Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Takže jsem jediná se svatebníma novinama. :-D my zas neděláme žádné výslužky, dekorace aut apod. tak na noviny máme čas, chceme tam dát hlavně fotky, něco o nás dvou, menu a info o odjezdu busu a tak. Na hostinu nás bude 8, přáli jsme si malou svadbu a rodiče neremcali. :-D S tím převlečením furt nevím, náhradní oblečení mám, tak uvidím.
Profilova fotka
já se převlékat nebudu a svatební noviny taky nemám
Profilova fotka
knedluska: ahaa.. nás bude teda přesně těch 39 - to je konečné číslo :-)
Profilova fotka
Luciku, tak to je super se šatkama aj kytičkama :-) mám radost, že se těšíš jako blázen x-) fakt!! strat: já šaty na převlečneí mám, ale nebudu se převlékat ;-)
Profilova fotka
Holky, já původně myslela, že v sobotu v šatech nepůjdu, pak jsem se rozmyslela, že na chvilku jo a nakonec v nich taky asi budu až do konce, taky nemám nic na převlečení. A jak píšete - ať si je užijem, ne? janis - tobě se to krátí, viď? Paráda!!!
Profilova fotka
Taky se převlíkat nehodlám, když už šatky stály tolik penízků, tak ať si je užiju :-)
Profilova fotka
Jé, my děláme 80 výslužek, to je masakr! Já chtěla jenom košíčky, ale mamka nechce, že prý to musí všem odvést ( i když to už odvedla u bráchy před 3 lety), takže bude 60 krabiček a krabic! Blázen to je! V sobotu pečeme, to budeme zdrcený!
Profilova fotka
já ani nevím,kolik jich máme .. jednou jsem to napsala mamce na seznam, ona to odvezla paní cukrářce a bylo..
Profilova fotka
Leni, tak to máš nejlepší, když si to vzalana starost mamka. To bych taky nebyla proti výslužkám :-)
Profilova fotka
joo, já jsem napsala seznam.. ona si ho vzala, něco si tam dopsala a domluvila to sama.. :-) je to v tomto zlatá..
Profilova fotka
tak my máme taky malou svatbu, i s námi je to 20 lidí, něco málo dorazí pak na večerní raut, ale na oběd je pozvaných jenom těch 20 lidí výslužky taky budeme dávat, i auta budeme zdobit...dneska jsem byla obhlídnout krabičky na výslužky a našla jsem ty, co jsem hledala, jsou sice obyčejný, ale ozdobím je nějakýma srdíčkama nebo tak a budou vypadat dobře...výslužek budeme mít 24, budeme je odvážet až v pátek před svatbou holky na mě něco opravdu leze, začíná se mi spouštět rýma, no jesti to dospěje do fáze králíka s mixomatozou, kdy mi poteče z očí a budu kejchat jako o život, tak odvolávám svatbu :-S :-S
Profilova fotka
lenczo - honem utíkej do lékárny a kup si oscilococsinum (nevím, jak se to přesně píše), ale vyslovuje se to oscilokoksínum. Jsou to homeopatika a je to zlaté!!!! Super! Bere se 3x denně jedna ampulka, v balení jich je 6, tak si kup radši 2 balení, stojí to kolem 130 Kč. A uvidíš, jak se ti po každé ampulce uleví! Já na to nedám dopustit. A vař čaj s medem a zázvorem a bude líp! Tak já volala kadeřnici a dřív, než v úterý v 9 nemůže, to budu na nervy. No, ale nedá se nic dělat...
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) co je noveho ? dlouho jsem tu nebyla
Profilova fotka
adelko, nové je to, že se některé z nás už za tři dny vdávají :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky, zrovna dělám jmenovky a při jednom se snažím roztáhnout boty :D jsem v nich nasoukaná v opravdu hodně hrubých ponoškách a zatím to jde :) i když polest děsná. ještě je zkusím i rozklepat kladívkem. Ale teď už k těm jmenovkám... Jak to mám psát...? Jak napsat maminky a tatínky? Maminka Hanka a Tatínek Josef? nebo jen jméno? To řeším i u strýců a tet, babiček atd... Kdybych psala jen jména křestní... bude to divné?
a nějaké na poslední chvíli vyměnily šaty! haha lencza tak to asi jen fakt to homeopatikum, protože paralen nebo něco takového na rýmu nefunguje... těžko radit. Vitamín C no, ale na ten už je ted pozdě....
u maminky bych nechala maminka a u ostatních tetička Anička by šlo ... tak jsem to tu viděla několikrát
Profilova fotka
Tkaže tam bude normal maminka a tatínek 2x?
Profilova fotka
A některé na poslední chvíli dělají jmenovky :)
moje známá přišla na návštěvu a donesla mi svatební rukavičky az k lotkům. Celo krajkkové, jsem z toho trochu na rozpacích...
dívej! tatínek nevěsty, tatínek ženicha http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem po celém dnu běhání po městě konečně doma... Sehnala jsem i podprsenku i silonky a paní v aslonu mi bude šít podvazek... S Haklinkou jsme si dobře popovídaly, bylo to fajn...jsem ráda, že jsem ji mohla poznat :-) Jo a holky jsem zpátky i ze zkoušky šatů a hádejte jak jsem dopadla? Nevejdu se |-| takže jsme vybíraly nové šaty, jsou také bílé jen toho černého zdobení je tam víc a do těch se vejdu určitě, dokonce mi je paní bude ještě trochu zabírat... Jdu vás dočíst, abych byla trochu v přehledu...
holky tý jo, jedna slečna tu má koupené i pero k podpisu na matriku! jůů ta to bere vážně!
Profilova fotka
Hakli ahojky...no byla jsem dneska za kolegyní a říkala, že její známá si taky kupovala zvlášť pero k podpisu...bylo to takové klasické opravdové husí péro :-)
tý jo ty ses do nich nevlezla? Tak to je pech, tak nejsem jediná která na rychlo mění... Půjdeš tam ještě příští týden? A nevejdeš se přes břicho? To mě teda lichotíš! OOOO ;-) Jo jo tady ta má taky husí péro. !To jsi byla dlouho pryč. Fakt celý den. Já tu ještě sedím, ale za chvíli už povalím domů... za 20 min. co soudíš o rukavičkách? Trochu nemoderní co
jedna holka co jsem s ní tady hodně psávala, taky se vdávala na Maurictiusu tak chodila do sekce květen. A tam všechny ty holky neměly rády kýčovité dorty, s panenkama atd. a pořád si tam dávali odkazy na ně. Na tajnáka jsem si je tam prohlížela a něco bylo opravdu děs... přidala bych jim k tomu toto pero:
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Jj nevlezl, takže jsme vybíraly jiné z větších velikostí a u těch není problém, jsou mi dokonce ještě velké, takže mi je naopak paní bude po stranách zmenšovat :-) trochu mě to mrzí, jelikož tam ty se mi moc líbily, ale tyhle jsou taky hezké a jsou jen o trochu jiné než ty původní... Příští týden si je jdu už jen vyzvednout a zaplatit... Ale přítel se vešel, ale knoflík se bude přece jen kousek popošívat :-) No celokrajkové rukavičky já osobně bych si nevzala, v jednom salonu jsem takové taky zkoušela a upřímně bylo to hrozny :-N Jj byla jsem pryč celý den, doma jsem se stavila jen vyzvednou věci na zkoušení a převlíct se, jelikož jsem docela zmokla
a mají na netu fotku?
Profilova fotka
no tak to bych k tomu opravdu přidala... :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?