Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
hakli - no, kdyby to byl třeba P. Rychlý, tak bych ti nezáviděla, ale M. Trnavský - hmmmmmmmmm, to si omastíš voko x-) :-D Hned nám musíš v po povyprávět, jo? hakli - přímo v Pekingu a jeden den jsme byli v Šanghaji. A chodili jsme po památkách, parcích (které tam mají nááádherné), čajovnách a samozřejmě po obchoďákách :-D A bylo to tam nádherný! Člověk si přijde jak v jinym světě. Je to úplně jiná mentalita. A ftipný bylo, že oni z nás byli takový vyplácaní a ukazovali si na nás a smáli se nám. Pak mě pár holek na ulici chytalo za vlasy (pač jsem zrovna měla růžové melíry), tak zkoušely, jestli ty vlasy jsou moje. A nadšené taky byly z gelovek. Legranda to byla :-D
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Foogy až v Číne si byla =-) to koukám, jak puk...muselo to být fakt úžasny. Známý tam byl letos na jaře a viděla jsem fotky a bylo to naprosto super... Hakli zeptám se a dám ti vědět...a s tím ponděím prozatím počítám, pokud budu v pohodě :-) Holky tady tak krásně svítí sluníčko :-) po obědě vyrazím na chvíli ven se psem. Teď čekám na kamošku, přijede mi ještě obarvit vlasy a od 1 musím čekat na opraváře, přijede se nám podívat na tu naši poblázněnou pračku
Profilova fotka
ahoj Jančo! No jo, až v Číně... ;-) jani - to se máš, že nemáš zas tak velké bříško, to potěší, viď? Pač já osobně si teda přijdu taková nesexy a včera mi taky holky řekly, že to bříško nemám tak velký, tak jsem měla radost! Joooo a musím se vám pochlubit!!!! Si představte, že mě včera v Penny balil krásně charizmatickej chlap!!! Tý jo, moje sebevědomí vyskočilo o 100 %! To byl krásnej pocit! A dneska jdu do práce a čekala jsem na přechodu a zastavilo BMW a uvnitř krásnej chlap a pustil mě! :-D To si ani nedokážete představit, jak mi to zvedlo sebevědomí!!! x-)
foogy haha, ale co to bylo asi za charaktera že balí těhotnou. Toho bych doma nechtěla. vlož fotečku s břichem já vám to porovnám, jak vellké či malé je máte! v pondělí jdou dvě brňandy na snídani, juchů do kavárny. dám si vajíčka! jupííí :-D :-D
Profilova fotka
Foogy no upřímně já si připadám taky jak hroch, ale většinou se vidím jen ve výloze v obchodech, jelikož doma máme zrcadlo zatím jen v koupelně a tam bříško niajk nevidím...velké zrcadlo do chodby dostanu asi od Ježíška :-N :-D No mě teda nikdo jako těhotnou nebalil, ale už mě spousta mladých klučinů pustila sednout v trolejbusu, když jsem se už párkrát odhodlala jet městkou hromadnou ;-) A já si dám asi taky...vajíčka miluju :-)
Profilova fotka
No, já si právě koupila obrovitánskej kabát vel. 44, abych ho mohla nosit do konce těhu a to břicho tam vůbec není vidět. Lidi se mě na ulici ptají, kde jsem nechala dítě :-D Takže protože si přijdu normálně nesexy a teď mě takhle "balili" dva chlapi, tak to bylo velice přííííííjemné :-D jani - jojo, taky si přijdu jako hroch. Ale myslím, že pro okolí jsme zajímavé a krásné! x-)
Profilova fotka
Foogy no já si koupila po svatbě bundu ve vel.44 a už s tím začínám mít trochu problémy, začíná mi přes pupík táhnout, takže budu chodit asi s rozepnutou...
Profilova fotka
jani - nestraš :-D
http://aktualne.centrum.cz/domaci/vol... rodičovská |-|
Profilova fotka
Foogy: ne, sranda to nebyla. Lidi prý už pouštějí alespoň do areálu. Ale zatím ticho po pěšině :-) Tak uvidíme.
Profilova fotka
hakli - díky, jdu číst knedlu - to je ale divný, že vás tam nechali!!!! Hmhm
Profilova fotka
Foogy: viď, já taky chtěla jít domů a ono nic :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky - těhulky, ale jděte, určitě vám to bříško sekne! :-) Náhodou, já se po těhulkách holkám koukám :-D Holky, taky máte pocit, že od tý doby, co jsme vdaný, tak jsme pro chlapy přitažlivější? Asi vyzařuje klid a pohodu a to maj chlapi rádi;-) Foogi: a co ta vaše Francie? Pojedete? U nás nějaká ta svatební cesta "usnula"... :-(
Profilova fotka
hakli: tak jsem si přečetla ten článek o rodičovský, akorát mi není jasný, proč tam řeší 4-letou variantu, když na tý je minimální počet ženských, většina je na 2-letý nebo na 3-letý....politici zas do něčeho vrtaj holky těhulky: všechny těhulky jsou krásný a zvlášť pro chlapa, co máte doma, aspoň já si tak připadala, i když jsem měla tedy břicho pořádný http://img1.rajce.idnes.cz/d1/1/1220/... http://img1.rajce.idnes.cz/d1/1/1220/...
Profilova fotka
Jsem magor - teď si po sobě čtu co jsem napsala -má tam bejt "po těhulkách koukám". A v druhym řádku má bejt, že "vyzařujeme klid a...." No nic, to bylo jen takové pravopisné okénko ;-) :-D Leni, krásný bříško si měla :-) To já si na něj budu muset počkat, právě jsem dostala signál, že tenhle měsíc nic.....ale co, hned jsem si na tom našla pozitivum, že si můžu dát svařáka, kterýho jsem ještě letos neměla! ;-)
Profilova fotka
Janis, máme stejná pozitiva :-) Ještě, že je ten svařák :-)
Profilova fotka
By mě opravdu zajímalo, co s tou rodičovskou stále vymýšlí... Foogy já nestraším, jen říkám jaký je holý fakt u mě se zimní budnou :-) Leni měla jsi krásný bříško :-)
hlásím se k netěhotným! haha. Jannis ještě vydrž, jak dlouho se pokušíte? Já bych si asi jen tak skočila na preventivní prohlídku a tam se zmínila....někdy to není na škodu. Zda je dost živin všech atd. Kup si kyselinu listovou a ty vitamíny pro premama. Objednala jsem si čistění koberců a sedačky. Ty kočky to je masakr.
Profilova fotka
No holky, tak ten svařík si dejte aj za mě...já jej naprosto miluju... ;-) já čekám na opraváře pračky, tak jsem zvědavá, kdy chlapík dorazí
Profilova fotka
Holky, myslím, že se k nám začnete co nevidět přidávat, viď Jani?? Teď to byla oskarka, další měsíc bude další.... To je přeci jasný!!! Tak já se musím přiznat, že jsem v neděli nevydržela a doma si udělala slabounkej svařáček zředěný vodou a stačily mi 3 loky a bylo po chuti ;-)
Profilova fotka
Janulev: dobrá, dáme si za tebe i za mimíska :-)
Profilova fotka
Foogy jj určitě se holky začnou pomalu přidávat ;-) Knedlu jj dejte si :-) já si dám trošičku až na vánoce někde ve městě...jen ochutnám od manžílka
Profilova fotka
Holky a na čem teď ujíždím - tak to je svařený hruškový džus a posypaný skořicí, to je žrádlo!
Profilova fotka
Foogy: to musí být taky mňamka :-) Holky, letím domů, jedem na očkování s těma hafanama.
Profilova fotka
Foogy tak to jsem nikdy nezkoušela...ale zkusím to... Občas už totiž nevím, co bych pila, připadám si všeho už přepitá... Knedlu ahojky a zase zítra :-)
Profilova fotka
jani - jojo, to znám, naštěstí mě švagrovka zásobuje čajema z Francie a hodně chodím do Oxalisu pro sypané, takže to ještě jde. A tohle si normálně ohřeju džus v mikrovlnce a je to dobrota!
Profilova fotka
Já už ani ty čaje nemusím...ani jak nepiju sodovky, nesnáším bublinky, tak jsem dneska dostala šílenou chuť na kofolu, tak jsem s ji musela zajet koupit :-) A máš ten džus úplně horký nebo jen vlažný?
Profilova fotka
jani - ohřívám ho na takovou teplejší teplotu :-D Sodovky jsem teda nemusela nikdy a ani teď, fujky
Profilova fotka
Foogy tak já to zkusím...zítra si jej koupím :-) Já právě taky sodovky nemusím, ty bublinky mě hrozně nafukují...ale prostě jsem dneska už neodolala
Profilova fotka
jani - jen si dej, kofola je mňamozní!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?