Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Se těším jak bude vykulenej :-D ! Tak nějak mám to přání vymyšlené. Nahoře: Trochu nečekaně jsem se vybarvilo! pak 2 testy a dole: Jsi v šoku? Tak to, už jsme TŘI! :-)
Profilova fotka
ahoj baru!!! ;-) Co chystáš na tento víkend? oskarka - vykulenej bude, to si piš!!!! A ftipně to máš vymyšlené :-D
Profilova fotka
Holky, dneska jsem byla platit zdravot. poj. na VZP, tak jsem se rovnou zeptala, kdy si můžu nahlásit jiné příjmení, tak už to mám vyřízené, stačil jim i jenom ten papírek od občanky, tak jsem ráda, že mám další věc vyřízenou. kde se toulá ta knedluška??? já jsem zvědavá na dojmy a ona na nás prdí nebo co! :-D
Profilova fotka
oskarko: to máš hezky vymyšlený, já to měla taky vymyšlený, jak to drahému oznámím a nakonec jsem se z toho šoku na nic nevzmohla, my se snažili rok, Honza byl před vánocema na spermiogramu a já na konci ledna zjistila, že jsem těhule, ani pro výsledky spermia už jsem nešla, to už jaksi nemělo smysl ;-) ...no a když mi na konci ledna vyšel pozitivní TT, tak jsem ho budila, jestli tam taky vidí tu neznatelnou šmouhu a on na mě ze spaní zavrčel, proč ho budím a koukali jsme na test až když se probudil...děsná romantika, co :-D :-D dneska jsem se byla optat, jestli už mám hotový OP, tak ne, ale bude buď v pátek nebo v pondělí
Profilova fotka
Tak oznámení dopadlo na výbornou! Myslel, že v obálce je nějaký zájezd. Když to rozbalil tak říká: to jako fakt?! :-D Já: Jo a začala jsem bulet. Objal mě a políbil! Chtěl to honem někomu říct tak alespoň napsal ségře jen: Lucka má 2 čárky! Ona hned pochopila a odepsala HUSTÝÝÝ. Manža, který téměř nepije (jen o oslavách si trochu dá) si otevřel Brandy a zpanákoval půlku. Ráno mě odvezl do práce a pak jel domů, že to musí rozdýchat, ale teď nevím co jestli mimi nebo tu brandy. ;-) Taky si myslí, že kontrola až za 14dní je za dlouho tak zkusíme příští týden na gyn vyrazit a snad nás nevyrazí.
oskarko tak to je výborné! :-D :-D :-D Musím ale oponovat za 14 dní není pozdě. To uteče.
Profilova fotka
hakli: kdo to má, ale vydržet :-D . Já bych to vydržela, ale manža je jak na trní. Asi budu muset každý den dělat test, aby tam ty čárky furt byly ;-) .
Profilova fotka
oskarko: tak to je roztomilý...já být tebou, tak na ten UTZ tak nespěchám, jestli jsi těhotná chvilku, tak tam stejně nic neuvidíte, těch 14 dní je akorát, už uvidíte i srdíčko
Profilova fotka
Teda Oskarko, tak koukám, že se ti to tvý oznámení povedlo! :-) Tak u toho bych chtěla bejt, musela to bejt sranda :-D Jinak souhlasím s Hakli - 14 dní vydržíš. Těhotenství ti potvrdil test a ten se snad v pozitivním případě dá brát jako jistota. A dneska je ta informovanost tak dobrá, že určitě víš (a máš jistě nějakou kámošku, která poradí), co a jak máš a nemáš v těhu dělat. Lencza: koukám, že jste taky ten případ, že dlouho nic a když už se v tom začne něco dělat, tak šup a jsi těhu....to je stejně zajímavý, co!?;-) Je dobře, že se vám to takhle povedlo a máte krásnou holčičku... :-) Holky, já jsem zvědavá, jak to půjde nám.... Přecejenom už mi je třicet.....
Profilova fotka
Oskarko a máš nějaký pocity?? Samozřejmě myslím ty tělesný, těch duševních pocitů budeš mít asi víc než dost, viď!?;-)))
Profilova fotka
Ahojky holky...tak mi včera udělali pokojíček :-) Oskarko to jsi oznámila manžílkovi moc hezky :-) a na ten UTZ bch stejně nespěchala...jestli si těhu od svatby tak tam ještě dá se říct nic vidět ani nebude a dr si tě pozve až později, až by tam mohlo být vidět i srdíčko...a pak si tě stejně bude zvát po měsíci Holky a jak se jinak máte?
Profilova fotka
Ahoj Jani, já se mám fajn - manželství nám klape ;-) :-D Včera jsme s manžou oslavili s denním zpožděním měsíční výročí svatby - dali jsme si panáčka a pustili si film a tulili se k sobě ;-) Jinak jsem si včera byla nechat taky udělat průkazku pojištěnce - po mně chtěli oddací list. OP budu mít asi až za týden - dali si na to měsíc. Holky, začínáte už nějak prožívat Vánoce? Mně dneska ráno překvapili, když řikali v rádiu, že už jsou za 7 tejdnů - to strašně rychle uteče! Já mám teda zatím jeden dárek - každej rok si řikám, jak nepodlehnu tomu vánočnímu šílenství a začnu s nákupama a úklidem brzy, ale stejně to všechno doháním na poslední chvíli ;-) Ale Vánoce miluju :-) Loni jsme s manžou měli poprvý společný. Trochu jsem se toho bála, protože co rodina, to jiný zvyky, ale povedlo se to a bylo to hezký :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Vydržím to, vydržím to, vydržím to ... :-D Janis79: taky mi je 30 a nechali jsme to náhodě a vlastně po 10ti měsících. Jinak se cítím dobře a právě týden mě bolí na omak prsa a mrcha nikde tak jsem se testla. Žádné nevolnosti .... zatím. Teď máme rekonstruovat byt po babí a v únoru se stěhujme tak to bude náročný a to i finančně. Ale víme že to zvládneme. Jen ten plán zařízení bytu musíme změnit :-D
Profilova fotka
Ahoj holky oskarko - tak to muselo bejt krásný!!!! Jůů. janis - neboj, půjde to dobře. Hlavně si nesmíš říkat, že vám to půjde špatně. Je to všechno o psychice, fakt! jani - a vyfotíš nám pokojíček?
Profilova fotka
Já budu mít příští týden v pátek řidičák a týden na to občanku... Nad Vánocema už pomalu začínám přemýšlet, co komu koupíme apod...chtěla jsem i péct nějaké cukroví, ale manža mi to zatrhl. že žádny takovy, že musím odpočívat a ne lítat kolem trouby a ještě vymýšlet blbosti kolem cukroví... My budeme mít letos první společné vánoce, jelikož jsem s rodiči měla takovou domluvu, že dokud nebudeme mít svoji rodinu, tak že večeříme doma...takže letos bude premiéra a musím říct, že se na tom moc těším.. Oskarko vydržíš to :-)
jannis a vy už to také necháváte náhodě? říká se že po třičtvrtě roku by se mělo zajít k doktorovi na vyšetření. No holky moje kamoška ted čeká a koupila kočár za 400 kč :-N :-N
Profilova fotka
Hakli, já už neberu HA asi rok a půl, ale dávali jsme si pozor, na jaře jsme si občas pozor nedali s tím, že když by se náhodou zadařilo, tak fajn. Když jsme se pak v červnu rozhodli pro svatbu, tak jsem zavelela, snaženímu STOP - kvůli šatům a tak ;-) A teď teda když máme po svatbě, tak na tom začínáme pomalu naostro pracovat ;-) Tak uvidíme ;-)
Profilova fotka
Ahojte holky, no ...Oskaro to se ti povedlo......verim tomu ze tvuj musel rozdychat nejenom brandy ale i to ze bude tata - je to fakt super :) ja uz mam obcankuuuuu, ridicak no to se pominete, volala jsem tam odpoledne stejne jako na Op zda-li uz je dostalasem vsude odpoved ano je ....a ridicak bude az za 14 dni, spletli si moje prijmeni (jeste mi vicinili ze se jmenuju jako chlap a ne zenska.....fakt valim tady na tom odboru dopravy oci..neskutecne jakoze), VZP jsem taky stihla, socialku uz taky tak snad uz je to vsechno , ted me ceka jeste banka a vsechny ty moje smlouvy.......smlouvicky atd. Nebojte holky me je uz taky pres 30 a ......HA jsem prestala brat v lete a cekam, a myslim a verim ze se zase brzo dockam :) Kolem jsou ted vsude tehotne kamaradky a ....takze naockovana jsem poradne :) Weekend? ja ......v patek mam v planu byt s manzilkem, chceme oblitat obchudky a konecne si nadelit ten nas svatebni dar - opravit si vchod a chodbu (fakt uz ten zdedeny nastrik zelenym variopaintem nesnesu), sobota odpocivame a pak mame odpoledne schuzku se softem kde se bude jednat o budoucnosti a nedele ....volnooooooo. Tento weeked nedelam nic, uklidila jsem predevcirem, a v patek udelam rychloopravu, ale to zehleniii....aaaaaaa...nechcete nekdo prijet na navstevu se zehlickou? :)
Profilova fotka
Baru: chtěli po tobě na těch řidičácích vyplňovat nějakej formulář? Já jsem si totiž včera chtěla jít pro nějakej formulář, že si ho v klidu v práci vyplním, ale nikde jsem tam nic nenašla a okýnek měli plno, a protože jsem pospíchala, tak jsem to vzdala ]-( Tak to je hezkej dar - vchod a chodba - tak ať dobře vyberete. Dej si žehlení večer k telce a půjde to samo ;-) Holky, a byly jste si měnit jméno i u dodavatelů médií (voda, plyn, elektrika)???
Profilova fotka
jannis: mně je 31, Týnu jsme měli oba jako opožděný dárek k 30.narozeninám /máme je v červenci a srpnu a Týna se narodila v říjnu/, takže já byla taky "stará" matka Vánoce: ty miluju, my už spolu budeme trávit 4.vánoce, takže už to máme vyzkoušený, vždycky mi Honza pomáhá smažit kapra, ono mu to pak i víc chutná, když se na tom podílí...loni ho smažil úplně sám, protože já mezitím koupala Týnu...hrozně se těším, jak bude malá reagovat, až uvidí sníh a pak stromeček se světýlkama, loni na to byla ještě malinká já budu mít OP v pondělí, pak mě taky čeká klasická obíhačka
Profilova fotka
Jannis...jojo formular jsem taky musela vyplnit - uplne stejny jako kdyz si zadas poprve o ridicak a nezpomen na 50ti korunovy poplatek :) Vanoce, jak ja bych uz byla rada s mojim, ale bohuzel na zacatku jsme se dohodli ze dokud nebudeme tri tak budem vanoce travit na stridacku u jednich takze 24 a 25 obed pak presun k druhym tam 25 vanoce a 26 obed a pak jakoze hned domu protoze mezi svatkama nemam povetsinu volno.......tak jsem se letos tesila, prijde mi to divne ve svych 30ti letech se porad nekomu vtirat jakoze na veceri kdyz uz muzem byt sami...no snad uz ty pristi budou jine :) Vecer jdu opet na trapeni tela - na dalsih odinu s trenerem takze budu rada dkyz dojedu domu, hodim sprchu a lehnu a budu tuha raz dva....uz se tesim na patek :) Co vy planujete na weekend??
Profilova fotka
Já už taky OP mám, ale dostanu se na úřad až v PO a pak teprve budu obíhat ostatní. Naběhnu na nějakou blbě vyspalou úřednici a bez OP nic neudělá - škoda sil. O víkendu jedem na otočku na chatu (Kokořínsko) umřel mi věkem potky v úterý tak mu uděláme hrobeček jako těm předchozím - byla to taky taková moje miminka. S dalšími zatím počkáme jak se bude vyvíjet těhu, stěhování, atd..
Profilova fotka
Baru, tak to tě úplně chápu. Tak zkus navrhnout, že když už jste manželé, tak že si ty Vánoce vyzkoušíte spolu. Rodiče to musí pochopit, vždyť už jste vlastně rodina. Já si Vánoce bez našich sice neuměla představit a taky mě napadlo jeden rok je strávit s našima, ale už jsem si moc nedokázala představit trávit je s tchánovcema - neumějí si totiž udělat takovou tu vánoční atmosféru a vlastně ani Vánoce moc neprožívají. Takže jsem tuhle myšlenku opustila a strávili jsme poprvé Vánoce spolu jen my dva. A bylo to fajn.....těším se ale až bude nějakej prcek, protože ten těm Vánocům dá ještě úplně jinej smysl a rozměr :-)
Profilova fotka
Holky, tak já se na Vánoce letos těším strašně moc!!! Těšila jsem se dycky na každé, ale letos se těším fakt neuvěřitelně hodně! Jak 15.10.nachumelilo, už jsem doma chtěla dělat vánoční výzdobu a péct cukroví. A dneska jsem byla v drogerii a mají tam hafo vánočních svíček od brise (nebo jak se to píše) a musela jsem se držet fakt zuby nechty, abych něco nekoupila. Kapičku mi haraší :-D A mně přijde divné slavit Vánoce jenom ve 2 - ve 2 jsme doma každej večer,ale je to samozřejmě jenom můj názor. Takže loni jsme Vánoce slavili u manžových rodičů a 25.u našich. A letos to bude zase obráceně.
Profilova fotka
Oskara: co ti umřelo? Potkan??? Mně manža odjede na víkend s klukama na pánskou jízdu (jedou makat na kamarádovo chatu) a já jdu v sobotu s mamčou na Mezinárodní taneční festival, tak už se těším :-)
Profilova fotka
Jannis......jeeeee to musi byt supr.......tanecni festival :)
Profilova fotka
Joo, tak na Vánoce s dětma už se taky strašně těším! To bude pecka! janis - je fakt, že u tchánovců se ty Vánoce tráví taky úplně jinak, než jsem zvyklá já, ale toho 25. jsem si to u našich užila přesně dle svých představ, udělali jsme si prostě zase Štědrý den a byla to bomba!!! janis - a to jedete do Prahy a nebo je ten festival u vás? Můj jede v sobotu hrát na celej den, takže já doma uvařím a pak jedeme s holkama do nákupního centra a do kina. janis - jů, vy už jste měli výročí?! To to letí!!! A teď jsi mi připomněla, že my ho máme v neděli, tak to musím vymyslet něco spešl x-)
Profilova fotka
Foggy - tak vidim zastavas stejny nazor jako muj....me to nevadi, jenom tim jak prejizdime vzdy skoro 180km tak si ty vanoce neuziju a je to vsechno v takovem spechu .......blbe je ze deti od segry jsou supr (jsou to moji mazlici - druzicka a druzba) a..letos mi bylo receno ze na nas s vanocema na 25 nepockaji (vanoce mame letos u tchanovcu) ....tak se mi tam momentalne nechce vubec.......blbe je to ze clovek je cely zivot zvykly na nejake ty zvyky a jidlo na ktere se cely rok tesi a ....tady se uctiva uplne vsechno jinak a ji se neco jineho a ....vsechno v takovem stresu nez jsem zvykla. Tak preziju to i ty letosni vanoce.......ale uz abychom ty dalsi travili jinak .....jakoze faaaakt uz toto delame 6tym rokem :(
Profilova fotka
Holky, stejně je zvláštní, že rodiče zastávají názor, že pokud nejsi vdaná, budeš Vánoce trávit s námi. No, není to zvláštní??? baru - tak to jsi hodně zklamaná, že? To bych byla taky! :-( Vánoce jsou prostě posvátný! Je fakt, že my byli loni s manžou poprvé na Vánoce spolu, do té doby jsme trávili Vánoce každý sám u svých rodičů, ale mně teda bylo pekelně smutno. A když mě mamka viděla, tak řekla, ať ten příští rok jsme spolu a bylo to. A my teda taky přejíždíme, ale oproti tobě je to prd, my 30 km :-N Holky, ale co se mně loni stalo... My teda jeli kolem 1 k tchánovcům (doma jsme si chtěli nazdobit stromeček a snědli jsme hrachovou polívku - to je zvyk). U nich jsme zdobili další stromeček, šli procházkou na hřbitov a pak čučeli na pohádky. A kolem 6 mi přišla sms od mamky, že na mě vzpomínají a že jim je po mně smutno. Držela jsem se zuby nehty, abych se nerozbrečela. No a pak jsme šli večeřet a tchán se zeptal, jestli mi není smutno a já se samozřejmě rozbrečel :-N :-( Tak to byl trošku trapas. Holky, stejně už se těším, až budeme rodina s 2 dětma a ty Vánoce si uděláme podle svého!
Profilova fotka
No tak to to rozumim......to my jsme teda od te doby co jsme spolu .....na vanoce spolu ale jak jsem psal ana stridacku - asi bych to nechtela byt sama........ a Foggy to chapu......prece jenom zvyk je zvyk (a hrachovka se u nas v Opave dela taky ...tady delaji rybi a houbovou a .....neee nesedi mi to k vanocum - letos si uvarim hrachovku a i kdybych ji tam mela jist sama tak si ji dam) jj zvlastni jak to ti rodicove maji, ale myslim ze v tomto asi budu stejna......prece jenom jsme jejich deti :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?