Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Houkýýý začíná víkend :-D :-D :-D :-D A já mám ještě navíc v pondělí dovčůůů :-D No to je krása, tak si víkend užijte x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, já dneska byla na 6 v práci a mně se tak nechtělo!! V pondělí jdu zase na 6, ale aspoň že je ten víkend přede mnou.. :-) moc vás pozdravuju a myslím taky na knedlusku!! ;-) držím palečky ;-)
Ahoj Leničko :-) Tedy ty pořád pracuješ jak včelka :-) Jak se jinak máš? Už sis zvykla na přijmení?
Profilova fotka
Ahoj Jindřiško, já si pomalu zvykám na příjmení.. pořád v určitých případech používám své dívčí.. ale zvykám si:) Pracuju podle potřeby, ale pravda, že často chodím na 6, i když normální prac.dobu mám od 7.. je toho hodně, lidi objednávají hračky na Vánoce a my se z toho míníme po.... dneska jsme měli přes 100balíků :-N a to ještě musíme přijímat nové zboží, aby si lidi mohli objednávat, atd. Dneska jsem byla v práci o něco dýl, ale nedá se nic dělat.. Jak se máš ty? Co je u tebe nového? :-)
My se máme hezky x-) Trošku mi chodím po lékařích, zlobí mi štítná žláza, na konci listopadu jdu na vyšetření, kde se dozvím víc, ale jinak všechno dobré. Dneska jsem byla posedět s kamarádkami, tak jsme zase probíraly svatbu a i rozlučku, nasmály jsme se. No a taky malinko začínáme plánovat Silvestr. Chceme vyrazit s pár kamarádama do Rakouska, tak je nejvyšší čas to zařizovat. Hračky - no to je krása před Vánocemi. Zrovna včera jsme vybírali s Honzím Lego pro naši malou neteř, je to ho teď všude tolik :-) Vůbec nevíme co ji k Ježíšku koupit. Přijel mi manžílek, tak zatím papa
Profilova fotka
Jindřiško, lega máme ve skladu snad nejvíc.. máme tam toho 3/4 skladu zaplněné.. napíšu ti do IP adresu, tam uvidíš toho spoustu a můžeš si vybrat co chceš.. je toho opravdu spoustu - př. lego zoo, město, nemocnice, atd. vč.možností dokoupení různých dovybavní.. ;-) zrovna dneska jsem taky balila další objednávku do Znojma:)) už celkem asi 5 obj. do ZN šlo pod mýma rukama :-)
No Leni to mi písni, ráda se na to mrknu. My chceme koupit Lego Duplo, je to právě pro takhle menší děti, tak snad se jí bude líbit :-)
Profilova fotka
jj, duplo - to je právě pro malé děti.. toho tam máme právě taky hodně.. však uvidíš.. tak koukni do IP :)
Leni tak jsme to Lego objednali. Jsou to hezký stránky. A je tam opravu velký sortiment. Tak Ti moc děkuji a třeba budeš v pondělí balit balíček pro nás :-) Tak papa ;-)
Profilova fotka
Jindřiško, pokud budu balit balíček, tak mi do IP napiš adresu a já ti ho parádně zabalím ;-) já myslím, že když to nebude v pondělí, tak v úterý či určitě příští týden ho balit budu!! Holkám řeknu, ať mi tohle nechají!!!!! ;-)
hakli tak jsem zkoukla další Vaše fotky a je to krása x-)
Profilova fotka
Jindřiko, já je zkoukla taky a musím Haklince něco napsat.. jsou fakt nádherný, že? Haklinko, takže: z té fotečky č. 17 úplně číší erotika - museli jste si celý den náramně užít a fakt vám to hrozně moc všude sluší!! Měla jsi překrásné šatičky x-) prostě jedním slovem .. nádhera!!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Leni,prosím Tě pošli mi taky odkaz na vaše stránky do IP-dělám ve školce,tak by se nám třeba něco šiklo!!!!!! :-D Jinak jsem si teprve včera všimla,že se v práci do knihy příchodů zapisuju pořád jako Sikorová a to už bude skoro měsíc-no hrůza!!!!! :-S To jsem teda manželka... :-N
Profilova fotka
Luci, máš to v IP a z toho si nic nedělej.. to se stává ;-)
Luci ty máš krásnou práci x-) To by mě bavilo, kolik máš ve třídě dětí?
Profilova fotka
Luci, krásné fotečky!!!!! x-)
jj, Luci fotky jsou hezké, moc Ti tu slušelo ;-) Holky na mě dneska padl nějaký podzimní chmur, nic se mi nechce, nic mě neba a jsem nepříjemná :-S :-N Tak snad to zítra bude lepší.
Profilova fotka
Jindři, bude to v pohodě.. neboj:) To je to počasí, změna času a jak je brzo tma.. vše bude zase hezké, neboj :-) Jinak mně se taky nic moc nechce.. :-D
Holky jak vypadají vaše prstýnky? My máme bílé zlato v matu a jsem z toho docela zklamaná, protože se nám ten mat docela ošoupal - ani ne měsíc po svatbě :-(
Leni děkuji :-)
Profilova fotka
Jindři, my máme právě lesklé.. a i když je mám poškrábané, tak jsou pořád lesklé.. :-) máme taky kombinaci bílého a žlutého zlata.. Nám právě říkali dva zlatníci, že se mat ošoupe.. tak jsme vzali lesk..
Profilova fotka
Ahoj holky! :-) Leni, tak to máte v práci asi pěknej frmol, viď!? Vánoce se blíží a všichni budou nakupovat dárečky..... Napiš mi taky prosím adresu na ty stránky - třeba tam objednám něco pro synovečka :-) Jindři, my máme ocelový prstýnky a zatím to je lesk jak blesk.....ale časem taky na nich určitě bude znát to denní nošení... A co vaši chlapi, nosí prstýnek? Ten můj jo, ikdyž dopředu řikal, že na to moc není..... Co ta Jaňule? Máte nějaký zprávy?
Jani, H. zatím prstýnek taky nosí, ani jsem to nečekala :-N Tak jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží :-)
Profilova fotka
Tak Peťa prstýnek taky zatím nosí-jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží,pon pravdě jsem nečekala,že ho bude nosit víc jak týden,tak mám z něho radost!!! Jindři,práce je to krásná,ale někdy až moc vyčerpávající,ve třídě mám heterogenní skupinku 26 dětí!!!A někdy je to fakt bomba!!!!!!! :-D
Profilova fotka
Janísku, máme frmol, že se nezastavíme.. třeba pro srovnání, před 14dny jsme měli za týden 360balíků.. a jenom teď v pátek jsme jich měli přes 100.. Zítra jdu na 6 a o svátku v listopadu půjdeme taky nejspíš do práce, abysme se pak nějak nezasekli.. objednávky se jenom hromadí a je toho čím dál tím víc.. :-N
o těch prstýnkách jsem to četla v diskuzi a i zlatník říkal že to matové zlato nevydrží, lze je případně znovu zmatnit. My máme 3 pruhy z toho je jeden matný a už to mám taky na dvou místech poškrábané. Přemýšlela jsem, že by bylo lepší ten pruh nechat vyleštit a bylo by. A to ten náš zlatník říkal, že on používá nejtvrdší možnou kombinaci zlata - je to nějaká směs není to jen samotné zlato to je hrozně měkké. Kamarádka má nějaký z obchodu a ani nevěděla odkud to je - původ a mají je celé matné a vypadají fakt hrozně. Taky mě není dnes dobře, jak kdyby na mě lezlo. Tak jen polehávám, bolá mě v krku a hlava. Naprd no, v Brně hrozná inverze celý den mlha. Ale už mám schválené finálně oznámení, tak kdybyste se chtěli podívat dávám je do alba. Máme k tomu i obálky s potiskem, ale to tam dávat nebudu. Je to ve stejném duchu, mušličky atd. s adresou a jménama. V měděné barvě.
hmm tak je to větší a máme doma mekintoše a já s tím tak neumím jak s PC, tak to neumím zmenšit... tak až v úterý z práce. tím, že vypadají fakt hrozně jsem myslela že jsou celé poškrabané. Jinak kdybych nevěděla, že se to tak škrabe taky bych chtěla ty matné. Janule pořád v nemocnici. Leni bud ráda, že máte zakázky. Já nemám v práci nic a kdoví jestli to nezavře....
Profilova fotka
Haklinko, máme zakázky, ale až teď od října.. jinak co jsme udělaly třeba za týden objednávek, to vedoucí prý udělá sama za celé léto..
aha, takže taky nespokojený jo? tak už jsem to tam dala, haha. koukněte dokud můžete protože je to i s cenou a to po mě půjdou haha.
holky vy jste na mě tak hodné, že mi to tak chválíte. to si snad ani nezasloužím

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?