Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
HOlky ja jsem to ustala do te doby nez prisli gratulace od mojich hrozne milovanych sesternic to jsem ukapla a pak me holky ze softballu prekvapily a udelali mi branu pri vychodu z kostelika z palek a zprivaly mi pisnicku kteruo jsem je ucila - tak to jsem prosim nerozdychla a azacala jsem brecet.... jooo uz jsem hodila paar fotecek do albicka - jenom co mi tak ruzne lidi posilaji ...ale at vite jak jsem vypadala
Profilova fotka
Baru ksáné fotečky a byla jsem první s gratulací :-)
Profilova fotka
dekuji - zatim jenom od davu - profi az budou - jsem na ne zvedava..........a to hodne jakoze...protoze jsem se porad jenom smali a smali a ..byla uz tma a sero...tak uvidime :)
Profilova fotka
Baru: krásný fotky a měla jsi krásný šaty, moc ti to šlušelo já neplakala, vůbec mi ten obřad hrozně rychle utekl, než jsem se rozkoukala, tak jsme si měnili prstýnky a byl konec u nás byli naměkko naše maminky a taky mýmu taťkovi se podezřele leskly oči, a moje mladší ségra říkala, že měla co dělat,aby se nerozbrečela hned, jak jsme nastupovali
Profilova fotka
Baru ale jsou i tak krásny...já mám prozatím taky jen fotky od rodiny, profi fotky mi totiž vymazal admin, jelikož na nich bylo kdo je autorem... Lenczo no u nás maminky taky plakaly a dokonce i prý manželovýmu tátovi ukápla slzička :-) ale obřad utekl hrozně rychle, jen to ticho než přítel řekl "ano" byla hrozně dlouhá, teda alespoň pro mě...ostatní si toho ani nevšimli, že tam byylo ticho...
Profilova fotka
:-D Jani: tak to my řekli ANO oba jasně a zřetelně, prý to bylo slyšet i v zadních sedadlech :-D ;-) a taky se mi smál Honzovo brácha, který mu šel za svědka...prý co ta moje ruka při polibku, ani to nevím, ale prý jsem si ho chytla za sedýnku a přitáhla
Profilova fotka
Holky já jsem se málem rozbrečela při gratulacích, ale nakonec jsem to ustála...a taky mi to rychle uteklo. Jen jsem zvědavá na fotky, jak jsem se tvářila.... Jinak nové příjmení mi dělá problémy...nejde mi to přes pusu
Profilova fotka
Kristy: tak to jsme na tom stejne, neumim se predstavit ani ...omylem asito budu muset trenovat doma :)
Profilova fotka
Lenczo já ani nevím, kde jsem měla ruku, ale myslím, že jse ji položila manželovi na tvář... No my "ano" řekli taky jasně a zřetelně, jen přítel jak se jej oddavající zeptala, tak bylo ticho a až po chvilce řekl "ano" už jsem myslela, že to snad ani neřekne :-D :-D pak mi říkal, že to prý nemohl vyhrknout hned, tak chvíli počkal... Kristy na fotky se už taky těšíme :-)
Profilova fotka
já se ještě představovat nemusela, tak nevím, jak zareaguju Jani: zas nejdou těhulky, že jo, poslední dobou jim to nějak blbne
Profilova fotka
Já musím říct, že se teď jmenuju jako manželova sestra...obě dvě jsme Jana Mašová :-) Lenczo jj nejdou už od rána a psala mi Peťka z budějic a říkala, že nejdou už od včera zhruba od 8 večera...
Profilova fotka
přesně tak...já se včera s Peťou a jejíma chlapama sešla, když jsme byli v Budějkách vracet šaty, šli jsme na kafe, bylo to fajn
Článek se načítá
Profilova fotka
jsem zvedava co Lenca asi sem ted prd svatbou nepujde......asi hodne starosti.......ale to zname (ja jsem teda byla jeste ve crvtek rano v praci, odpoledne chystani salu a az patek nastal hrozny shon a dochystani vseho.......ale musim rict ze nervy nebyli vubec. Jo polibek - ja vam ti ani nevim kde jsem co mela ....nejak to tak rychle uteklo...........ja jenom slysela jak kazdy za mnou poplakava, posmrkava......a bylo to krasne, nam zvonily beheme obradu zvony z nedalekeho Velehradskeho kostela.....romantika..co vam budu povidat :) doufam ze si na to treba vzpomenu - jsem zvedava i na to video :)
Profilova fotka
taky jsme si včera udělali s Honzou radost a koupili si foťák, to bylo jediný, co nám chybělo, tak jsme použili penízky ze svatebních darů a koupili si ho my dostali většinou penízky, akorát od svědků jsme dostali ještě i věcný dary: od Honzovo bráchy se ženou svatební album...je fakt krásný...a od mojí svědkyně měšec pro štěstí
Profilova fotka
jj četla jsem, že jste se domlouvaly, že byste se sešly :-) my včera už byly taky vracet šaty, tak mi bylo aj trochu z toho smutno... Holky jdu se učit, od té doby, co jsem odmaturovala, což jsou 4 roky, jsem se neučila a v prosinci budu dělat národní srovnávací zkoušky, tak se na to musím vrhnout...nějak se do toho totiž nemůžu dostat... Tak se mějte prozatím hezky, pak se tu zase zastavím...zatím papa
Profilova fotka
holky, hodila jsem do alba pár provizorních fotek. Profi budeme mít až na konci října...jooo a na té první - to na zemi je náš fotograf :-D jinak ostatní fotky jsousnad jasný :-)
Profilova fotka
Kristy, už jsem se pokochala :-) Gratuluju :-)
Profilova fotka
Kristy: taky jsem koukla, moc hezký...ta fotka s fotografem je fakt dobrá, co člověk neudělá pro super fotku :-D
Profilova fotka
kristy: krasne fotky, ty zlute kaly jsou taky krasne...kdybych se nahodou jeste jednou musela vdavat tak ....asi pujdu do zlute :) Fotograf -....odvazlivec :)
Profilova fotka
Jaképak kdyby????NIKDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D Ale fotograf fakt dobrý... :-D
Profilova fotka
Kristy: jj, tak fotograf je dobrej - vapadá tam jak válející se bezdomovec :-D :-D Jinak taky gratuluju k svatbě :-)
Profilova fotka
Já jsem z té žluté kytice nadšená! Hlavně se mi líbí, jak je super dlouhá! To je bomba! Jo, Barů - jak kdyby????? Tss! Holky, tak právě tady proběhla sněhová přeháňka a už zase svítí sluníčko ;-)
Profilova fotka
jooo, jestli jsem byla z něčeho nadšená, zak to byla kytice. Už jsem manželovi nahlásila, že se jí budu dožadovat na výročí naší svatby. A hlavně jsem moc zvědavá na profi fotky...já na 99% fotek vypadám jak magůrek :-( Takn snad se mu to podařilo zamaskovat...
Profilova fotka
Ale kristy-nekecej!!!!! :-D Každá vypadáme nádherně a ty na 100% taky...
Foogy v havlíčkově brodě je teda bohužel dost hrozné počasí...tady v brně jen déšt a hroznej vítr. Moji rodiče pochází od Velkého Meziříčí - Křižanova, tak to vím o kolik tam bývá chladněji. Děvčata obal na oblek není k sehnání jen tak! To jsme prolítaly obchodů, nakonec u Blažka měli z netkané textilie takovej trochu větší. A originál Samsonite měli také, ale za 900 kč. Tady ten od Blažka stále jen 200.
Profilova fotka
Luci, to se teprve uvidí: mě když někdo řekne, ať se usměju, tak to prostě nejde. Za svůj život mám publikovatelných fotek. A většinou když jsem nevěděla, že mě někdo fotí... :-D Jo a jinak, teď jsem to spočítala a ta naše mini svatba o 11 lidech nás vyšla se vším všudy na 35.000. Jo ty prachy lítaj a člověk neví ani jak...
Profilova fotka
kristy - já si dala tu svojí v neděli taky sušit a říkala jsem manžovi, jestli se někdy takové krásné kytky ještě dočkám - třeba na výročí nebo tak... A odpověď zněla: Hmmm... :-D kristy - já se sama sobě na fotkách taky nelíbím, ale od tohodle profi i docela jo. Takže neboj, jistě budeš čičinka!!! Mně se teda líbíš i na těch neprofi.
děvčata my zatím také penízky, 10, 15 a 20 tisíc. Nejvíc jsem zvědavá na tchýni, s čím se ukáže. Říkala cosi o zlatém prstýnku...což mě teda nepotěšila... zlato nosím, ale mám ho dostatek. Poslední volný prst jena snubák a na malíčkách nosit prsteny nebudu... No jo copak tchýně :-x :-x :-x :-x
kristy forograf vypadá báječně! ten bude mít dobré fotky,když to tak žere to focení!
Profilova fotka
hakli - jojo, je tady zima jako v rusku, brr. Dneska jsem vytáhla kozačky a zimní bundu, to kvůli mimiňákovi a jsem za to ráda, bylo mi hezky teploučko. hakli - tý jo, za 900 kč, to je teda pálka!!!! No jo, samsonite... kristy - já se na prvních fotkách u kadeřnice neusmívala, ale Tom (fotograf) mi řekl, ať se směju, že to vypadá lí p a že nejsem přísná. Takže jsem se pak usmívala a ty fotky, co jsem viděla, vypadají fakt dobře. Udělal i pár momentek, na kterých se přímo řehtám a ty jsou nejlepší. kristy - no, my to počítali zběžně v neděli a vypadá to tak na 120.tis. :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?