Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
knedluska: nejezdí k vám lidi z DHL? můj manža totiž u nich jezdí, vozí autodíly a taky sem tam jezdí do Plzně holky já chodila do práce v 5 ráno, takže jsem vstávala mezi 4. a půl pátou...střídala jsem ranní a odpolední směny a radši jsem chodila ráno, protože při odpolední jsem měla celý den zabitej, nic jsem ráno nestíhala
Profilova fotka
Lencza: jo, občas někdo z DHL přijede. Ale s autodílama určitě nee, od nás si spíš odvážejí :-) Ale v areálu je spousta jiných firem.
Profilova fotka
Holky, co budete o víkendu vařit? ;-) V neděli budu asi dělat maso na houbách a br. knedlík, ale zítra vůbec nevím.....
jannis kup si apettit a budeš vědět hned! Vřele doporučuji. Tam najdu tolik bezvadných inspirací pokaždé, že pak vařím s radostí.
Profilova fotka
Jé Hakli, no vidíš...já na ten apettit zase zapomněla... Já budu jeden den určitě dělat smažené řízky, ale zítra si udělám jen česnekovou polívku s topinkama, pro sebe, pokud manža nebude chtít a mu bych udělala palačinky...stejně příjde až někdy k ránu z práce, takže bude vstávat kdoví kdy...
Profilova fotka
Manža je v práci, tak mám naplánované překvapení k obědu :-) Budu dělat kachnu, zelí a bramborový knedlík :-) Už o ní mluví dlouho :-)
Profilova fotka
Hakli, díky za tip, Apettit si určitě někdy koupím. Já už si pár let kupuju stolní kalendář s receptama, vždycky si řikám, jak tohle nebo tamto musím uvařit, ale pak kolikrát stejně uvařím něco osvědčenýho ;-) Taky občas chodím pro inspiraci na recepty.cz. Knedluš, tak to si holka šikovná, když budeš dělat kachnu. Tu já ještě nedělala.....na podobný jídla totiž jezdíme k našim ;-)
Profilova fotka
Jannis, to víš, vzorná manželka :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky, tak já pofrčím domů. Tak si krásně užijte víkend a v pondělí jsem tu :-)
Profilova fotka
já dneska dělala česnečku....manža přijede až večer z práce, tak si dá, on je polívkovej, polívky by mohl jíst pořád a já je tak nerada vařím :-| janule: palačinky si dělám jenom pro sebe, to znamená jenom když je Honza v práci, protože on neuznává sladký jídla za oběd...takže u nás švestkový nebo jiný ovocný knedlíky, palačinky, lívance nebo zemlbábu dělám během pracovního týdne, kdy nemám manžu doma
Profilova fotka
Leni já taky moc polívky nemusím a manža taky ne...ale občas je chuť, tak ji udělám :-) To naštěstí ten můj sní všehno, isladky považuje za oběd...je to naštěstí takový ten vděčný strávník :-D
Profilova fotka
to je Honza taky, taky je to na něm vidět...on to sní, ale bere to spíš jako sladkou tečku za obědem než jako hlavní jídlo...ale jinak je pro něj radost vařit, protože on sní všechno a ještě po něm zůstává absolutně čistě bílej talíř :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj říjnovky :-) Pro Vás, který máte v plánu dělat v DMce fotoknihu a jste členkama dm klubu active beauty, tak si počkejte až vám přijdou domu zlaté kupony se slavama. Mně přišly a je tam na čtvercovou fotoknihu 25% sleva, takže vyjde na 559 Kč. Já si teď stahuju software a omrknu, jak se s tím dělá.
Profilova fotka
Ahoj holky! My byli v pátek v Pze na školení a pak v hospodě U Fleků a pak U Matěje Kotrby. Bylo to fajn, na to, že jsme se s těmi lidmi neznali, tak jsme se pobavili. A každej jsme k večeři dostali půlku kačeny, 12 knedlíků a zelí!!!!!!!!!! To byl jako mazec!!! ;-) Ale poprali jsme se s tím :-D Dneska jsme spali až do půl 11!!!!! To se mi už dlouho nestalo! Akorát je naprd, že pak má člověk hrozně krátký den. A já vám můžu poradit zapečené brambory s masem, cibulí, čer. paprikou, smetanou a navrch sýry, ňam!!!!!! A zítra mám dovolenou dovolenou, tak jsem ráda! Manža musí jet sice na 2 hodiny do Prahy, ale to tak kolem poledne přijede a uděláme si hezké odpolko, už se těším! A můj manža sladké miluje, on by ho mohl jíst celý den ;-) A to je tak hubenej! Je to pěkně nespravedlivý!!! Joo a už máme video ze svatby a pánovi se povedlo, jsme spokojení! Dokonce nám k tomu udělal asi 20 fotek a řekl si 4.tis. Což jde.
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Tak jaký byl víkend? U nás v pohodě, byli jsme v sobotu bráchovi pro kočičku, je fakt úžasná. Pak jsem vařila a uklízela a když přijel manža z práce, tak jsme jeli nakoupit. A včera jsme se tak povalovali, po obědě jsem šla do kostela, protože mi babička vynadala, že jsem tam ještě nesundala ty mašle z lavic a jak to vypadá a co na to řeknou lidi .... No holky, ty babky tam se na mě vrhly a hnedka mi všechny blahopřáli :-) A že prý ať to ještě nechám, že je to krásný :-) A pak odpoledne k nám přijeli známí, jako že na návštěvu. Sice manža říkal, že jde na noční a že se ještě nevyspal, ale oni tam seděli až do půl 8! Fakt mám ráda tyhle návštěvy, který tam sedí ( 3 hodiny ) a ani si s nima nemáte o čem povídat a ani se neohlásí.
Profilova fotka
Foogy: tak jste taky měli kačenku :-) TAk jsme měli o víkendu stejný papání :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, ahoj Knedluš, koukám, že jsi v práci, tak to si alespoň budu mít s kym "povídat" ;-) Já jsem přemešlela, že si dneska vezmu dovču a že budu manžovi sekundovat u malování, ale nakonec (a skoro radši ;-) ) jsem mu vyklidila pole a nechám ho vztekat se samotnýho ;-) Tak takový otravný návštěvy moc dobře znám ]-( Foogi: téda, tak to jste se poměli! U Fleků - to je vyhlášená restaurace, viď!? Jak tam mají draho? Jé, ty se máš, že máš dovču - tak si jí hezky s manžou užijte :-) Já jsem v sobotu taky uklízela a odpoledna jsem byla u našich - sama. Manža už měl totiž jiný svý plány a nepřemluvila jsem ho - syčáka jednoho! ;-) Holky, chodí s váma rád váš manža k vašim rodičům? Ten můj by se z toho nejradši vždycky vykroutil! ]-( No a včera jsme byli na 2,5h procházce a navečer jsem se zase udělala kousek vánočního úklidu;-) Knedluš, a jak se ti povedla kachnička?
Profilova fotka
Ahoj Jani, koukám, že holky to dneska skoro všechny zapekly :-) Tak tu budem sami :-) Kachnička se povedla, měli jsme jí v sobotu i včera a ještě bude na dnešek :-) Manža měl radost :-) Manža k taťkovi chodí dobrovolně a rád, k mamině taky v pohodě, akorát říká, že tam nebude nic jíst :-) Ona totiž jak má toho kočičáka, tak jsou všude chlupy a manža to nesnáší. S babičkama je to horší, tam nechodí :-D
Profilova fotka
Teď jsem obvolávala pojišťovu, elektrárnu,průkazky... To je fakt na hlavu, všichni chtějí čísla smluv, tak to musím přinést z domova a obeslat to ;-)
Profilova fotka
ahoj holky janis - tý jo, ty jsi pilná! Takhle vánočně uklízíš!!! Šikulka! Jo, ta hospoda je vyhlášená, šak taky 0,4l piva stojí 56 kč! Mazec, ne? Ale my to neplatili ;-) Holky, tak manža se mnou k našim jezdí, ale stačí mu tak hoďka a už na mě dycky hází oči, že chce jet domů, ale tohle dělá i u svých rodičů ;-) :-D Ale tím, že on má 3x týdně volejbalové tréninky a v sobotu celý den tráví na volejbale, tak já naše navštěvuju v tyto dny, to tam pak sedím 2 - 3 hoďky, pokecáme a jsme spokojení oba, hihi. Já dožehlila, doprala a teď jsem si na chvíli sedla k PC a už čekám na manžu, že přijede z práce. Knedlu - tý jo, tak ta návštěva jako hustá! Já, co nesnáším, tak jsou neohlášené návštěvy. Ale proto, že my doma třeba normálně víno, chipsy, sušenky a džus nemáme, takže když přijedou neohlášení, tak jsem nervozní, pač jim nemám co nabídnout a to mě vytáčí. Ale bylo to od nich teda blbý, že chudák manža šel na noční a ani se nemohl vyspat, to bych byla nafraná. knedlu - a jsi fakt šikulka, že ses do kachničky pustila! Vás obdivuju, já to neumím a ani neumím omáčky.
Profilova fotka
Ahojky foogy, já věděla, že nezklameš a objevíš se tu :-) Já žehlila včera, když odjela návštěva, takže v osm večer :-) My jim toho taky moc nabídnout nemohli, tak dostali kafčo, náhodou jsem pekla povidlový buchty, tak ty ještě byli :-) a pak limču a brambůrky. Já ty neohlášený návštěvy taky nemám ráda a ještě víc ty návštěvy, který neví, kdy se zvednout :-) Do kachničky jsem se pustila v poho, šupla jsem jí do trouby a ještě jsem stihla uklidit :-) Bylo by to smutný, kdybych jí nezvládla, když jsem vyučená kuchařka :-)
Profilova fotka
Holky, tak už to konečně zase funguje - skoro jsem měla absťák :-N Foogy, to máš pravdu, já jsem taky raději na návštěvu připravená, protože často je to u náš jak u sněděnýho krámu :-) Knedluš, ty jo a ještě povidlový buchty si dělala, tak to jsi opravdická manželka - to se ten tvůj manžílek ale má!:o)
Profilova fotka
ahoj holky jannis: manža chodí k našim rád, jsme zvyklý o víkendu v sobotu jezdit na chalupu k jeho rodičům a v neděli zas jedeme k mým rodičům...akorát ho štve, že mu naši nenabídli tykání, mně jeho rodiče nabídli tykání loni, když jsem měla narozeniny, ale neříkám jim křestním jménem, jenom babi a dědo my měli o víkendu doma Honzovo syna z 1.manželství, tak jsme měli spíš takový rodinný víkend...v neděli jsme se šli dopoledne podívat na synovce, jak hraje hokej, jenže jim nepřijel soupeř, tak jsme šli zase za půl hodiny domů...to byla zas akce já kachnu taky ještě nedělala, mně stačí jednou za rok, když ji máme o pouti u tchýně...ale jinak bych neskromně řekla, že vařit umím docela dobře, aspoň doma si tedy nikdo nestěžuje ;-)
Profilova fotka
No,já abych se vám přiznala,tak na vaření moc nejsem,nějak mě to nebaví a strašně se bojím dělat nové věci,že to pokazím a nebude nic k jídlu... :-D Peťula jezdí za našima hrozně rád,ale je to tím,že tam jezdíme tak jednou za 4-5 týdnů,protože to máme 350 kilásků,ale to tam potom jedeme na 3 dny-vezmeme si v pátek dovču a naši nám vždycky vymyslí nějaký program a je to supr!!!!! :-D :-D :-D Už se mi po nich zase stýska,když tak o tom píšu... :-(
Profilova fotka
ahojky holky, tak hlasim weekend v Brne byl uzasny a relaxacni...holky se o me staraly jak to slo, v nedeli i prochazka po Brnu jenom v mikine jak bylo teplo ..no krasne doufam zes e tam jeste do vanoc dostanu. vcera v hokne...no hruza a des jeste ze jsem byla cviciti a ......vcera to bylo fajn sice mam dneska ruky jak opice ale bylo to supr. No ono fakt byste chodili taky cvicit nez porad sedet doma ........ason uz zacinam na sobe pozorovat male zmeny ......coz mi prijde fajn. Dneska volnicko...konecne......jdem konecne na tu thajskou masaz co jsme dostali k narozeninam, ale pred tim musim n squash - pry semanzelovi dostatecne nevenuji tak me musi znicit na squashi a pak pry za odmenu masaz...no chapete to :) Uz nekomu dosly ty kupony na tu fotoknihu? ja musim ted o weekendu na to hopknout a udelat dve pro babicky na vanoce - pak uz nebude cas..........snad na to prijdu, v praci jak jsem stahovala software to bylo docel apro me zmatene....toz se uvidi. Tak krasne utery.....apropo co varime dneska? ....ja bez inspirace......asi az po sportu si nekam zajdem :) kdyz je ten svatek :)...... mejte se krasne opatrujte sebe i mimiska
Profilova fotka
Dobré ráno mladé paní :-) Tak jak je po dnu volna? :-) Manža přišel ráno z noční, tak jsme se dopoledne povalovali, a když usnul, tak jsem se odebrala něco dělat. Koupila jsem si nějakej časopis s cukrovím, tak manža tam našel nějaký nepečený, tak jsem to zkoušela. Chutná to podobně jako vosí hnízda. Oběd jsem nevařila :-) Pak jsme šli s holkama jezdit. A večer jsem zkoušela dělat ,,pizza rohlíky,,. Manža říkal, ať se modlím, aby se mi nepovedli, že jinak je budu muset dělat častěji :-) Tak je budu dělat častěji :-)
Profilova fotka
Ahoj holky:o) My jsme měli svátek pracovní - malovali jsme tu předsíň. Taky jsem si konečně od svatby udělala čas a našla jsem místo pro robota, kterýho jsme dostali. Baru: tak to je fajn, že sis užila hezkej víkend :-) Jaká byla thajská masáž? Knedluš: Pizza rohlíky, mňam - to zní dobře :-p
Profilova fotka
Jannis, koukám, že jsme tu dneska zase sami :-)
Profilova fotka
Ještě jsem vám chtěla povyprávět, jak jsem dopadla v pondělí s řidičákem. To bylo zase dílo. Šla jsem tam vybavená informacema ( předem jsem tam volala ) a předem jsem si stáhla z netu papíry a doma vyplnila. Tak jsme tam přišli v 16:15, na recepci tam seděl pán a ten dával pořadová čísla a kontroloval formuláře.Tak mu ho ukazuju a on,že jsou špatný a dal mi jiný. Tak jsme je šli vyplnit. Manža to měl hned,ale já měla ještě na výměnu techničák, takže papír navíc. Když jsem doplňovala poslední kolonku ( 16:30), tak za tím pánem na recepci přišla nějaká paní z přepážky, že už je tam moc lidí a nestíhají, tak ať už nikoho nebere!!! Tak jsem k němu došla a on, že už ne. Tak jsem říkala, že je ještě půl hodiny do konce, tak proč jako ne. Prostě ne, ať přijdu příště! Tak jsem šla za manžou do ,,čekárny,, V tý čekárně byl jenom manža a ještě jedna paní. To bylo asi těch moc lidí!!! Tak tam jdu dneska znova.
no já se teď zase vrátila z matriky pro zahraniční sňatky, nevím kdo to tak nazval jmenuje se to jen zvláštní matrika a bylo to úplně v jiné ulici než jsem si myslela... paní mi dala zas 6 listů k vyplnění a zas všechny ty doklady - rodný list, rozvodový papír a zpátky tam. Hlanvně že tam je kolonka pro jména a bydliště svědků, paní svědky asi neznáte že? Já ne, tak tam napište svědek neznámy! haha :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?