Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
baru - no, ale taky se nám tchýně divila, kde jako jsme, že jsme měli přijet už ráno. Ale my si prostě chtěli nazdobit doma svůj stromeček a já hlavně chtěla tu hrachovku s opečeným chlebem (ta se u nich nedělá) Barčo - tak to jsem zvědavá, jestli si letos tu hrachovku uděláš :-D To na tebe budu toho 24. myslet! A cukroví pečete zvlášť a nebo s mamkou? Já s mamkou, je nás tam víc a je hlavně legranda.
Profilova fotka
foogy: moje nejhorší vánoce a silvestr byl když jsme s manžou začali chodit - bez mučení se přiznávám, že v tý době byl ještě oficiálně ženatý s bejvalkou - a on byl s rodinou a já taky bydlela ještě u našich, nemohli jsme spolu být, a o Silvestru jsme byli od sebe na 100 metrů, já trávila silvestr se ségrou a on u tchánovců v baráku naproti a stejně jsme spolu nebyli, to jsem si pobrečela zas já....a hrachovku já dělám k obědu na Štědrý den taky my to o vánocích děláme tak, že večeři máme o samotě a pak se přesouváme k našim, kde se sejdeme všechny ségry s rodinama a předáváme si dárky....loni se tohle dělalo u nás, naši zůstávali na chatě, tak jsem nechtěla, aby mamka před vánocema šílela s úklidem a nabídla jim, ať tedy všichni přijdou k nám
Profilova fotka
Leni - a kolik vás bylo?? Vešlo se to všechno vůbec k vám? Lendí - no, o to hezčí Vánoce jste si jistě udělali ty další, ne? A asi jste si souzení, prostě to tak mělo být ;-)
Profilova fotka
Cukrovi ....ja si pecu sama , nase mama pece sama (i pro segru ta pece jenom perniky) a mojeho mama nepece ta si cukroví objednava (ja to kupovane nemam rada), takze pak nastava vymena cukorvi ale stejne me chutna nejvic to moje a mamy ....jak je clvoek zvykly......(a hlavne chutna aj tem okolo, pecu pocitve z masla :) takove minicukrovi, nemam rada velke tvary)
Profilova fotka
foogy: jo vešlo, i s babičkou a dětma nás bylo 12, tak to šlo, letos o Týny narozeninách nás tu bylo 17 a souzený si asi opravdu jsme...chodili jsme spolu v 16 do tanečních, tancovali jsme spolu a začali spolu chodit, na jaře jsme se rozešli, dali si 10 let pauzu, během který se Honza oženil, zplodil syna a pak jsme se jednoho zářijového dne potkali na diskotéce a bylo vymalováno zkusím hodit do starýho alba fotku, jak jsme vypadali před těma 15 lety
Profilova fotka
baru - moje mamča začala podnikat, dělá nehty a když se jí to po 2 letech rozjelo, tak neměla vůbec na nic čas, byl to až mazec, takže jsme asi troje Vánoce měli cukroví objednané od paní, která si tím po večerech přivydělává a musím přiznat, že bylo moc dobré, ale ta atmosféra domácího pečení prostě chyběla. Po 3 letech mamka řekla, že se na to může... a zvolnila tempo, takže už zase pečeme :-D leni - jů, to hoď, to jsem zvědavá, hihi. To je prostě osud, s tím člověk nic nenadělá! A co na to říkali tvoji a jeho rodiče? Tak to máte velkej byt!
Profilova fotka
nic holky padim na kosmetiku a do cviceni - dneska mi da zabrat :) tak papa zitra a pekny vecer :)
Profilova fotka
baru - ty se máš - kosmetika! Hezky si zrealaxuj, ať máš pak síly do posilky. Ahojky
Profilova fotka
Holky, ten taneční festival (standard a latina) je u nás v UL a je každej rok. Nemám čas reagovat na Vánoce, letím na kickbox aerobic. Čau zítra :-)
Profilova fotka
holky tak je to tu, snad mi to admini nevymažou...je to naskenovaný, takže kvalita nic moc, jo pro upřesnění je to rok 1993 http://www.beremese.cz/_gallery/11967... foogy: no byt moc velkej nemáme, 2-1, ale vešli jsme se všichni....a to víš, že ze začátku naši nebyli moc nadšený, dokonce kvůli tomu měli oba tátové schůzku, my se i snažili se rozejít, ale nějak to nešlo, za 4 hodiny od rozchodu jsme byli už zase spolu
Profilova fotka
Leni...no podobne fotky z tanecnich mam taky ....a to video...boze radeji nikomu neukazovat :) Vsak .....to je osud, aspon vite ze jste si souzeni :) hoolky to cviceni bylo totalne .....ale totalne drsne, uz vim ze me minulou hodinu teda jeno chlacholil a ted mi dal poradne ale proadne do tela....no mazec
Profilova fotka
Pekne rano kocky, tak hlasim patek zacak krasne, u nas zatim pod mrakem, ale vypada to na dest ci na snih (kdo vi co z toho padne),s nad se vyjasni a budem mit ten weekend kraaasnyyyyyy
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že tu probíráte vánoce. Díky tomu, že bydlím 300 km od rodičů tak manžel sám přišel s tím, že klíďo můžeme jet k našim. A aby to nebylo jeho rodičům líto, tak že další rok budeme u nich. Já jsem takhle ráda, ty 300 km přesuny vlakem mě taky někdy štvou, ale co se dá dělat... Jinak teď si říkám, že asi bude smutno jeho rodičům, protože tam budou jen 2, naši mají ještě ségru :-) Jo a jinak, podařilo se mi zmenšit fotky, ale jen do 1MP a sem je nedám. Pokud chcete, pošlu je mejlíkem, když mi ho dáte do IP. A případně se mezi vámi najde nějaká, která to pod 700 kB zmenší a budu je sem moct hodit. Kristy
Profilova fotka
Dobré ránko, ženský ;-) Leni, tak to je hukot ty fotky z tanečních! :-D A poznali jste se po letech? Holky, tak to já zatím cukroví sama nepeču, sice jsem ty tendence měla - upíct nějaký cukroví sama....ale uznala jsem, že líp nám to jde s mamčou ve dvou. Pustíme si vánočního Káju, zapálíme svíčku, purpuru, dáme vínko a je to prostě supr :-) U vás je zvyk hrachovka, jo!? Tak to je pro mě novina....asi jenej kraj, jinej mrav. Mamča dělá rybí - špatná není, ale hrachovka by mi možná bodla víc....tak to zkusím zavíst ;-) Díky za tip!
Profilova fotka
Ahoj holky lenczo - tak ty fotky jsou hustýýý!!!! To je nářez! No, šak taky to už pár let! Bych tě vůbec nepoznala! No, samozřejmě v každé době je jiná moda, ale teď ti to moc sluší ;-) jannis - my kupujeme pytlíkovou hrachovku a opékáme do toho housku a nebo chleba a ňam! Naše mamka teda už k obědu dělá i kapra a bramborový salát a pak ho teda máme ještě večer. Protože dycky koupí velkýho macka, tak aby se snědl. A rybí polévku jsem nikdy nejedla a upřímně - ani mě to neláká. Kristy - tak to máš rodiče safra daleko! No, ale co se dá dělat? Láska je láska. U nás byli loni na Vánoce sami naši s babi, letos budou tchánovci, ale bohužel jinak se to vyřešit nedá :-( Chtěla jsem už loni slavit Vánoce všichni dohromady u nás na baráčku, ale babička byla proti, chtěla bejt doma.
Profilova fotka
Foogi: a která pytlíkovka je nejlepší? ;-) Tak to my máme k obědu jen polívku, loni dokonce udělala mamča i kubu - ňami ňami :-p Tak to já si dám rybí polívku jen na ten Štědrej den, takže na ní mám docela i chuť, ale jednou do roka stačí ;-) Foogi a co mimísek, jak roste? A vy si nenecháte říct pohlaví???
Profilova fotka
jannis - já kupuju od Vitany, ale myslím, že je to ouplně jedno. Jů, kubu jsem nikdy nejedla. Taky bych ho mohla mamce navrhnout. Ráda bych ho ochutnala. jannis - roste a ťuká na mě a kopká ;-) Asi tam v bříšku dělá pěkný alotrie :-D No, já chci překvapení, ale manža to chce vědět, tak nevím, jak to vyřešíme ;-) Možná mudrovi řeknu, že já to vědět nechci, ale manža jo a jestli by mu tam nenajel, aby to manža viděl a já zavřu oči :-D
Profilova fotka
Kuba je mňamózní - vlastně to jsou kroupy, houby a slanina (nebo uzený), takže jestli tohle všechno máš ráda, tak to určitě s mamčou zkuste :-) No tak to udělejte jak píšeš, jestli u toho bude i fajn doktor, tak ho to možná pobaví :-D Já teda miluju překvapení, ale až jednou budu čekat mimi, tak si to říct nechám - bude mě totiž bavit nakupovat věci do barvy, podle toho jestli to bude chlapeček nebo holčička ;-)
holky tak u nás se jí rybí polévka a taky kapr a bram. salát, ale s manželem si už letos po třetí budeme dělat tataráka. Možná ho přemluvím i na kapra uvidíme, ale nikdy ho nejedl tak spíš ne. já bych to taky jednou chtěla vědět, hlavně kvůli výběru jména. Vlastně i kvůli všemu, plánům a tak...
Profilova fotka
Hakli: ty jo, tatarák, to je hodně netradiční ;-) No hlavně, že se oba shodnete :-) Já si teda bramborovej salát neodpustím - loni jsem ho dělala poprvý (u nás ho vždycky dělal taťka) a dělala jsem ho trošku jinak tak, aby chutnal nám oběma a myslím, že se mi docela povedl ;-) No a kapra musím mít.....a k němu i kuřecí řízek ;-) Jé, holky, nějak na mě už jde ta vánoční atmoška ;-)
Profilova fotka
ahoj všem no fotky jsou brutální, to je fakt, navíc Honza měl tenkrát tak o 30 kilo míň, nějak se v prvním manželství a poté co přestal hrát závodně volejbal opravil :-D :-D jannis: jo poznali jsme se, potkávali jsme se sem tam, bydleli jsme od sebe asi 5 minut my na Štědrý den děláme k večeři taky klasiku: rybí polívka, salát, smažený kapr a Honza má ještě jako předkrm kapra v aspiku, to já nemusím, akorát k obědu, když se nemá to maso, tak máme hrachovou polívku s osmaženou houskou...polívku dělám sama, předloni moje mamka udělala k obědu místo hrachovky jablkový knedlíky a ségra mi volala, jestli mi nezbyla polívka, byli z toho všichni trošku vykolejený...jo jak se poruší tradice, je to šok :-D ;-) no a cukroví si peču sama, taky si k tomu pustím muziku, naliju si skleničku vína a dám se do toho, miluju jak to pak v bytě voní po vanilkovým cukru, oříškách a kokosu..už se moc těším, já bych nemusela ani dostat žádný dárek, ale dostává mě ta atmosféra, že se všichni sejdeme, pokecáme a je nám fajn a taky se těším na pohádky...na ty já jsem maniak, a nejvíc miluju Princeznu se zlatou hvězdou, tu nevynechám nikdy dneska mě potěšil pohled na váhu...přestala jsem před týdnem kojit a mám o 2 kila míň, taky to cítím na kalhotách, jak mi jsou volný...jedinej nepříjemnej výsledek je to, že se mi dost zmenšily prsa =-) =-)
lenči tak to jsi dobrá, že tě tak baví péct! Jak to probíhá, když se přestává kojit? A jak to poznáš? A proč jsi zhubla, já myslela že se právě hubne kojením. No tatarák je trochu divnej, to asi nechápete nikdo. No ale co, už zas říkal jak se na něho těším. Hlavně že je nám pěkně.
Profilova fotka
hakli: no já při kojení fakt nehubla, já shodila všechno, co jsem nabrala v těhu v šestinedělí a pak už ani kilo, spíš jsem sem tam kilo přibrala, mně totiž hrozně chutnalo a chutná sladký, takže nebylo jak hubnout :-N navíc mám hrozně hodný dítě, takže neznám to, že bych nevěděla co dřív dělat...moje ségra to měla taky tak, jak přestala kojit, tak šly kila dolů no a končí se tak, že začneš s příkrmama, vynecháš jedno kojení, pak druhý a najednou už kojíš jenom v noci, když se děťátko náhodou probudí a pak jednoho dne se dítě otočí na druhou stranu, když mu nabídneš mlíko v tomhle balení a víš, že je konec....abych pravdu řekla, tak po 13 měsících jsem to skoro obrečela
Profilova fotka
Ahoj kočuldy, po dlouhé době se na chvíli hlásím :-)
Profilova fotka
Ale fakt jenom na chvíli, jsme na návštěvě u taťky. Svatbička byla úžasná, báječná a já nevím, co všechno ještě :-) Už se nám sešli nějaký fotečky, tak v pondělí vám sem nějaký hodím.
Profilova fotka
hakli - to jo, o tataráku na Vánoce jsem ještě neslyšela, každej prostě máme jiné zvyky ;-) No, já bych chtěla překvapení až do konce, baví mě, jak si mě lidi měří a tipují a sází se, je to fakt sranda :-D Dneska se neozvala Janča - snad jsou s mimi v pořádku. A oskarka taky ne - snad manžu neklepla pepka :-D
holky no fakt, jana nikde. Ani na FCB nebyla. Divný divný!
Profilova fotka
Snad je ok a nic se neděje. Já jí napíšu. Nebo jsi jí hakli psala?
napiš jí. Jinak je tu pořáád, asi tak jak já takže v tom něco bude
Profilova fotka
Uff! Janička psala. Je f poho, jen je doma manža, tak jsou spolu a prý se večer ukáže. Ráno byla na odběrech.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?