Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
jo a říkám jim hani a luboši, tatínko a maminku mi nikdo nenabízelo. tykáme si už delší dobu. ale mamka ani tatka to není, tak jsem ráda. Nepoužívala bych to.
Profilova fotka
Ahoj hakli! Tý voje, to je román! Jako v DM v drogerii dělají taky fotoknihu? To jsem nevěděla! Já si to nechám udělat u fotografa a mám počítat 700 Kč, čím víc fotoknih, tím levnější. hakli - a vy jste měli v neděli tu oslavu??? Jak to dopadlo? A s tou prací - koukáš se na to rozumně, prostě to nechej osudu, ono se to nějak vyřeší! Já taky říkám, že mám mamku a taťku jenom jedny, ale moje máma říká i tchánovcům maminko a tatínku (ale oni jsou bezkonkurenční x-) a tak mě právě furt zprdává, že svým tak neříkám. A jak píše Barča, spíš jim pak začnu říkat babi a dědo a bude to vyřešené ;-)
jojo, myslím že to není vůbec podstatné jak je oslovujeme. No musím, nic jiného mi nezbyde. Nemůžu dát výpověd ze dne na den a říct že nepříjdu, to by mi dal paragraf....já taková ani nejsem. Pokud se mu líbím, tak si musí počkat. Takovej je svět. Jo na stránkách dm si stáhneš malý prográmek a bezvadně se v něm pracuje a uděláš si to sama. Mají několik desek, rozměrů, stran... jak chceš všechno. DM je moje nejoblíbenější drogerie.
jóó a oslava tak celkem v pohodě. Taková normální oslavička, oběd ve 12 a o 5 už jsme byli doma. Nic extra.
Profilova fotka
hakli - tohle jsem párkrát taky zažila - dilema s prací. Ale dycky se to nějak samo vyřešilo, i když jsem byla třeba zklamaná a až časem zjistila, že to vlastně bylo dobře. Moc dobře. Moje babi říká: Všechno zlé, je k něčemu dobré a má pravdu. Akorát - že to člověk zjistí až tak za 3 měsíce... hakli - tak my tady DM nemáme, já chodím do Rossmanna. Ale taky dobrý, taky jsem spokojená ;-) A jak píšeš o dárkách, tak já manžovi taky už koupila první vánoční dárek, ještě mám asi 4 v merku :-D Ale nebudu psát co, radši :-D Pro dnešek se loučím, v 5 padla a pak jedu za kámoškou a 1,5 letou holčičkou. Takže zítra papa a užijte si hezký večer s manžílkama! x-)
fogy tak snad to tak bude. My už dnes máme překlad oddacího listu, tak půjdu v týdnu na matriku.
Profilova fotka
ahoj holky vy jste toho dneska nakecaly :-D :-D já mám vánoce taky ráda, ale letos nemám vůbec inspiraci na dárky, budu muset udělat průzkum, co by kdo chtěl a pak se rozběhnout do obchodů...nejhorší je, že tady u nás ve městě člověk nic nesežene, budu muset vyrazit buď do Budějovic nebo až do Prahy stromeček: máme taky uměláka, první vánoce, co jsme byli s manžou jsme měli živej, ale pak jsme koupili umělej...já ho zdobím taky až o Štědrým dnu ráno při pohádkách, ozdoby mám laděný do červeno-zlata, už se těším na dlouhý zimní večery, až budu mít rozsvícený stromeček, puštěnou muziku a něco dobrýho ve skleničce janule: já dělám rybí polívku každý rok a vlastně stejně jako už tady bylo napsáno...udělám vývar z kapřích hlav, jiker a mlíčí, v jiným hrnečku vařím kořenovou zeleninu, udělám jíšku ze sádla a hladký mouky, přidám muškátový květ za zaliju vývarem z ryby a zeleniny, nechám to asi hodinu provařit, přiliju mlíko nebo smetanu a na konec tam přisypu nakrájený mlíčí a nastrouhanou zeleninu a zelenou petrželku, dosolím, dopepřím a na talíři posypu osmaženou houskou
Profilova fotka
Dobré ráno mladé paní :-) Tak včera jsme se dívali na video ze svatby. Natáčel to sice nevlastní brácha, ale fakt pěkně. Jsme se při tom nařehtali, až nám tekli slzy :-) Hlavně ty záběry, jak jsme si prohodili ty prstýnky a manža si ho pak páčí z prstu :-) Fakt dobrý. Pěkný večer to byl, ještě jsem si koupila svařáček, někde na ulici jsem ucítila, jak zavoněl, tak jsem pro něj šupajdila do krámu :-)
Profilova fotka
Hakli: my máme taky číču, teď jí teda podědila mamka, bílou perskou činčilu :-) Je to vykastrovanej kocour a je to pěkná potvora. Brácha se teď osamostatnil a říká, že je mu doma smutno. Tak mu v sobotu jedeme do Berouna pro koťátko bílý perský činčily :-) Ale ty britky jsou taky úžasný. Tak to teď budete mít skvělý víkend co? A kam jedete? Na nějaký ranč? Já teď vůbec nestíhám jezdit. Napřed svatba, teď vyřizování všech možných dokladů a papírů. A ještě navíc než dojedu domů z práce a dojedu za koňouchem, tak je chvíli po čtvrtý. Než ho vyčistím a nasedlám, tak už skoro ani nemá cenu někam ject, protože už je za chvíli tma. No, ne že by mi to až tak vadilo, děsně se těším každý den z práce na společné večery s manžou :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že vás vánoční přípravy už pohlcují. Já to zatím nějak neřeším, nemám nějak čas. Pořád někde trajdáme. Jinak máme taky kočku - Bertu. Je na půl britka a je to náš miláček...totální potvůrka. Manžel tvrdil, že zvířata jsou doma k ničemu, ale od tý doby co máme kočku, 1,5 roku. Je z ní úplně hotovej. Věčně jí něco vypráví :-D :-D :-D Jooo a ještě co jsem četla: svatebí noc u nás proběhla se vším všudy...já byla sice mrtvá, ale manžel mě probral :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to my kočku nemáme....(vtip) ha ha :-D :-D Hodně píšete o tý fotoknize, tak nad ní taky začínám přemejšlet...... Jo a Hakli, díky za tip s tím dalekohledem, to by můj manža taky určitě ocenil. Dobrej nápad! :-) Hakli, vy teda umíte žít - to my jsme teď nějaký lenivý :-| Tenhle víkend jsem měla manžu pryč, tak jsem byla s mamčou na to tanečním festivalu - bylo to krásný a neděli jsem věnovala malýmu vánočnímu úklidu. Chtěla bych po manžovi ještě do Vánoc vymalovat předsíň a strop v koupelně (vytopili nás), ale je do toho celej "lačnej" ;-) Tak jsem na něj zvědavá! ;-)
to se ti zdá, mě zas nebaví chodit do práce což to jiný ano. Tak si to o těch víkendech různě kompenzujeme. Je to normálně hotel a blízko jsou stáje, tam tam půjdeme. My moc nejezdíme, začátečníci. Dala jsem to michalovi kdysi k vánocům za 4 tisíce kurz ježdění tak měl 15 hodin výuky. No dalekohled nebo navigace mě napadla. Ale ten dalekohled mi příjde fakt originální. Samozřejmě ho musí trochu používat a mít příležitost. To se musí furt opakovat, vymaluješ v sobotu? Nebo v sobotu nemáme nic v plánu, budeš malovat? Atd. však to znáte. A jak vás vytopili? V paneláku? To kdo si pořídí jednou kočku nebo psa tak pak už bez nich nechce žít. My měli celý život doma psy, většinou dva. S kočkama nemám moc zkušeností. Prvně byl jen Valentýn, toho jsme si pořídili na Valentýna. A pak aby mu nebylo smutno tak přibyl Vilém. A to je dvojka, Valentýn ožil a od té doby je štastnej že má parťáka.
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, to malování vám fakt nezávidím. Já totiž malování úplně, ale fakt úplně děsně nesnáším :-) I když je fakt, že když jste byli vytopený, tak to asi jinak nepůjde. A nebo ať to vymalujou ty, co vás vytopili :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Kristy - u nás to bylo obráceně - mrtvej byl manža a probrala jsem ho já. Ale zase takovou práci mi to nedalo ;-) x-) jannis - musíme využít svatby k vánočním dárkům ;-) jannis - taky budeme do Vánoc ještě malovat a pak chceme předělávat kuchyň, ale prášule přijdou až na začátku prosince, takže to asi necháme až po Novém roce. Určo se to do porodu stihne. Holky, byla jsem dneska na UTZ i s manžou, tak je vše OK, akorát nemám fotku, pač si dal obě ruce před obličej a nechtěl se fotit! To je stydlín po tátovi x-)
Profilova fotka
Dobré ránko holky.... Hakli nechceš mě vzít na víkend s sebou do kufru? ;-) :-D A je fajn, že se neděle vydařila... Foogy tak gratuluji k tomu, že je mimíšek i ty v pořádku, to je nejdůležitější...a fotku příště :-) No mně malování nevadí, ale nesnáším to uklízení potom... :-|
Profilova fotka
No jasně, Hakli, bydlíme v paneláku.... Už nás vytopili někdy v srpnu nebo září, dokonce jsme dostali od pojišťovny peníze. A znáte to, na Vánoce chci mít všechno načinčaný, tak bych chtěla mít i vymalováno. V tý koupelně je to jen o stropě a ta předsíň je malinká, takže by to mohlo bejt rup rup - akorát manža z toho dělá vědu ]-(
Profilova fotka
Joo, jak píše hakli, chce to je pořád upozorňovat. Jinak to fakt nejde. Holky, přidala jsem do alba 6 fotek ze sobotní party. A hodím vám sem super recept na vánoční cukroví. Rychlý a jednoduchý.
Profilova fotka
Hani, a kolik už ten váš drobek váží a měří? Jo a máte už vymyšlený jména? A co ty Jani? A vy jste si nechali říct, co to bude?
Profilova fotka
Rychlé rumové pralinky Potřebujete: 1 l dobrého rumu 12 malých vánočních figurek (např. Milka nebo Lindt) Jak na to: Rozdej figurky návštěvě. Ukousněte jim hlavičky a dolijte do plna rum. Neskladujte, hned konzumujte! Všichni hosté zaručeně odejdou v dobré náladě. A pak že pečení trvá dlouho!
Profilova fotka
Jannis - už 363g!!! Jsem zvědavá, kdo toho naše obříka bude rodit. Jestli bude mít 4 kg, tak já ho teda rodit nebudu!!! :-D Holky, ma máme rok a čtvrt psa - venku na zahradě, ale je jasný, že je to mazel a je i s námi doma. A tuhle měl manža nápad, že bysme mu jako pořídili kamaráda, aby mu nebylo smutno. Mě málem švihlo, pač ta naše labradorka je strašně temperamentní a hyperaktivní, to už by mě asi švihlo ;-)
Profilova fotka
Hani no recept zní lákavě, ale já mám od manže zakázany letos péct, že prý budu ležet a ne někde stát u plotny a crcat se s cukrovím... Janis my budeme mít Filípka, třikrát nám řekli, že to bude kluk a ani jednou holka...a před 14 dny vážil přes 1100g a kolik měřil to nevím, teď už je dost velký a tak se většinou prý říká jen váha
Profilova fotka
ahojte berusky, tak .....ja jsem ubehana a dneska me pro zmenu ceka dalsi ranec hodinovy squash .....sortuju aj za vas ale nebojte, ted jsem snedla cely balicek haribo bombonku takze .......efekt zadny :) Jooo vaaanoce.....no fotoknihy ....my jedem domu k nasim 12 prosince jakoze na oslavu babicininych kulatych tak ...mozna bych je nechala udelat - musim zjistit jak to vubec funguje.........rikate DMKo??? kuknu :) Jannis neboj my ..mame v planu taky zmenu chodby......uz jsme byli koukat na podlahovou krytinu - shodli jsme se teda na linu (slazba bude az budem nekdy rekonstruovat) a ......jsem zvedava kdy postoupime k bodu cislo dva nakup lina a pak k bodu tri montaz.......a pak vymalba - ale to si vymaluju sama jako vsechno :) nez cekat nez se ten muj zveti...to je hned a ...hlavne si nenacakam a nemusim to dalsi dve hodiny uklizet :) taky uv as tak prsi, cekala jsem ze zacne snezit a ono nic :(
Profilova fotka
Hani, tenhle recept mi zrovna včera přišel mailem :-) Manža by ho určitě ocenil :-) A ještě mi přišel mail, jmenoval se test přátelství. Psalo se tam: zavři manželku a psa na hodinu do kufru. Uvidíš, kdo bude mít větší radost, až ho otevřeš :-)
no tak pes v kufru je bomba! Mamka se smála na celé kolo! Prosímtě a co oni v té koupelně nad váma mají? To je ještě to jádro původní asi ne? Kdyby měli dlažbu a obklad tak nikoho nevytopí! Holky my jsme tu zajímává směska z celé republiky. Ještě nám chybí Ostrava či Třinec. Basska nesportuješ nějak moc? To chodíš po práci? Já teda nevím, ale bývám už dost unavená po práci... že má někdo tolik energie. Foggy znova jsem si prohlídla svatební album, máš fešnýho manžela, dávej si na něho pozor!! Fotky moc pěkné a nejvíc mě zaujala ta hostina, ty židle nádherný!
Profilova fotka
Holky tak oběd už se nám peče, tak vás jdu dočíst, co jste tu napsaly, abych byla v obraze...předtím jsem to jen tak prolétla...
Profilova fotka
Leni děkuji za radu na tu rybí polévku, snad se mi na vánoce povede :-) Hakli no a jak to všichni přijali že jste se vzali a co nedělní oslava? A kdy bude osalava z druhou polovičkou rodiny? Baru teda tě obdivuji, že tak sportuješ :-) Foogy teda ten už je velikej a pověz, řekli vám co to bude nebo to nakonec bude překvapení?
Profilova fotka
tak ten test pratelstvi ...pobavil celou nasi kancelar....holky si to zive umely predstavit..... :) chichi, recept uz mi taky dostel pres FB. tak ja jsem mylsela ze patrim mezi vas a ......zase to blbe zpozdeni...grrrrrrrrr sportovat, toz co mam delat, muj je vecne v praci, tak doma sedet jako pipi nebudu......tady byste sportovaly nez porad na nekoho cekat ne? ja uz se tesim az budu delat cukrovi....sice su vzdycky hrozne nervni protoze je s urcitym druhem hodne prace, ale .......pak jak se vsechno dopece nazdobi ..no radost pohledet :) a pak ....si sednu do uklizeneho provoneneho bytu, zapalim nejakou vanocni aromalampicku.....cucim na bednu mam pred sebou ten tac toho cukrovi a ........no co vam budu povidat :) Uz jsem tady neodolala vonavym svickam a nakoupila a uz je to doma jak o vanocich.....ale supr :)
Profilova fotka
Hakli - největší fór je, že ty sousedi nad náma si právě novou koupelnu nechali dělat, ale nevim, jestli dávali dlažbu - asi ne, je fakt, že by to s dlažbou asi takhle neproteklo... No nic, stejně jsem tu předsíň chtěla vymalovat, tak to mi tak nevadí - spíš mě štve ta koupelna..... Foogi - ten recept je suprovej. Ten začátek jsem brala docela vážně a řikala jsem si, proč toho rumu je tolik a proč si mám koupit na to figurky! :-D :-D Je fakt, že 4kg dítě musí bejt asi fuška porodit, co!? Ale to vy snad mít nebudete! ;-) Hani, Hakli má pravdu - manžel je fešák :-) Ale ty jsi taky kočka, tak se bát nemusíš - hlavně, lepší by určitě nenašel - to řikám tomu svýmu a on mi to naštěstí vždycky odsouhlasí ;-) :-D Jo a fotky máte fakt úúúúžasnýýý! :-) Jani, Filípek je moc hezký jméno :-) Baru, my máme taky v předsíni lino - vybrala jsem si ze vzorníku přímo od linaře, tak to taky zkuste udělat. Navíc nemusíš mít starosti kolik toho koupit a v jaký šíři. Linař si to sám spočítá a přiveze vám ho. Mmch, teď dělají moc pěkný lina, že si to lidi pletou s plovoucí podlahou.... No a s tím malovaním jsi teda šikovná, já si taky občas řikám, že bych se do toho vrhla sama, ale na druhou stranu si zase řikám od čeho mám doma chlapa a to už by vůbec nic nedělal! ;-)
Profilova fotka
Holky,já dostala od kolegyně v práci taky voňavou svíčku. Tak stála až do soboty na krbu. Teď už stojí na stolečku a každý večer hoří :-) Manža si ťuká na čelo, proč už s tím straším teď :-) A to ještě neví, že za 14 dní je první advent a to si ještě domů donesu adventní věnec :-)
Profilova fotka
Holky jak jste se tu bavily o těch mailech, tak koukejte co došlo teď mě, název je prasečí chřipka...http://www.email.cz/getAttachment?session=%AF%E66%BA%05%F7%C4S%95%15%27%F4D%CC%A3%B8%DDs%97%5C/%96%81%B9%FA3%99%F6%94%EA%9A3%7C%3F%C5%60%E8s%7E%17%FB%DA%8Es%005%C5%AC%93%A2%0D%A9%D8%908%D4%96_%93%8F%0F%04o%ED%D8C%9E%1A%1D%F0%B3V%DB%B0J%AAU%C6%18%15%F9%29o%D8%15%85%94%8C%A3%CE%D9%9E%96%17%C8%07S%13%B6%CB%8E%5D%83%D1%BDX%DCz%06fO%E0V%25%02%8B%28G%F1%18afr%20%E9%1EI%D1%06%15%BA%85%40%CF%A3%86%F3%1B%2B%0D%98%C3%E2%3B%91%F8%01%CC%8D%5CU%9F%9C%CE%B3%80%C8%B9E%E2%F3%1B%2B%0D%98%C3%E2%3B.%ECa%02Z%19%94%EA%8A%97%87%3D%A5%3C%D8%BC%12%A00%9D%F5%15%96%87%18%97%E1%85%F2%B4%BE%B5 Já mám hrozně ráda voňavé svíčky, máme je zapálené doma dost často... Knedlu adventní věnec budeme mít taky, už se na to těším :-) baru neboj brzy se taky přidáš :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?