Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky, my měli taky nakonec buksus a byl krásnej:o) Jak už jsem tady totiž psala - mně ho nabízela květinářka 12Kč za kus a to se mi zdálo moc, tak jsem se pídila po něčem levnějším a tchánovci přišli s tím, že mají na zahradě buksus - takže supr. Kristy - svatba bude supr uvidíš. Šaty se musejí líbit hlavně tobě, tak se na ostatní vykašli.
Profilova fotka
Oskarko, nebude po zahrádce. Naše šikovná babička si ho namnožila a zapíchala po celý zahradě, kde to šlo, tak je na každém kousku :-)
Profilova fotka
Holky, tak "už" máme i prstýnky...chybí už jen deštník, ten musí do zítřka dorazit... přidala jsem fotky šatů, snad to maminky a hlavně skro tchán rozdýchá... :-D
Profilova fotka
Foogy, užij si ten zítřejší den úplně báječně a na 100%. Budeme na tebe myslet :-)
Profilova fotka
ahoj holky my před chvílí dorazily z Budějovic...šatičky už jsou u našich doma ve futrále...jsou super, krásně mi je zabrali, sedí tak jak mají včera mi volala zoufalá květinářka, že jí volala dodavatelka, že malý růžičky, co jsem chtěla na dort, bohužel nemají, ale sehnala jsem je naštěstí v Budějkách, tak zítra až pojedeme pro cukroví, tak je tam cukrářce hodím....dort vyzvedáváme až v pátek zítra mě čeká kosmetika a manikúra, tak už se těším a pak nastane maraton v rozdělování výslužek, ale bude tu mamka a tchýně, tak nám to půjde rychle od ruky
No janulev, já tě dnes čekala a nedočkala se! ;-( ;-( ;-( ;-( Zítra příjdeš?
Profilova fotka
No ahojky holky, tak jsem doma z nehtů a sehnala sjem aj zelený tvrdý papír na jmenovky... Hakli já tam byla, jenže jsi měla zrovna zavřeno, tak jsem šla do bille a když jsem se vracela, tak jsi tam stále nebyla...
Foogy zítra na tebe budu moc myslet!!! Užij si Váš den úplně nejvíc. Bude to krásné, uvidíš!! Těším se na fotky :-)
jéé já byla ve tři na rychlé kafe, na 15 minut! Tak to jsme se museli nějak těsně minout. Dala jsem cedulku kdy příjdu, ale spadla na zem. Tak co nehty? Povedly se? Holky dva dny máte!
Profilova fotka
Hakli no já tam byla kolem 2, ale to nevadí, stavím se kdyžtak v pátek pokud tam budeš, přinesu ti ochutnat pár kousků sladkýho :-) Nehtíky se mi moc líbí, zrovna jsem je dala do alba... Foogy zítra ti ještě pisnu :-)
Profilova fotka
Foogi: Ať se vám svatba vydaří a přeju hodně štěstí a lásky do manželství!:o) Jani, nehtíky jsou moc hezký :-) Jindři: neni ti líto, že už to máme za sebou? Mně docela jo..... :-(
Jani budu tu jen do 12 hodin, tak pokud to stihneš budu moc ráda. Tak to já asi byla na wc, to není možný. Dnes jsem nikam jinam nešla...divný divný.
Článek se načítá
Profilova fotka
Jannisku moc děkuju...mám v nich všechny barvy, které budeme mít na svatbě...bílé, černé, stříbrné a i zelinkavé :-) Hakli to stihnu určitě...v 9 mi paní přiveze šaty, před chvílí mi volala, pak jen něco porobíme, nachystám se a vyrazím...takže počítám, že mezi tou 10 a 11 bych se mohla zastavit...
Jani vím jak to myslíš, ale abych pravdu řekla, tak mi to líto není.. Bylo to tak krásné, že bych se bála aby to zase bylo takové. Užila jsem si to úplně nejvíc a mám krásné vzpomínky x-) Dneska jsem byla pro oddací listy a jela jsem kolem zámku a usmívala jsem se jak jelítko :-N :-D Holky co už to máte za sebou nebyli jste už někde kvůli dokladům?
Janule nehtíky jsou parádní, hezky ti půjdou k šatkům ;-)
Holky vy co máte svatbičku v sobotu - vám se to tak blížíííí, jééé :-)
Profilova fotka
Haničko, přeju mnoho štěstíčka na zítra a užij si to plnými doušky!!! :-) Holky, já nestíhám číst, dočítat a odpovídat, tak se moc omlouvám.. :-( Nevěstinkám, které to čeká v sobotu přeji taky aby si to náramně užily a oslavily to jak se patří!!!! :-) Už sem asi nestihnu přijít, tak přeju všem hooooooooodně štěstíčka!!!!
Profilova fotka
Lenni děkujeme za přáníčko... Holky já jdu do sprchy, přečíst pohádku a lehnout si...jsem ko...v noci jsem spala asi 4 hodiny a tak už usínám...zítra dopoledne se tu ještě zastavím, budu mít čas, pak nevím jak budu stíhat... Hezký večer
Profilova fotka
Ahoj berušky moje!!! Všem moc děkuju za krásné zprávy!!! Jste sluníčka!!! Já teď neměla čas sem chodit, nebyla jsem ani v práci, jenom jsem běhala po městě a zařizovala. Všechno jsem ale zvládla ;-) Včerejšek jsme si s mamkou suprově užily, odpolko o půl 2 jsme jely do JI do Cityparku, koupit taťkovi košili. A nakonec jsme nakupovaly všude možně a všechno jiné a najednou koukáme na hodinky, bylo půl 5 a paní ve svatebním salonu (kam jsme hlavně jely pro šaty, že), zavírá v 5. Tak to byl pak rychlý úprk, ale hrozně jsme se nasmály :-D Spát jsme šla o půlnoci a teď jsem se vzbudila a přes noc jsem toho taky moc nenaspala, jsem kapičku nervozní. Teď se vysprším a na 7 letím ke kadeřnici, na 8 k vizážistce, o půl 10 přijede ženich a ve 13hodin obřad. Už se hrozně těším!!!!!!!! Tak se mějte berušky krásně, držte palce, já pak aspoň jedné z vás napíšu, abyste měly info ;-) PAPA
Profilova fotka
Hani: Tak teď už jsi jistě krásně načesaná a pracuje na tobě vizážistka, aby si byla ta nejkrásnější nevěsta.... :-) Užívej si každou minutu, protože to strašně rychle uteče. Každopádně ještě jednou - přeju ti krásnou svatbu bez chybičky :-) Budu na vás myslet!
Profilova fotka
Dobré ránko holky... Hani přeji ti hodně štěstíčka a užívejte si dnešní den na 100% :-) myslím na tebe...
Profilova fotka
Jindři: Mně to trochu líto je, že už je po tom.... Žila jsem tím tři měsíce a najednou je to fuč..... Podobnej pocit mám i po Vánocích, ale ty se alespoň opakujou každej rok ;-) Nicméně přesně jak píšeš, bylo to krásný a já jsem si to užila a budu mít krásný vzpomínky :-) My už taky máme oddací list, dneska si jdeme udělat občanky. Pak si musím jít taky udělat řidičák, pas, novou kartičku pojištěnce, musím nahlásit změny na katastru na správci našeho společenstí byt. jednotek, u doktorů až časem a dál už mě nic nenapdá..... Je něco na co jsem zapomněla??? A jak ti jde představování do telefonu - já když se soustředím, tak řeknu to nový když ne tak starý :-D Šéfová se mi tu směje :-) Hanča bude mít hezky, co!?
Profilova fotka
Jo a Jindři, co děláš s kytičkou? Já jsem měla kaly s fréziema, ale přečetla jsem si tady v diskuzích, že to nejsou kytky k usušení, tak jí budu muset asi vyhodit (nebo je prý lepší spálit)..... :-(
ty jo už pro ni jde ženich!
Profilova fotka
jj to je pravda, už jí přijel :-)
Profilova fotka
Holky já mám dneska takovou divnou náladu...měla bych toho tolik dělat a naprosto nic se mi nechce...sedím tu, koukám do blba a tak nějak je mi divně, smutno :-(
Profilova fotka
Hakli a Jani: :-D
Profilova fotka
Haní, tak si ten dnešek kráásně užij a ať se Vám start povede na jedničku.. :-) Za týden touhle dobou už se budu taky chystat na příjezd ženicha.. Uteklo to jako voda a za chvíli tu budeme všechny povdávaný :-D O čem pak budeme zuřivě debatit? :-D
Profilova fotka
Jani, hlavu vzhůru, venku je nádherně... Běž se projít, bude líp.. ;-)
jo jo běž se projít, dej si něco dobrého na jídlo, nebo si klidně běž i něco koupit! At máte s Filípkem radost a je vám pěkně. Holky už ji viděl! A už jí donesl kytku! Zítra asi budoufotky

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?