Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Jindři, určitě to muselo být fakt dojemný.. je pěkný, když dcery s mámou takhle vycházejí, co? :-)
Jo Leni tak s tímhle máš naprostou pravdu, já jsem strašně vděčná a šťastná, že si s mamkou takhle rozumím, někdy to mezi námi taky jiskří, ale to je hlavně kvůli mně, protože jsem celkem náladová - Honzí mi ze srandy říká že jsem jedináček nálodovej rozmazlenej :-D A mamča mě už zná, tak mě bere.. Fakt jsem za to moc ráda :-)
Profilova fotka
Mně Tomáš říká, že jsem někdy vosí hnízdo :-D stačí popíchnout a já vyletím.. :-N ale taky jsem ráda, že s našima vycházím dobře, i když někdy to taky nejiskří, ale přímo burácí!!!!
Profilova fotka
Holky, já jsem taky příšera příšerná :-N Občas se divím, že to se mnou Michal tak dlouho vydržel a hodlá vydržet dál :-) S rodiči vycházím celkem dobře, ale byly doby, kdy jsme se moc nenavštěvovali. Zítra jedu s taťkou i mamkou, tak jsem zvědavá, jaká bude reakce až mě uvidí v šatech..
Profilova fotka
Pavli, bude to fajn.. uvidíš:) a si to užijte!! :-)
Teda holky, kdyz vas tak posloucham, teda ctu :-N mozna to s ni taky zkusim. Jsem vic po tatovi, takze jit s tatou by bylo snazsi, ale to by mamka nezkousla, tak ji dam sanci :)
klate já si to s tatím nedovedu představit - ten by na všechny šatky říkal, že jsou dobrý :-D
Profilova fotka
Jindři, u nás by to s taťkem dopadlo stejně :-D
jojo, u me by urcite plakal.... je hrozne dojimavej :) ale zlatej
Holky tak my jsme právě objednali prstýnky x-) x-) x-) Nakonec to vyhrály tyto http://www.goldex.cz/snubni-prsteny/s... Snad bude všechno OK :-)
Profilova fotka
Kate: neboj ja si vybirala saty taky sama, nikdo nemel cas a s mojim .....jsem sla vybrat az finalni podobu (bohuzel se nenasel nikdo kdo by se stavil - nastesti nelpime na tradici ze by zenich nemel videt svatebni satky pred svatbou) - takze neboj, ale rozhodne s fotakem a ......pak sorvnavat sorvnvat - ale uvidis sama ktere ti sednout tak .....ti sednou :) Hudba? to je dlasi nocni mura, nam by se libila hudba, ktera se a si na svatbu nehodi a jeste k tomu do kostelika - takez budem muset najit nejake vhodne co ..snesem a co se hodi :) Ziva hudba se k nam do kostelika nevleze :( Uces? ....tak ...mam hlavne narizeno aby mi to porostlo co nejvic, vzdy jsem chodila na jezka a od listopadu to nechavam narust - a vzhledem k tomu ze mam kudrnate vlasy tak to roste hooodne pomalu a ....ta zatracena ofina ne a ne dorust........jinak nejaka predstava aj s licenim - jeste nehrozi.....mam prijit v srpnu na prvni zkousku.....toz jsu zvedava :) Jak jinak se mate? me vcera trapili 4 hodiny nazubnim a ......jeste stale kasovita strava.......me umreli dva zuby tak jsem si prozila trhani nervu, cisteni kanalku .....ze vsim vsudy - muj prvni zubni zakrok a grrrr.
bass zuby :-p :-| Zubař je moje noční můra. Hlavně už to máš za sebou a budeš se moci křenit na svatebních fotkách :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, tak já za hodinku vyrážím. Držte mi palce, ať něco vyberu ;-) Basska: no, to sis teda užila, chudáku! Aspoň, že to máš za sebou. Moje babča byla u zubaře v úterý a vytrhl jí posledních 5 zubů, protože si nechá udělat náhradní. Ale v ten den ještě byla na gastroskopii (vyšetření žaludku) a celý den nejedla (má 43kg!), byla po narkóze a pak jí trhal ty zuby.. To jsem ji teda litovala, a teď je taky na kašičkách :-( A dělá to jen proto, že jí teta (jako její snacha) řekla, že jestli si do svatby sestřenky nenechá udělat zuby, tak tam nesmí ]-( ]-( Mamka je teď na ní pěkně naštvaná a máme zle v rodině a vypadá to, že naši na sestřenčinu svatbu ani nepůjdou ]-(
Profilova fotka
Vorlinko - ty prstýnky jsou vážně nádherný! Trefila jsi do mého vkusu! :-)
nemue až se vrátíš tak písni co a jak, jaké máš dojmy a jestli máš vybráno, jsem zvědavá :-N Babi je tedy hodně hubená :-( Ale aspoň bude mí zoubky hotové a nebude jí to trápit.. Hlavně aby co nejdřív mohla začít jíst a aspoň trošku přibrala..
Profilova fotka
Jindři, to bylo k té babičce netaktní.. aby jí někdo řekl, že bez zubů nesmí na svatbu ]-( vždyť od takového starého člověka se takové věci nemůžou chtít.. bych tvé tetě řekla, že pokud nezhubne 10kg, tak nesmí na svatbu.... jak by se tvářila?! ]-( a tvoje babi je fakt hodně hubená :-( a to teď toho kašičkama taky moc nesní :-( Bass: ...chuděro!!! Ty sis toho taky musela vytrpět :-( mně trhali "jen" zub moudrosti, kterej sem měla zarostlej divně a do tvaru G kořeny.. takže jsem si s tím taky vytrpěla své, ale takovou bolest a hrůzu, co si musela podstoupit ty, to bych si nepřála zažít!! Držím pěsti, aby tě to moc nebolelo a zvládala si to!! :-) protože zuby jsou prevít.. ]-( Pavli, držím pěsti při výběru šatiček a dej nám pak vědět, zda budeš mít nějaké vybrané a dojmy ;-) Jindři, ty prstýnky jsou fakt krásný!!! My už se chystáme pěkně dlouho na ně, ale pořád nic :-N
ježiš Leni, to jsem se možná nějak špatně vyjádřila, to je jasný, že to není zrovna vhodný, říct že když si babička neudělá zuby, že nesmí na svatbu, s tím souhlasím!!!! Jen jsem se snažila na tom hledat něco pozitivního.. |-| Když už babička takhle trpí.. :-(
Profilova fotka
Já vím, ale že mi to nepřijde vhodný u té tety, že to takhle řekla babičce.. ne ty!! :-)
Jsem ráda, že na to máme stejný názor ;-)
Ahoj holky, přeji hezké pondělní ráno :-N Jaký jste měli víkend? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, víkend byl u mě všelijakej.. pátek byl bezvadnej, sobota neutrální (jela jsem s našima do Brna, mamka si tam jela vyzvednout zúžené sukně, koupila si je minulý týden, ale byly jí široké, tak se jí upravily), odpoledne jsem se pohádala s mamkou, takže od soboty máme tichou domácnost.. Včera a dneska jsem uklízela, takže jsem docela grogy.. zítra mě čeká pokračování.. no a v pátek mám promoci :-)
Profilova fotka
Holčiny jedny neposedný.. kde jste všechny?? :-D ]-(
Ahoj ahoj, já už jsem měla rozepsáno a přišla mi práce, tak jsem to smazala ]-( Leni co s mamčou? To je naprosto normální, že si někdy vyměníte názory, u nás je to stejné, jsme přeci ženské ;-) Promoce si v pátek užij x-) x-) x-) Bude to určitě krásné, budete fotit? Tedy ty ses do toho uklízení vrhla, nechceš přijet i k nám? Potřebovala bych přerovnat skříně, umýt okna, udělat generální úklid v kuchyni :-D My jsme objednali oznámení :-) do 14 dnů bychom je mohli mít doma ;-)
Leni, gratuluju k promoci, s tim ovsem souvisi ticha zavist volnych dni, ktere narozdil od nas pracujicich mas. Tedy pokud se nepletu a nedodelavala si skolu tak jako ja, jednou nohou v praci :) To bych se musela hluboce omluvit. Vlastne mam novinky. V sobotu jsme se byli podivat na zamku na Dobrisi, kde budeme mit svatbu a definitivne jsme se rozhodli pro zrcadlovy sal. Budeme muset jen zaridit vyjimku, protoze se chceme brat v lichy tyden a to oddavaji jen v konirne, takze budem muset prihodit par zlataku, ale cert to vem, hlavne aby nam to dovolili. Na obede jsme byli tam, kde budeme mit hostinu a chutnalo nam, libilo se nam tam a proste jsme byli spokojeni po vsech strankach. Tot zatim z novinek vse, v patek chceme mrknout inspiracne na prstynky. Jen nevime kam :)
Jo a vlastne jeste neco.... jak pises s tou maminkou, tak nasi byli s nama a s nasi mamci roste i muj nastavajici. Ani si nevybral k obedu a mama uz na nej jaky bude predkrm a trrrrrrrrrr uz jela. Byli jsme radi, kdyz nas vyhodili a mi jen tise mlceli a sli. S mamkou to mam stejnz, proste nekdz to bouchne a je konec, je mi to lito, ji asi takz, ale...... no co vam mam povidat, ze jo? =-)
Ahoj Klate, nemáš nějaký odkaz na ten zámek, zní to krásně. Ty penízky, co si připlatíte už se v těch všech výdajích na svatbu ztratí. Hlavně že to bude podle vašich představ. A prstýnky? Nevím odkud jste, ale když se podíváš např. na zlatníka Lukáše Rýdla nebo Goldex, tak mají i kamenné prodejny ;-)
Profilova fotka
Ahoj Jindři, no, s mamkou to byla dost velká hádka musím říct :-( ale já jsem v právu (to si však myslíme obě, ale já 100% vím, že jsem a u ní je to jen jakási póza asi).. vždycky jsem třeba ustoupila a omluvila se jí i za nic.. ale už to dělat nebudu a obzvlášť teď ne.. Takže jsem zvědavá, jak to bude probíhat.. od soboty ani slovo.. Jooo, to máš pravdu, že jsem se do toho vložila.. Já jsem o víkendu uklízela na chalupě, včera obývák doma a dneska budu pokračovat v kuchyni.. jasný - stačí říct a já přijedu se štětkou na prach a taky ti tam vygruntuju :-D Jéé, už jste objednávali oznámení? Kde a jaké - to co máš v albu? :-) Na promoci určitě naši budou fotit.. aspoň myslím a když ne naši, tak pak bysme měli dostávat fotky na CD od vedení školy:) Pokud budou nějaké fotky, tak je sem dám ukázat, ju? ;-)
Profilova fotka
Klate: máš pravdu, já jsem dokončila školu, ale nepracovala jsem.. měla jsem to prezenčně.. Docela se na promoce těším, protože mám koupené (od našich) krásné šatky a v pátek jdu ke kadeřnici, tak snad budu zase jednou za kočku :-D Ten zrcadlový sál zní fakt krásně.. a pokud nebudete muset extra připlácet nějakou velkou sumu, tak to asi bude stát za to!! Co se týče prstýnků, tak souhlasím s tím, co psala vorllinka, taky budeme koukat na prstýnky od Lukáše Rýdla, Goldex a pak možná zkusíme ještě Retofy.. ;-) S tou mamkou mě to taky mrzí, protože já se s ní nerada hádám a vlastně všeobecně se nerada hádám.. obě jsme si řekly něco.. a není příjemné, že spolu nemluvíme, ale ......
No na fotky z promocí se už teď těším slečno bakalářko ;-) S tou štětkou jsi mě pobavila. To by asi Honzí koukal, kdyby nám někdo doma uklízel :-) Oznámení jsme vybrali toto a objednali jsme ho z pamas.cz, snad bude vše ok. http://www.beremese.cz/album/view.php... Leni už ho rozdáváte? S mamčou to nelámej přes koleno, třeba si to uvědomí a vysvětlí ti to.. Osobně tohle ,,dusno,, nemám ráda, ale někdy to prostě jinak nejde..
Profilova fotka
Jindři, oznámení ještě nerozdáváme.. říkali jsme, že koncem července.. to stačí.. akorát Tom ho posílal svým kamarádům do Anglie přes mail a jednim našim mladým sousedům jsme ho dali, protože jsme asi před 14dny byli u nich posedět a podívat se na jejich malou.. jenže jsme oznámení zapomněli, tak jsme jim ho pak dali do schránky (oni ale nejsou pozvaný na hostinu, takže to nevadí).. jinak začneme rozdávat fakt až koncem července.. To bude naprosto stačit!! :-) Já s mamkou to nelámu přes koleno, ale štve mě, že jsme pohádaný.. :-S ..jj, to vaše oznámení jsem měla na mysli.. je krásný a v reálu bude určitě o dooost hezčí!! Nám jich poslali víc, než jsme si objednávali a za stejnou cenu (za cenu původního námi objednaného množství), což jsem měla veeelkou radost!!! Aj těch malých pozvánek ke stolu jsme jich dostali víc.. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?