Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
:-D :-D no vidíš, my to budem objednávat teď o víkendu.. myslím, že taková "nákaza" je příjemná, co? x-)
Jo a myslím, že už mám taky vybráno :-D Ukazovala jsem ho i Jéňovi a taky se mu líbilo ;-) http://www.pamas.cz/svatebni-oznameni...
No příjemné to je, to jo, ale teď vydržet aspoň třeba do konce června, to bude něco :-D
Profilova fotka
to je to, jak ti rychlou odpovědí řekli, že stojí 50,-?? :-D ..tady stojí míň, ne? Je krásný, jemný a decentní!!! KRÁSA!!!!!!!! :-)
Nene na tohle mi rychlou odpovědí řekli, že stojí 33,- ;-) To za 50,- je toto http://www.pamas.cz/svatebni-oznameni... Docela rozdíl ty ceny..
Profilova fotka
aha.. tak já myslela, že to bylo obráceně :-N jj, ceny jsou rozdílné.. jen se musíš dívat, jestli jsou ceny uváděny s DPH a vč. potisku nebo ne!! Někdy se uvádí ceny jen bez potisku, pak se to zdá levné, ale nakonec ta částka je jiná!! Takže pozor na to! ;-)
To máš pravdu s těma cenama, ale už jsem si dělala kalkulaci u obou firem a u pamas.cz mi to vyšlo cca o 400,- levněji ;-)
Profilova fotka
tak to je paráda!!!! :-) a máš to i s tím příplatkem za tisk??
Jaký mysliš? ;-)
Jojo už jsem to našla, je to i s přípravou ;-)
Berou si 230,-
Profilova fotka
tak to je boží cena a hlavně rozdíl v té ceně!! ;-) já se fakt zamilovala do toho puzzle.. poslala sem ti to na mail, už ti to přišlo?
Článek se načítá
Leni super!! Ty jmenovky budou boží. A už je rozhodnuto ;-) Já jsem počítala ten rozdíl znovu a je to 560,-. Já mám radost :-D Musím se začít připravovat do školy, zatím papa
Profilova fotka
Jindři, teď mi Tomáš říkal, jestli je teda vezmeme, že se mu líbí :-) Já mám taky radost!! x-) Taky tyhle budou levnější, což je super.. Já se jdu oblíkat a na kosmetiku.. hodně štěstí a dej pak vědět, budu držet pěstičky!! ;-)
Profilova fotka
Taky držím palce na zkoušky!
Profilova fotka
Lennia - tak to gratuluju k rozhodnuti , nam to trvalo hooodne dlouho - ted ne me ale mojemu (nakonec rezignoval ze svoji predstavy kdyz videl tu hruzu anebo ty ceny)!
Profilova fotka
basska: děkuju.. jsem ráda, že se takhle v důležitých věcech nakonec shodneme, i když to prochází hádkou či menším bojem :-D já Tomáše skoro pokaždé přeargumentuju x-)
Profilova fotka
.. teď jsem došla od kosmetičky a musím říct, že kromě hloubkového čištění (které moc příjemné nebylo) to bylo super a jako bonus mě nááádherně nalíčila - prý mě jen trošku "přišmrncne" a vypadá to úžasně (sama sobě se moc líbím, prý mám krásné zelené kočičí oči a to prý jde samo :-) ), to su pak zvědavá jak bude vypadat svatební líčení x-)
Profilova fotka
Lennia: tak to me jeste ceka, ja nikde nastalo nechodim (jsem v tomto takovy buran) takze ....se obavam toho jak to bude probihat a hlavne kde :) se musim s nekym domluvit a hlavne to jit odzkouset :)
Profilova fotka
basska: já taky nikam pravidelně nechodím.. tohle bylo poprvé po dlooouhé době, jinak chodím pravidelně ke kadeřnici, to ano, ale na kosmetiku bohužel ne :-N mám předběžně domluvenou i zkoušku, ale vrtá mi hlavou svatební den.. protože tahle kosmetička je 30km od Znojma, kde bydlím a nějak ona do ZN asi nepojede, protože říkala, že to bych k ní musela přijet už nejpozději na osmou ráno a to už učesaná.. :-N tudíž to abych ke kadeřnici, kterou mám ve ZN šla tak na 6 ráno!! :-N protože půl hodina trvá cesta (tudíž hodinu strávím na cestě celkem - tam a zpět).. ach jo, ale pro krásu se člověk obětovat asi musí, co?
Profilova fotka
vorllinko, tak to zkoušky? a kde se holky flákáte? ]-( koukám, že to je snad jen moje diskuze :-D :-(
Ahooooj :-D Už jsem tu 8-) Příjela jsem už někdy po třetí, ale ještě jsem vařila Honzovi oběd na zítra do práce a uklízela jsem, uff, ještě že už to mám za sebou, tohle mě fakt neba :-) Zkoušky snad ok, angličtinu mám určitě a z němčiny jsem to snad napsala, dozvím se to během týdne. Děkuji za držení palců. A vyfotila sis nalíčení Leni? ;-) S tím, že bys musela ke kadeřnici takhle brzy je to blbý, ale zase máš kosmetičku, která je šikovná a máš s ní nějaké zkušenosti.. Je to těžký, ale já bych do toho asi šla, protože sehnat dneska milou a šikovnou kosmetičku (kadečnici, nehtařku..) je docela těžký úkol... Zítra jedem k Honzovým rodičům, budou mi prý přát k narozkám a vzhledem k tomu, že je zveme na oslavu až příští týden, tak jsem myslela, že bych na zítra něco upekla, ale muselo by to být hodně rychlé a jednoduché, nemáte nějaké tipy? 8-)
Profilova fotka
recepty? mám, ale záleží, co máte rádi.. :) já třeba na oslavu narozek dělám banánky v čokoládě - není to buchta, ale takový "jednohubky" :-) pokud budeš chtít recept, napíšu do IP Líčení jsem se snažila si vyfotit, ale nějak mi to nešlo :( fotku kdyžtak pošlu mailem, protože vypadám jako blbec :-D jinak kosmetičku nakonec budu mít jinou, ale taky šikovnou a ze Znojma - znám ji, i když jsem u ní nikdy nebyla.. Tak dej pak vědět, jak si dopadla u zkoušek :-) mějte se hezky..
Leni díky, já už jsem našla v kuchařce jogurtový koláč s ovocem. Tak ten zítra zkusím ;-) Banánky v čokoládě znějí hezky, ale já chci dělat jenom něco jednoduššího ;-) Fotku mi pošli, když budeš mít chuť, ráda se inspiruji.. Vůbec ještě kosmetičku a líčení nemám vymyšlené.. Holky hezký víkend :-)
Profilova fotka
Jindři, recept i přesto máš v IP :-) já ti během víkendu foto pošlu, ju? Ale je to obyč. denní líčení..
bananky v cokolade sou primitivni, jestli tim myslite ten banan mezi poskotama a zalitej cokinou :-D
Profilova fotka
jj, je to ono.. :-D
No je to super, lehké a určitě udělám ;-) Já jsem si představovala, že v tom bude nějaký krém a pak se to pracně bude muset celé máčet v čokoládě.. :-S :-D
Ahoj Holky, můžu se přidat? taky nás to čeká v říjnu? :-) Už se moc těšíme.
Profilova fotka
ahojky moody: to víš, že můžeš!! vítám tě mezi nás :-) my se taky všechny těšíme:)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?