Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Berušky, moooooooooooooc děkujeme za pochvalu na fotky, je to moc milé!!!! Nám se teda taky moc líbí! ;-) My byli včera na svatbě ve Znojmě (Leni, byli jsme v Bermuda pajzlu, jestli to znáš :-) a hezky jsme si to užili! Nevěsta byla fakt jak princezna! Byla nádherně učesená. Vám pak hodím fotku. A musím se holky přiznat, že jsem nevěstě strašně záviděla, bylo mi líto, že už je to za námi :-( adelko - jdu juknout na fotky! A jak se cítíš jako novomanželka? Je to krása, že? :-) x-) knedlusko - tak co víkend? Přípravy vrcholily? Všechno OK? Nepohádali jste se? :-D
Profilova fotka
Hani, to víš, že to znám.. v sobotu večer je tam úplně narváno!!! Jsou tam v pátek a v sobotu discotéky a v týdnu ve středu taky:)) Jůů, těším se na fotečku nevěstinky a ženicha - třeba je znám :-) téda, takže máte známé ve Znojmě? No vidíš, jak je ten svět malej, co?:) Hani, máme to za sebou, ale vzpomínky nám nikdo nikdy nevezme!!! :-) A fotečky nám ten nádherný den připomínají x-) takže není čeho litovat!!!
Profilova fotka
leni - tak tam jsme v sobotu pařili. Měli parádní kapelu, hezky jsme si zatancovali - na polku, na ploužáky, na rychlé - dokonce jsem malého tak rozparádila, že mě pak i kopnul x-) Leni - toho kluka určo neznáš, ten je od nás, ale ta holčina ze ZN pochází, je jí tak 29 a je zdra.sestra a hraje voliš. No, uvidíš na fotkách. leni - jojo, to je fakt, že to nám nikdo nevezme
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím při nedělním večeru a hlásím, že fotky jsou přidány :-)
Profilova fotka
AHojky holky... Tonny krásné fotečky :-) Holky včera když jsem byla večer doma sama, tak jsem nemohla spát a přemýšlela jsem, kdy uděláme to naše "společné rande"? Mně by se to nejvíce hodilo, tak do půlky listopadu, jelikož mi začínají dělat problémy delší trasy. A když bych měla jet až doJihlavy nebo někam, tak nevím, zda bych tu cestu zvládla...
Profilova fotka
Ahoj holky, všechny máte moc krásné fotečky - ty Hani, Adelko, Tony...... :-) My už je máme taky - některý ještě budeme chtít trochu upravit, ale ty ostatní se pokusim doma zmenšit a hodím si je taky do alba....ať se můžu pochlubit ;-) .....snad bude čím ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky Jojo, fotečky jsou fakt nádherný! Hold jsme si všechny vybraly šikovné fotografy ;-) janis - tak se na zítra těším, že se pokochám! jani - já můžu skoro kdykoliv. Nebo takhle - když se domluvíme týden dopředu, tak není problém. Teď spíš záleží na Lence, jak to má s tou brigádou.
Profilova fotka
Jinak jsme se dohodli, že tu naší svatební cestu odložíme na příští rok. Kamarádka, co dělá v cestovce mi teď (resp. za měsíc, až budu mít pas) už Egypt nedoporučila a stejně pak už bude před Vánocema a já si budu chtít užívat tu vánoční atmosféru... Takže, abych si udělala radost a nějak si taky užila peníze ze svatby, tak si pujdu tenhle týden koupit nějakou sadu talířů :-)
Profilova fotka
janis - jojo, to jsme taky s manžou říkali, že je divné teď odjíždět k moři, když tady chumelí a že se taky těšíme na Vánoce. Tak snad odjedeme do Francie za švagrovkou aspoň na 5 dní. janis - a dobře děláš! A jaké talíře máš vybrané a kde? My byli v pátek na kukačku v Ikei a líbí se nám ty hranaté bílé a černé. Takže prý do nové kuchyně koupíme.
Profilova fotka
Foogi: jj, jeďte do tý Francie :-) Mně se líběj talíře od karlovarský zn. Thun - taky mají hranatý a taky se nad nima rozmejšlím.
Profilova fotka
janis - hoď prosím nějakej odkaz na ty talíře, ju? Jsem zvědavá, jak vypadají. Já teď chci koupit z Ikei, pač je to levný a až budou děti omylem rozmlacovat talíře, tak mi jich nebude líto :-) A časem si pak koupím něco moooooooc pěknýho. janis - a jezdíte na hory? Dyk můžete jet na svateb. cestu na lyže
Profilova fotka
Holky jé přemýšlíte nad svatební cestou...my pojede na svatební cestu do porodnice, to totiž říká manžel každýmu, kdyžse nás někdo zeptá... Foogy tak se pak nějak domluvíme, abych mohla taky ještě dorazit... A kolik ty talíře v té ikei teď stojí? Moc se mi tam taky líbily ty hranaty
Článek se načítá
Profilova fotka
jani - nevím, na kolik vyjdou, na to jsem nekoukala. Ale je to rozhodně levnější, než klasické obchody ;-) jani - musíme se zeptat Lendíčka.
Profilova fotka
ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla, dost se z vas zase vdalo takze ....jenom hodne stesti, lasky a tolerance vsem :) Holky nevite nahodou kde se hlasi zena obcanky a jmena - musim i na socialku? dneka me volala nase pani ucetni ze ...me chteli prehlasit a ze to musim sama az budu mit obcanku, to jakoze normalne na socialku a dobry den uz nejsem svobodna ale uz jsem vdana nekde si to napiste....proboha co se jeste musi vyridit...uz me z toho jde hlava kolem. Ale musim se pochvalit uz se podepisuju jako profik a predstavovani mi taky nedela problem, sice druha strana zaziva sok.....smejou se ale pak se jim to taky libi.......takze parada. ja chci taky na svatebni cestu ale pojedem tak ........za nasima do opavy tento weekend ukazat fotky a ..znovu se zahrabat do toho shonu :)
Profilova fotka
Ahoj baru - ani mi s těma změnama nemluv, je to masakr! Baru - a vám už skončila sezona??
Profilova fotka
.. no uz zkoncila a za 14 dni nam zacina zimni priprava ale ja uz zacinam tento tyden chodit do posilovny abych to s tema mojima mladicema vydrzela (jsou tak +- o 10 let mladsi) tak .....abych jim jeste stacila musim makat trosku vic, no bohuzel...uz me to nebeha tak jak me to behalo (ne ze by me to nejak zvlast behalo ale :) ) ..takze mam ted odpocinek jiz druhy tyden a je to paraaada :)
Ahoj holky, zdravím po delší době. Všem nevěstám, které se vdaly, přeji jenom to nejkrásnější!!! Znovu jsem si teď projížděla alba všem nám to strašně moc slušelo x-) Jak se máte? CO jsem tak pročetla, tak Leni se má pracovně, Barča jako vždy shonově ;-) A co vy mamči? Dítka v bříškách nezlobí? Jsem moc zvědavá, kdo se další přidá jako těhulka ;-)
Profilova fotka
Holky a uz vice co ta nase Hakli? ani nevim kdy se ma vratit......a uz se tesim na ty jeji fotecky :)
Baru myslím, že by se hakli měla vrátit zítra. Taky se těším na fotky :-)
Profilova fotka
Foogi: tak mrkni sem - http://www.thun.cz/cz/katalog/uzitkov... - nemají špičatý rohy, ale zaoblený. Jsou teda dražší - stojí cca kolem 2 tis. Kč (6x mělký, 6x hluboký a 6x dezertní talíř), je to taková ta "klasika", ale přesto moderní. Barevný talíře už máme, ale jen čtyři, tak takhle budu mít alespoň decentnější servis, po kterým už dlouho toužím ;-)
Profilova fotka
Baru: mně tu změnu jména na sociálce vyřídí naše paní účetní. Mně ještě zbejvá zdravotní pojišťovna, řidičák, až budu mít občanku, tak banky, stavební spoření, katastr, správa domu a víc nevím...... Holky a vy netěhulky, plánujete některá mimčo? My jo, tak jsem zvědavá, kdy se zadaří ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já s prací to mám asi takto: domů se dostanu tak kolem 4 a to jsem dost utahaná, takže jedině bych to viděla třeba v sobotu dopolko, bysme poseděly v klidu.. Nebo si můžete naplánovat sraz beze mne a pokud mi to vyjde, tak bych dorazila.. v práci totiž zůstávám i dýl, takže někdy přijdu domů až o půl 6, atd. :-N Jinak my jsme včera objednali nádobí do kuchyně - sadu hrnců, tlak.hrnec, pánve, atd. :-) a dneska jsme koupili stůl a židle jsme objednali :-)
Profilova fotka
Ahojky holky... pokud vím tak Haklinka by se měla vrátit zítra...jsem zvědavá na fotky a až nám bude vykládat jaké to bylo... S tou sociálkou nevím, jelikož jsem na neschopence, tak to prozatím neřeším, 16.11. nastupuju na mateřskou, takže pak se vlastně sociálka dozví, že mám nové jméno...
Profilova fotka
Tak to už su moc zvědavá aj na Haklinky fotky.. :)
Leni pěkně dozařizujete byteček :-) Jak jste se zabydleli? Vše v poho? ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko, víkend byl v pohodě. Dostali jsme první svatební dar :-) Chtěli jsme dřevo, abysme si mohli topit v krbu :-) Tak už leží na zahradě. Včera jsem byla u kosmetičky, tak to bylo super, večer jsme byli domluvit poslední detaily s panem farářem, dostala jsem klíče od kostela, abych si to tam mohla vyzdobit :-) Foogy: kupodivu jsme se ani nepohádali, všechno úplně v pohodě :-)
Profilova fotka
Tak jsem si hodila do albíčka fotky z kosmetiky :-) Hlavně se nelekněte :-)
Ahoj knedlus, týýý jo dřevo - to je originální a fakt praktrický dárek! :-) Mrkla jsem na líčení a moc ti to sluší, máš moc hezký tvar očí ;-) Kdy budete dělat výzdobu v kostele?
Profilova fotka
Ahoj Vorli, výzdobu kostela necháme až na pátek. Budem tam dávat kytičky, tak aby nám vydrželi :-)
Profilova fotka
Dobré ránko holky... Knedlus krásné líčení, moc ti sluší :-) a ten dárek je opravdu originální... A co už začínáš být nervozní nebo jsi v pohodě?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?