Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
snubáky jdou dnes na zmenšení... to se vám nikomu nestalo, že. Aby jste je měli velké. On není až tak velký, ale přece jenom nesedí tak pevně jak bypodle mě prstýnek měl sedět.
Profilova fotka
Do města vyrazím po 11, musím na 12 na neurologii a pak budu chodit 2 hodiny po městě, jelikož mám ve 3 plavání a nevyplatí se mi jezdit stále tam a zpátky... Hakli a budete za zmenšení něco platit nebo je to v ceně? My spíš prvně mysleli, že budeme muset jít příteli prstýnek zvětšit, ale nakonec je to v pohodě...každý den jej zkouší a i mě jde dobře nasadit, že mu jej nebudu muset nijak rvát...
no tak to máte asi dobrou velikost, já jsem 5 krát zatřásla rukou a spadl, michalovi také. Tak se zastav!
Profilova fotka
Hakli: Já ho mám taky docela velkej, ale z ruky mi nepadá..... Když nám ale přišli, tak se mi ho podařilo taky zklepat..... Ale teď to jde ;-)
Profilova fotka
Nám jsou akorát, já s ním taky klepala a nic, pohnul se asi o půl centimetru a dál nešel a klepala jsem s ním fakt hodně ;-) a Michalův je taky v poho. Akorát mu jde na prst hůř, tak budu muset tlačit, má široký kloubky :-D Hakli, Vy za chvíli odlétáte viď? Těšíš se?
Profilova fotka
Můj prstýnek je naštěstí v pohodě, ale je pravda, že jsem na tom prstu nosila jeden prstýnek, který je o číslo větší než je ten snubní...a ani jeden mi nepadal nebo s ním nejsou žádné problémy... Hakli kdyžtak se zastavím, stejně ani pořádně nevím, kam bych se v tom městě šla podívat...při tom běhání a shánění věcí na svatbu mám to Brno už tak prolezlé, že už mě ani nebaví tam jezdit... HOlky je to asi blby, ale včera večer jsem přemýšlela, jak vlastně s těma šatama a břichem budu chodit na wc :-N jelikož v té restauraci mají docela málo místa na wc a ještě jak budu mít ty šaty s vlečkou a spodnici s obručí, tak naprsto netuším, jak se tam vejdu a pod ty šaty přes břicho budu podhrabávat...a abych jako vydržela tady nějakých 7 hodin, tak to opravdu nedávám... :-. :-. :-N
Profilova fotka
Jani, taky jsem nad tím přemýšlela. Záchody mají úzké.. Já to mám o něco snažší, protože nemám těhu bříško, ale i tak se tam asi nevejdu. Mám šaty široké + ta obruč, no nevím.. Asi je budu muset požádat o otevření wc pro handycapované - tam je trochu víc místa :-)
Profilova fotka
Nemu no já ani nevím, zda v té restauraci mají záchody pro handycapované...ale kdyžtak se jich optám, zda nemají větší wc v těch pokojích, co pronajímají...tam by mohli mít větší, nejlépe v koupelně, kde bych se vešla naprosto super...v nejhorším se mnou bude muset třeba sestra :-) 8-) Jsem sice zvyklá, že jsou situace, kdy to jde těžko, ale ve svatebních šatech s bříškem jsem ještě nebyla :-D dřív jsem chodívala v kroji, takže to býval taky zážitek, podhrabat se pod ty spodnice a ješště najít silonky a spodní prádlo... :-N
no já ještě ted jedu na 4 dny na chatu tak se prvně těším tam, jinak se těším... zatím tak normálně. Šaty už mám doma, z těch mám velkou radost. Dnes mám ještě nějaký starosti v práci tak to přebíjí všechny pozitivní pocity... no příští týden to už snad bude lepší. Jani kdyžtak ta paní v podprsenkách ti vždycky řekne kam jsem šla, říkám jí to. Holky a co vy vlastně děláte za práci?
Profilova fotka
Hakli, já sedím v kanceláři, ukončuju papíry z výroby a pak expedujeme :-)
Profilova fotka
Hakli ok, kdyžtak se paní zeptám... Já se válím doma na neschopence :-) Holky tak já se prozatím loučím, musím ještě s pejsanem a vyražím...pokusím se sem do soboty ještě dostat, nevím jak to ale budu stíhat...tak zatím papa Kdybych náhou nestíhala, přeji všem, co se v sobotu vdávají, aby si to užiji, jak nejvíc to půjde a byl to pro ně jeden z těch nezapomenutelných dní v životě...přeji hodně štěstíčka...
Ahoj holky, tak jsme včera zkoušely se sestřenkou nové líčení a je to lepší, než to od vizážistky (tím se nechlubím, vizážistka to totiž moc netrefila). Jak se dostanu domu, tak přidám do alba fotku :-). A odpoledne jdu na zkoušku šatů. Tak se uvidí, jestli ta šněrovačka bude potřeba, nebo jestli se do nich vejdu i se zipem.... Tak držte palce :)
Článek se načítá
Profilova fotka
Hakli: napadlo mě, když děláš v tý cestovce. Kam by si doporučovala jet na svatební cestu....ale až si vyřídíme občanku a případně pas (ani nevím, jak dlouho trvá).....takže pujde nejspíš tak o listopad, začátek prosince. Nechceme žádnou drahou exotiku, ale při tom bych chtěla za teplem... Asi Egypt, co!? Nebo mě napadla nějaká evropská metropole, ale ne jen eurovíkend, ale třeba celej tejden - ale ani nevím, jestli něco takovýho je. Děkuju za tipy :-)
Profilova fotka
ahoj holky...nestíhám, ale chtěla bych vám něco poslat tohle video nemá chybu...inspirace na hudbu a provedení nástupu svatebčanů :-D :-D http://www.youtube.com/watch?v=4-94Jh...
haklina: ja pracuju v neziskovce, delame ruzne projekty pro poradce ve skolach a na uradech prace. Ted zrovna delame vyzkum, a uplne ted je prestavka na seminari o podavani zadosti o grant... Ale delat k tomu jeste svatbu se moc neslucuje, obcas se to tluce, kdyz jsem myslenkama jinde :)
Profilova fotka
Leni: Jj, to znám, je to pěkný a originální! :-D Já pracuju jako asistentka v advokátní kanceláři.....
ooo janniis to má fajn. Egypt, určitě egypt nebo Dubai by ještě šla. Na kanárech je chladno, studené moře. Ten egypt je vděčný... kvalitní jídlo, ubytování, moře a výborná cena. Janičko ty jsi už nepřišla! Já se moc omlouvám, kdybych měla telefon tak ti zavolám. Byl za 5 min pryč. Šla jsem tě ještě hledat, ale nenašla. Sorry bylo to fakt trapný....
Profilova fotka
A máš nějaký tip na konkrétní destinaci? My jsme ještě v Egyptě nebyli, ale přítel by chtěl na sever Hurghady do El Gouny, protože tam lítají na kitech a to on rád ;-) Kdyžtak mi to hoď do IP. Děkuju. Hakli a ty děláš v nějaký známější cestovce???
Profilova fotka
Jannis, já myslela, že už je to manžel :-D :-D :-D Já vím, je to nezvyk :-)
Profilova fotka
Jasně MANŽEL!! :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám profi fotky, bydlíme ted v dome u tchánovců a musím chodit na net k nim do bytu, takže je nechci moc otravovat, proto tu moc nejsem :-(
Profilova fotka
Luci, máte moooc krásný fotky - ten podzim vypadá na fotkách fakt úžasně :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak píšu znova, jelikož mi to hodilo nějakou vnitřní chybu ]-( Jdu vás jen pozdravit, protože nemám moc času sem chodit, jelikož z práce chodím kolem 16hod a to jak se vysprchuju, najím, tak už se mi nechce chodit na net, protože nestíhám věci, které mám stejně na ten den v plánu.. takže se nezlobte, že tu s váma teď už tolik nepovídám :-( :-S ..jak se řešilo WC.. tak se mnou bude chodit mamka na záchod, aby mi podržela šatky a obruč, jinak bych to sama asi horko těžko zvládala.. :-N :-D
Profilova fotka
Tak mám šatky doma. Zapo jsem si říct odeštník tak asi pro něj zítra pro jistotu pojedu. A nebo bylo by blbý mít modrý nebo žlutý deštník? Dnešní den jsem nemehlo: byla jsem na 9tou objednaná na melír - přišla jsem v 10 :-N , zapo jsem deštník v salonu, zapo jsem si klíče od našich tak jsem čekala se šatama venku než dorazí domů .... a to není konec dne.
Profilova fotka
Oskarko, i to se stává.. někdy má každej den blbec.. zítra už to bude lepší, uvidíš.. já bych brala jak modrej, tak žlutej deštník.. ale asi modrej bych já osobně volila.. :-)
dělám v malé agentuře, takže prodávám všechny cestovky a mám o nich celkem přehled. Kdybys cokoliv chtěla tak ráda poradím i nějakou nabídku ti udělám. jinak holidaytravel. Děvčátka, já jsem tu dnes a zítra jdu do práce jen na dopoledne - tak už toho moc nestihnu. Ukázala bych se tu až příští týden út, st, čt a pak frrrr frrr směr jih. vám co máte to krásné datum 10.10 2009 přeji klid v duši, veselé svatebčany a den bez deště!
Profilova fotka
Oskara: taky bych volila spíš modrý deštník - modrá ke svatbě patří ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, jdu vás pozdravit jen tak narychlo... Rozvezli jsme nějaké výslužky, dostali první přáníčka...zítra v 9 mi přijedou šaty, pak valím do města zanést do práce cukroví, pak cvičit a jedeme k mámě pro cukroví a dorty na hostinu a pak k přítelovým rodičům...a ráno musím dodělat ještě jmenovky na stůl, dneska jsem je všechny nestihla... Jo a ještě něco...onemocněl nám fotograf, takže máme novýho...navrhl za sebe někoho jiného, tak mu zítra budu volat... Holky jdu si lehnout a zítra kdybych nestíhala, tak se určitě uvidím s Haklinkou, tak jí řeknu, aby vám napsala jak jsem na tom...dobrou noc A holky hodně štěstíčka...
ahoj, přidala jsem slíbené fotky z nového pokusu o líčení. Zdá se mi to lepší, než to, co udělala ta vizážistka... tak snad to tak přijde i ostatním lidem :-). Zkouška šatů dopadla dobře - vejdu se do nich... Tak dobrou noc a hlavně držím palce sobotním nevěstám, ať Vám to všechno vyjde co nejhezčí!!!
Profilova fotka
Dobré ránko, zdravím z Ústí :-) Tady svítí sluníčko :-) Jani: je to frmol, viď!? No tak ještě že byl ten váš fotograf slušnej a našel vám za sebe náhradu. Markét: to druhý líčení je určitě hezčí a mnohem víc ti sluší než to první šedivý nebo fialový.... Sobotní nevěstinky, určitě máte dneska napilno, každopádně i tyhle těsněpředsvatební přípravy si užijte bez stresu a ten zítřejší den si maximálně užijte!:o) A kdo že se nám to zítra vdává? Oskara, Janča, Lenča? Holky, hodně štěstí! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?