Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
kdyby se ti líbily dorty spíš klasické, tak holky v květnu mají extra vkus pro kýčovité dorty. Koukni na ně, někteé jsou fakt drsné.
jo a mabi ten váš dort se mi moc líbil! Chci mojí mamce ukázat to vaše album, tak mi je ještě nemaž. Které ty fotky jsou od fotografa?
Na dorty je u nás expertka skopková. Má na to snad školy či co. nechápu, odkud některé "skvosty" vyhrabává. Ale teď tu není. Byla tu dopo. ;-) hakli tak si tu fotku stáhni, protože dneska odesílám šaty na dobírku jedné paní a jak mi přijdou peníze, tak to album smažu. Měla jsem ho jako podporu pro prodej šatů.
No některé z nich jsou od toho fotografa. Ty nejhezčí. Jak sedím na posteli, u zrcadla, venku jak líbám martina na pláži. Všechny ostré a světlé, od toho číšníka jsou některé tmavé, nemáme tak dobrý foťák.
zítra tam ještě budou tak je to v pohodě.
hakli ty načančané a přezdobené dorty se mi vůbec nelíbí tak ani na květen koukat nebudu ;-) . Ten co jsi posílala jako poslední je taky hezký. Cestovky v Plzni znám, takže ty pracuješ v CK? Prodáváš zájezdy? 8-)
čau holky, tak mám šaty x-) x-) budou mi je šít na míru, ale nefotila jsem se v nich, abych na ně pořád nečučela 8-( 8-( nakonec jsou úplně jiný, než jsem chtěla původně :-D ale krásně mi seděly, lehoučký a taky se líbili mamce :-D
Ahoj holky, tak se k vám taky přidávám. Svatba nás čeká 23.října 2009, tak to čekání na svatbu můžu sdílet s vámi :-)
Ahoj cumacku :) Vítám Tě mezi říjnovkami ;-) Jak jste na tom s přípravami? Už máte něco domluveno? Kde budete mít obřad a tak :-) A co album, budeš si vytvářet? :-) Holky krásnou neděli, my za chvíli vyrážíme na výlet. zatím pa
Ahojky vorllinko, děkuji moc za milé přivítání mezi říjnovkami. ;-) Tak my už máme skoro všechno zařízené např. zamluvené svatební šaty, oblek ženicha, zamluvenou restauraci, dorty, ale ještě mě čeká objednávka kytek a nastávající manžel bude ještě objednávat muziku na pořádnou pařbičku ;-) Ještě pokoupit nějaké doplňky, udělat vývazky atd. A taky ještě dáváme dohromady svatební oznámení než bude mít konečnou podobu dle našich představ. :-D Albíčko asi vytvořím, ale asi až svatební. :-) Přeji Vám hezký výlet, venku je opravdu nádherně. :-)
ahoj cumacku :-D to jsi teda machr, ze uz mas vsechno zarizeny, ja mam saty a beru to jako nejvetsi uspech sveta, jinak nemam nic, budu to resit az po statnicach :-) vorlinko, taky preju krasny vylet, je tam suprove, ani vedro ani zima x-)
No já si myslím, že máme tak ty základní věci a až to budu dávat všecko do kupy :-p, tak ještě pěkně zjistím co ještě nemáme :-|
Článek se načítá
A u státnic přeji hodně štěstí, já je dělala minulý rok a se samejma, ale chytla jsem dobrý otázky :-) a teď studuji prvním rokem Mgr. Žádný strach, to dáš!!! :-D
Profilova fotka
Ahoj! Tak já šaty ještě teda nemám :-N , ale to jen proto, že se nemůžu rozhodnout. Za chvilku udělám šatové albíko tak budu ráda, když to zkritizujete.
oskara šatičky jsou krásný!!! Osobně bych se vůbec nemohla rozhodnout mezi favoritkami I a II, pořád si překlikávám tyhle dvoje a oboje ti moc sluší a jsou krásné!!! Jinak vás všechny zdravím. Včera na výletě to bylo krásný, byli jsme v meditační zahradě a na zřícenině hradu Radyně. Moc se to vyvedlo, jenom jsme měli oba žabky a to jaksi vůbec nebyla vhodná obuv na zříceninu :-N Celkově víkend byl parádní. Sobotní odpolko jsem byla s kamarádkou, probraly jsme svatbu, popovídaly si, byly jsme na prochajdě a prostě jsme si to užily :-) Co vy, jak se máte nevěstinky? ;-) Už se nám to pomaloulinku blíží 8-)
Ahoj holky, vorllinka: to máš pravdu, že se to blíží :-) . Nastávající manžel v prosinci 2008 rozhodl, že se vezmem 8-) a v tu chvíli jsem si říkala, jak je to ještě daleko a že se snad nedočkám :-p a už máme květen, za týden červen a je to jen 5 měsíců :-D :-D :-D . Tak nějak tomu pořád nemůžu uvěřit, že v říjnu už budu mladá paní. :-D add včerejší počasí nádherné, ovšem je takové vedro, že venku to není k vydržení. V práci máme klimošku, tam je to lepší, ale už jsem z ní krapet nastydlá :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, vítám nové příchozí. Totálně nestíhám, tak Vás jdu jen pozdravit, takže ahóój! ;-)
nemue ahooooj a zase se někdy zastav :-D
oskara - saty super! nejvic se mi libily favoritky dve a pak ty posledni dve fotky x-) ty favoritky jedna delaly moc velky rozdil mezi prsama a bokama, ty 2 to krasne vyrovnavaly x-) x-)
Profilova fotka
rosina: díky :-) je to těžké
Profilova fotka
ahoj holky!!!!!!! Jsem tu po delší pomlce :-( a děkuju, že se po mě vorllinka tak sháněla - to potěší!! :-) Já jsem musela půjčit bráchovi internet, byl tu týden na dovči z Kosova a ten net je vlastně ještě pořád jeho :-N Koukám, že diskuse je v plném proudu a že tu máme nově nevěstinky, tak vás všechny zdravím!! :-) nestíhala jsem teď všechno pročíst nebo reagovat na vaše příspěvky, ale já se do toho postupně dostanu.. Mám novinku - holky, inspirovaly jste mě a od minulého pátku mám gelovky x-) mám je za poloviční cenu, protože u nás máme nově otevřený salon, tak mají teď akci polovičních cen, tudíž jsem nové gelovky (francouzskou) měla za 325Kč. Stihla jsem pročíst, že jsi Pavli měla "konzultaci" se skoromanželem, jak to probíhalo? Jinak my bysme s Tomem měli o víkendu asi objednat oznámko.. Já se učím, tak jsem v plném proudu.. Dnes jsem si četla harmonogram a instrukce ke státnicím - holky, bojím bojím :-( Všechny vás zdravím a mějte se krásně!!!! Teď už tu zase budu "pečená vařená" :-D
Profilova fotka
..holky, ani nevíte, jak jste mi chyběly 8-)
Profilova fotka
kde jste holky?? Já dojdu, že si chcu pokecat a on tu nikdo není :-D ]-(
Ahoj Leni ty stará vojno :-D :-D :-D To je skvělý, že už tu budeš pečená vařená. Za včerejší večerní neúčast se tedy omlouvám, ale kolem desáté už většinou spím 8-) Navíc včera byla u nás taková bouřka, že jsem byla ráda, že jsem v posteli :-) Honza běhal od okna k oknu a strašně si tu bouřku užíval :-N Vy už budete objednávat oznámka? A máte vybráno nebo budete vybírat? Gelovky x-) A jsi s nima spokojená, zvykla sis? Máš bílou francozskou? Jsem zvědavson :-) Holky pěkný den ;-)
Profilova fotka
Ahoj Jindři, mám francouzskou bílou a myslím, že jsem si už zvykla, jen to psaní na PC je trošku jiné.. :-N Jsou moc pěkné, je kdyžtak hodím do alba na chvíli na podívání, ale bude to fotka z mobilu :-S U nás tady taky byla hrozná bouřka, tak jsem to asi o půl 12 večer vypla, protože to akorát začínalo. Nevím, jak dlouho trvala, ale já po půl hodině normálně usnula, což se mi nestává, abych u bouřky usnula.. Já z ní mám respekt, takže vždycky zalezu do postele a nevylezu (když můžu) dokud nepřestane :-D Oznámka už asi budem objednávat no.. máme vybrané (viz album), tak to asi objednáme, protože ono se čeká na korekturu až ti pošlou na schválení a taky se oznámení rozdává cca 2 měsíce předem (aspoň u nás).. takže ono to bude asi akorát.. Tvou včerejší neúčast ti promíjím :-) ale ať se to neopakuje :-D :-D :-D
Nehtíky hoď do alba, mrknu se :) Já bych oznámení taky nejraději objednala hned, ale bojím se aby se třeba náhodou něco nezměnila, jako čas nebo datum nebo tak. Tak to vidím na červenec, snad to pak stihneme. No a vlastně je ještě ani nemáme vybrané.. :-S Ty máš brášku v Kosovu? :-. To obdivuji..
Profilova fotka
Tak když změníš čas, tak všechny obvoláš a upozorníš je hold.. a pokud datum, tak s tím už nic neuděláš.. a proč bys ale měnila datum?? :-) Já mám oba dva brášky v Kosovu - jsou vojáci z povolání víš..
cau holky, tady leje jak z konve! Pusobi na vas zmeny tlaku?? na me strasne, pritel to vubec nechape :-p :-p minuly tyden jsme byli u brachy a neteře straaaaašně zlobily, mrčely, fakt hruza a bylo to tim počasim :-D že to na ně taky nějak pusobi :-)
už řešíte oznámka, jo? my tak za 14 dní :-) Leni, muj tatka je taky vojak z povolani a Kosovo mu taky hrozi kazdy pulrok. Zatim to na nej nevyslo nastesti, moc se mu nechce :-)
já doufám, že my to měnit nebudume, ale třeba Honzovo ségře volali z radnice, že se bohužel radnice bude opravovat a že jí mohou nabídnout jiný termín. Ale to bylo tak třeba 4 měsíce před plánovaným termínem.. Já taky doufám, že se nic měnit nebude :-) A když vás tak čtu, tak asi taky začneme intenzivněji vybírat :-) Budete je objednávat přes net? Kdyžtak z jakých stránek?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?