Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
jani - tak aspoň ještě ty 4 týdny vydržet, viď? Pak už by to bylo super, ne? Jani - tak už na to beruško nemysli, už jsi doma u manžílka, ve své postýlce!!! Co musíme my ženské pro dětičky vytrpět, viď? To si chlapi vůbec nedovedou představit!!! A aspoň - že ta spolubydla byla fajn. Opatruj se!!! A manža ať si tě hlídá a nosí na rukou, jo? Že mu to vzkazuju! Padla, jedu za kámoškou. Mějte se holky, papa
Profilova fotka
Foogy jj už to nějak zvládneme...mohl by vydržet alespoň do vánoc... Už se hrozně těším, až příjde Marek domů z práce a budeme spolu a zase vedle sebe usínat...v té nemocnici je to opravdu deprimující... Jdu si lehnout, za chvíli beru prášky, tak si potřebuju chvilku odpočnout, malej totiž hrozně kope...tak přeji hezký večer a kdyžtak zase zítra...
jééé ahoooj
Profilova fotka
Hakli ahojky :-) jsme konečně doma...se můžeš někdy zastavit na kafe...u mě to moc s trajdáním po venku nevidím... V pátek jedu sice do centra, ale jen k doktorce a jede se mnou Marek a pak tam pojedu až příští pátek...
janči tak to je blbé, fakt ty ženský musí vytrpět to žádnej chlap nemůže pochopit... To tě teda pustili rychle, já tu rozhloašovala že až zítra. To je ale časté to magnesium, to je jenom doplněk stravy nemusíš mít strach z něho. Působí to dobře i na dušičku, proti depresím. Tak brzo napiš jak ti je.
jani leda v pondělí, uvidím jak to bude. Jinak víš jak jsem pořád v práci. Jsem zapomněla zmínit, že v neděli máme rodinou oslavu s jednou půlkou rodiny v hospodě. (tchýně se totiž jen tak s někým nesnese a tak bude ještě jedna oslava s druhou půlkou... komické, že)
Profilova fotka
Já pana doktora ukecala, aby mě pustil dneska, že zítra ráno by si manžel musel brát pár hodin volno...tak mě pustil, ale jakože mě pustili až zítra ráno a musela jsem za tu noc ještě zaplatit... Jj to magnesko se bere často...právě prto mě tam drželi až do dnes, jelikož potřebovali vědět, zda mi budou stačit prášky, aby se mi nevracely ty stahy...pokud by se vrátily, musela bych zpátky na kapačky...
Janul ahoj, taky tě zdravím. A pěkně odpočívej ;-) Jsem moc ráda, že tě už pustili domů, my tady ti budeme ty dlouhé chvilky čekání na malého zpříjemňovat :-)
Profilova fotka
Dobré ráno novomanželky! Dlouho jsem tu nebyla (pouze občas nakoukla) u nás všechno fajn. OP budu mít v pondělí a tak začnu lítat po úřadech. Mám tajemství, které nikdo neví a to ani manžel - tomu to řeknu večer, když má ten svátek :-D . Našla jsem na testíku 2 čárky!!! Musím to někomu říct ....takže tuto zprávu víte zaručeně první! Asi se zadařilo o svatební noci. ;-) Tak dneska budu celý den nemehlo a budu se blbě tvářit a dělat, že se nic neděje. Přeju krásný pracovní den!
Profilova fotka
Dobré ráno holky... Hakli a kde tu oslavu nakonec budete mít? Vorli děkuji :-) Oskarko tak to moc blahopřeji a přeji, aby všechno bylo v pořádku :-) tak se hlavně od ted nezapomeň šetřit :-) už jste přece dva ;-)
Oskarko blahopřejeme! A je to super, pokud plánované. To bude první? To je krásné, když se zadaří o svatební noci. Oslava bude v Rajhradu na náměstí je restaurace U Kašny, kdyžtak koukni na ukasny.cz A pak kde bude ta druhá oslava, kde bude zbytk michalovi rodiny to čert ví. At si to michal rozhodnš sám.
dnbes má příjít oznámení a už předem mě informovali, že tisk je v jiné barvě než jsem chtěla.. Výborné, to mám radost.
Článek se načítá
Profilova fotka
Hakli tak to jsem zvědavá na to vaše oznámení...a hele třeba bude barva hezčí než jsi chtěla :-) Takže nakonec jste vybrali tu restauraci v Rajhradě? Tak mi pak musíš povykládat jak tam vaří apod., že bychom tam někdy zajeli :-)
Profilova fotka
oskarko: tak to moc gratuluju, ještě si pamatuju, jak je člověk rozechvělej a pořád se tak blbě usmívá...moc ti to přeju...a být tebou pokud to půjde, dala bych to prarodičům jako dárek k vánocům, pěkně pozdrav od miminka i s obrázkem z UTZ, to jsem si vždycky přála já, ale já s tím přišla až na konci ledna
ty jo to je fakt dobrej nápad, nebo i mužovit by to šlo dát kdyby to bylo trochu později! V tom Rajhradu je to výborná hospoda, vyhlášená už jsme tam byli dvakrát a dostala jsem ji na doporučení od mé šéfové, ještě když jsem dělala v hospodě. Je tam trochu dráž, ale stojí to zato. Hele jdu jí napsat aby mi to poslala do mailu ještě, abych to mohla poslat i mailem že! To mě nenapadlo.
myslím to oznámení, pak ti je pošlu mailem Jani. x-)
oskarko mooooc ti gratuluji!!! Hlavně ať je všechno v pořádku a užívej si to x-) To máš pro manžela hezký dárek k svátku ;-)
holky kamoška mi ted říkala, že u nich v dědině má rodina dvě děti. Klud 2 roky se jmenuje Ámos a hočička se ted narodila a je to Juda. inspirace pro těhulky!
Profilova fotka
Hakli dobře tak mi pak pošli maila...juknu se :-) Jé Amose? Já když ležela v nemocnici, tak hned naproti bylo novorozenecky a byl tam tatínek a volal na jednoho klučinu Amosi...třeba to byli oni :-)
ty jo to se asi rozšířilo, nebo tam fakt byli! jo jo brno je malé. A jak ti je? Už nekope? A co Marek?
Profilova fotka
Ahoj kočenky!!! oskarko - to je krása!!! Moc ti gratuluji! To je nádhera!!! Já si pamatuju, že jsem to zjistila v práci a nemohla jsem tomu uvěřit, chodila jsem od okna k oknu a chvíli se smála a chvíli plakala... A moje kamarádka to dala rodičům k Vánocům a bylo to prý hrozně hezké. Jani - jaká byla první noc s manželem? ;-) :-D hakli - a proč to budete slavit v neděli a né třeba v sobotu? To jdete spíš jen na oběd a na kávičku?
Profilova fotka
Ahoj holky! :-) Jani, tak to je dobře, že jsi už ze špitálu doma, viď!? Tak se teď opatruj a odpočívej.... Téda, Oskarko, tak to moooc gratuluju, to vám to vyšlo teda ukázkově! :-) A to Vám to vyšlo na první pokus, nebo jste se snažili už před svatbou? Hani, a co ty, už kupuješ výbavičku, nebo to necháváš až na později???
foogy to je jen takový oběd, konzervativní. Takže proto, babička má hospodářství a musí být dřív doma a už jí je 83 let tak to musí být klidnější místo a aby si také trochu pochutnala atd. Bude nás jen 9.
http://krestni-jmena.cz/seznam/?offse... znova troška inspirace! :-D
Profilova fotka
Hakli no to víš, třeba to byli opravdu oni :-) Malej kope o stošest, si občas říkám, že snad ani nespí, jelikož jen se pohnu, tak on hned taky a když leží, tak se tam převaluje, že mi po břiše běhá jedna vlna za druhou. Marek je v práci...před chvílí mi psal, že mu do práce dorazil balíček, povlečení do postýlky...tak už nám chybí jen matrace...a já dneska začala prát Foogy noc s manželem po dlouhé době byla super, konečně jsme se mohli přitulit a objímal nás celou noc :-) Jen až do porodu, spíše až do šestinedělí máme zatrhnutý sex...mám jej zakázany, ale i bez něj to jde :-) Jannis jj doma je doma :-)
Profilova fotka
Ahoj! Moc díky za gratulace. HA jsem vysadila v lednu a nechala tomu volnost :-N . V září jsem byla na gyn MUDr řekla, že pokud se nazadaří do jara tak uděláme testy a ono se zadařilo. Jen jsem teď trochu rozladěná, že mám příjít do ordinace až za 14dní - nemá volné místo.
Profilova fotka
janis - zatím jsem si objednala jenom povlečení, oblečení nemám kupovat vůbec, prý ho podědím od švagrovky - to jí nakoupila mamka. Akorát je všechno v modré, takže jestli v dubnu vyleze holčička, tak se stejně bude muset nakupovat :-D jani - tak to je fajn. A radši už pereš, jo? haha A ten sex - to si myslím, že se těch pár týdnů dá oželet, ne? oskarka - ono mimi čekalo, až budete mít po svatbě, to je jasný. Chtělo, aby sis to ještě mohla pořádně užít. To je přeci jasný! oskarka - s tou kontrolou neblázni, já tam šla až dýl a bylo to lepší, protože už viděl i srdíčko! Takže vydrž, i když vím, jak je to těžké. A jak to večer oznámíš manžovi?
Profilova fotka
Taky si říkám, abych nehysterčila, ale kdo to má vydržet? ;-) Ještě přesně nevím jak to oznámím, pže dárek už dostal v neděli a tak mu přidám ještě přání a do něj to napíšu. Zapálím svíčky, uvařím dobrý čajík .... a otevřu okno, aby to rozdýchal :-D . Podle mě bude zaskočený, kdybychom na tom pracovali vytrvale a nic jinýho nebyla priorita tak by to přešel, ale takhle to nečeká a o to bude překvapenější a pak bude hulákat radostí. Nebo máte nějaký jiný nápad na oznámení takové události?
Profilova fotka
oskarka - já jsem koupila přáníčko, do toho jsem nalepila ten test a napsala text něco v tom smyslu, že teď jsem ještě tuze maličké, ale i tak se na tebe tatínku moc těším. A těším se, že už v dubnu budeme všichni tři i s maminkou spolu. A k tomu jsem mu koupila dudlík a řehtačku a hlavně šampíčko, abysme si mohli připít. A můj s tím taky nepočítal, takže z toho byl totálně v šoku a nemohl tomu uvěřit, myslel si, že si z něho dělám srandu :-D
Profilova fotka
Ahojte holky, tak to jsou mi ale same dobre zpravy, Janu mame doma (ty hlavne na sebe opartne a nejak to uz vydrzis.....vsechny ti drzime palec) a Oskaro...gratuluju...moc gratuluju...........jste sikovni, ze takhle o svatebni noci :) To bude dite lasky :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?