Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Já mám taky hrozně ráda svíčky, jsem schopná si jich zapálit i třeba šest na jednou a to můj manža šílí :-D Máte to doma taky tak?
Profilova fotka
Jani, jo, tak tenhle mi došel taky :-) Jinak věnec si děláme s mamkou sami. Tak to asi abysme se na to příští týden vrhli. Tu sobotu před adventem jsme se totiž domluvili, že si uděláme výlet jako každý rok do Německa. Jezdíme tam pravidelně s mamkou a babi. Úplně miluju tu atmosféru tam. Prolezeme krámy, něco hezkého nakoupíme, na náměstíčku si dáme svařáček a nasáváme atmosféru blížících Vánoc :-) Baru, neboj, zatím budeme dvě čekatelky než se zadaří :-)
Profilova fotka
Janis já zapaluju max dvě naráz, al moje máma dokáže svíčky porožívat po celém domě :-D Já dostávám každý rok věnec od segry, respektive od rodičů...starší sestra dělá každý rok věnce, výzdobu apod...je vyučená zahradnice a baví ji to, já na to moc nejsem
Profilova fotka
Baru - tak příští měsíc ;-) A já takhle chodila sportovat jako ty 4x - 5x týdně a bylo to super! Ale my sportujeme oba, manža hraje volejbal, takže má 3x týdně trénink a celou sobotu zápas, takže jsme na tom stejně. A mně to strašně baví, jsou tam fajn lidi, dycky se perfektně odreaguju. Knedlu - a test přátelství taky super! Jů, to jsem se zase nasmála!!! jani - pohlaví bude překvapení do dubna ;-) hakli - svatební hostinu - myslíš jako v ten čtvrtek na tom zámku? To bylo krásný ;-) A manžílka si hlídat budu!
Profilova fotka
Holky tak já se pro dnešek loučím...frčím za Haklinkou a pak na půl hodinky za holkama na kafčo...tak papa a zítra Přeji hezký zbytek dne
Profilova fotka
Ty brďo holky, vy se máte, že bydlíte tak blízko sebe :-( Já bych vás taky chtěla vidět :-)
Profilova fotka
Tak už konečně frčím domů :-) Chtěla jsem si zajít vyměnit řidičák, ale manžovi se nechce, tak půjdeme až v pondělí a dneska se budeme povalovat v klidu doma :-) Tak pěkné odpoledne.
Profilova fotka
Já bych vás taky chtěla vidět, ale máme smůlu :-( A řidičák se mění až s občankou, ne? Nebo i dřív?
Profilova fotka
Tak já budu poprvé na Vánoce pryč od našich a jsem z toho nějaká špatná...Ale zároveň se těším,že si to s Peťou uděláme podle svého,ale to vaření bude teda síla!!!! :-D :-D :-D Jinak já bych si už v DM fotky dělat nenechala,dělala jsem si tam fotky na oznámení (bylo jich 60) a mělo se to stihnout tak akorát aby se nalepily a poslaly,přišla jsem si pro ně a slečna mi řekla,že přišly,ale že si je asi někdo vzal omylem,a že oni někdy nekontrolujou ty ústřižky,tak jsem myslela,že je tam snad uškrtím!!!!!!! ]-( Jinak v pátek si jdeme pro projekt na náš baráček,už máme vyřízenou i půjčku a za chvilku můžeme stavět-HURÁ!!!!!! :-D :-D :-D Jinak já pocházím z Třince,takže jsme tady opravdu ze všech koutů!!!!!!
Profilova fotka
foogy: neboj porodit skoro 4-kilový dítě není tak hrozný, Týna měla 3940 gramů a měla jsem snazší porod než kamarádka, která rodila ani ne 3-kilový dítě
holky koukněte do tématu nevěrná matka, ted jsem tam přispěla kouskem své duše... schválně co si o slečně myslíte!
Profilova fotka
Dobré ránko, tak včerejšek vyšel podle představ :-) Když jsem přišla z práce, tak jsme napustili plnou vanu s pěnou a lebedili si tam a pak rovnou do postýlky :-) A v osm už jsme spali. Já nevím, že to doma tak rychle uteče a v práci se to tak vleče.
Článek se načítá
Profilova fotka
Hakli, tak jsem si přečetla to téma. To je fakt nezáviděníhodná situace. Ale nevím no, je to těžký v tom být, ale.... Jak už se tam psalo, asi bych se do toho radši nepletla, rodiče mají svůj život a slečna bude mít brzy taky svůj. Naši se rozvedli, když mi bylo asi 14, taky to bylo děsný, ale teď mají každý svůj život, nové partnery, taťka mrňouska a jsou šťastný.
Profilova fotka
Hani, já jsem volala na ten inspektorát kvůi řidičáku a paní mi řekla, ať si přinesu tu starou ustřiženou občanku a ten náhradní papírek a že to stačí. Ovšem to bylo po telefonu, v praxi to vyzkouším v pondělí :-)
Profilova fotka
Krásné ráno z Ústí - tady svítí sluníčko :-) Knedluš a v jaký sekci je ta diskuze "nevěrná matka"? Vyhledávač mi to nějak neumí najít. Děkuju :-)
http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Profilova fotka
Hakli, díky. Hned si to jdu přečíst :-)
Profilova fotka
Hakli, no slečna to opravdu nemá jednoduchý, ale řekla bych, že se příliš toho plete.... A její mámu taky nechápu, opravdu se chová jak puberťačka.... :-|
ale tím nikoho neuchrání ani sebe ani tátu, tím jak mamku špehuje po městě a tak... to já bych se k tomu zas tak nesnižovala. Prostě to jsou dospělí a když bych to přirovnala tak to je jak kdybych já měla chlapa a moje mamka kvůli tomu vyváděla, že se rozvedeme...jak jsme ideální pár a co na to michal, že ten to nepřežije. Stejně bych si nenachala říct. Já si taky myslela, že dítě je nadevše. Když to u rodičů bylo špatné. A bohužel není.
Profilova fotka
No jo no holky, nemá to lehký. Ale v každé rodině se najde něco.
Profilova fotka
Ahoj holky knedlu - díky, tak to půjdu vyzkoušet v pondělí. Manža byl teprve včera na OP a nic mu neřekli, žádnou pokutu nedostal, tak jsem si oddychla :-) Já byla včera po práci u mamči na nehtech, nenenchala jsem si francii, ale červený lak (já si ho jednou za čas dycky dám pro změnu) a manža mi pomalu ani nedal pusu, když jsem přišla domů a povídá: Já myslel, že jsi byla u mamči na nehtech a né, že jsi zase byla na zabijačce králíků. Pako, tomu nerozumí :-D Já si v nich přijdu náhodou krásně sexy ;-) Na to téma jsem včera jukla a ta holka mi přijde na hlavu. Nechápu, proč se do toho plete. Měla by si všímat státnic, svatby a svého přítele a do toho se neplést, ať si to vyřeší oni dva, ne? A hlavně - ona stejně nic nevyřeší.
fogy taky si to tak myslím, kdyby to za rodiče vyřešili děti tak rozvody nejsou. Červená je bomba! Nejlepší barva na nehty, je to klasika která nestárne a nemění se! Fogy a ona ti je dělá mamka? Já jsem na ně chodila a ted nás s mamkou napadlo si na to pořídit tu suda, každým dnem má přijít tak jsem zvědavá jak nám to půjde. No asi moc ne.
Profilova fotka
Foogy, ty chlapi jsou všichni stejný :-) Já zase včera před tím svým řekla, že bysme mohli ject s mamkou těsně před Vánocema do Norimberka do Německa, prý jsou tam vyhlášené trhy ( ozdoby, perníčky... ) A víš, co mi řekl? Tak jeďte :-D No uškrtit. Tak to zkus s tím řidičákem, já tam taky půjdu v pondělí a nebo tam zkus předem zavolat. Jo a my jsme si byli vyřídit OP a paní se ptá manži: chcete zapsat paní do OP? A on: mě je to jedno :-)
Profilova fotka
Ale ty červený nehtíky musí být hezký Hani. Já jsem si je taky nechala udělat na svatbu a teď jsem říkala, že je mi líto je sundavat. Ty ruce vypadají úplně jinak. Tak asi půjdu zase :-) Od manži z práce kolegovo manželka je dělá doma, tak to asi půjdu vyzkoušet. Chlapi pokecaj a my budem dělat nehtíky :-) A kdy je nejlepší jít zase na doplnění?
tak za 3 týdny, jak u koho. Když jsou kvalitní tak vydrží i 4. Fakt ta ruka je jiná, taky se mi to moc líbí.
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se hlásím, že dneska už nic nedělám...vyžehlila jsem další hromádku dětskýho oblečení, dala prát další pračku a jsem totálně ko :-D Manža mi volal, že byl u dr a má vysoký tlak, tak se prý nemá rozčilovat...jakobych mu stále neopakovala, že se nemá rozčilovat, že mu praskne cévka a bude tahat nohu :-D :-N Knedlu jj na ŘP by ti měl stačit v pohodě ten papírek, že máš zažádané o novou OP. Já si jdu ŘP vyzvednout už zítra hotový a občanka by měla být příští týden, ale zkusíme to už taky zítra... Foogy ty nehtíky musí být super, v neděli se za mnou stavovala kamoška a taky má červené nehtíky...já měla jednou červenou francii a prvně jsem se toho bála a nakonec se mi to líbilo :-) Hakli díky za IP, řeba to pak zkusím ;-) A k té diskuzi...co dodat...myslím, že té holčině by se taky nelíbilo, kdyby se jí rodiče začali hrabat v soukromí a dělali to co dělá ona...rodiče jsou dospělí a mají svůj život, tak jako ona svůj...
Profilova fotka
Jóóó, Hani, červenej lak na nehty schvaluju!;-) Taky si ho občas dám. Já tím, že si lakuju nehty sama, tak docela s barvičkama experimentuju, fialový, červený, růžový..... Knedluš, tak to já jsem si manžu nechala zapsat do OP, ale můj manža mě ne - prej kdyby náhodu něco provedl, tak ať nemám hned problémy..... Teda nevím, co by měl provádět, ale já na tom nelpim, když je to ten nepovinnej údaj..... Mě ale manža mile překvapil, když jsme si vyplňovali formulář na novou OP, tak se ptal paní úřednice, co by stalo, kdyby tam napsal "šťastně ženatý"...... prej jestli by mu to prošlo :-D Je fakt, že to nikdo v OP nemá! :-)
Profilova fotka
Ty jo Jani, to je hezký. :-)
Profilova fotka
Jannisku to je pěkný :-) roztomilý :-)
jo a jiní by tam mohli mít štastně rozvedený

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?