Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
jůů, haklinko,to je moc pěkné!!!!! :-)
Profilova fotka
Hakli, oznámení je moc hezký a určitě se bude líbit :-)
Profilova fotka
Mně už se líbí :-)
Profilova fotka
Ahoj všechny mladé paní - konečně to už platí pro všechny z nás ;-) Jak je u vás? Tady prší :-S
Profilova fotka
Ahoj berušky!!! janis - je krásně ;-) x-) Jůů, my měli tak strašně krásnej víkend! Moc jsme si ho užili. Ani se mi dneska nechtělo do práce :-D Už se těším, až přijde knedluska a poví dojmy!!!
ahoj říjnovky, janis u nás je hnusně, prší od rána :-| foogy pošli mi sem sluníčko, chci jít s kamarádkou odpol na procházku, tak ať to nemusíme rušit ;-) Já se taky moc těším na knedlusku a na fotky z kostela x-)
Profilova fotka
vorlinko - tady je ošklivo, ale pro mě po víkendu v duši krásně x-)
foogy tak to joooo x-) To je fajn a co jste prováděli o víkendu? ;-)
Profilova fotka
jindu - on totiž manža nehrál, měli volno, takže jsme v sobotu dopo uklidili,vytřeli, já uvařila, upekla buchtu, pak jsme šli na 2 hoďky na prochajdu, pak jsme jeli ke známým juknout na dvojčata a večer lebeděníčko u TV. A v neděli jsme byli v Praze u bráchy, mají 3 měsíčního drobečka x-) Tak jsme chovali, ňuňali, na prochajdě jsme byli... Prostě víkend jenom nás dvou, krása
foogy takový víkendy mám taky moc ráda ;-) holky já jsem naštvaná ]-( dostali jsme jako svatební dar titanový hrnec se speciálním poklopem, který má vydržet do 250°C a já už jsem ho jednou reklamovala, protože se mu při 220°C rozteklo to držátko. Tak mi poslali nový a dneska jsem v něm vařila a stalo se mi to znova. Takže to budu znova reklamovat ]-( A to stál jenom ten pokolp 7 tis.!!! Fakt kvalita :-S
Profilova fotka
vorli - tak to je maso!!! A od jaké je to značky??? Když to zreklamuješ 3x, tak už by ti pak měli vrátit peníze. To je mazec!! A co vaříš dobrého?
foogy je to od ws international. Ona ten hrnec má i H. mamča a je úplně skvělej, nemůžu si na něj stěžovat. Ale dřív k tomu dělali normálně skleněné poklopy a když jsme ho objednávali, tak měli jen tenhle ,,speciální,, a ten nic nevydrží ]-( Oni už teď mají i ty skleněné, ale to by mi museli doplatit zbytek peněz a to se jim nechce. No tak holt jim to tam ještě 2x pošlu :-S Dělala jsem zapečené špagety se špenátem a kuřecím masem. Už jsem po obědě a teď už jen čekám, až přestane pršet, abychom mohly vyrazit ven.
Článek se načítá
foogy ws international je firma, která to prodává a značka hrnce je eurolux ;-)
Profilova fotka
ahojte holky, tak u nas je porad zachmurene, rano byla zima jako vzdy........a vstavat se mi nechtelo teda vubec....ted se modlim uz abych jela domu z prac jsem hrozne unavena a ceka me vecer v 8 jeste posilovna s trenrem.........aaaaaaa
Profilova fotka
vorlinko - tak to asi vím, co to je, moje mami ho má taky - už x let. Jetli je to teda on. A zapečené špagetky bych si taky dala. Tady naštěstí neprší, ale zima je tuhá!!! baru - a jak sis užila víkend u rodičů? Odpočinula sis? Mně se taky dneska nechtělo vstávat :-p Ty pondělní rána by se měli zrušit :-D A nic si z toho nedělej, dneska jdu taky v 5 cvičit, budem cvičit jako spolu, jo?
holky tak já se přidávám, jdu na cvíčo od sedmi ;-) foogy ty chodíš na nějaké speciální těhotenské cvičení?
Profilova fotka
Tady teda prší pořád a vydatně :-S Však ono to k vám na Moravu taky dorazí! ;-) :-D Jindři, tak s tím hrncem to je teda k vzteku....omlátit jim to o hlavu, viď!? Téda, vy jste ale pilný! To já jsem teď kolem svatby cvíčo pěkně zanedbávala... :-| Chci ale zase vyrazit a chci zkusit pilates. Chodíte některá???
Profilova fotka
Tý jo, mně dneska blbne beremko! Teď jsem napsala tak dlouhej příspěvek! Tak ještě jednou: Chodím na těhu cvíčo 1x týdně do mateřského centra, jednou jsme cvičily aerobic - to byl mazec a teď podruhé jsme spíš posilovaly a protahovaly se. Ale přihlásila jsem se ještě na jedno těhu cvíčo, protože jsem byla zvyklá chodit 4x týdně sportovat. A tady je i plavání, ale z toho mám trošku strach. Vorlinko - a kam s kámoškou vyrážíte? A s tím vařením - já dostala před rokem tlakáč a teprve teď jsem v něm vařila a je to super! Během 20ti minut byl oběd hotovej! Paráda!!!
Profilova fotka
janis - na pilates jsem se chystala od září, ale otěhotněla jsem. Ale tady u nás pilates jede! Chodí na něj snad půlka města :-D A pozor - v radiu teď hlásili, že zítra bude chumelit.
Profilova fotka
Chumelit? Tak to je supr! Budeme stavět huhuláka! :-) Sníh mám ráda, ale je mi jasný, že z tohodle bude spíš břečka, tak to už tak supr není..... :-| Čéče s tlakáčem jsem ještě nevařila (ani ho nemám), ale je fakt, že všichni si ho chválí..... Hani, a co v něm všechno děláš?
Profilova fotka
jannis - já měla pořád z tlakáče respekt a dlouho budu mít, aby mi nebouchl. Dělala jsem plátky na přírodno s houbama, ňam!!! Naši totiž v pá zabíjeli, tak jsme měli čerstvé masíčko, tak to bylo žrádelný!
Profilova fotka
No já z něj mám taky právě respekt, ale je fakt, že dneska už jsou ty tlakáče modernější a možná i o něco bezpečnější, než si pamatuju, že měla mamča..... Vepřový na houbách - ňami, ňami, to já taky ráda :-p
Profilova fotka
janis - mamka říkala, že ten můj stál 4.500,--! To mi přijde šílený!!!! Jsem málem spadla pod stůl. Blbej hrnec!! No, ale je fakt, že to je mega obr velkej pomocník! janis - já to miluju, hihi.
Profilova fotka
hoolky tak s tlakacem jsme na tom stejne, ja se dva roky se ho pokousela koupit a nejak se vzdy nasla jina investice a ted jsem dostal rovnou 2 od mojeho sefa jakoze svatebni dar a .....uz jsem v nem delal gulas a vyvar a ...asi si musime na sebe zvyknout. Ale aspon jak budu pect medovnik nebudu muset 3 hodiny hlidat salko ale za 20 minut bude hotovo :) Prste, chumelit, unas je jenom zima - tak bych to tipla odhadem okolo 7C a to je tak vsechno jinak jasno, obcs mracek. Ja ych taky chodila cvicit ale ......ja to vzdy taham ty posilovaci cviky necim jinym nez mam a pak se ......vzdy nekde urvu nebo bloknu, me staci moje trenalky a ted ta posilovna. U rodicu bylo supr, mali uzasni, jenom bych zrusila ty povinne navstevy rodiny a ukazovani fotek a ......takze hrozne moc rychle to uteklo, ani jsem s mamou nestacila povykladat a s deckama si pohrat ale supr. Nasi to maji cele spravene (koupelnu, hodbu a z pradelny nam nechali udelat pokojik pro hosty) tak uz se nam tam i bydli dobre :)
Profilova fotka
baru - no, na polévky se taky s tlakáčem chystám. Jsem na to zvědavá! Je to prostě vynález, no. hihi Tak tady je tak max 5 stupňů, kláda, brrr. Ale konečně je to pořádnej podzim :-D Teď už máme všechny po svatbě, takže může začít. Baru - když se má člověk dobře, tak čas hrozně rychle letí, to je prostě zákon
Profilova fotka
foogy ..mame.....tesim se az bude to video az se konecne kouknu jake to bylo. Nevim proc ale kdyz si lidi prohlizi ty fotky fakt mi to pripada jako svatba nekoho jineho, asi bych ....si ted kdybych se mela vdavat (jakoze pozdeji ne podruhe :) ) asi neco uplne jineho....ale kdo vi jak by to vsechno dopadlo. Porad mi i kdz to uz bude za chvili mesic ze jsme sezdani, problem se jmenem nemam to naopak, ale tak nejak .....zvlastni me to prijde vy uz video mate? co ???
Profilova fotka
Baru - já video taky ještě pořád nemám, začínám se na něj těšit. Euforie z fotek už lehce přechází, tak teď by to chtělo zase něco nového ;-) :-D
Profilova fotka
vypada to ze se blizime jubilejni strance.....200 :)
Profilova fotka
baru - taky už jsem koukala!! To je, co? Měli bysme to oslavit :-D
Profilova fotka
Že bych do tý 200 stránky přispěla já?! ;-) :-) Tak to my jsme si video točili sami - resp. brácha. Ale protože mi šel brácha za svědka, tak pak točil při obřadu strejda.....jenže ten si zapomněl zapnout nahrávání, takže z obřadu nic nebude..... :-( :-D Se z toho ale nehroutím....vlastně mi to přijde úsměvný (na každý svatbě se něco stane).... A stejně spíš preferuju fotky.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?