Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
renules: tak to jsme na tom podobne, ja taky misto uceni porad koukam na stranky
zdar holky po milion presunech uz mame kdesi v matrice taky zapsanej rijen ;-) nic nemam, nestiham, ucim se na zkousky, diplomku jsem jeste nezacala, takze budu asi ta nejchaotictejsi nevesta sveta :-D
Profilova fotka
Pindruzka: díky, aspoň vím, že v tom nejsem sama ;-) Rosina: to vůbec ne :-D já budu nestíhat pak, to teprve přijde, státnice, pak si hledat práci a do toho zařizovat svatbu =-) ..ale nějak to holky zvládnem!
renules: ja statnicuju v cervnu nejdriv :-) ale obhajobu diplomky vidim na zari, zatim to ale tajim :-D :-D na saty jdu netusim kdy, asi nekdy v breznu, dubnu...
Profilova fotka
ahoj holky.. renules a rosina: já sice nepíšu diplomku, ale bakalářku.. takže jsem skoro na tom stejně jako vy.. u mne je problém to, že mi vedoucí řekla, že to musím zredukovat..protože toho mám hodně - jak na diplomku a to že by mi neprošlo.. Já mám státnice i obhajobu v jeden den, a to mezi 8 - 12. červnem. V květnu mám zkouškový, ale zároveň i čas na učení se na státnice..uvidím, jak to dopadne.. chtěla bych, aby byl červenec - to bude už jen promoce :) Co se týče toho, že pořád koukám na tyto stránky, tak přesně vím, o čem mluvíte.. jsem na tom totiž stejně :-D přítel si o mne začíná pomalu myslet, že mi šibe :-D Já právě začala s příprava dřív, protože vím, že pak skrz učení, státnice, nového zaměstnání nebudu mít moc času nebo taky náladu..
Profilova fotka
ahojky holky :-)
Profilova fotka
Leni, tak já mám úplně stejný problém, přítel, když se mu zmíním o beremese, jen se pousmívá :-D Já budu mít státnice na konci května, začátku června, přesně to ještě nevíme. Ale chtěla bych už je mít za sebou a v klidu se připravovat. A s diplomkou se teprve trápím. A co vlastně studujete, Leni a Rosi?
Profilova fotka
ahoj áďo, kde seš tak dlouho? Kde jsi lítala? renules: já studuju ve Znojmě ekonomickou vejšku.. mám obor Marketing a management.. a co studuješ ty?
Profilova fotka
ahojky leni, ctu si vas kazdy den,ale kdyz se tu resi studium a tak neprispivam, jen bych vyrusila diskusi . jinak dneska se mi rozhodne o znamce z matiky, moje posledni normalni vysvedceni ve skole , tak si ho chci uzit :-) . U me nic moc noveho, srotim na maturitu, nastesti jsem se trosku pohnula, ale opravdu jen mirne ... V patek mozna pojedeme s Mirkem na veceri na tvrz, kde budeme mit svatebni hostinu, chteli bychom se tam poptat a zajistit potrebne, taky potrebuju vedet, kolik tam maji stolu :-). tak mi holky drzte dneska pesticky, pak se ozvu :-)
Profilova fotka
áďo, jaký pak vyrušování diskuse? :) já se taky šrotím, takže sme na tom stejně.. :-( Udělej si nějaké fotky, až tam budeš.. bude se ti to hodit, pokud budeš chtít pak dělat nějakou výzdobu.. nebo abys pro představu věděla:) My jsme ohledně hostiny byli už před Vánocema a to sem na nějakej foťák nemyslela.. ale pojedeme tam koncem února definitivně potvrdit termín a tak si to taky chcu vyfotit.. Držím pěstičky, aby měli volno, aby se vám to líbilo a aby měli hodně stolů ;-) ..a dej vědět...
Profilova fotka
Adél, jak tě to mohlo napadnout, je jedno, co kdo studuje. Určitě pak napiš, jak jste dopadli a přeji dobré chutnání :-) My budeme mít svatbu v Kulturním domě, protože nás bude hooodně a nikde jinde bysme se nevešli:o) a znám to tam jako své boty, protože to je u nás, tak s tím nemám starosti. Ale zase to nebude tak hezké jak v nějaké restauračce nebo přímo na tvrzi ;-) Leni, já jsem v Ostravě na pajdáku, obor vychovatelství (něco jako sociální pedagogika..).
Profilova fotka
Renules: já myslím, že nevadí kde bude hostina nebo obřad (kde budete mít ten?).. dle mého názoru nejde až tak o prostředí, ale jaké si to prostředí udělá ten člověk nebo jak si to hlavně bude užívat! :) Můžeš mít hostinu někde v nóbl hotelu a nebudeš se tam cítit, budeš se bát, abys něco nerozbila, atd.. Je to přeci jedno, důležitější je, abyste si to vy dva novomanželé užili a pak i svatebčané, ne? :) My budeme mít hostinu v penzionu, který má dole restauračku a kuželnu (tam se pak asi bude odehrávat mini turnaj) :) ubytování máme tady v tomto penzionu a zbytek ubytovaných bude hned v protějším penzionu - patří k sobě, jen je to přes ulicu :) Jak se ti studuje? Já už se těším, až to budu mít za sebou! Ani nevíš, jak.. do 8. února mám odevzdat zadání BP a musím tam dopsat ještě 5 zdrojů literatury.. nějak nevím, co dřív.. zkoušky, svatba, BP a do toho normální běžné starosti.. nestíhááááááám.. :-S
Článek se načítá
Profilova fotka
My budeme mít obřad v našem kostele. Všichni bydlí kousek od nás, takže s ubytováním si hlavu nelámeme. Jen budeme mít zařízené řidiče, kteří je pak budou odvážet postupně domů. Je fakt, že jsem ráda, že to budeme mít v prostředí, které znám. S lidmi, kteří to vlastní, se známe, takže v tomhle ohledu nebude problém. A když si to vyzdobíme, bude to fajn :-) a budeme tam mít taky hodně dětí, takže se aspoň vyřádí na velkém prostoru :-D A s tím turnajem to není špatný nápad, když ji tam máte, je škoda ji nevyužít. A s kolikati lidmi počítáte? Mě se spíš "studovalo", protože už školu nemáme. V letním semestru máme souvislou praxi, pak odevzádní diplomky a státnice. Takže do školy už krom konzultací nepůjdu..na jedné straně jsem ráda, že už to končí, že už se konečně osamostatním a nebudu už vůbec závislá na rodičích, ale zase mě to moc bavilo a líbilo se mi tam. Úplně s tebou soucítím, já řeším to samé, nevím, kde mi hlava dříve stojí... Nepsala jsi ,že už máš bakalářku skoro napsanou? Něco, že toho máš hodně...to bych ti fakt záviděla...
Profilova fotka
renules: My počítáme se 46lidmi vč. nás dvou.. ale nevíme, jestli úplně všichni budou moct přijet.. Je to max. počet lidí, takže radši počítáme s více lidmi.. My budeme mít obřad na znojemské radnici (úřadě), pak bude focení u znojemské rotundy, atd. a potom se všichni odebereme (pojedeme) na hostinu, kde necháme auta a budeme tam všichni spát.. Je tam kuželna, která bude uzavřena jen pro nás.. říkali jsme si, že tam právě uděláme nějakej turnájek o ceny.. :) Já bakalářku mám "skoro" napsanou.. ale musím tam vsunout teorii a 5 zdrojů, abych měla aspoň 17 zdrojů - to je na BP akorát. Měla jsem toho hrozně moc, tak sem to musela zredukovat, ale až tam dopíšu těch pět zdrojů, tak to dám zase vedoucí a uvidím, co mi řekně.. Mě škola taky hrozně baví a líbí se mi tady - já bych neměnila a proto bych chtěla i pokračovat dál dálkově, taky ve Znojmě.. Přesně jak říkáš, na jednu stranu bych to už chtěla mít za sebou, ale na druhou stranu bych tam chtěla být pořád.. :) Chtěla jsem se podívat na tvé album, ale žádné nemáš.. :-(
Profilova fotka
Je to určitě lepší počítat s více lidma...ať pak člověk není překvapen. My taky radši nadsazujem... A líbí se mi, že to máte všechno v jednom místě, hostinu, kuželnu i místo na spaní. Nemusíte někde přejíždět, každý si půjde v tolik hodin, v kolik bude chtít a s tím turnajem..bude to supr zpestření. ;-) Taky bych chtěla naši svatbu něčím oživit, ať se jenom netančí a nesedí. Ale zase ať to není organizovaná svatba a jenom samé hry...na pár svatbách už jsem byla, tak přemýšlím...kdyby vás něco napadlo, klidně napište :o)
Profilova fotka
Jo a s tím albumem...už se chystám..jen mám stažených hooodně fotek od holek z beremese a tak je mi to hloupé jen kopírovat...ale něco málo tam určitě dám. :-)
Profilova fotka
Nakonec mě to chytlo a album mám ;-)
Profilova fotka
ahojky... albíčko je krásné :) aspoň víme, jakou představu máš nebo co bys chtěla.. :-) já mám taky spoustu fotek, jen to tam ještě musím někam vsunout a protože není čas, tak to odkládám jak to jde :-D my na svatbě kromě tancování, sezení a kuželek budeme mít i degustaci vín - pro ty, kdo bude chtít :) takže si myslím, že to taky nebude k zahození.. nám se o zábavu jinak postarají hudebníci - ti mají v plánu nějaké hry :-)
Profilova fotka
Díky, zatím tam není nic mého, jen ty představy... Já má zase kamarády, kteří budou určitě něco vymýšlet, tak jsem zvědavá ;-) a ta degustace vín...hmmm, taky bych si nechala líbit :o) se ani nedivím, vy na jižní moravě... My budeme mít víno na svatbě od vás, ale nevím odkud přesně, známí tam mají někde sklípek..zkoušela jsem ho a je moc dobré :-)
Profilova fotka
renules: To si piš, že my tady máme dobré vínko :) a co by to bylo za svatbu na Moravě, když by sme neměli vínko?! :-) Já víno taky mám moc ráda.. já sháním někde krásnou fotku radnice, kde budeme mít obřad.. jenže když se řekne radnice, tak je to ta věžička..ale i tak to dám asi do svého alba - jen tak.. :) teďka jsem přišla ze zkoušky (manažerské finance) - máááááám to!! :-) Mám A 8-)
Profilova fotka
leni, co to vidim? :-) taky ruzova? tak muzeme vybirat spolu :-)
Profilova fotka
áďo, nakonec jo.. chtěla jsem nejdřív žlutou, ale prý je to žárlivá barva.. tak jsem dala Tomáškovi na výběr: krémovou nebo růžovou a on vybral růžovou.. :) A hrozně se mi líbí jako svatební kytka kala.. no a protože jsem měla v úterý narozeniny a Tom mi koupil kytku a v ní byla růžová kala, tak sem říkala, že je to prostě osud ;-) :-) já jsem dneska přemýšlela nad tou tradicí nebo pořekadlem.. abych měla na svatbě něco nového, starého, půjčeného, darovaného a modrého :)
Profilova fotka
a copak už máš nakoupeno do výzdoby? Povídej.. já jsem hrozně zvědavá :-x
Profilova fotka
ty jo, ja uz toho mam, mam strasne moooc vyzdoby tri krabice. Mam nejake ruzove svicny, popelniky :-) dal ubroucky, susene ruzove nejake vonave drevene listky, vis co myslim :) potom mame kolicky na jmenovky, 3x bilou velkou organzu 2x bilou malou organzu organzu ruzovou a bilou n maslicky na lavice do kostela, 2. bily vlizelin, vyrobenych asi 150 vyvazek na klopy a na výzdobu bran kostela rozovo bile, nejake ruzove a bile stuhy, 5x ruzovy velky motylek 5x maly. potom nejake sametove kyticky na zapichnuti na dratku, bilo ruzove malinkate latkove motylky, průhledne jakoby sklenene motylky na dratku, bile,ruzove,fialkove ruzne konfety ve tvau srdicek, bílá peříčka, perličky na drátku bílé, umelohmotne kyticky na lavice k tem maslim a jeste ruzové motylky z tvrdeho vlizelínu. je toho hodne :-) a ta tradice je fakt skvela, taky jsem nad ni premyslela a prave v te dobe se mi ozvala ta holka, ktera mela ruzovou svatbu s tim, ze by mi ty jeji veci rada poslala, abych mela neco darovaneho :-) pujcene budu mit satky, modry podvazek od sestricky a nové? chtela bych si koupit korunku,ale mozna si ji pujcim, kazdopadne budu mit novy prstynek :-D a nad tim starym jsem premyslela se sestrickou a napadly nas nejake babicciny nausnice, nebo nevim, jeste to proberu s maminkou a coty?
Profilova fotka
áďo, já budu mít půjčené šaty (+ závoj, bižu), nové budu mít spodní prádlo, starého botky (měla jsem je asi 3x na sobě) nebo zásnubní prstýnek (i když není vůbec starý, ale není nový, takže?), modrý budu mít asi z části podvazek a darovaného?? To mi musí někdo něco darovat, ale nebojím se.. buď se o to postarají rodiče nebo má svědkyně :) Já jí budu kupovat něco pěkného, aby měla ode mne darovanou věc.. Ohledně výzdoby nemám ještě nic! Chci se někdy podívat do toho velkoobchodu, jak jsem ti psala..jenže nějak není čas! Tam bych chtěla koupit nějaké stuhy, organzu a pozdvazek.. další drobnosti se třeba dokoupěj v létě v Ikei nebo v Baumaxu - mají tam vždycky velké slevy na takovéhle doplňky :-)
Profilova fotka
leni, jakou chces mit svatebni tabuli? Ja bych chtela neco jednoducheho, hlavne hodne svicek :-) vis co je zvlastni? ze si chlapi tu ruzovou tak casto vyberou, Mirek si ji nakonec taky vybral, i kdyz by jak jsem ti uz psala ruzovou kosili na sebe nedal :-) tak jsem rada, ze jsme na tom podobne, aspon si muzeme vymenovat info :-)
Profilova fotka
Adél, já bych chtěla mít taky jednoduchou.. asi něco jak mám v albu to žluté :-) není tam toho moc a po zkušenosti, kdy svatebčané měli přeplácaný stůl a jen decentně všechno odsouvali pryč, aby si v klidu mohli třeba dát na stul pivko, víno, jídlo, cukroví, atd. tak opravdu jen pár zdobení - ale samozřejmě, že každému se líbí a chce něco jiného :) Tomik taky nejdřív že růžovou košilu mít nebude, ale nakonec se mu líbila a cítil se v ní dobře, když ho všichni chválili jak mu to sluší.. :-) (je taky v albu).. to víš, že si můžem vyměňovat info :) od toho tu sme, ne? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se k Vám připojuji. Minulý týden jsem byla požádána o ruku a dneska jsme to byli na matrice nechat zapsat, takže oficiálně se bereme 15.10. Určitě bude krásné babí léto a já miluju podzim, takže to se hodí. Navíc budeme mít 15.10. společné 9. výročí :-D , tak aby se nám nepletly datumy
Profilova fotka
Ahoj nemue, vítám tě!!!!:) Tak to je paráda - musela to být krásná žádost o ruku :-) jak se tak dívám na datum, tak se berete 2dny před náma, to je ale v týdnu (čtvrtek), ne? Blahopřeju k zasnoubení :-)
Profilova fotka
Děkuji za přivítání. Žádost byla velice nečekaná, i když jsme o tom už mluvili, přeci jen jsme spolu už dost dlouho... :-) Jo jo, je to čtvrtek. Na matrice jim to nevadí (aby jo, za tisícovku :-) ), a aspoň budeme mít 3 dny na vystřízlivění.. Pročítala jsem tu Vaši diskuzi a zjistila jsem, že už začínáte plánovat... Není to moc brzo? Já to vidím tak na červen, tak snad to není pozdě.. Vdávat se budu poprvé, tak nemám zkušenosti :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?