Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Vorlinko, naše původní verze byla střední výbava, nakonec máme nejlepší výbavu (taky nejdražší :-( ), kde je i automatická klimoška (mě by stačila i manuální), ale chtěli jsme hlavně, aby to bylo bezpečný auto. Obsah máme malinký 1,2 , ale je to teď poměrně nový typ motoru - přeplňovaný benzín, jestli Ti to něco říká. Má malou spotřebu, ale pod kapotou spoustu koní, takže by to mělo být v poho
Profilova fotka
Seat leon se mi taky líbí. Vypadá hodně sportovně. Původně jsme chtěli Renault Megane, ale nakonec jsme se dohodli, že si koupíme rodinnější typ auta... :-)
Profilova fotka
Asi taky půjdu volit, ale koho to vůůůůbec nevím :-| Děkuji za pochvalu prstýnků. Uvnitř mého bude: Karel 10.10.2009 Ty jo .... taky chci nový vozítko .... závidím :-N
Profilova fotka
Oskara - mám dilema mezi dvěma stranami, rozhodnu se asi až na místě.. :-N Ale je to teda hrůza, mezi lístky jsem vybrala jen dva 8-( Taky už jsme přemýšleli, jestli si do něj dáme něco vyrýt a když tak to bude nejspíš ..15.10.2000 a asi bez jména... No uvidíme My k tomu rozhodnutí koupit nový auto dospěli po roce a kousek, kdy jsme přemýšleli, jak ho vlastně zaplatíme... :-(
oskar my si teď koupíme auto a budeme ho mít na hoooodně dlouho, takže závidět vůůůbec nemusíš :-D . Fabča je taky pěkný vozítko. nemu leon vypadá sportovně, ale vzadu je celkem dost místa a do kufru se kočárek taky vejde 8-) Taky už jsme to brali do budoucna, aby se nám tam vešli i další pasažéři :-D
Profilova fotka
Holky, já se musím rozloučit. Musím si připravit podklady pro jednání a pak jdu zrovna dom. Přeju krásný víkend !!
My si do prstýnku necháme vyrýt stejně jako oskarovi :-N jméno a datum ;-)
nemue tak ahoj a pěkný víkend!! ;-)
Profilova fotka
vorl: :-D Oskarovi V Leonovi jsem jela asi jednou a to je cca 10let, ale byl taky úplně nový :-D a žlutý.
Profilova fotka
ahoj holky, jsem po delší době tu, chtěla jsem vám napsat už dřív, ale vyhodila jsem pojistky.. nic tu nešlo, lednička, mrazák, světla - NIC!! Takže: vyhozeno a musela jsem to nahodit v hlavním uzávěru!! Jenže to vám byla fuška, než jsem s taťkem na telefonu zjistila, jak se to vůbec otevírá a než se mi to podařilo.. pak přišla na řadu přednáška o tom, co za čudlíky tam je, čeho se nesmím dotýkat, apod. ..nakonec jsem zašla za sousedem od naproti, aby mi to nahodil.. Je hrozně hodnej, ochotnej a hlavně byl venku :-) mimochodem, když jsem vyhodila pojistky, tak jsem právě manipulovala s rozbitou prodlužkou (kdo to měl vědět, že když zapnu červenej čudlík na zapnutí, tak se tohle stane).. čudlík vyskočil, já dostala ránu, zajiskřilo se a zapraskalo.. a všechno vypojený!! Naštěstí mi to ten soused nahodil :-N uff.. to mám teda den.. :-(
Profilova fotka
jinak přeju všem hezký víkend!! ...nestíhám číst vaše příspěvky :-D
Léňo ještě že jsi nezajiskřila ty!!! :-. :-) No měla jsi vzrůšo.. Hlavně že to je v pohodě. V takových situacích bych taktéž vůbec nevěděla co dělat..
Článek se načítá
Profilova fotka
no, i když jsem nejiskřila já, tak mi vztávaly vlasy hrůzou :-N to byl teda zážitek.. fuj! Ale už vím, co a jak.. naštěstí já byla v klidu, horší to bylo s taťkem - ten zažíval paniku místo mě :-D
Ještě že ty taťky máme :-)
Profilova fotka
to je pravda!! :-)
Profilova fotka
koukala jsem, že jste řešili autíčka.. já mám v plánu si pak koupit nějaké menší auto, ale to až po svatbě, až si na něj ušetřím a splatím kuchyň.. líbí se mi Renault Clio ;-)
Clio je pěkné x-) Jakou jste si vybrali kuchyň Leni? Nemáš album na střeše? ;-)
Profilova fotka
Nemám.. to mě nenapadlo.. ale až bude, tak vyfotím.. :) já jsem to jen navrhovala, Tom to nakreslil v programu.. a pak jsme to zadali truhlářům:-)
Ach so, takže jste si ji dělali sami, jste šikulové. Co oznámko, nedorazilo? :-)
Profilova fotka
no, my jsme si to jen vymysleli - kde bude sporák, digestoř, atd. Dali jsme si to dohromady, Tom to nakreslil a pak u truhlářů jsme si vybrali typ dřeva, dvířek, atd. :-) můžu ti to poslat mailem, když budeš chtít - Pája to taky už viděla, viď? :-D oznámko už dorazilo, ale má ho Tom.. takže já ho naživo uvidím po státnicích :-)
Jojo pošli ráda se podívám :) My jsme kuchyni dělali na podzim a jsem moc ráda, že už ji máme hotovou. To je skvělý, že už ho máte doma :-) Mně by teď měly přijít další vzorky.. To je chytrý být do státnic bez Toma, je to rušivý element, co? ;-)
Profilova fotka
Tak rušivý element to není, on je s našima a mě nechá být, abych se učila.. jenže mně to nedá a pořád za ním chodím a tím se vlastně pak rozptyluju.. :-N takže teď budu víkend sama a zaberu se do učení.. už mi zbývá jenom 1 otázka se naučit do předmětu (podniková ekonomika + finance podniku) a 1 do managementu.. Jéé, tak to je super, že by ti měli chodit vzorky :) Posílám foto ;-)
Já se doma s Honzou taky nemůžu učit, i když je třeba na zahradě. Fakt to chápu. To se toho víc naučím v práci.. Jdu mrknout na mailík.
Profilova fotka
to úplně chápu ;-)
Ahoj nevěstinky, vy si asi všechny užíváte volníčka ;-) Já jsem dneska byla na dvou svatbách (na obřadu) a mám o čem přemýšlet 8-) Na jedné jsme byli na tom zámku, kde to budeme mít a bylo to krásné (jak jinak :) hrála tam holčina na housle a zpívala a normálně by mi i slza ukápla. A to jsme tam byli jen tak vyloženě informativně, takže jsme ani svatebčany neznali :-D Až si budou prohlížet fotky tak jim bude vrtat hlavou, kdo že jsme to vlastně byli. Ale chtěli jsme to fakt vidět, jak to vypadá v realu. Holky mějte se krásně, užijte si neděli. My zítra jedeme k H. rodičům, tak tu nebudu. Nu a za chvíli jdeme na svatební párty Honzovo kamaráda z fotbalu, tak to se těším. Ahoj a mějte se x-) x-) x-)
Profilova fotka
Ahoj holky :-) všechny vás zdravím a přeju hezký zbytek víkendu x-) Vorllinko, já si toho volníčka moc neužívala, protože jsem se učitla na ty státnice - už ať je to za mnou!!!!! Koukám, že jste si byli omrknout průběh obřadu..já nevím, jestli bych měla "odvahu" jít cizím lidem se podívat jak to chodí, atd. :-N Ale ono na tom nic asi není - mě říkala taky matrikářka, ať se přijdu podívat na obřad.. Jak proběhla svatební párty kamaráda? :-) Mějte se hezky a zatím papa :-)
Ahojky, leni nám právě matrikářka taky říkala, abychom se přišli podívat, abychom to viděli. A jsem za to fakt ráda, protože jsem si to nedokázala představit, takže teď už vím co bych chtěla stejně a co bych změnila. Svatební oslava byla včera super, sešli se tam všichni fotbalisté a měli tam spoustu lidí, byla skvělá náladu, tancovali jsme, bylo tam mraky skvělého jídla, no prostě se jim to moc povedlo. Jsem ráda, že jsme tam byli. Holky mějte se hezky a dejte vědět, jak se máte ;-)
Profilova fotka
..vorllinko, že bych taky se pak šla kouknout na něčí svatbu?? :-N Nám se ze Znojma vdala další holčina a od včera je z ní mladá paní, tak čekáme na fotečky :-) v pátek se vdala taky jedna nevěsta z BRMS (z diskuse studentek).. tak taky čekám na fotky.. Jinak se učím a pozítří mě to čeká :-( bojím, bojím..
Profilova fotka
Ahoj holky, kde Vás to hledám :-N Tak posunuji vpřed :-) Leni, budeme Ti tu všichni držet palečky, tak pak musíš říct, jak jsi dopadla Vorlinko, Leni - mně by taky asi bylo hloupý jít se podívat někomu cizímu na svatbu.. Ale půjdu sestřence, ta má 8.8. (původní měli teď v sobotu, už mohla být vdaná :-) ) Ale to už bude stejně pozdě zařizovat místo, takže do té doby stejně musím vymyslet, kde to bude, ale pořád nevím.. Teď se naskytla možnost udělat to v našem klášteře, tak se tam s Michalem zajdeme podívat a uvidíme, jestli něco vybereme Holky, přeju krásný den PS: Leni, jsi chytrá holka, to dáš! ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu jenom na otočku, abyste nemyslely, že na vás nemyslím :-) Přeju vám krásný den a mějte se hezky! Zítra jdu na to a doufám, že to zvládnu, protože dneska jsem byla ve škole s mou svědkyní, abych ji podpořila (ona jde zase zítra se mnou).. Hned první holku vyhodili :-( tak tam byla taková "zvláštní" atmosféra, jak vyšla další, že to má, tak se to zlepšilo.. ale já se tak bojím, chci to mít za sebou!! :-) Dneska za mnou přijede Tom, aby mě taky podpořil a doveze oznámení :-) tak aspoň nějaké malé rozptýlení bude x-) Pavli, moc děkuju za podporu! Hrozně to potěší a jelikož se osobně neznáme, tak o to víc :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?