Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
lennia: ja jsem bohuzel co do vysky aj trochu do sirky takze nee.......
Profilova fotka
:-D hmmm co já do níže tak taky do šíře. Hlavně, že je mi fajn.
Ahoj holky, já jsem taky poměrně prcek, mám cca 167 cm, ale já bych ani vyšší být nechtěla, protože bych pak byla větší než Honza, už teď je jen o kousek vyšší 8-) Leni to je fofr to oznámko :) Vy už ho budete mít doma x-) Nám včera přišel vzorek jednoho co jsme si vybrali a není to ono.. :-| Takže si ještě napíšu o jeden vzoreček.. Jinak Leni líčení pěkný, takhle bych se chtěla umět namalovat, když jdu ráno do práce =-)
Profilova fotka
ahoj holky, já dneska trošku dospávala.. to, že jsme do šířky aj, tak to si myslíme každá, i když to tak není, takže (omlouvám se holky), nevěřím vám to!! x-) moje mamka říká, že nemá nadváhu, ale podvýšku (protože je malinká - cca 157cm, max. 160cm :-D ).. Jindři, jj, oznámko byl teda fofr.. taky jsem koukala, ale ono je lepší takhle to objednávat a platit postupně.. člověku se to rozloží, než když by měl platit všechno třeba v jeden týden :-) těším se..
Profilova fotka
lennn: moje mamča je taky prcek a ještě má nohu 35-36 :-D takže jí dává zabrat sehnat botky jinde než dětským odd. Já mám 36-38.
Profilova fotka
moje mamka má teda nožku 38, takže to je OK.. jen třeba má problém sehnat oblečení, jak je menší.. všechno je na vyšší holky.. Ona není moc tlustá, takže sukně, kostýmky, atd. jí všechno pasuje, jen ta délka - co já mych měla nad kolena ona má skoro jako dlouhou sukni :-D
Profilova fotka
Vlastně by mohly být obchody pro menší lidi, když už jsou obchody pro nadměrné lidi ...
Profilova fotka
to je fakt ;-) dobrý nápad pro založení živnosti, hned po svatbě se dám na tuto dráhu :-D :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Nějak jste rozjely diskuzi, dočítala jsem 3 stránky ;-) Mně se dnes tak nic nechce :-N Zatím jsem udělala jen jednu tiskovku a teď brouzdám po netu. Dneska mám fakt lenivou. Aspoň, že dnes půjdu z práce dřív. Večer mají přijít Michalovi rodiče popřát nám k narozkám, tak budu chystat nějaký mňamky ;-) V sobotu už jsme jednu oslavu měli a v neděli jsme to dospávali :-D Ta dnešní snad nebude tak divoká, když je ve všední den.. ;-) Stáhla jsem si z netu pár typů oznámek a ukazovala jsem je o víkendu Michalovi, tak se na to nijak moc netvářil a prý se musí podívat sám, jestli se mu bude něco líbit. To už vidím, že budeme vymýšlet vlastní, protože se na žádném typu neshodneme :-) Jinak já měřím 172cm a nohu mám 37 - 39, jak které boty :-)
Profilova fotka
Pavli, už jsem si říkala, co se s tebou děje.. chtěla jsem po tobě tady na BRMS vyhlásit pátrání, ale říkala jsem si, že toho asi máš v práci hodně, když si na jiné pozici :-) S oznámením držím pěstičky a vše nej k narozeninám!!!!! x-) Já měřím 170cm a nohu mám 40 :-) lodě, no :-D
Profilova fotka
nemue: Všechno nejlepší k narozeninám!!!
Profilova fotka
jéé, děkuju :-D Já je měla v sobotu, Michal má zítra. Třicátý, už je z něj velkej kluk :-D Dostala jsem od něj nádhernou, obrovskou kytku a na dárek stále čekám, protože venku pořád prší a prý mi ho může dát až bude hezky, chjo, se snad nedočkám :-D Já mu dala ten víkendový pobyt na zámku a moc se líbil. Hned jsme šli na net se juknout, co nás čeká ;-) S novou prací začínám pomaloučku, polehoučku, spíš teď hodně jezdím, třeba zítra mám v plánu Hradec Králové, to je taky na celý den.. Jo, hlásím úspěch, dnes doděláváme poslední úpravy na bytě, pak je definitivně hotovo! Hurá, hurá, hurá :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ty joo.. tak to budete být byteček úúúúúúplně komplet hotovej :-) to je super!! My budeme mít tento měsíc kuchyň - snad tedy by to kluci truhláři měli stihnout ;-) třeba ti chce dát nějakou projížďku na koni (tu jsem dostala od Toma jen tak a bylo to parádní!!) anebo projížďku na lodi .. co ty víš :-) nech se překvapit a pak se nám musíš pochlubit x-)
Profilova fotka
vorllinko, ty si chtěla obrázky toho svatebního dortu, co se skládá z malých buchtiček, viď? :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
K dnešnímu datu je to rok a měsíc, co jsme ho začali předělávat a konečně se to blíží do finále.. Teď nás ještě čeká zahrádka s chatičkou - to musíme odvodnit, zbudovat nějaké zázemí a posezení, opravit plot (prošli se nám po něm nějací opilí puberťáci a nejen nám) a vysadit nějaký keříky. Čeká nás toho docela dost, ale už budeme aspoň venku :-) Jéje, truhláři, s nima jsme si zažili svoje. Nečekáte už na tu kuchyň nějak dlouho? Pamatuju si, jak jsi tu psala, že Tom dělal skříň do ložnice a pak jste nějak koukali po té kuchyni. No jsem strašně zvědavá, co to bude a nechce mi to říct :-N, ani nenaznačí, paličák :-D
Profilova fotka
Pavli, my jim dávali zakázku někdy v půlce (možná konec) února.. ale ono se čeká dlouho na dvířka, protože to oni objednávají.. Máme tam taky velkou skříň výsuvnou - něco jak je špajz.. V ložnici máme nejen skříň, ale i komody :-) Tom je šikovnej, já navrhuju a on vytvářá a realizuje :-)
Profilova fotka
Vorlinko, taky bych takový chtěla. Vypadalo by to na talířích moc hezky ;-) Jen sehnat v okolí někoho šikovného, kdo by to udělal, za rozumný peníze a aby to bylo k jídlu :-) Páni, to teda je doba, ale znám to. My na objednaná dvířka ke skříni čekali 5 měsíců 8-( Ty jsi taky šikovná, když navrhuješ. Ne každý má takovou představivost ;-) Michal na tyhle práce moc není, spíš je to intelektuál, takže většinou všechno kupujeme, ale podobu tomu taky dávám já. Michal nemá představivost. Jen je občas těžký sehnat to pravé vybavení, aby do té představy zapadalo. Takhle jsem udělala celý obývák, který je oranžovo-světle hnědý a se stříbrnou audio technikou.. Vypadá to pěkně a všichni, kdo to viděli, chválí.. :-N
Profilova fotka
Pavli a nechceš se mi pochlubit a poslat mi foto obýváku? Já bych se ráda podívala :-) My budeme mít v obýváku stěnu (takovou s těma "dírama" - modernější typ než co bývaly kdysi) a Tom chce uprostřed udělat skleněnou osvětlenou vytrínku na svoje modely lodí :-) já vymýšlím podle toho, co by se mi tam líbilo, tak si to nakreslím a pak to ukážu Tomovi - ten to okomentuje z hlediska jak by to šlo a nešlo vyrobit a pak to nějak zkloubíme a myslím, že to máme pěkný.. Koberec do ložnice jsem taky vybírala já (je starorůžovej), ale vypadá to v kombinaci s vymalováním a nábytkem moc pěkně - Tomovi se v obchodě vůůůůbec nelíbil, ale přemluvila jsem ho a teď z něho nemůže spustit oči i všem ostatním se líbí x-) Teď nás bude čekat obývák a chodba (skříně, botníky, atd.)... je toho hodně - do toho škola, stěhování pak, svatba.. x-)
Profilova fotka
:-D třeba se ti to nebude líbit, ale vyfotím to a fotku pošlu do IP. My v obýváku nemáme klasickou stěnu. Chtěla jsem všechen nábytek nízkej, ale máme malý byt, tak úložný prostor zvítězil a výška nábytku je cca 110cm. :-D Já musela Michala taky přemlouvat, ale když se to dá pěkně dohromady, tak to ladí Jo, to mi povídej. Je to zvláštní bydlet v bytě, kterej se předělává, viď? Mám pocit, že je tam permanentně bordel 8-( Teď jsem trochu brouzdala a natrefila jsem na půjčovnu šatů, kterou mám zítra po cestě, tak když budu mít čas, tak se tam pojedu podívat. Mají na stránkách docela hezký šaty
Profilova fotka
Ola holky.......tak kdyz se vratim k te vysce - neni co zavidet, vysoka holka totiz potrebuje dobrou a stabilni zakaldnu a tak ja se svyma 43.......moc nenadelam - nastesti musim zaklaepat ze uz se daji sehant nejake boticky, ale tak pred dvema roky, ani ň anebo jenom nejake prastare modely (a to bydlim kousek od Zlina - od mesta obuvi), takze..........ja bych navrhoval nejenom obchod pro male ale pro vysoke. A ty prestavby tak to vam zavidim, my porad nejak se nemuzeme rozhoupat - porad zvazujeme jestli to prebudovat k obrazu nasemu nebo radeji nekde koupit za ty penizky nejaky ten pozemek ..nechceme zustat v panelaku navzdy :(
Profilova fotka
My taky nechceme v paneláku zůstat navždy. Jednou bychom si chtěli postavit domeček, ale do té doby musíme někde bydlet a chceme to mít hezký, ono se to pak taky bude lépe prodávat, když kupující uvidí, že to tam máš hezký. Ono skoro není co závidět, je to dřina a nápor na nervy. Kolikrát my se kvůli tomu pohádali 8-(
Profilova fotka
My taky asi nezůstaneme pořád v bytě, i když se nejedná o panelák, ale zděnou novostavbu.. Kdoví.. Jenže pak přijdou děti a ty budou stát pak už penízky pořád.. Naštěstí Tomovy rodiče mají krásnou zahradu, kde je chatička, posezení, krb, bazén.. tam můžeme "utíkat" si odpočnout do zeleně, atd. ..a naši budou bydlet na nynější chalupě se zahradou, kde si to parádně zrekonstruovali, takže vnoučata taky nebudou mít o "výběh" nouzi.. :-) ale kdoví, třeba fakt někde koupíme či postavíme domeček =-) jééééjda a co my sme se taky nahádali, jak se něco řeší, tak skoro pořád - spotřebiče, výběr koberce, furt něco 8-( ale máme jinak hezkej vztah, jo? x-)
Profilova fotka
Holky, to jsou teda plány.. Kdyby by dal někdo dva miliony, jdu stavět hned. S těma našima sousedama je to na mrtvici ]-( Hihi, Leni, my máme taky hezkej vztah, ale když dva blíženci vybírají vybavení bytu, tak lítají chlupy :-D ;-)
Leni :-D My když něco budujeme nebo předěláváme, tak se skoro rozcházíme. To jsou vždycky boje :-) Ale mě to tak moc baví vymýšlet pořád něco nového :-D
No já bych taky moc ráda měla svůj domeček, ale nám by ho musel někdo postavit, protože my bychom se fakt rozešli.. Já musím mít všechno úplně ťip ťop a Honza to zase musí mít rychle ]-( A hlavně teda ty penízky no...
Profilova fotka
Vorlinko, tak to jsme na tom stejně.. Kolikrát jsem si říkala, jestli mi to s tímhle chlapem stojí za to, když se nejsme schopní domluvit ani na barvě koberce nebo na tvaru vany... ;-) Ale je to normální u všech párů a kdo tvrdí že ne, tak buď nic nezařizoval a nebo kecá :-D
Profilova fotka
Pavli, Jindři - holky, vy mi mluvíte z duše x-) u nás to jsou boje mezi kozorohem a býkem :-D já nevím proč, ale jsem asi v tom zařizování praktičtější - já vidím už trochu dál než Tomáš.. př. on vidí jenom, jakej bude mít vymakanej stolek na počítač, ale já myslím na to, jestli se bude do dětského pokojíčku hodit, kam ho nejlíp umístit (já bych chtěla k oknu, vedle budoucího psacího stolu pro děti a on hned vedle dveří ]-( ). Jemu jde o to, aby měl prostě dobrej stůl pod PC a mně jde o tu praktičnost, atd. ...no a už jsme zase u bojů :-N
Profilova fotka
holky, byly jste si už zařizovat kytku?? myslím přímo už domlouvat??
Profilova fotka
Leni, jako bys bydlela u nás :-D Taky jsme kupovali nábytek do pokoje - teď je to pracovna, ale v budoucnu to bude dětský pokoj. Chtěla jsem, aby tam ten nábytek jednou mohl zůstat a nechávala jsem si tam místo na dětskou postel. Michal to chtěl celé zastavět s tím, že pak se uvidí a někam ten nábytek dáme no.. ]-( Asi kam, když máme 3+1 ? 8-( No, jak píšeš, byli to boje a ještě asi budou :-N
Profilova fotka
Já ještě ne, jen jsem se ptala, zda bude možné mít v říjnu tulipány a prý to není problém, jen si musím říct tak týden dopředu..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?