Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
..u nás se dává předem výslužka (tj. drobné cukroví, kousek rolády či dortu a sv.koláčků) těm, co jdou na svatbu do krabiček (různých velikostí, dle počtu osob v domácnosti či "vážnosti" hostů) a těm, co nejdou na svatbu, tak se dá buď výslužka v malé krabičce anebo na takovém tom kulatém tácíčku.. a ti, co přijedou na svatbu z dál, tak jim se výslužka dává v den odjezdu z hostiny - většinou druhý den ráno (o to už se stará mamča).. :-)
Profilova fotka
Leni, něco podobného je i u nás. Koukám, ještě jeden příspěvek a máš tisícovku, gratuluju! :-D
Tak teda u nás :-D se výslužka rozváží v pátek před svatbou. Pokud je někdo z hostů z daleka, tak se mu to dá po svatební hostině nebo druhý den ;-)
Profilova fotka
fakt? :-D
Gratulujiiiiii :-D
A teď nesmíš nic psát, abys tam tu hezkou tisícovku měla co nejdýl :-D
Profilova fotka
ahaaa.. :) já jsem jubilant :-) a Pavli, ty ještě jeden, tak jsi na tom jak Jindřiška (250).. u nás ty výslužky se taky dávají v pátek před svatbou ;-)
Leni to byla sraaanda :-N
Profilova fotka
A já teď právě mám 250 :-D :-D
Profilova fotka
bohužel..já jsem tak ukecaná, že ta huba mi jede i při psaní :-D holky děkuju ;-) x-)
Profilova fotka
Jindři, já vím.. ale už mám vyšlápnuto na druhou tisícovku :-D
Profilova fotka
U nás tak 14 dní před svatbou, nebo možná dřív, to se musím zeptat mamky... ta má docela přehled ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
to "ahaa" bylo k tomu, že jsem vůbec nevěděla o mé jubilejní tisícovce, ne k tvému komentáři Jindři, vím, že to byla sranda ;-) :-)
Ony ty mamky mají co se výslužek týče docela přehled :-) U nás když jsme oznámili, že se budeme brát, tak mamina začala přemýšlet o výslužkách :-)
Profilova fotka
no, abych to tedy upřesnila, u nás čtvrtek nebo pátek před svatbou - záleží komu (př. do práce ve čtvrtek, protože většina nevěst a ženichů má v pátek volno)..
Já vím, že víš, že to byla sranda, ten příspěvek o srandě ode mě byl taky sranda :-D
Profilova fotka
vorllinko: :-D :-D :-D a s těma výslužkama a maminkama, moje mamka byla to stejný :-D úplně stejná reakce!!
Holky jak je to s tím volnem? To nahlásím v práci, že si beru volno na svatbu? Je 1 nebo 2 dny?
Profilova fotka
ty a tví rodiče mají nárok na volno v den svatby a myslím jeden den před svatbou .. to platí i u ženicha :-D holky pomooooooooc, já nestíhám číst a psát.. :-N
Profilova fotka
My to máme ve čtvrtek, takže ve středu budeme mít volno oba a já ještě asi v úterý, takže v pondělí budu dávat do práce koláčky k snídani. Budu jich muset přinést hodně, protože nás je 12 :-)
Holky já si balím a pofrčím domů. Zatím se mějte fanfárově 8-)
Profilova fotka
Pavli, halooo?? x-) jsme ji zahltily informacema :-D
Profilova fotka
vorllinko, papa ;-)
Profilova fotka
jéé, já za chvíli taky frčím dom. Musím poklidit a nachystat jídlo na oslavu, dát vychladit pitíčko, jů, se těším, zas něco dostanu :-D
Profilova fotka
Leni, nic si z toho nedělej, taky nestíhám číst ;-)
Profilova fotka
Pavli, ať všechno zvládáš a pěknou oslavu!! :-) papa
Profilova fotka
..další buchtičkové dortíky http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
Zkusím sem zítra juknout, až přijedu z Hradce, ale spíš to vidím na čtvrtek. Zítra přehrabu skříň, mám těhotnou kolegyňku a mám ve skříni dvě nepoužitý větší trička, tak jí je věnuju. Taky mi pořád nosí nějaký hadříky :-) tak zatím ahooooj :-D
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
ahoj holky, tak dokoukám Růžovku a jdu zase na to učení.. dneska jsem si domluvila kadeřnici :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?