Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
nemu vy se máte s autíčkem x-) to už se nemůžete dočkat, co? Honza o autě taky pořád mluví, taky se na něj strašně těším :-) Leni kostýmek zní parádně. Mamča neví jestli sukni nebo kalhoty.. Nu vyrazíme spolu, tak snad něco vymyslíme. Pěkný požehleníčko :-D
Včera jsme byli na zámku, tak už máme zaplacenou zálohu a vybranou hudbu. Holky budete mít družičky?
Profilova fotka
Vorli, těšíme a netěšíme zároveň. Teď kolem toho bude hodně běhání, navíc to máme trochu z ruky - 80km, takže tam nemůžeme jezdit několikrát týdně, budeme to muset přihlásit, zajistit pojištění, já v práci místo na parkování.. no a klasicky na to není čas... :-N Jakou máte vybranou hudbu? Já ještě pořád nevím, třeba mě inspiruješ ;-) Já mít družičky nebudu, všichni hosté budou dospělí.. ;-)
Jojo to běhání je na nic, ale snad toho zase nebude tolik ne? Přihlásit, pojistit a u tebe zajištění toho místa na parkování.. Nepřihlásí to v přímo oni? =-) Hudbu - všechnu si nepamatuji, něco jsem si psala (mám to doma), ale jen tak co si vzpomínám - budeme mít vystoupení houslistky s doprovodem CD na Bryana Adamse, hudbu od Hapky (fontána jestli se nepletu), Wagnera, Bacha, nějakýho Evžena :-N Ale víc fakt nevím, všechno nám to pouštěla, ale nejsem moc znalec..
Profilova fotka
Nepřihlásí, protože nejsme z Hradce Králové, takže si to musím oběhat sama. Pojistku vyřeším se svým človíčkem z Kooperativy snad u nás doma, a to místo na parkování, to bude oříšek.. No uvidíme.. Tolik toho není, ale když bojuješ s časem, tak Ti každá práce navíc ztěžuje život.. Hmm, to zní dobře.. Budu se nad tím muset trochu zamyslet. Něco už v hlavě mám, jen to dát dohromady i s mým drahým ;-)
Profilova fotka
..mám dožehleno.. ufff.. 8-( já družičku mám "zamluvenou" jednu.. ale teď řešíme nebo se chystáme řešit, jestli budeme zvát tři rodiny bez dětí nebo s nima.. protože jde hlavně o kapacitu místa a pokojů.. :-|
Profilova fotka
Být na tvým místě, tak bez dětí. Jednu svatbu s dětmi jsem absolvovala a jak už jsem tu dříve psala, byla to katastrofa.. Na naši svatbě děti určitě nebudou.. ]-( Ale nevím, jak jsou ty tvoje staré, s nimi by to třeba šlo.. :-N
Leni a dospělou nebo malou? A budeš jí zařizovat šaty? Nebo to necháš na ní (na její mamince?)
Profilova fotka
Pavli, co vím, tak nejmladší chodí do školky (a s tou problémy určitě nebudou)..protože děti všech (7 dětí by bylo na svatbě) jsou hrozně moc hodný a vychovaný!! Jinak se věk pohybuje mezi 7 - 13.. tak právě jsme si s Tomem říkali, jak to vyřešíme.. :-N
Leni já si taky myslím, že tam ty děti nutně být nemusí. My to asi necháme na jednotlivých rodičích, jak uznají za vhodné, ale asi by bylo lepší kdyby tam nebyly, aby si to hezky všichni užili ;-)
Profilova fotka
Tak to už by věkově šlo, my měli 1,5 roku, 4 a 5 roků a hrůza, hrůza, hrůza!! Z obřadu ani z hostiny nikdo nic neměl, protože jsme běhali jen za dětma...
Profilova fotka
Já si taky myslím, že když jsou rodiče se svýma dětma pořád, tak nemají čas na sebe.. a na svatbě by se mohli věnovat zase jedne druhému, zavzpomínat na svůj svatební den.. :-) ale zase nechci říct, vy můžete a vaše děti tam nechceme :-( a nemůžeme to nechat na nich, protože potřebujeme pak vědět skrz jídlo a hlavně ubytování!! :-S
Článek se načítá
No tak až jim budete dávat oznámení, tak se jich zeptat, jestli vezmou i děti, že to potřebujete vědět kvůli místu. Nebo jestli jim ho budete posílat, tak jim třeba pak zavolat, jestli s tím počítají a s kolika lidma máte počítat vy.. Nebo jestli je to třeba strejda nebo teta, tak poprosit rodiče, jestli by to s nima nedomluvili.. ;-)
Profilova fotka
..nejde o to zeptání se, pro upřesnění počtů.. ale o to, jestli děti ano nebo ne.. Je nám hloupé říct, "bez dětí" .. =-)
Profilova fotka
leni neboj, ja jsem to nasi casti rodiny normalne rekna, jedine deti ktere budou z nasi strny jsou od sestry cili mala druzicka druzba a deti sestrenky ale ty jsou uz velke - nema manzela tak zahrneme deti misto neho, z druhe casti jsem taky oznamila ze bez deti - uplne normalne (jako duvod jsem uvedla ze chci aby se bavili vsichni a nemeli starost o deti a nechodili brzo domu), takze ja ti ani nevim kolik deti z druhe strany rodiny dojde - ale jsou v rozmezi od 1-10 let.....snad to bude fajn. Ale neboj se.....nic na tom neni, je to vase svatba a ....vase rozhodnuti..jenom si trvat na svem.
Profilova fotka
bassko, já vím, že je to naše svatba, tak na tom nic není.. já asi před 14dny viděla děti od přítelova bratránka, jak se ptají mámy, kdy je ta svatba a jaká bude nevěsta, atd. - ty holky to zajímá a vyloženě se těší .. :-N proto se chystám na diskusi s Tomem a pak našima, co a jak.. Zase vím, že bez dětí by si to všichni užili víc - žádné hlídání, žádné starosti.. :-) nejdřív jsem byla úplně rozhodnutá, že děti ne-e.. ale teď nad tím přemýšlím víc a víc..
Profilova fotka
Leni, taky bych se toho nebála. Já jsem taky rodině z obou stran řekla, že bez dětí a všichni to vzali naprosto v pohodě.. Jestli jsou rodiče aspoň trochu rozumní, tak i u Tebe to vezmou v poho. Asi taky budou rádi, když se budou moci pobavit bez neustálého dohledu nad dětmi.. :-)
Profilova fotka
Nebo děti vezměte jen na obřad.. Holky uvidí nevěstu a budou spokojené, na hostině jsem se jako dítě vždycky nudila, protože se s námi nikdo nebavil, rodiče nás jen peskovali a sami jsme stejně nemohli nikam, takže jsme pak chodili rodiče otravovat s tím, kdy už pojedeme domů...
Profilova fotka
Já si tenhle důvod taky říkám, co všechny píšete.. :-) takže to asi tak udělám.. a družičku budu mít "půjčenou" od mamčiné kolegyně - pouze na obřad :-) Pavli, jak se cítíš? Je ti líp?? Snad ano!! Já jdu dneska do města koupit Tomovi košili na promoci - chci aby se mnou ladil x-) mamka si předevčírem koupila bílé botky ke kostýmku, kabelku (bílé psaníčko na plesy) má taky, takže je komplet oblečená a připravená na svatbu :-D taťka už taky je komplet, takže já mám rodiče "ready" :-) jsem fakt ráda!! Tomášovy rodiče nevím, protože jsem s nima jednak nemluvila a jednak když moje mamka mluvila s jeho mamkou, tak ona prý sama ještě neví.. takže to nechám na ní.. chtěla jsem jí případně poradit s výběrem, ale nebudu se vnucovat.. 8-(
Profilova fotka
Já mít družičku žádnou nebudu. Přišlo by mi to zvláštní, když jsou všechny dospělé.. Jedné je 26 a druhé 21 :-N a nedovedu si to představit, takže radši ne Leni, je mi líp než mi bylo. Jen se pořád nemůžu dospat a ráno se mi nechce vstávat, ale je to i tím počasím, že jsem tak utahaná. Ve čtvrtek jdu na kontrolu k doktorce, tak doufám, že všechno bude ok. V sobotu jsme byli oslavovat tchánovi narozeniny a Michalova mamka objednala na zkoušku pár svatebních koláčků, protože jsme se dohodli, že je péct nebudeme. A musím říct, že se byly výborný. Za kilo chtějí kolem 600,-Kč, ale velikostně by odpovídaly (cca 2x2cm), takže je pak asi objednáme.. Zatím ale pořád nevím, kolik kilo objednat..
Ahoj holky, koukám, že už jste tu pkná parta :) Doufám, že mě teda vezmete mezi sebe. Původně jsem myslela, že nebudu potřebovat podporu, ale je to asi jako ze vším, co pokud nemáte společného s ostatními, není pro ně tak zajímavé téma jako pro vás. =-) ségru mám daleko a email přeci jen není to pravý ořechový a mamka - tak trošku na zabití. Když jsme jim oznámili říjnové datum, začala s tím, jak bude ošklivo, zima, jak tady to není úplně to ono a tamje zase tohle. Dokonce nám obvolala pár zámků.... děvčata, držíme se svých představ, ale je to těžké, už teď z toho nespím a to jsme zasnoubení necelý týden :-N Mimochodem.... chceme se brát 17.10. ale na matrice nám řekli, že nám to potvrdí až Klaus podepíše že volby budou týden předtím, že už se na tom všichni shodli, jen na jeho autogramu teď záleží. Máte s tím některá z Vás taky problém?
jeee...pardon, ja jsem holka :) ups, snad si to přenastavím 8-)
už je to správně a vidím, že jsem Vás tím nemusela otravovat, že se to změnilo automaicky..... alespoň vidíte, že to se mnou není OK ;-)
Profilova fotka
Ahoj klate, vítej mezi námi :-D Víc hlav, víc ví ;-) Já s tím zkušenost nemám, protože my máme termín 15.10., což je čtvrtek a zařizovali jsme to v lednu a to vláda byla celkem stabilní.. Moje maminka mi taky říkala, že říjen není dobrý výběr, protože bude zima atd., ovšem na argument, že si může vzít bundu, už nebyla schopná odpovědět.. Nevím, kde přišli na to, že to snad budeme kvůli někomu přesouvat ]-(
Profilova fotka
vítám tě klate :-) jsme tu parta, která se ráda rozšiřuje, co holky? :-) Já mám stejné datum, tady se bereme 17.10. ;-) termín a místo obřadu jsme taky zařizovali (jako nemue) už v lednu. Máme to na úřadě, takže tam je vše bez problémů.. Přesně jak napsala Pája, víc hlav, víc ví :-) moje mamka taky říkala, proč právě říjen, atd. Ale na druhou stranu to hned pochopila, protože já v červnu skončila školu, budu se stěhovat a v létě jsme svatbu nechtěli..v září tu máme ve městě znojemské vinobraní, takže připadal v úvahu říjen :-) Takhle když jsme to rozebírali doma, tak už se všichni přestali divit a naopak řekli, že je to rozumné.. A blahopřeju k zasnoubení x-) ..vím, že jsem hrozně zvědavá, ale pověz nám o sobě něco :-) co už máte zařízené?
Nemue, dik za privitani. Bundu..... to me nenapadlo :-D to si zapamatuju. Rijen je pro nas tak trosku symbolickej, takze se mi taky nechce couvat. V noci me to popadlo, tak jsme to s rozespalym pritelem probirali asi 2 hodiny - chudak, ale vydrzel, tak to se mnou asi fakt mysli vazne. :) Taky by se nam to libilo jindy nez v sobotu, ale mame velke rodiny a dovolenou od nich nechceme zadat :)
Profilova fotka
Klate, to máš asi fakt vyjímečného přítele, ten můj by se se mnou teda v noci o tom nebavil ani náhodou :-D My jsme chtěli původně v listopadu, ale to byla obsazena restaurace pro hostinu, tak jsme to posunuli na říjen :-)
Leni, pritel zna moji mamku, ac bajecnou zenskou, v tomhle prisernou osobu =-) Jsem rada, ze je nas vic :)
Profilova fotka
Klate, pro nás je říjen taky symbolický - bereme se na 9. výročí, které naštěstí vyšlo na čtvrtek :-D Kdyby to bylo úterý, bylo by to horší ;-) U nás to všichni vědí od ledna a nikdo v tu dobu neměl nic proti. Teď začíná mít přítelkyně mýho bratra problém se čtvrtkem a prý jestli to nechceme přesunout na sobotu.. A mamka jí začala trochu přizvukovat s tím počasím - prý koukala na prognózu a příznivá není. Jako kdyby to počasí podle prognóz někdy vyšlo, že? :-D :-D Na to jsem jí řekla to s tou bundou a Bětce, že to ví třičtvrtě roku dopředu, a že jí tím vznikne prodloužený víkend, tak o co jí jde.. ]-( Moc se na to netvářila, tak uvidíme, s čím přijde příště
Profilova fotka
..to víš, že nás je víc.. každá z nás, když potřebuje poradit, tak si vzájemně pomůžem :-) x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?