Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Foggy, vás tam taky bylo :-) A říkám si peníze/nepeníze, je to jednou za život.... A ohledně sušení kytičky...s kalama to asi nevyjde, ale neva, snad se jich ještě od manžela dočkám; zatím mě na rukou nosí :-D A fotograf mě chtěl vyfotit samotnou...taky řekl ať se usmívám, ale pak to vzdal...manžel říkal, že jak jsem tam stála sama, tak jsem se neusmála...snad mě to s ním šlo lépe.... Ale pravdou je, že většinou fotil a ani o tom nějak nevím, tak snad něco vybere...
Profilova fotka
No, musím říct, že jsme si pak v noci po svatbě říkali, že jsme moc a moc rádi, že jsme si Štiřín prosadili a trvali na něm. Bylo to fakt úžasné! A ocenili jsme i to, že to bylo ve 2 dnech, v sobotu po obídku jsme si na apartmanu v hotelu ještě schrupli a od 4 byla party. A vydrželi jsme oba do půl 3 do rána!!!
Profilova fotka
jo foggy, to je jasný. Já jsem taky ráda, že jsme si prosadili svou. Ono šťouralů se najde vždycky dost, ale říkali jsnme si, že je to naše svatba, tak že bude po našem - ale taky jsme se trochu krotili, aby to rodiče překousli...My byli večer od 19 hodin se všema v divadle, měla jsem z toho strach, ale všichni si to nakonec chválili (až na mou držkatou sestru) a pak ještě jsme se vrátili do restaurace a stáhli jejuich zásoby vína :-D
Profilova fotka
kristy - a na čem jste byli v divadle?? Já jdu dneska na Hrdý Budžes s Hrzánovou
Profilova fotka
No Hrdý budžes je super, já z toho byla unešená. My byli na premiéře hry D. Drábka Náměstí Bratří Mašínů - taková drsná komedie ze současnosti (Drábek je docela mlaďák; hru si napsal i režíroval). Fakt jsme se smáli, ale chvíli to bylo spíš k pláči... Výborně zahraný, hostuje v tom i Kolářová; odkaz : http://www.klicperovodivadlo.cz/masin....
Profilova fotka
kristy - dík, juknu. Já ráda divadlo.
Profilova fotka
Tak já se loučím, mějte se všechny bájo! Pozdravuju Leničku a Luceku, které jsem tady dneska nezastihla. Páčko
Profilova fotka
Čůůůůůůůs! Se sem nemůžu furt nějak dostat. Jinak náš den D byl jak jinak než fantastický a romantický :-N . Opravdu jsme nečekali, že se tak bájo povede.
holky ještě Vám musím napsat jak to dopadlo se snubákama. V pátek jsem v práci končila výjmečně dřív, hrozně si toho vážila a snažila se každou chvíli využít ke svému prospěchu. Prvně že pojedeme za tím zlatníkem na zmenšení, nedal jinak než že přijedeme. jenže přitel měl půl hodiny zpoždění kvůli práci, já na něho čekala venku a mrzla. Hrozně jsem se za tu půl hodinu naštvala - znáte to. Říkám tomu samonasírací nálada. Přijedeme ke zlatníkovi, ten nás mile vítá a než dosednu tak spustí přednášku o tom jak je to s velikostí prstů během života, počasí, těhotenství, ráno večer... zkusí mi prsten, řekne mi to je dobrá velikost. Netřeba zmenšovat, velikost je dobrá. Změřte si o číslo menší, no vidíte to je malé. Mě se zdál akorát, přes kotník sice těsnější ale jinak pěkně držel, neotáčel se neustále těma kamenama dolů atd. Zlatník takovým tím tónem, noo já vám ho teda zmenším ale zlato není harmonika, příjdete zas za měsíc a já vám ho budu zvětšovat... v tomhle duchu pokračoval neuvěřitelně dlouho, až jsem prsten sbalila do krabičky a nasraně odešla. Já jsem jinak klidná ale zároveň schopná si rozhodnout velikost prstenu. Nosím prsteny pořád na rukách a žádný mi není tak velký, aby mi na dvě zatřepnutí slítnul z prstu.... Tak jsem se vám svěřila a zároven i naštvala znova
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jen v rychlosti nakukuji. Čtvrtek se blíží, takže přípravy a nervy vrcholí. Právě jsem vypálila cd s naší hudbou, nad kterou jsem se dvě hodiny vztekala, protože mi to vůbec nešlo. Zítra ještě jedeme s Michalem do Hradce shánět vestičku pod oblek (den předem!, no se dá dělat). Cestou zpátky nabereme svědkyni a svatební šaty. Zkusím sem na Vás ještě večer mrknout, ale nic neslibuju.. Holky, počasí hlásí naprosto děsný, tak se za mě, prosím, modlete, ať tak od 11:50 do cca 14:30 neprší, nesněží a vykoukne sluníčko aspoň na chvilku... Ještě dvě noci jako svobodná a ve čtvrtek už půjdu spát jako vdaná... Kočky, mějte zatím krásně a já jsem zas zkusím brzo juknout, páček :-)
Profilova fotka
AHojky Pavli, neboj, ja mela to same.......my shaneli novou kosili a kravatu den pred svatbou protoze se muj rozhodnul ze je moc pruhledna :) to jsouti nasi chlapi......a hudba, my se vztekali asi 3 dny, postupne se nam pokazilo uplne vsechno vcetne notebooku aj domaciho PC ......rano v sobotu se to mojemu podarilo vypalit a ...stejne nam na svatbe hrala mojeho sestrejnka s manzelem na harmoniku a kytaru a bylo to supr......tazke neboj vsechno nejak dopadne. S timi pocasim na tebe budu myslet, my meli cely den zatazeno a prselo rano a pak vecer......ale i kdyz tak ..uvidis na nalade ti to nic nezmeni......budes krasna tak jako jsme byly my vsechny :) a k tomu vdavani podruhe...co vy vite co bude za takovych 10 let co ? :) ja verm se si ja jeho i me muj manzel necha :)
Profilova fotka
Dobré ránko kočky, tak vám povím...tady kosa jko blázen...jsme málem s pejsanem venku zmrzli, ani ven se mu nechtělo.. Pavli neboj, to stíháte...a na druhou stranu, já jsem byla aji ráda, že jsem toho na poslední chvíli měla víc, jelikož jsem neměla chvilku času přemýšlet nad tím, že by se něco nemělo povést...a musím říct, že i nervozita ze mě docela opadla... Každý se na mě v den svatby koukal a říkal, že vypadám naprosto v klidu, že většinou nevěsty šílí a já pohoda klídek :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
dobré ráno já hlásím taky kosu kosovič a taky u nás ráno trochu sněžilo, no masakr...když si vezmu, že minulou středu to vypadalo na opalovačku a dneska abysme tahaly zimní bundy ze skříně
Profilova fotka
holky co už jste vdaný, budete si měnit e-mail nebo budete mít pořád stejnej? já mám mail, kde mám svoje příjmení za svobodna, tak teď řeším, jestli si udělat novej nebo ne...vůbec se mi nechce přeposílat všem novej mail
Profilova fotka
Dobré ránko, holky tady taky zima jak v lednu :-) Už asi 3 dni neposlouchám od všech nic jinýho, než, že bude 31.října sněžit :-) A že nemají co na sebe, že mají páskový boty, letní kostýmek .... :-)
Profilova fotka
Ahojte no Lenczo udelej to tak ze zalozis novy a das tam automaticky posilat emaily ze stareho - uz to tam mam nastavene v praci a jdu aj na soukr......at je nemusim menit....znas to prece jenom se ti ozvou lidi po dlouhe dobe aby vedeli kde me maji hledat :) Jinak u nas rano jenom 2,5C, ja jsem uz vytahl azimni bundu jako :)
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. Nějak nebyl čas. My dolaďujeme raut. O víkendu chceme dodělat svatební noviny, zabalit výslužky a roznést oznámení příbuzným, kteří nejsou zvaní na svatbu, ale uděláme pro ně pohoštění následující sobotu. knedluska: to naši hosté vědí, že jsme si přáli svatbu na sněhu, tak nám drží palce. ;-)
Profilova fotka
Lenczo tak to jsme na tom stjeně, já mám na mailu taky příjmení za svobodna, ale prozatím jsem nad tím nijak nepřemýšlela, jsem na to nějak pozapomněla...děkuji za připomenutí :-) Knedlushko náhodou na druhou stranu, myslím, že taková svatba, když padá sníh by byla hezkounká :-) my jsme původně chtěli svatbu někdy na sněhu, jelikož je to moc krásny...ale to by bylo bříško už opravdu moooooc velký...
Ohledně mailu - nemám mail s příjmením, takže budu měnit jen pracovní.
Profilova fotka
baru: díky za radu
Profilova fotka
ahoj holky, no já jela ráno do práce na kole...je to jen 5 km, ale prstíčky mě zábly i přes rukavice Lenczo:já když jsem si měnila email tak jsem si nechala ten původní a založila druhý a dala si tam vše přeposílat. Psala jsem z toho nového a tak nějak se na něj všichni naučili...ale jsem dost netechnická, třeba to jde vyřešit i jednodušeji. Knedlusko: počasí se může ještě změnit a venku budete jen chvilku :-)
Profilova fotka
emaily...tak než jsem napsala, je to vyřešeno...
Profilova fotka
Kristy ty jo na kole? =-) =-) tak to tě obdivuju... Holky já se prozatím loučím. jedu za Haklinkou na kafčou a pak mám cvičení...tak zatím pa a neumrzněte někde...
Profilova fotka
hokly nevite jestil vam ridicak vystavi taky bez obcanky nebo az s..........az mi vystavi novou, mame to v jine budove na jine strane mesta tak at tam nelitam sem a tam :(
Profilova fotka
Jj, jezdím na kole, jsem líná chodit pěšky... Baru, obávám se, že až s novým Öp, ale v poledne tam jdu, pak budu chytřejší...
Profilova fotka
Baru k tomu řidičáku...přítel tam včera volal ohledně OP a zrovna mu řekli, že jsou s úřadem, kde se vydávají řidičáky propojeni systémem a tak zhruba do dvou hodin po zažádání o novou OP to budou mít v systému i oni a můžu si zajít zrovna vyřídit i nový řidičák...takže si tam zkus taky zavolat, oni ti poradí... Tak já už utíkám...pa
Profilova fotka
taky mám dojem, že bez nového OP ti nevystaví vůbec nic, řídičák, kartičku do ZP, prostě nic tak jsem si založila nový mail a nechala si ze starýho přeposílat zaslaný e-maily
Profilova fotka
Ohledně nové kartičky ZP stačí oddací list... :-) Už jsem to zjišťovala, když jsem se přehlašovala do nové pojišťovny...
Profilova fotka
Holky, hezky si to kafe užijte! Závidím! Jinak ahoj všem beruškám!
Profilova fotka
Janule: tak aspoň to, chci tam zajít hned zítra, tak to je dobře, že stačí jenom oddací list

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?