Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahojky holky, prý jste se po mně sháněly, to jste hodné, že se tak staráte :-) děkujeme...jsme v pořádku. Máme doma taťku, tak jsme spolu, koukáme na telku, byli jsme s pejsanem na chvilku venku a jinak se válíme... Hakli tatarák jo, tak to je opravdu hodně neobvyklé vánoční jídlo... My budeme mít na vánoce určitě kapra, smažit budu já a manža bude dělat salát...a polívku o té jsme se ani nebavili, to ještě budeme muset probrat, ale já rybí polévku miluju :-) Holky a řeknu vám, od svatby se nám moje máma neozvala, ani když jsem byla v nemocnici :-( zavolala až v terý a to jen kvůli tomu, že s náma chce mluvit ohledně dědictví po tátovi :-( zítra tam edu, nic jiného ji nezajímá...chjo :-(:-(
Profilova fotka
Jančo, to víš, měly jsme strach. Hele, tu mamku probereme v pondělí, až budeme obě na netu, jo? Ale i když se to lehce říká, tak na to moc nemysli, máš teď svojí rodinu, mysli na mimiňáka x-)
Ahoj holky, tak jsem tady zase na chvilku pod dlouhe dobe... Nejak se na nas ted vali ze vsech stran povinnosti, ktere jsme v prubehu svatebnich priprav odkladali a na nic neni cas, nic nezvladame... Ale vy mate taky starosti, nejspis i dulezitejsi, jako s potomky a tak :-). Pridala jsem do alba slibene profi fotky, zbytek je na http://www.tomasvranek.cz/tuckovi/ind... - ale tam je jich trochu moc... Jinak jsem Vas chtela jen pozdravit...
Profilova fotka
Jů, Markét, fotečky jsou moc krásný :-) Jani, nevím, jaký máte s mamčou vztahy obecně, ale třeba má teď nějaký starosti a tohle bude jen přechodný období..... Pokud je taková odjakživa, tak, ikdyž to není asi jednoduchý, tak jí holt takovou ber a važ si toho, že máš suprovýho milujícího manžela a těš se, že už brzy budeš mít tu svojí rodinu....
Profilova fotka
Ahoj holky,před chvilkou jsem dojela z Martinských hodů ze strážnice a bylo to super-jsem z toho úplně nadšená!!!!!! :-D :-D :-D To je moc dobře,že je Janička zase tady a v pořádku!!!!!Jani a kvůli mamince se netrap,ono je to pro ni asi všechno těžké-určitě to bude zase dobré...Budeme držet palce!!!
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak co odpocinute po weekendu? ja mela krasny vikend, sobota s mojim a pak vecurek s holkama ze softu az do nedele do hoodne pozdnich rannich hodin takze v nedeli jenom valena na gauci a pak odpoledne povinna navsteva tchyne. Hoolky v patek mi predaly to nase CD s videem a .........hned jsem si to pustila, hodina krasneho zaznamu, tak ......konecne jsem si to nejak uvedomila ze to probehlo, orvala jsem to doma aj podruhe kdyz jsem si to poustela a ........vecer to probrecela aj tchyne se svagrovou .....no......obcas jsou tam dobre hlasky a zabery, ale je to moooc pekne udelane (tak aspon neco se povedlo :) ) ......ted uz jenomm udelat to svatebni album z tech fotek - nejsem schopna a musim to do vanoc stihnout abych to pak mohla konecne vozit a nechat udelat i par fotek rodine.............ale kdy? Tento tyden bude frkot, kolegove odjizdi do ruska na sluzebku a .....ja je zastupuju, jeste mam dva dny z toho celodenni skoleni a v patek....na ten se tesim, opet jedu za mojima hoodne dobryma kamaradkama na weekend a bude babsky weekend...uz ted se tesim jako mala :) Tak hura do prace, pri tom bubnovani deste....by se ale faaakt lip spalo :)
Profilova fotka
Dobré ránko holky, tak už jsme zase od 6 vzhůru, včera jsem padla únavou, jelikož byl manža v práci a za mnou přišly kamošky a tak jsem z toho byla docela vyčerpaná... V sobotu jsme se s manžel decentně pohádali, kvůli tomu jak jsem byla za mámou, ale naštěstí už je to v pohodě a doufám, že i na dlouho...začínám být víc citlivá, s blížím se porodem a svátkama to na mě všechno jaksi padá, že co vlastně stalo tátovi, že vánoce budou bez něj, že nikdy neuvidí malýho apod :-( Markét krásné fotečky :-) moc vám to opravdu slušelo :-) Holky děkuju za podporu... A Baru ať ten týden zvládneš ;-) My si už donesli domů cd s fotkama, jako prezentaci s muzkou a tak jsem si u toho pobrečela, je to opravdu krásny a uvědomila jsem si, že už je to za náma, jak rychle to uteklo a že zítra je to měsíc, co jsme manželé
Profilova fotka
Ahojky kočičky :-) Už jsem tu, už se mi po vás fakt stýskalo :-) Jdu vyplodit nějaký album s fotkama.
Profilova fotka
Joo, knedluško, hned jsem to omrkla... obzvláště fotky na seně mě pobavily :-) Gratuluju!!!
Profilova fotka
Tak holky, album je na světě :-) Kristy, díky :-)
Profilova fotka
Tak jak se máte? Musím vás dočíst,dneska už jsem to nezvládla, tak zítra.Jinak my se máme báječně, máme se moc rádi, chováme se k sobě nějak ,,líp,, :-) Nevím, jak to říct, ale vy určitě víte :-) Jinak mě manžel nepřestává překvapovat. Celý týden poctivě nosil prstýnek, až dneska ho sundal, když šel do práce. A pak jsme se domluvili, že zkusíme taky to mimčo ! :-) ( on, největší odpůrce :-) ) Fakt jsem byla v šoku :-) Tak teď, až mi zkončí MS, tak se na to vrhnem :-) Tak už frčím domů, jdem na úřad zažádat o občanky. TAk zítra papa.
Profilova fotka
knedluska - ahooj, no konečně jsi tady!!! Jsme se tě načekaly!!! Tak povídej, jaká byla svatba? Jak jste si to užili? A proběhlo vše dle plánu? A vy jste měli minulý týden dovču, že jsi tady nebyla a manža nosil prstýnek? A víme, jak se cítíš, tuhle jsme si tady o tom psaly, že to máme stejně. A se snažením budu držet palce! ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky tak mám konečně nový OP, ale tradičně na fotce vypadám jako debil...já se prostě neumím tvářit na povel, tak jsem si ještě oběhla banku a zbytek nechám na středu, babička si bude brát malou, tak vyrazím do ulic a oběhnu ten zbytek, protože s kočárem do schodů to fakt nejde knedluška: gratulka k rozhodnutí o miminku...my pomalu začínáme přemýšlet o druhém dítku, mám mateřskou jenom na 2 roky, tak bych ráda, aby mi nová mateřská navázala na tu starou a mě taky manža překvapuje s prstýnkem, nosí ho poctivě, akorát 1.týden v práci ho nechal doma, bál se, aby ho neztratil...a včera mě úplně dostal...odjížděl do Prahy do práce a už byl za dveřma a najednou slyším, že zase odemyká...on se vrátil, protože neměl prstýnek x-) :-)
Profilova fotka
Dobré ráno mladé paní :-) Teď jsem vám tady popsala celý náš den a ono se mi to neuložilo, já se fakt picnu. TAk to zkusím znova.
Profilova fotka
Ráno jsem byla na půl sedmou domluvená s kadeřnicí. Tak jsem dorazila, ale trvalo jí to trochu dýl, než jsme počítali. Tak mi hlavu dodělala až v devět. Pak se na mě vrhla kosmetička a dokončila dílo až za pět minut deset ! Mamina byla trochu na mrtvici, tak musela trochu šlápnout na plyn. Cestou jsme předjížděli asi 5 aut s hosty :-) Tak jsme se honem vrhli na oblékání a pak už jsem jenom čekala, až si pro mě ženich přijde. Do toho přilítla mamka, jestli nevím, kde má ženich občanku, že jí nemůže najít! A to jsem mu v pátek říkala, ať si jí připraví na hromádku k té mojí :-) Nakonec jí našel v peněžence. Pak si pro mě přišel i s tátou. V kostele to bylo hezký, pan farář to pěkně odlehčil a všem se to moc líbilo. Při výměně prstýnků jsme si je prohodili! Manža mi dal ten jeho a já jemu pak ten můj. Samozřejmě, že jsem mu ho dala jenom do půlky prstu. Pak mu nešel sundat a když se povedlo, tak jsme si je nenápadně prohodili :-) Pusu jsme si dávali 3x. Pan farář si vždy vyžádal opakování :-) Dokonce i manža řekl, že to bylo mnohem hezčí, než třeba na úřadě :-) To jsem fakt koukala. Ke kostelu nám přivedli kamarádi koníky, bylo to fakt parádní. No a od kostela na hostinu jsme jeli na koních :-)Focení jsme odložili až po jídle, protože byli všichni zmrzlí. A když jsme se vrátili z focení, tak jsem začala shánět manželovu babičku a strejdu s tetou. A ty když jsme se fotili, tak odešli. Bez rozloučení, prostě byli fuč. No, byl to trochu šok. Ale tak co, jejich chyba. Domů jsme dorazili v půl 12. Byla jsem i ráda, už jsme byli unavený. Nervní jsem vůbec nebyla, až při svlékání šatů to na mě nějak dolehlo. I slzička ukápla ( i od manži ), že už je to za námi a nic tak úžasného už se nebude opakovat…
Profilova fotka
Foogy: jo, minulý týden jsme měli dovču. Asi jsem vám to zapomněla napsat. Každý den jsme někde lítali, to bylo něco. Až pátek byl v klidu. Jeli jsme k taťkovi, prohlídnout fotky, podívat se na malou. Tak jsem si to na ní nacvičila, co a jak se s těma mimčama dělá :-) Pak jsme šli s manžou s kočárkem ven na procházku. Docela jsem koukala, protože mi za celou dvou hodinovou procházku ten kočárek vůbec nepůjčil :-)
Profilova fotka
Knedlu ještě jednou velká gratulace...svatební den jsi popsala moc hezky a hlavní je, že jste si jej užili a jste šťastni... A gratuluji k rozhodnutí mít mimíška, tak drží moc palečky, aby se vám to brzy povedlo... ;-) Jo a ty fotečky s koňmi jsou krása...můj sen byl vždycky jet na svatbu v kočáře taženými černými koňmi...ale nakonec i volvo bylo dobrý 8-) Jink manža nosí prstýnek stále, sundává jej, jen když jde do posilovny, aby mu nevadil při cvičení... Jo a úplně jsem zapomněla, že jsem si včera měla vyzvednout řidičák...takže prý v pátek a zrovna se optáme i na občanky, jelikož ty by měly být v pondělí A včera jsem se přihlásila na předporodní kurz. Na jeden půjdeme poslední středu v měsíci, pak půjdu 9.12. a pak ještě na jeden ohledně kojení...už se těším
Profilova fotka
Jani, děkuju. Zrovna jsem všechno dočetla a jsem fakt ráda, že jste s mimíškem v pořádku. Já si ještě musím někde naštudovat, jak se počítají ty plodné a neplodné dny. Nemám o tom ani potuchy. Nebo nevíte některá? :-)
Profilova fotka
Ahoj holky knedluska - jůů, krásnej den to byl! A jak jsi napsala - jejich chyba, že odešli. Vy jste si to určo užili i bez nich. A já s sebou ke kedařnici a kosmetičce mamku nebrala, měla jsem svoje auto a ona svoje, protože by byla psycho :-D jani - a kdy přesně máš termín? A my včera na cvíču nacvičovaly dýchání na 2.dobu porodní - bylo to strašně zvláštní a až směšné. :-D Holky a můj manža nosí prstýnek pořád, nesundavá ho vůbec a taky je to vidět. Tuhle se mu zasekla sekačka, já přijedu domů, on ruce totálně zelený a jenom vidím, jak se mu tam něco zalesklo. Jsem jenom otevřela pusu a on: jojo, jdu ho hned sundat, neboj! No, je to s nima prča!
Profilova fotka
Knedlu, děkujeme a jestli ti můžu poradit, tak se prozatím na nějaké plodné a neplodné dny vyprdni. Nech tomu volný průběh, ono se to povede neboj...většinou je to tak, že když se na to zaměříš a děláš pro to všechno, tak to většinou pak nejde... Foogy termín mám 11.1. a na kurzy musíme už teď v listopadu, jelikož mezi svátkama nejsou a v lednu nevím, zda bychom to stihli... Jj to dýchání jsme nacvičovaly v plavání a ještě ke všemu do vody, takže to bylo legrační...
Profilova fotka
knedlusko - viděla bych to stejně jako Janča - čím víc nad tím bude přemýšlet a myslet na to, tím horší. jani - tak to už je fakt za chvíli, viď? A už budeš mít miminečko u sebe! x-) :-) A taky se na tyhle kurzy chystáme. Myslím, že je to dobrá věc ;-) Byl tady fotograf a že na jednu fotoknihu musím vybrat 100 fotek - no, tě pic! :-D Hlavně - všechny se mi tak strašně líbí, hmmm.
Profilova fotka
Holky děkuju, tak já na to nebudu myslet a budem si jenom užívat :-)
Profilova fotka
Foogy, já mamku taky sebou nebrala.Ale musela mě vyzvednout, protože se nám 3 dni před svatbou rozbilo auto a tchánom v pátek před svatbou. TAkže smůla. Ale byla úplně v pohodě. I kadeřnice se divila, říkala, že tam nemá maminky ráda, že vyšilujou a radí a tak :-)
Profilova fotka
Foogy jj je to chvilka, obzvláště teď to uteče...před svátkama, člověk bude mít jiné myšlenky... 100 fotek? tak to máš co dělat...já budu vybírat nějaké fotky příští týden, manža odjíždí na 3 dny na školení, tak se musím nějak zabavit...chci dát vyvolat nějaké fotky pro babičky jako dárek k vánocům... Knedlu přesně tak
Profilova fotka
Jo, ahá, tak to jsem špatně pochopila, myslela jsem, že tam byla celou dobu s tebou. A to se vám fakt rozbily 2 auta??? Hm, to je zvláštní, co? Já teda chtěla jít s nějakou kámoškou, ale všechny musely být v práci, takže jsem to nakonec oběhala sama s fotografem a bylo to fajn. Ke kadeřnici chodím už 8 let, takže se známe a rozumíme si, takže to bylo dobrý a u kosmetičky taky, byla hrozně fajn. knedluska - a co svatební noc? Byla? :-) ;-) :-D x-)
Profilova fotka
Jo, holky. Taky jsem říkala, že dáme rodičům album s fotkama a bude :-) Co jiného vymýšlet, když všichni všechno mají.... Ještě se dokopat a dojít k tomu fotografovi :-) Ale času dost :-)
Profilova fotka
Jojo a hlavně si říkám, že je to dobrý využít svatby i na Vánoce. Takže my budeme dávat rodičům fotoknihu, babčuldám jenom takové malé albumy a bráchovi DVD s fotkama a švagrovce DVD s fotkama a i fotoknihu. A bude vyřešíno! Akorát mi teď fotograf řekl, ať s těma fotkama máknu, že pak toho mají před Vánoci hodně, tak aby to vůbec stihli udělat. Já si před 14ti dny koupila v Ikei už vánoční balící papíry a mašle, měli tam úúúžasné! Sice se manža smál, jestli to nepřeháním, ale co - pracovna to unese, ne? A hlavně bych pak byla smutná, že už ho nemají. A v sobotu jsem byla nakupovat a už jsem začala kupovat vánoční dárky. Holky, mě už to letos fakt chytá! Jsem šáhlá, ale já už bych chtěla vánočně zdobit barák a okna :-D
Profilova fotka
knedluska - chtěla jsem to napsat, ale pak jsem to smazala, že by se to sem třeba nehodilo, ale tys to napsala za mě - jojo, milujte se proto, že vás to baví! x-)
Profilova fotka
Jj ty svatební alba jsou dobrý dárek...u nás rodiče dostanou svatební video a svatební fotky s muzikou a babičky albíčka s vytištěnýma fotkama, pro ně jsou cd zbytečná... No a ani mi o vánocích nemluv...každý den chodím do komory a koukám tam na ten stromeček a ozdoby a už bych jej nazdobila...tak moc se na ně letos těším...bude to něco jiného... Poprvé sama se svých chlapem, ještě ke všemu už je to můj manžel a v bříšku drobečka...už aby to bylo :-)
Profilova fotka
jani - jojo, taky se na letošní strašně těším! Ani nevím proč - možná asi kvůli tomu čmeldíkovi v bříšku, i když si ale říkám, že to vlastně budou stejné Vánoce jako loni. jani - ti ale říkám - 28.listopadu už zdobím a nikdo a nic mě nezastaví! To už bude 1. adventní neděle, takže už budu moct :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?