Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahoj! Tak mám botky (v albu). Nakonec jsem si je koupila v Tescu za 550,- :-) . K. mi je pochválil x-)
Profilova fotka
oskaro, botičky jsou pěkné a hezky naaranžované :-) x-)
Profilova fotka
AHojte - nejak jste se rozjely :) Co se kolacku a vysluzek tyce tak ...moje cast rodiny bude obdarovana uz behem cervence - pak se uz bohuzel k nasim nedostanu a ..zbytek budou mit jenom to co bude na stolech a rodina mistno - mojeho dostane krabicku pry den predem (ale mezi nama ja budu mitj ine starosti nez obihat vsechny rodiny s koalckama - takze ......to dostanou az na svatbe asi:) my mamez zatim objednanych 2800 kolacku malych svatebnich + 150 velkych (ty se delaji u nas na opavsku) + zakusky - takze.......neni nad to mi malou svatbu. Co se kyti tyce - tak to jsem taky v pasti - vubec nevim co si nechat a kde si nechat. premyslim totiz jestli si nechat od nich taky udelat vyzdobu salu - nejake ty ikebany nebo se na to vrhnout sama - kdyz uz delam celou vyzdobu salu sama. a ....co ti vlastne udelaji jenom kyti pro tebe a malou pro zenicha na klopu? nebo se nechavaji delat aj pro rodice? vubec netusim - se asi budu muset nekde zajit zeptat.....a uz vubec netusim kolik takove kyti stoji :) a ....potvrdili dalsi 4 lidi takze zvedame pocet .......uuuuuffffffff a aaaaauuuuu
Profilova fotka
basska: já budu nechávat dělat kytičku pro sebe, svědkyni, maminkám, ženichovi korsáž do klopy, družičce malou na ručku (viz album) a svobodným holkám růžičku (to se u nás dělá).. :-) o cenách taky nemám ponětí, ale záleží podle toho, jak náročnou kytku budeš chtít, jakou (kaly, růže, tulipány), sezónnost kytek taky cenu ovlivňuje.. je toho spousta.. a já si asi nechám udělat ozdobu na auto :-)
Profilova fotka
Lennia: taky jsem si to myslela ze to tak bude.....nejvis se mi libi kyticka pro druzicku.......uz se tesim az segrina mala bude princezna a maly zenich :)
Profilova fotka
mně by měla jít holčička od mamčiné kolegyně - je nádherná!! x-) typická princeznička - blonďaté vlásky, modré krásné oči a dlouhé řasy :-)
Profilova fotka
holky, kde se flákáte?? 8-(
Profilova fotka
Ahoj! Včera byl fofr v práci a dneska jsem byla u zubařky na RTG .... v pondělí jdu zase.
Profilova fotka
jakto? trápí tě zuby? nebo něco s osmičkama? jejda, s těma já se natrápila ]-(
Profilova fotka
Vypadla mi plomba z takovýho mrzáka vzádu :-N . Osmičky už mám všechny vytrhaný a vysekaný. Během 1 roku jsem o ně přišla. Všechny trhali na chíře a jeden vysekávali z kosti. Všechny mi rostly do tváří, ale nebolely, zkažený nebyly jen jsem se jednou ráno probudila a nemohla otevřít pusu a tím to začalo ....
Profilova fotka
oskaro, já taky s jedním jela na chíru, musela jsem do Brna.. mně vytrhli jen jeden, protože ten mi pořád dělal neplechu, tak pan doktor v Brně mi ho vytrhl a během 10-20min jsem byla hotová - odcházela jsem se sešitou pusou, ale je dobře, že ho mám venku :-) naštěstí mi ho nemuseli sekat jako tobě, chuděro :-( to musela být bolest-fuj.. co novýho holky? já čekám, až mi napíšou, že naše oznámení už vyexpedovali :-) včera jsem se bavila tak trochu s mamkou o výslužkách a oznámeních, komu velké, střední, malé a košíčky.. tak se mi seznam zase rozšířil :-N
Profilova fotka
Já bych osmičkám zakázala vůbec růst :-D . Měla jsem neschop, ale nikdy to nebolelo tak šíleně. Na Ibalgin ta bolest přestala, takže pohoda. My včera byli juknou na prstýnky. Budeme mít tu ocel. Tak se teď dohadujeme jestli lesk nebo mat (chci mat, K. lesk) a jakou šíři. Chci stejnou šíři jako ženich, K. tvrdí, že musím mít užší. ]-( Musíme udělat kompromis. Buď lesk a stejnou šíři nebo mat a bude můj užší. To jsem zvědavá jak to dopadne :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
to je hezký, jak se takhle škádlíte :-D kompromis je kompromis - záleží co chceš víc - stejnou šíři nebo mat? :-) u nás je to dobrý v tom, že já když si něco umanu (a je to dobrej nápad), tak si to pak prosadím.. mám tolik argumentů, proč vybratu tu mou variantu, že Tom nakonec souhlasí taky :-)
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Není to podezřele levné?
Profilova fotka
..protože je tam asi míň fotek a není to celý den asi.. Já v albu budu mít cca 200foto, na CD 400-500foto, DVD s fotkama z alba a hudbou (cca 50min) - za 6000,- .. takže ono to asi odpovídat bude ta cena :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu Vás pozdravit a popošoupnout kousek blíž. Ještě že už je dnes pátek. Sice máme od dvanácti do dvou pravidelné setkání našeho klubu, ale hned po tom jdu dom a pak volit. Jdete taky k volbám? Mám dilema mezi dvěma stranami, program jsem žádný neviděla, tak se asi rozhodnu až na místě ;-) Teď jsem zabrousila k nevěstám, co to mají dnes a zítra a mají to docela časově našlapané. Tak si říkám, jestli já to vlastně všechno stihnu zařídit.. K našemu fotografovi máme jít příští týden, tak jsem zvědavá na cenovou nabídku a co to všechno bude obsahovat.
Profilova fotka
Teď jsem se dozvěděla, že mají vyrobené naše auto a teď čeká na dopravu do Čech. Do konce června bychom ho snad měli mít doma, tak mám fakt radost :-) Už se na něj docela těšíme :-D To naše stávající už nás začíná trochu trápit. Navíc budu mít krásné nové svatební autíčko :-) Michal pojede s rodiči fabií a já naším :-D Tak jsem se jen chtěla podělit o nové dobré zprávy :-), snad ho nikde cestou nevysypou, takže ťuk, ťuk, ťuk :-D
Profilova fotka
Jéééé nemue! A copak je to za autíko? Jinak máme objednané prstýnky!
Profilova fotka
Renault Clio Grandtour - krásně modré :-D Gratuluji k prstýnkům? Jaké nakonec jsou? Hoď je do alba
Profilova fotka
Jéé, za gratuluji měl být vykřičník :-N ještě, že už je pátek ;-)
Profilova fotka
:-) Hned se na auto kouknu na netu. My máme tu Fabii combi a taky modrou :-) . K. pojede jí a já asi Volvem x-) Prstýnky mám v albu. Budou oba stejně široký a lesklý.
Profilova fotka
V combi vypadá fabka líp, Michalovi rodiče mají krátkou a ta je dosti ošklivá, akorát to nesmím říkat nahlas, takže pššš :-) Nebo ošklivá, mně se prostě nelíbí a takové auto bych si nekoupila, ale každý máme jiný vkus.. Jim se zase nemusí líbit to naše :-) Jdu juknout do alba ;-)
Ahoj holky 8-) oskar prstýnky pěkné x-) Necháváte se na ně něco vyrýt? nemue - to je super s autíčkem :-) My teď zrovna taky vylaďujeme poslední detaily a příští týden si budeme objednávat nové vozítko. Když to všechno klapne, tak bych jím taky měla jet na svatbě x-)
jo a já k volbám jdu, nevím jestli to stihnu ještě dneska, ale max. zítra určitě..
Leni nevím jestli jsem ti už děkovala, ale pro jistotu radši ještě jednou děkuji za ty odkazy na buchtičkové dorty!!! Děkuji. ;-)
nemu tak jsem taky jukla na autíčko a je parádní. to se ti to pojede nevěsto :-)
Profilova fotka
Oskara - pěkné, něco takového by se mi taky líbilo :-) Vorlinko, jaké vozítko budete mít vy? Není to jednoduché dolaďování a rozhodování, viď? My to řešili přes dva měsíce
Profilova fotka
děkuju x-)
nemue to máš pravdu, my už to řešíme celkem dlouho, včera jsme byli na předváděcí jízdě, už jsme ho chtěli objednat, ale ten prodejce nám nabídl zase jinou nabídkou tak nás zvyklal. ale už to vypadá, že jsme rozhodnutí. řešili jsme mmj. dlouho jestli klimatizaci nebo ne.. Máte ji? Budeme si kupovat seata leona. A smím se zeptat jaký máte obsah?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?