
ahoj všechny.. :) tady je sluníčko.. včera jsem si byla zaplavat na koupáku.. Kdybych toho dneska neměla hodně, tak bych se šla opalovat - jenže mám tu zase nějaké povinnosti (vyžehlit, poklidit).. :-( Basska: já nápady na songy měla, ale Tomáš mi to zavrhl, takže nemáme nic..
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se opět hlásím ;-) Auto je doma a kupodivu celé. Vypadá celkem dobře x-) Až bude trošku lepší počasí, tak ho vyfotím a dám do alba jako auto pro nevěstu. Dnes tu totiž zase bouří a prší. Byla jsem se dnes podívat na místa, kde by mohl být obřad a mám asi vybráno. Teď to jen ukázat Michalovi a když bude souhlasit, tak se vrhneme na oznámka.. :-)
Profilova fotka
Vorlinko, nedávno jsem koukala v TV na reportáž o prstýncích a já bych se nad tím ještě zamyslela. Zachránaři tam ukazovali, jak je hrozně těžký přeštípnout snubní prsten, když se nedejbože něco stane. Museli na to zavolat hasiče a řezat to rozbruskou, nic hezkýho.. Zlato se dá přeštípnout celkem dobře.. Pokud zlato nemáte rádi, tak zkuste vybrat trochu měkčí materiál než titan nebo ocel.. Ale to je můj názor Basska - hudbu jsem začala dávat dohromady, ale jde to pomalu. Než to poskládám, chvíli to potrvá
Profilova fotka
jéé, šotek, Vorlinko omlouvám se! To o těch prstýncích měla patřit Bassce - jsem se překoukla :-N
Profilova fotka
Ahoj Pavli, tady je od rána naprosto nádherný počasí - teď tu máme 39°C .. včera jsem byla na pátou odpoledne se koupat na koupáku.. kolem šesté sice se zatahovalo, hřmělo, ale vydržela jsem tam do půl 7 plavat, takže dneska mě trošku bolej ručičky, ale jinak jsem si parádně zaplavala.. :-) Jsem ráda, že máte autíčko v pořádku doma a že z něj máte radost.. A co se ti líbilo za místo k obřadu?? ;-)
Profilova fotka
Tady je taky teplo, ale prší no. Jsem si, frajerka, dneska nechala doma sako, takže jsem jen v džínách a tílku :-N Líbí se mi slavnostní nádvoří v klášteře (suchá varianta) nebo na mokrou variantu refektář (s kopií turínského plátna). Když seženu fotky, tak dám do alba. Já si letos ještě zaplavat nebyla. Tchánovci ještě ani nemají napuštěný bazén. Bylo tu pořád tak divný počasí. Teď by prý mělo být hezky až do úterý příští týden. Což je dobře, protože na ten den plánuju stmelovací akci pro kolegy...
Profilova fotka
..těším se na ty fotečky, protože podle popisu to vypadá fakt krásně!! :-) My máme napuštěnej bazén už dlouho, ale koupala jsem se v něm asi jen 2x a Tomovy rodiče si koupili ohřívač do bazénu, takže vodička je tam fakt teploučká!! :-) Co se týče veřejného koupání v bazénu, tak jsem včera byla letos poprvé.. :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?