Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
rosi, tady zatím neleje, ale je pořádně černo!! Změna tlaku na mě teda působí - mám dost nízkej tlak a veškerá změna tlaku mi vyvolá bolesti hlavy :-( je to hrozný v takovým mladým věku!! ]-( oznámení máme vybrané, ale objednané ještě ne.. Jeden brácha byl v Kosovu už loni, takže letos je podruhý a druhej brácha je poprvé letos.. byli tu na dovolené teď, ale už jsou oba zase zpátky.. :-(
na jak dlouho tam jsou Leni?
Profilova fotka
celkem na půl roku.. ale já bych tam nebyla ani chvíli.. neuměla bych být se stejnýma lidma den co den v práci, na obědě, v malým pokoji a večer.. a takhle 24hod denně.. :-N tady jsou ty stránky, odkud to budeme objednávat: http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam... Jindři, stát se může cokoliv, nad tím nesmíš přemýšlet.. :-) všechno dobře dopadne!!
tam mají hezký oznámení, hnedka jsem si jedno vybrala ;-) Díky za odkaz, doma na něj podrobněji mrknu. Určitě všechno dobře dopadne, já nad tím zas tak moc nepřemýšlím 8-) Já bych to taky dělat nemohla, obdivuji ty chlapy, kteří to zvládnou.. Už abys měla brášky doma ;-)
Profilova fotka
no vidíš, jak sis hned vybrala a jaké? :-) jj, přece jen.. ono je v Kosovu relativně klid, ale nejlepší je je mít doma ;-)
toto http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam... je krásné x-)
Profilova fotka
je pěkné, ale nemáš tam vůbec uvedenou cenu =-)
Profilova fotka
Návrhy na oznamko jsem zrovna včera poslala přítelkyni bráchy (dělá v graf. studiu) tak jsem zvědavá co vymyslejí. Chceme něco vtipnýho. Tlak na mě nepůsobí - nebo možná někdy, ale bolestí hlavy.
Profilova fotka
oskaro, tak pak dej vědět, co s oznámkem vymysleli :-) na mě působí právě tou bolestí hlavy :-(
no já jsem na tu cenu taky koukala, že tam není :-N Ale nijak blíž jsem to nezkoumala, tak jsem myslela, že bude uvedená třeba až pak při objednávání.. oskara ahoj :-)
Profilova fotka
mělo by to být hned vpravo, vedle obrázků.. koukni se na jiné.. a dokonce tam máš dole "cenová kalkulace" a tam když si klikneš, tak si zadáš, kolik chceš oznámení, kolik pozvánek a ono ti to spočítá cenu :-)
Já jsem jim poslala rychlý dotaz ;-) Jsem zvědavá jaká bude rychlá odpověď :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D to jsem taky zvědavá!!
Tak jsem si vybrala další a zase je bez ceny, se asi picnu :-N http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam...
Profilova fotka
:-D tak pošli rychlý dotaz 2 :-D
Mně ještě nepřišla ani odpověď na rychlý dotaz č. 1 :-N
Ale napsala jsem jim, tak čekám 2 rychlé odpovědi ;-)
Profilova fotka
to nevadí !! :-D :-D je tam zavalíš rychlýma dotazama, že nebudou stíhat už tuplem..
:-D :-D :-D
Profilova fotka
Jindři, už jsi řešila kytku a byla si v květinářství?? a co menu? a co vy holky, máte tohle už vybraný / zamluvený??
Kytka - jsem domluvená v květinářství, byla u mě doma paní, která mi ji bude vázat (je to známá) podívala se na ty kytičky, co mám stáhnuté do PC a říkala abych si je vytiskla, aby měla inspiraci a že s tím počítá. Takže jako domluvené to je, ale přesně vybráno zatím nemám. A menu - paní mi posílala nabídku, zběžně jsme to s Honzou shlédli, ale vybráno zatím taky nemáme. Prostě pořád času dost ;-) Začala jsem vybírat i dort, ale to taky ještě není rozhodnuté.. Honzí se občas ptá - tak co UŽ nám jenom schází zařídit? :-N Asi zařizuje nějakou jinou svatbu nebo já nevím :-D Co ty a učení? Jde to? Mě v pátek čekají poslední dvě zkoušky - z NJ a AJ :-(
Profilova fotka
já v květinářství nebyla, menu mám jenom po stahované z netu, ale je potřeba to domluvit s restaurací.. cukroví a dort taky vybraný či domluvený není.. :-N jj, to je sranda - co už nám jenom schází zařídit..? to, že se o tom člověk baví neznamená, že je to zařízené, viď? :-) Já se učím na státnice, dneska se chci doučit jeden předmět.. zbývají mi 3 otázky, pak se vrhnu na další předmět a ten třetí budu šrotit další týden asi.. Mám z toho nervy už teď :-( Budu ti v pátek držet pěsti na zkouškách!! Já měla zkoušku z němčiny za 2 a z AJ 1- :-) jo, v pátek jdu ke kosmetičce, tak jsem zvědavá.. chci se s ní pak domluvit i na svatební líčení..
Profilova fotka
naprosto SKVĚLÉ !! http://www.odhaleno.cz/video/diskuse/...
Profilova fotka
Lennn: výýýýborný :-D
Profilova fotka
že jo??!! My nad něčím takovým uvažujem, fakt se mi to hrozně líbilo a Tomášovi taky :-D :-D
Profilova fotka
K. snad ani jinak tancovat neumí - dělat blbiny mu jde :-D
Profilova fotka
no vidíš.. tak to máte dobrý.. Tom zase na tancování není a tohle mu určo půjde.. zkusíme něco vymyslet, nám se to hrozně zalíbilo :-D
Leni to by bylo parádní, kdybystě měli takový překvápko :-) Mně přišla rychlá odpověď ;-) Že prý se jedná o novou kolekci a naceněná bude do konce týdne.. Mám docela radost, protože se mi to oznámení fakt líbí. Děkuji Leni 8-) Jako normálně holky doteď jsem makala jak šroubek :-)
Profilova fotka
Jindři, tak to je super.. do konce týdne budeš mít i cenu :) Vůbec neděkuj, hlavně, že sis vybrala co by se ti líbilo :-) !!! ..takové překvápko by bylo úžasný a já jsem se do toho fakt zamilovala!! x-) já půjdu makat teď, nějak jsem celou dobu lenošila ]-(
Profilova fotka
holky, jak se máte a kde všechny vězíte? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?