Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Tak jsem to trefila :-) Vyhrávám něco? :-D Dlouho tady nebyla Lencza, co!?
Profilova fotka
no vyhravas.....ucast na 200ste strance :) nebylo taky uz dlouho par lidi :)
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, že je tu po mně sháňka ;-) já sem občas nakouknu, ale nemám nějak čas reagovat...trávíme s malou dost času venku, musíme si to užít, dokud nebude velká zima, doháním resty, trošku jsem před svatbou zanedbávala kamarádky, tak jsem teď byla na pár sedánkách a taky Týna vyžaduje dost pozornosti, takže trochu nestíhám ale zkoukla jsem všechny nový fotky a koukala jsem, že jste řešily prstýnky, tak to já musím říct, že nám zatím drží dobře, máme je z leštěný chirurgický oceli a zatím září na všechny strany a to v něm u myju nádobí...už jsem si na něj i zvykla, já před svatbou žádný prstýnky nenosila, takže mě trošku dřel na prstě, ale teď už pohodička pořád vyřizuju nový doklady, na pojišťovně po mně nechtěla paní ani oddací list, stačilo jí, že to jdu nahlásit a na OP si chci ve středu zavolat, jestli už tam není, abych si vyřídila banku a ostatní pochůzky taky jsem koukala, že je Janička v nemocnici, tak jí pozdravujte a taky se tu vaří :-D vorli: tedy to je mazec s tím hrncem foogy: tlakáče se neboj, já v něm vařím hrozně ráda, koupila jsem si obyč za 800,- a nemůžu si ho vynachválit, když potřebuju něco rychle, tak to do něj strčím a za chvíli můžeme dlabat....a když budeš postupovat podle návodu, tak ti bouchnout nemůže my teď řešíme, co koupit Týně k vánocům...nemám vůbec inspiraci, ono taky co takový 13-měsíční dítě potřebuje...tak asi koupíme sporťák, přeci jenom manipulace s kočárem, když v něm sedí, je už trošku obtížná...k tomu nějaký maličkosti a bude vyřešeno
fooginko chtěly jsme s kamarádkou a její 2měsíční holčičkou vyrazit na procházku, ale bylo hnusně, tak jsem byla u ní na návštěvě. Tak poklop už je v krabici, dopis už je napsaný, tak zítra poletí zpátky. Doufám, že to vyřeší dřív jak za 30 dní. Zatím jsem v něm vařila 2x :-S
Profilova fotka
Teda Leni,s tím hrncem to je teda síla,ale alespoň,že ti to zreklamujou,moje mamina si koupila sadu rnců drahých jako ... a po pár vaření se jí rozbily všechny pokličky,tak to šla reklamovat a paní ji řekla,že s tím neuměla zacházet a že ji to nevyreklamuje...Mamina je ale ženská rázná,tak se nedala a nakonec ji vrátili peníze a jako bonus přidali nové hrnce... :-D Jani,já chodím na pilates u nás v Jihlavě a je to bomba,nemůžu si to vynachválit,střídám to ještě s power jógou a jsem nadšená...
Lucko asi došlo k informačnímu šumu, ale ten POKLOP reklamuji já :-D :-D :-D :-)
Profilova fotka
Jindři promiň,mám dost,že???A to je teprve pondělí... :-S
To je v poho Luci, já to napsala jen pro upřesnění :-) Holky já jdu v pátek do školy, píšu dva testy a ještě to moc neumím, jéééé :-( :-o =-) :-N
Profilova fotka
Dobre rano kocky, kdo vcera psal ze u nich prsi..uz to doslo az sem do Uh...poprchava a je tady tak divne zatazeno...no idealni den na to ho stravit v posteli anebo v praci. tak jake bylo vcerejsi cviceni? ja jsem si uzila hodinu s kondicnim trenerem a ......byl to orpuz jak me porad opravoval co mam a nemam delat a jak mam a co si predstavuje ze bych mela delat....ale ...zase jsem rada ze me nekdo opravi a nenecha mi znicit si zada a tak - takze ve ctvrtek dalsi hodina tentokrat s dvojitou zatezi...to jsem zvedava. No co se OP tyce taky mam v planu jim tam zaovlat jestli nahodou uz ho nemaji, i RP uz me to obtezuje kdyz mi baliky chodi na nove prijimeni a na obcance je stare, pani na poste nejak nechtela akceptovat ten listek z matriky....no konec uzaby to bylo vasechno hotovo. Neboj Vorli do patku daleko :)
Profilova fotka
dobré ráno já taky hlásím z jižních Čech zataženo a déšť basska: to je tedy síla s tou poštou a OP...já to nezažila, ještě donedávna jsem měla na OP i jiný trvalý bydliště a u nás na poště z toho žádnou vědu nedělali...a pokud máš OP společně s tím lístkem tak to musí akceptovat všude...holt je to všude jenom o lidech
Profilova fotka
Ahoj holky, já taky hlásím déšť z Doamžlic. pokusím se hodit sem naše fotky...jsou supr, ale nemám čas a ani moc chuť na zmenšování...snad se dokopu během dne :-)
Profilova fotka
ahoj berušky vorli - dneska máš ideální den na to se učit. A dneska jedu za kámoškou já, má 4měsíčního chlapečka. Holky, já se ráno vzbudila do bíla, my bydlíme v nějakých 600mnm, takže krása!!! A teď jsem přijela do práce a chumelí i ve městě a začíná se to držet, akorát na čtvrtek už hlásí 8 stupňů, takže zase nic. Holky, já měla zase se starou OP problém se stavebním spořením, ale nakonec se to nějak vyřešilo. Pozor - naši mi našetřili penízky, dneska jsem to byla vypovědět a za 3 týdny začínáme dělat novou kuchyň!!!! Juchů!!! Se těším! Baru - párkrát jsem byla v posilce taky s trenérem, jelikož jsem tam do června chodila 8 let na brigošky, tak mi dával hodiny zadarmo - kolikrát se mnou cvičil, i když jsem nechtěla a musím říct, že to byl dycky nářez! Další 2 dny jsem se nemohla hnout ]-( No a já včera cvíčo paráda, cvičily jsme na velkých míčích a nikdy bych neřekla, jaká je to makačka se na nich udržet :-D Ale aspoň jsme se nasmály.
Článek se načítá
jak déšt! V Brně je bílo!
vy jste takové šikulky že tak cvičíte, já cvičívala dřív ale od té doby co jsem se odstěhovala na okraj brna tak to mám všude daleko (to je jako má výmluva) Jana je ještě v nemocnici. A odo zítra ještě bude.
dnes už mi odeslali oznámení, zítra je prý budu mít! Tak jsem zvědavá, hned je musím poslat! Trochu mě naštvali, ve čtvrtek poslala další korekturu a v pátek jsem už byla nachystaná posílat peníze ale nikdo mi neodpovídal celý den a ozvala se až v pondělí. Tak jsme zbytečně stratila den a ani se nikdo neomluvil a nic nevysvětloval. Jen přišlo číslo účtu a pošlete peníze....Uvidíme jak dál to bude. Chápu, že kvůli 2tisícům se moc nepředřou. Ale zas když se specializují na oznámení svatební, tak kolik asi tak utratí jiné nevěsty?
Profilova fotka
Holky, já mám tak hodného fotografa, že on mi asi 60 fotek zmenšil, prý abych to mohla uložit na beremku. Takže já to měla bez práce, moc hodnej!!!! hakli - to znám, já se přestěhovala a dojížděla místo 3 km - 25 km a taky jsem přestávala chodit cvičit. Jenže pak jsem loni touhle dobrou vykynula na 76 kg, už jsem se na sebe nemohla podívat a začala jsem na koníkovi s partou holek držet zdravý životní styl a začala jsem zase pravidelně 4x týdně cvičit. Zhubla jsem 10 kg a pak jsem teda otěhu, jinak bych pokračovala dál. Měla jsem v plánu dát dolů 14 kg. Ale s tím cvičením a dojížděním to bylo na prd, domů jsem jezdila v 9, neměla čas na partnera ani kámošky, ale stálo to za to! Takže Janďulku zítra pustí???
fogy to jsi dobrá! Fakt že jo, já nemám váhu ale nezdá se mi že bychpřibíbarala. Ale bio a zdravý životní styl je moje, to mě baví. Tak můžeme třeba něco otevřít, třeba Hanku Zemanovou? Mám od ní kuchařku a kupuji si Apetit časák o vaření a je super. Myslím, že každá žena by měla doma vařit! A co teprve novomanželka! A ještě marianne odbírám.
Profilova fotka
hakli - to bys poznala na oblečku, neboj ;-) Ale nejlepší bylo, když jsme byli v Číně, to jsem měla kolem 64 kg, takovou normal váhu na mě, já nikdy nebyla hubená, spíš lehce oplácaná, ale snažila jsem se chodit cvičit, tak to šlo. A chtěla jsem si tam koupit džíny a nakonec to bylo 5XL!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To byl nářez, haha! To jsme se s milunou fakt pobavili. Oni mají naprosto jiné číslování. hakli - tak tu Zemanovou neznám, já se držela podle Hanky Kynychové, mám od ní doma knížky a vyhovuje mi. A jinak - vaření mě strašně baví, ale nebaví mě klasika, baví mě, když někdo pošle recept do mejlu, tak to pak zkouším. Zrovna včera mi 2 přišly, hned je o víku budu zkoušet. ňam! :-p
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že se tady kulinářsky dost inspirujete. Já jsem taky vařící a pečící typ... a ráda střídám klasiku a nové vychytávky. Jinak, chtěla jsem sem šoupnout nějaké footečky, ale jsou dost velký (kolem 6 -7 BM) a když je chci dát upravita zmenšit, tak Počítač odmítá poslušnost...hlásí mi, že je to moc velký...Tak nevím, co s tím :-( :-( :-(
Profilova fotka
kristy - já je zmenšuju přes malování a je to ale mazec, protože musíš každou zvlášť... Ale na tvoje fotečky už se moc těším!!!! Jsem zvědavá na ty šaty ;-)
Profilova fotka
Foggy, no mazec je, že mě to nejde ani přes malování...když dám možnost zmenšení )přes atributy, nic jiného jsem nenašla), tak mi to jde jen oříznout, ne zmenšit :-( jsem asi fakt nemožná....u jiných fotek mi to vždy šlo...i když taky po jednom
já pravým kliknu tam je upravit a v malování zmenším procentuálně velikost ze 100 procent dám 35 a dám uložit...taky jak tatar
kdepak je knedluška? vdaná paní?
Profilova fotka
Hakli, to je právě ten problém...mě to v programu malování neumožňuje % zmenšení :-( ach jo
Profilova fotka
hakli - kdo je ta Hanka Zemanová??? Joo, knedluška - užívá se manželskýho života, ne??? :-D Holky, myslela jsem si, že tento čtvrtek už bysme konečně mohli vyrazit na tu svatebku do Francie a včera manža přišel a začal mi vykládat, jaké má prac. plány na tento týden a naplánoval si schůzky i na čt a pá. A já na něj koukala jak zjara a on: milů, pojedeme příští čtvrtek! Jenže takhle mi to slibuje už měsíc!!!!! No jo, když někdo pracuje na živnosťák - je to mazec!
Profilova fotka
AHojky holky...jsem doma :-) Sice s práškama, alespoň už nemusím ležet v nemocnici...malý má přes 1100g a je hlavičkou dolů...
Profilova fotka
Ahoj Janičko!!!!!!!!!!!!! Juchů, konečně jsi doma!!! Paráda! A co - malej zlobil? Už chtěl ven nebo co? A musíš ležet?
Profilova fotka
Foogy ahojky jj jsme doma...tvrdlo mi břicho a měla jsem stahy, tak mi to rozháněli kapačkama a do nějakého 38.týdne budu brát prášky magneska... Musím ležet, ven chodit jen na malé procházky a cvičení a plavání mám zakázany, takže už jen doma a ležet a ležet...
Profilova fotka
jani - tak to už je za chvíli, to už vydržíš, ne? Pozvi si nějaké kámošky k vám domů, haklinka tě určo taky přijde navštívit, budeš kecat tady s náma, hlavně se mnou a ono to uteče. A dneska jsi kolikátý přesně? A dalo se to v nemocnici přežít?
Profilova fotka
Foogy začala jsem 30.týden...jj já vím, nějak to uteče... A v nemocnici hrozny, musím se přiznat, že jsem i plakala, že jsem tam musela být...mám propíchané ruce jak jsem byla napojená na kapačkách, hrozně to bolelo, nemohla jsem ani spát, byla jsem na tom napojená 24 hodin...jedno dokapalo a dostala jsem další... Pak mě dali na ty prášky a nic se mnou nedělali, tak to bylo hrozny, dostala jsem 4x denně prášky, změřili mi teplotu a jinak nic...jen jsem tam tak ležela a čekala co bude... Naštěstí jsem měla dobrou spolubydlící, tak jsme si dobře povídaly a padly jsme si do oka...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?