Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
ty alba jsou nějaká divná, nejde mi změnit popisek. Mám v něm chybu a nechce se mi to opravené uložit.
Profilova fotka
Hakli tak to je super svatební dárek...masáž e fan, jen ta cena je opravdu šílená... Možná trošku blbnou stránky, já s tím měla problémy včera
Profilova fotka
foogy: ... je to možné - mě vskákaly pupeny (akné) jako bych byla v pubertě a teď začínám mít z rýmy odřený nos ]-(
ahoj po nějaké době. Přípravy vrcholí, byla jsem na zkoušce líčení a účesu a moc se mi to nelíbí :-(. A svatba za 14 dní... Dala jsem fotky do alba, schválně, co na ty fotky říkáte?
líčení fajn, to je pěkné. Ty první vlasy mě nějak nezuajaly - je to takový neposlušný drdol. Ono je to také hůř vidět na fotkách... Trochu bych ho zjednodušila - účes. uvidíme co na to holky, jinak jsi kočka.
nojonojo, děkuju za reakci. S tím líčením - asi bych to přežila, ale... možná se nalíčím sama. Zkusím to doma nějak provést a dát sem taky fotku, myslím, že se umím nalíčit lépe. Tomáš když jsem přišla domů, tak se dost bouřil a říkal, že ze mne vizážistka udělala puťku a že taková přece nejsem :-))). Střapatej účes jsem chtěla, ale tenhle se mi taky moc nezdá... no prostě hledáme dál... :-))). Jsem ráda, že to můžu s někým probrat :-)
Profilova fotka
ahoj holky tak u nás je dneska krásně, sluníčko svítí, tak je hned lepší nálada no a před chvílí mi volal MP, že jeho bejvalce se narodilo dneska dítě a naše Týna slaví 1.narozeniny, docela sranda
no mě se totiž líbí takové ty veliké, ale jednoduché drdoly. A hledat budeš jinou vizážistku? To klidně zkus... Doma se chlapi bouří většinou proti jakékoliv změně, tak to mě ani nepřekvapuje.
hele ale ještě jsem si prohlédla tvoje album, a tam u jednoho účesu píšeš že se líbí ten v pravo. Tak to je ale přesně ono co ti učesala! Mě právě spíš zaujala jakoby hladká klasika, protože to trochu navazuje pocit nevinnosti, čistoty...
Ony se na tom shodly i holky v práci, že moje normální líčení mi sedí líp, tak to aspoň zkusím ještě i po svém :-). Kdysi jsem byla i u jiné vizážistky a probíhalo to podobně: ony prostě líčí hodně podle toho, jakej je momentálně trend v líčení. Když jsem se jí ptala, proč mi tam dává tolik té bílé všude kolem očí, tak mi řekla, že se to prostě tak dělá. Mě se líbí spíš střapaté, trochu ujeté účesy, a drdoly určitě taky. Jenže v nich většinou bohužel mám obličej jako kynutej koláč před strčením do brouby :-))). Tak teď spíš řeším kadeřnici.
Profilova fotka
Market líčení je hezké, ale zkus se nalíčit i sama a kdyžtak sem hodit fotku...a ten první účes se mi líbí... Lenczo ahojky, tak to je teda opravdu hodně velká náhoda...a Týně přejeme všechno nejlepší k 1.narozeninám :-)
nojo, máš pravdu, že ten drdol, co mi udělala, je podobný tomu na fotce. Jen má trochu jiný, uhlazenější charakter. Mě se to vzadu taky líbí, jen myslím, že vepředu mi to takhle prostě nesluší. To jsem právě doufala, že mi vizážistka profesionálka poradí, co mi bude slušet....
Článek se načítá
Profilova fotka
market: mně se to taky docela líbí....já nosím v civilu taky brýle, ale na obřad je mít nebudu jani: děkuju
Profilova fotka
market: to líčení je hezký, ale s tím účesem bych asi trochu váhala... ono je to těžký posoudit, nevíš jak to pak bude vypadat dohromady se šatama
mám teď i zkušební čočky a bylo by fajn je mít ve svatební den, ale moc to nevidím dobře. Po čočkách mě pálí oči a po líčidlech obličej a bojím se, že čočky a líčení dohromady bude problém... hlavně ty pudrové stíny padající do očí s čočkama... tak jsem si nechala dělat účes a fotky s brejlema, abych byla připravena
lencza: nojo, to je fakt, ale nějak to s tím účesem odhadnout musím... skoro váhám, jestli si nenechat rozpuštěný zvlněný vlasy s nějakou tylovou čelenkou nebo něco takového. Sice to má daleko od snů o zajímavém účesu, ale aspoň by mi to slušelo.
Profilova fotka
Holky já se pro dnešek loučím, jdu s pejsanem ven a pak valím do města, koupit krabičky na cukroví a jen tak se podívat... O víkendu se tu asi neukážu, máma toho docela dost v plánu... Holky, co se zítra vdáváte, tak přeji, aby to byl pro vás ten nejkrásnější den a užili jste si jej na 200% a měly na co vzpomínat...přeji hodně štěstíčka :-) Mějte se papa
Profilova fotka
lenczo: má budoucí švagrová s exmanželem mají kluka 22.8.1999 a ten ex loni "porodil" své druhé dítě také 22.8. - náhodička. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak šatičky se závojem a bolerkem jsou doma, jsou kouzelný, už jsem si je i navlíkla a zkoušela, zda je vše ok, a je x-) orchidej do vlasů už je taky doma, teda taky nádhera, obrovský bílý květ :-) právě jsem se vrátila z nehtů..za chvíli jdeme rovnat cukroví do krabiček na výslužky, hosté je dostanou při odchodu ze svatby a ostatní až po svatbě, tak se to u nás dělá.taky mě čeká asistence u výzdoby a tak dál..koupila jsem si chirirgický rukavice, aby se mi večer ve vaně neodloupl lak na nehtech :-D :-D :-D to chci vidět, jak se vykoupu :-N holky, přeju všem zítřejším, ať je to váš nej den, budeme princezny, uvidíte... ps: jsem hrozně nervózní =-)
Profilova fotka
Luceko máš gelovky? Pokud jo tak v klidu nic se ti neoloupe a pokud máš svoje tak se nekoupej ;-) Přeju aby se všechno vyšlo na 1000%! Už teď blbě spím a co pak za týden?
ahoj Luceko, koukala jsem i na album, máš to moc hezky vybraný, takový jednoduchý a elegantní! Tak držím palce na zítřek a tfuj, tfuj, tfuj!
lucek tak se drž! Zítra na tebe budu myslet! pro zajímavost posílám odkaz na svatební šaty: http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky, to nevím, jestli se to vsákne. Ale doufám, že díky leasru jo a hlavně jsem to podchytila hned v začátku, ráno o půl 7 se mi začal dělat a ve 12 jsem už leasrovala a dostala jsem zinkovou mast. A zítra jdu znovu a pak v pondělí. Holky, kámoška - lékařka mi doporučila na pupínky mast DUAC, předepíše jí prý každá obvoďačka, já si budu říkat doktorce zítra. Prý to jsou antibiotika, takže to krásně zahojí, takže doporučuju. Holky, s těma dětma je to hustý!!! oskarko - nemáš doma od Oriflame ten zázračný kelímek - čte se to Tendrker? Ten je na odřený nos naprosto fantastický. Mám jich doma asi 5, tak ti ho můžu když tak poslat. Do svatby to zahojíš.
Profilova fotka
luceku - jůůůůůůůůůůůů, zítra na tebe budu moooooooooooooooc myslet a držet ti palečky, neboj, všechno proběhne v pohodě!!! Už se těším, co budeš v pondělí vyprávět! Posílám ti pro štěstí TFUJ TFUJ TFUJ, ať je to váš nejkrásnější den, nenech si ho ničím zkazit!!! x-)
Profilova fotka
Holky, takže kdo se zítra vdává???
Profilova fotka
vorlinko - tobě taky - zítra na tebe budu moooooooooooooooooooc myslet a držet ti palečky, aby všechno proběhlo podle tvých představ! A jak jsem psala Lucce, nenechte si zítřejší den ničím zkazit, užijte si ho na miliony %!!!!!! TFUJ TFUJ TFUJ
Profilova fotka
já taky přeju všem zítřejším nevěstám jenom štěstí a aťse všechno podaří podle plánu holky pro nás, které máme svatbu 10.října nic moc zprávy o počasí, má být oblačno s dešťovými přeháňkami, aspoň že bude relativně teplo okolo 17 st.
Profilova fotka
Tak holky, jsem tady na skok - našla jsem si v tom shonu chvilku, abych vám ještě před svatbou napsala - tak šatičky mám u našich a teď si chystám další věci, který si mám vzít k našim.....snad nic nezapomenu ;-) Kdyby jo, tak MP spí u nás doma, tak mi to ráno přiveze.... Luci, taky jsem chvílema pěkně nervózní - včera večer mi bylo tak divně, jako když na mě něco leze, ale ráno to bylo v cajku - tak je vidět, že asi nervičky pěkně pracujou.... U našich už si jen nalakuju nehty k tomu si nalijeme s mamčou a kamarádko víno a budeme klábosit - nic jinýho už nehodlám dělat ;-) Tak na mě myslete.... Jinak Vám všem, co se zítra vdáváte "se mnou", tak Vám přeju, ať je to ten nejkrásnější a nejjedinečnější den ve Vašem životě a přeju Vám hodně štěstí a lásky do manželství - holky, užijte si to, tak jako si to hodlám užít já :-)
Ahoj holky, tak my už máme všechno připraveno, šatičky visí v ložnici na skříni, výslužky jsou rozdané, koláče napečené, H. jsem už odvezla k rodičům a já už se chystám do postele.. Dneska naposledy jako slečna :-. Včerejšek a dnešek byly náročné, nezastavili jsme se (tedy já - H. měl odpoledne starost, jestli si stíhne jít zacvičit ]-( ale rozmluvila jsem mu to :-N ), ale teď už jsem vcelku v klidu a těším se na zítra. Všem, které si na mě vzpomněli moooooooc děkuji!!!! x-) Jste zlatíčka. A já nevěstám, které se vdávají zítra přeji ať se jim ten den vyvede co nejvíc je to možné. Holky na 100% si na vás zítra vzpomenu - jak to asi prožíváte vy, co zrovna děláte a tak :-) Tak papa a až to bude možné, tak se ozvu x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem plně kaput už v pyžamku, vše je snad připraveno tak jak má... =-) Lenni, moc děkuji za sms. Jsem hroooozně nervóóóóóznííííííí :-. :-. :-. papa ať je vám zítra úúúúúžasně x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?