Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
hakli ty šatky jsou fakt luxusní, vzpomínám jak jsi to tady řešila a udělala jsi dobře, že jsi se pro ně rozhodla x-)
tak jsem poptala to oznámení jak jsem tu už kdysi dávno řešila od Gaja studio co tady má inzerát, tak na tom pracujeme. Nicjednoduchého po mailu to řešit. Chtějí za 30 oznámení o rozměru A5 - malej sešit, 30 obálek s potiskem 2tisíce. Foto tisk, jsou to tři fotky a text byli oddáni
dík fakt dík, nějak vám to věřím protože mě neznáte a chválíte proto že chcete ne proto že se to sluší a patří. Je to letošní model od La Sposa, tak možná proto.Pro srandu vám sem dám později odkaz na ty šaty co jse mměla prvně, se zasmějete. budu je prodávat, tak jsem je nafotia ale máám to doma a ted už jak blb zas sedím v hokně. Po brněnsku práce.
Profilova fotka
Vorlinko - jojo, přesně, taky si myslím, že je dobře, že si je Haklinka koupila, jsou fakt úžasný a přesně se na tu pláž hodily!!! Psala jsem Jandičce, až se ozve, dám vědět. Holky a blíží se to knedlušce, už se jenom 2x vyspí jako slečna a .... x-) Holky, taky pořád máte v sobě ten krásný pocit? U nás to jsou přesně 3 týdny od svatby a já jsem pořád zamilovaná (před tím jsem byla taky, ale už trošku jinak, teď jsem dostala zase nový náboj :-) a snažím se si manžílka užívat co nejvíc! Mám pocit, že se ho nemůžu nabažit. x-)
Profilova fotka
hakli - jo, tos napsala přesně! Výstižně! hakli - já taky dřepím, nic si z toho nedělej! ;-) Akorát je fakt, že po svatbě se manžílkovi trošku ulevilo v práci, přichází zimní sezona a je tady v obchodě dost často se mnou, takže je to jiné a já si ho užívám. Ale nepíšu to proto, abyste byly smutné, vy si je zase užijete doma ;-) Hakli - my chceme taky udělat zase děkovné kartičky z fotky ;-)
jo to je pěkné a už na tom pracuješ? fogy a v jakém oíbchodě děláš? A co ta dovča? byla jsi to ty ne? jana neví kdy ji pustí měla už i kontrakce!je v 7 měsíci ne?
tak až na těch fotkách jsem si všimla že si blbě uvázal kravatu a má ji krátkoíu, tak mu to říkám a on že se už nenosí kravaty až k pásku...tak nevím. No to už je jedno ted, že. Šla jsem k tomu holiči tam, přišla jseme hodinu před obřadem na pokoj a on spal! haha tak mu říkám jak správná semetrika, vstávej a oblíkej se! spíš a budeš oteklej na fotkách! haha tak to jen tak pro spestření. Já teda nervozní byla, ani malovat se mě moc nešlo.
Profilova fotka
hakli - já si to nechám udělat, akorát vyberu fotky a text a udělá mi to zase známá z tiskárny a je to ;-) A na dovču jsme neodletěli, pač byl Egypt (tam jsme byli loni a vůbec se nám tam nelíbilo) a Dominikánská a to máme strach z průjmů, pak Kanárské, jenže tam je studené moře. Takže nakonec pojedeme snad příští týden za švagrovkou do Francie, nakoupíme Vánoční dárečky a pak chceme sami dva jet na 2 dny do Paříže a jen tak se tam courat a koukat a procházet kavárničky - takovou pohodičku prostě. Ale ještě mě včera napadlo jet do Německa do toho Tropical Island, tak prý třeba přes zimu - mám slíbeno ... ;-) Moje švagrová rodila ve 34.tt a malej vážil 3 kg a byl naprosto zdravej, takže si myslím, že Janča nemusí mít strach, že i kdyby se narodil teď, tak ho vypiplají ;-) Jsem jí psala, že musí malému domluvit, aby nezlobil, že se na něj sice všichni těší, ale ať si ještě chvilku užívá bazénku u maminky.
hakli a já nevím jestli jsi to tu už nepsala, ale co na to rodina? Věděli to dopředu?
Profilova fotka
hakli - sim tě, kravaty jsem si vůbec nevšimla, já byla hotová z tebe, že jsem si ženicha ani pořádně neprohlídla, hihi ;-) A čím víc nad tím budeš přemýšlet, tím víc tě to bude štvát, tak se na to vyprdni.
jo věděli to všichni a nikomu to nějak extra nevadilo. Většinou říkali že je to stejně otrava chodit na svatbu. A my nejsme nějak rozhádání, hodně se stýkáme i s bratrancema, rodiče se sourozencema atd. Na svatbu by nás bylo 50 -60. Mamku to trochu mrzelo, ale ona byla ta co to vymyslela. Prý si sama svou svatbu neužila, byla unavená a ted pořád říká že je to tak rásné jak je vidět že jsme v pohodě a zamilovaní.
hakli souhlas s foogy, vůbec jsem si nějaké kravaty nevšimla :-N Na téhle fotce Vám strašně sluší, je vidět, jak jste spokojení :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Článek se načítá
ooo vy jste tak hodné. Je mezi náma ještě velká láska, jsme spolu teprve dva roky. To jsem si teda vždy přála se vdávat zamilovaná a máma mi říkala že do dvou let by měla být svatba .... tak to byl takový můj sen. Nese to samozřejmně i svá rizika, což tu nemusím psát. to všechny víme.
Profilova fotka
My se brali po 3,5 letech, ale tím, že manža pracoval v zahraničí - 5 měsíců v Sever. Korei a pak 3 a 4 měsíce v Rusku, tak jsme se vlastně brali po 2,5 ;-) :-D Tak jsem se nechala vyfotit na OP, vypadám tam fakt jak debil! Ale neřeším to. A rovnou jsem koupila 2 albumy, které dám babičkám a dědům k Vánocům
Tak to my se brali po 6,5 letech ;-) foogy ten album pro prarodiče je dobrý nápad ;-)
Profilova fotka
vorli - tý jo, 6,5 roku, to už je doba!!!!!! ;-) Mně přijde, že nás ta svatba zase tak jako nakopla.. Co vás, vorli? Že jsme se jako rádi měli, všechno super, ale díky práci jsme na sebe teď přes léto neměli toliko času a teď je to zase takový romantický, krásný..
foogy u nás je to to samé. Hlavně tedy první 14 dní po svatbě to bylo jako kdybychom spolu začali chodit :-N No a teď se tak nějak víc snažíme.. Doufám, že to vydrží hooodně dlouho ;-)
Profilova fotka
vorli - jo, tos napsala přesně - víc se snažíme oba dva. Je to krása!
Profilova fotka
Ahojte holky, Hakliii kraaaasne fotky mas, a nadherne saty - musim se pridat k Foggy ze uplne jine jakoze ..... no uplna zavist, my tu mrzli a ty jsi byla na plazi :) Co ta Janicka uz nekdo neco vi? DOufam ze je i mimisko v poradku:) jo a co se toho snazeni tyce...holky tak jsem na tom uplne stejne...a to ve vsem, kdyby nam to tak vydzelo :) Je tak muj manzel pozorny a hledi si me ze nekdy nestacim koukat co se stalo :) no keeez mu to vydzi . Ja jedu konecne od cervna domu se podivat na nase, nas baracek ........takze budu az v pondeli, Preju krasny weekend a .......pro ty co maji porad strach ze neco delam a sportuju - ano tento week budu jenom relaxovat, papat a hrat si s neteri a synovcem :) Pozdravujte jeste jednou Janicku .....ze drzim palecky :)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vám chci jenom napsat, že jsem včera přidala nějaký fotečky..... Jinak máte úplnou pravdu - nám svatba taky oživila vztah, vrkáme jak dvě hrdličky :-N Mmch., my jsme se brali po třech letech a třičtvrtě. Co ta Jáňulka? Máte nějaký zprávy?
já mám, zatím nic. leží tam, má vizitu po 13 hodině tak jji pak možná pustí domů.
Profilova fotka
No tak to zřejmě vypadá dobře, když jí nejspíš pustí domů :-)
Profilova fotka
Ahoj holky baru - jů, to tě čeká hezký víkend, pořádně si ho užij!!! Tak já už byla na úřadě, za měsíc mám novou OP, už se těším! x-) Ale ještě, že mě paní upozornila, abych se podepsala novým příjmením, jinak bych tam švihla starej podpis, hihi Jani mi psala, že vás moc pozdravuje a děkuje, že na ně myslíte!
Fogy dobrý, já tam u toho obřadu nevěděla jak se podepsat nikdo nicneříkal tak jsem napsala vlnku a bylo. Tak ji hned tak nepustí, snad až v neděli. Leží tam s ženskýma po potratech tak snad tam má klid.
Profilova fotka
hakli - ptala ses, v jakém obchodě - my máme koupelnové studio, ale manža navrhuje i celé byty a i to rovnou předěláváme. hakli - tak to nám matrikářka před obřadem vysvětlila, kde a jak se máme podepsat, takže jsem pak byla v klidu ;-)
ajoo to už jsi tu říkala. Já když jsem dělala koupelnu tak jsem obešla celé brno a nemohla jsem si nic vybrat. Pak po dlouhé době jsem zvolila španělskou dlažbu za 800 kč m a nejsem s ní vůbec spokojená - asi je to druhá jakost. Prvně to bylo v pohodě, ale ted po dvou letech užívání je hrozně doškrabaná. Ještě jsem v životě neviděla tak zničenou dlažbu. V kuchyni a na chodbě mám z Hornbachu a tam jí nic není, přitom je tam i víc namahaná. Tak to jen tak na okraj, jak někdo vybírá až přebere
Profilova fotka
Vorli ...ted jsem do docetal a neboj, ...my taky az po dlouhe dobe jsem se vzali po 5,5 roce a .........myslim ze .....se stale i po tech letech divime a udivujeme jak se v nekterych vecech nezname.....asi je to kratka doba :) Tak nic jeste jsem sem hoplka, tak jeste jednou krasny weekend a opatrujte se
Profilova fotka
Tak knedlusce zítra moc a moc držím pěstičky, aby se jim ten - pro ně velký den krásně vydařil, vše vyšlo na 1, budu na tebe myslet, hlásí sluníčko, tak by to byla paráda! A už se moc těším na fotečky!! A nenech si ten tvůj den nikým a ničím zkazit!!!! Užij si ho na 100%!!! x-)
Profilova fotka
Pomalu se s vámi loučím a přeju vám krááásný víkend!!! Hlavně si pořádně odpočiňte!!! x-) PAPA
na knedlusku zítra taky budu myslet, ať se vše vydaří na jedničku a pořádně si Váš den užijte!!!! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?