Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Týýý jo už jen vlastně 3 dny a budeš paní...to je super a krásný :-) ;-) =-) :-)
Leni jééé my už se asi ,,neuvidíme,,. Tak ať ti to zítra vyjde na brigádce, ať se ti tam líbí a pak si užij víkend a v sobotu v jednu si na mě vzpomeň :-) Tak papapapapapapa :-) :-)
Profilova fotka
Lenni tak ať se ti v práci líbí a užij si to tam a hlavně rozlučku, pokud se tu nebudeš mít čas ukázat :-) ahojky a hezký večer... Vorli tak snad se vrátí brzy a stihnete toho co nejvíce...
No Janul já nevím, teď mi to přijde, že je to nějak brzy, že bych jako klidně ještě měsíc počkala :-D
Profilova fotka
Holky, kdybych nestíhala, tak všem co se vdáváte v sobotu, přeju hodně štěstíčka a ať si ten váš den užijete maximálně a plnými doušky!!! Pevné nervy a užívejte si všechno od rána!!!!!!!!!!!!!!! Budete ty nej nej nej nevěsty (jak Brodská a Čvančarová někde řekly, budete "nejnejky").. :-) takže každá budete pro ty své partnery a rodinu, příbuzné i známé ty NEJNEJKY!! :-)
tak to jsi mě rozesmála nejnejko :-) To v sobotu určo použiju :-) Tak pa
Profilova fotka
Leni to jsi napsala suprově :-) Vorli žádny čekají, přece bys nechtěla mít nervy na pochodu další měsíc :-D
No to by to ze mě spadlo a přišlo to až zase tak týden před tím :-D dělám si srandu, ale musím přiiznat, že ty přípravy a organizování bylo krásné. Je mi to malililinkato líto, že to bylo naposledy. Ale možná proto je to tak hezké..
Profilova fotka
Jj Vorli vím jak to myslíš...prostě to všechno kolem je tak hezký, ty zkoušky, vybírání, zařizování a pak si člověk uvědomí, že je to vlastně jen jednou v životě :-) a příjde mu to trošku líto, že to najednou končí... Holky já se omlouvám, ale pro dnešekse taky rozloučím...jsem od 6 na nohou a jsem naprosto mrtvá...jdu dát sprchu a natáhnout se a číst pohádku... Tak hezký večer a zítra se tu ráno objevím...papa
Papa já taky jdu, ráno brzy vstávám na ty koláče 8-) Tak ahoj :-)
Profilova fotka
holky, papa, zítra mám poslední pracovní den před svatbou..a lenni, tobě přeju, ať se ti v práci líbí a jsou tam na tebe hodní ;-) papa :-D
Profilova fotka
Lucíku, děkuju.. :-) Holky, tak se mějte krásně.. v sobotu budete všechny nejnejky!! :-D x-) a přestaňte smutnit, protože sem budeme chodit pořád!! :-) aj po svatbě ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj my dorazily s Týnou domů okolo 20.hodiny, byly jsme za mojí tetou, bude nám připravovat studený bufet na raut...nakonec jsme se dohodly, že to nebudeme platit, dostaneme to jako svatební dar, tak jsem ráda, že jsme to takhle domluvily jani: krásný šatky, budeš čupr nevěsta jsem si teď udělala rozpis na příští týden, mám každý den rozepsaný na jednotlivým papíře, kam musím a co tam vyzvednout, dám to na magnetky na lednici a budu to mít na očích, tak snad nic nezapomenu taky jsem si ještě teď večer stihla udělat těsto na jedno cukroví, tak to musím zítra nebo v pátek upéct a příští týden naplnit, do výslužek ještě udělám maličkatý bratislavský rohlíčky a tím můj podíl na výslužkách končí
Profilova fotka
Ahojte kočky... Vorli tak ať vám jdou koláčky pěkně od ruky... Lenni příjemnou brigádku :-) Lenczo no vidíš, to je dobrej nápad, to mě ani nenapadlo, že bych si to mohla dát na ledničku, abych to měla na očích...díky za tip ;-) Od tety je to hezké, že vám to dá jako svatební dar :-) Já dneska a zítra musím sehnat krabičky na výslužky...upřímně se na cukroví naprosto nepodílím, ani nevím, zda budou svatební koláčky...tohle mi zařizuje máma...
Profilova fotka
Dobréééé ráááno! :-D zaspala jsem! Ale šéfová je na dovo a kolegové v poho tak se vlastně nic nestalo. :-N
Profilova fotka
Oskarko dobré ránko..no jestli je u vás takové počasí jako tady v Brně, že je zataženo a mlha, tak se ti ani nedivím, že jsi zaspala...v takovém počasí se spinká dobře :-)
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Nám tady v Plzni vykukuje sluníčko:-)
Profilova fotka
Je tu zataženo bez mlhy, ale je víc světlo než včera to i pršelo. Njn pak máme mít sluníčko, když se schovává v Plzni ;-)
Profilova fotka
Knedlushko jo sluníčko...tak jej pošli i dál po až na Moravu :-)
Profilova fotka
dobré ráno....tak já hlásím ze Strakonic taky zataženo a mlhu
dobré ráno, v Praze jasno, ale sluníčko se taky chovává! janulev šaty jsou moc pěkné, nevím které jsou hezčí ;-) lencza to jsi akční, my výslužky mít nebudeme
holky s počasím se netrapte, není až taková zima. Mohlo být i hůř. Já počasí také nemám jisté, začíná tam jaro a sprchne tam skoro každý den, ale asi jen krátce. Co jááá vím, vždyt jsem tam nikdy nebyla. Holky a viděl vás v šatech? Lencza to jsi šikovná, že ještě těsto si děláš... ufff, já to ani na vánoce nemusím. A dcerka je Kristýna? Tina to asi nebude viď. Přípravya jsou nejlepší, fakt!!! Já to říkám pořád, je to super. Holky já jsem na to neměla sílu ji to vykládat, přinesla mi je, je jí přes 70 let té kamošce. Dám si je na pár fotek aby je na mě viděla. Naštěstí jsou celo krajkové, že nevypadám jak v zimně. :-N
Profilova fotka
Strat děkuji, ono je stejně šílený problém v těch spoustě šatů vybrat ty nejhezčí...nebo alespoň pro ě to byl problém..nakonec když jsem viděla ty s tím černým zdobením, tak jsem byla rozhodnutá...a když jsem se do nich nevešla, tak jsem byla ráda, že tam paní měla ještě jedny podobné, s černým zdobeních a do nich se vejdu na 100% :-) ještě mi je bude paní zmenšovat :-) Lenczo tak co, pečeš? Já jdu zrovna objednat chlebíčka...to je to na co se na té svatbě těším nejvíc...chlebíčky totiž miluju :-)
Profilova fotka
Hakli ahojky...mě přítel v šatech viděl...i v těch původních, i v těch které nakonec budu mít...byli jsme tam spolu, jelikož on si zkoušel oblek...
Profilova fotka
Holky, já vám tam to sluníčko klidně přepošlu. Já ho tu totiž nechci :-) Pořád čekám, až začne pršet a ono pořád nic. Nějak nám totiž začínají reznout tůje, co jsme sázeli na jaře, a nechce se nám je zalívat, máme jich asi 70, tak to zabere dost času. Tak čekám na ten déšť a on pořád nikde :-(
Profilova fotka
Tak mě přítel v šatech neviděl a ani nechtěl, když jsem se ptala. Viděla mě na živo jen mamka a svědkyně a na fotce asi 2 kamarádky. Strat: kde je v Pze jasno? V Hloubětíně tedy ne e :-(
knedluško tak to raději zalijte, jinak bude po tújích. U nás v Brně teda včera pršelo dost, tak nevím. Já bych zas řekla, že po delší době mě přišli všechny na jedno brdo ty šaty... jak jsem se po nich dívala a i na fotkách... je fakt že to barevné zdobení je méně vidět, mě se ale vždycky líbily.
Profilova fotka
Knedlusko já bych je raději zalila, než čekat jestli zaprší, aby opravdu tůje nedopadly špatně... Je pravda, že ty šaty s barevným zdobením moc vidět nejsou...ani nevím, zda jsem je v některém salonu, co jsem obešla viděla...
oskara na Vinohradech, dokonce už i sluníčko svítí :-) Mě se původně líbily šaty s červenou výšivnkou, ale nakonec mi sedly úplně jiné.
Profilova fotka
Ahoj holky, v Ústí je krásně, svítí sluníčko :-) Jani: ty šatečky jsou moc hezký, určitě nelituj, že z těch původních jsi vyrostla ;-) Já už si můžu vyzvednou šatky dneska, ale taťka na mě bude mít čas s autem až zítra.... Jinak včera jsem nakoupila zelený jablka na jmenovky a pár už jsem ji včera udělala, taky už mám hotovou výzdobu na auta a dneska musím ještě udělat zasedací pořádek. Včera jsme taky byli zaplatit dort a ještě nějaký minizákusky na svatební stůl..... Téda, holky, jsem nervózní, ale zatím je to docela do pohody ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?