Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Foogi: no vzala ti to z gruntu ;-) Hele, neni to tak hrozný, takhle si to dokážu roznípat já sama (nemám totiž zrovna ideální pleť), ale druhej den je to už OK a ty máš ještě čas do příštího týdne, tak buď v poho! :-) Lenni: My už máme taky dvě blahopřání - už jsem je taky rozlepila a přečetla - proč ne?! Já taky nevím s tím čtením, asi ale ne, protože můj chlap na to není i dary se necháme až na doma, protože můj chlap řekl, že se neumí přetvařovat nad nevhodným darem... Navíc stejně jsme se rozhodli, že všem řekneme, ať případný dary (peníze) nechají u našich, ať se pak nemusíme starat s jejich odvozem taxíkem....
Profilova fotka
oskarka - fakt? no, to je mazec! Mě nikdy na kosmetice tak šíleně nezřídili... Holky, dneska jsem se koukala na počasí, v sobotu máte mít slunečno, sice jenom 13-17 stupňů, ale nemá pršet!!! Takže paráda!!!!!
Profilova fotka
leni: díky za nabídku, ale už tu mám hrnec čaje před sebou foogy: no tak to je tedy hezký, ta ti dala zabrat...já jdu na kosmetiku v úterý, tak doufám, že to dopadne dobře a moc si na mně nezgustne musím ven, mám ještě běhání, tak se tu zatím mějte
Profilova fotka
Janísku, nám došlo zatím jenom jedno - tedy co vím, došlo k nám domů.. Jestli třeba něco došlo aj k našim, to netuším.. my taky asi číst blahopřání nebudeme a dary rozbalovat budeme až doma - jelikož budeme mít stejně jenom peníze asi.. teda svatební dar (fyzicky) budeme mít jen od mých bráchů s partnerkama, co vím - a to kávovar.. :-)
Profilova fotka
Holky, no, ale chápete, že jsem z toho byla v šoku. Dneska ráno je to lepší, dala jsem si make-up, tak vypadám líp. Tak já s tím oznámením nevím - uvidíme, jak bude probíhat oslava - jestli se to hodit bude nebo ne. Ale spíš bych to nečetla. A dary tam rozbalíme, i když jsme všem říkali o peníze. Ale je slušnost rozbalovat dárky před dárci ;-)
Profilova fotka
Hani, to asi jo.. ale my bysme rozbalili stejně asi jen jeden dar, jinak to budou asi peníze - a to rozbalovat nechci!! :-) takže asi až v soukromí vše.. x-) Dám do alba fotku toho dráčka, co jsem dělala..
Profilova fotka
Já mám teda taky ráda, když se rozbalí dar před dárci, ale jak řikám, pak bysme museli řešit, jak to dopravíme domů - všichni budou mít auta domů rozvezený a tágem se mi to vozit nechce - budeme ovíněný, ještě něco rozbijeme, zapomeneme, postrácíme, takže z tohodle důvodu.....
Profilova fotka
..tak tam je, snad mi to hned admini nesmažou :-N
Profilova fotka
Teda Lenni, ty jsi ale šikulka, taky bych se mohla pokusit něco takovýho vytvořit. Jak teď dělám různý "blbosti" na svatbu, tak mě to tvoření docela chytlo ;-)
Profilova fotka
Holky, pádím na další zkoušku šatů - doufám, že bude poslední a zítra nebo pozítří si je odvezu domů (teda jenom na půjčení).... pak jdám vědět. A taky skočím za MP do práce s koláčkama.
Profilova fotka
leni - krásnej dráček, jsi šikulka!! jani - to mě teda tvoření moc nechytlo ;-) Já k tomu nikdy neměla vztah, takže ani teď ne. Teď právě doma vytvářím růžové mašličky na rohové buchtičky pro svobodné slečny do výslužek a pak pár mašliček - k těm doprostřed lepím korálky na košíčky. Pač samotné bílé košíčky jsou o ničom ;-)
Profilova fotka
jani - jé, tak ať ti krásně padnou!!! ty se máš! taky bych zkoušela ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, děkuju :-) jen jsem to chtěla dělat temperkama, ne pastelkama a MP mi řekl, ať zase neblázním.. ]-( Mě taky to tvoření docela chytlo - dělala jsem aj na Velikonoce vajíčka do květináčů - a teď si udělám asi malé dráčky do květináčů :-)
Profilova fotka
Hani, já už bych nezkoušela, protože bych tam třeba zahlídla jiné a měla bych brouka v hlavě, zda jsem si vybrala správně, atd.
Profilova fotka
leni - no, já tam dneska do salonu do JI měla jet, víš. Pro závoj, zkusit si znovu šaty i s botama, podprdou a bižu a příští st si je vyzvednout už natvrdo. Jenže kvůli kadeřnici tam dneska nejedu.
Profilova fotka
leni - kruti, jsem ti fakt měla ty stuhy na mašle poslat, co. Viditělně se nudíš :-D Ale zítra ti to už začne, ne? ;-)
děvčata tak já už měla návštěvu! Janulev, bylo to dobrý! Povídali jsme si dlouho snad přes hodinu!
Profilova fotka
Hakli, tak jste si holky padly do oka? :-) To je fajn.. ;-) Hani, nudím - nenudím.. dělám dráčky, pak bych měla žehlit :-N Joo, zítra už mi to začne a nebudu tu moct s váma přes den klábosit ..
Profilova fotka
hakli - jééé, tak to ti závidím!!! Já bych vás taky chtěla osobně poznat!!! x-) Ale snad po svatbě to vyjde aspoň s některými z vás. leni - já vím, já mám doma taky hrozné práce, ale pak dělám všechno jiné jenom né to ono ;-) To májí ale asi všichni, ne? Jůů, jdu na oběd s milunkou! To je pro mě svátek x-)
Profilova fotka
Holky, tak dobrou chuť, já už jsem z oběda zpátky :-)
Profilova fotka
Holky, tak šatičky supr - zabrala mi to i v prsou, takže tam nemám tolik volnýho prostoru :-D Taky jsem si byla koupit i náušničky do uší - budu mít jen pecky, protože jsem nechtěla vyloženě visací, a ty moje vysněný neměli v šampáň.... Jé, tak to je dobrý, že se máte možnost takhle sejít - vy jste ode mě všechny mooooc daleko :-( Pak se poznáme na fotkách ;-) Dneska jdu z práce dřív - jedeme s taťkou zaplatit dort a večer budeme rozvážet část vejslužek....
Profilova fotka
Jo, paní v salonu se mě ptala (teda spíš mi to oznamovala), jestli se budu převlíkat do jinejch šatů..... Tak jsem jí řikala, že teda žádný takový, že si ty šaty chci užít co nejvíc!;-) Nemám pravdu holky! Tak jen doufám, že vydržím - musím, nic jinýho na převlečení nemám ;-)
Profilova fotka
Janísku, já sice na převlečení mám.. ale převlíkat se nebudu - jsem stejného názoru jako ty, chci si to užít co nejvíc! ;-)
Profilova fotka
Janísku, tak to je fajn, že ti šatičky jsou dobře.Já žádnou zkoušku nemám, šaty mi byli dobře, jenom si je prostě vyzvednu. Tak si je radši ještě vyzkouším doma :-) Na výslužky od začátku kašlu a prohlašuju, že já je dělat nebudu ;-), mamina je naštěstí stejného názoru. Akorát skoro tchýni se to moc nezamlouvalo, tak uvidíme, kdyžtak může něco napéct :-)
Profilova fotka
U nás se ty výslužky berou jako samozřejmost, tak jsem ani nepřemejšlela jestli jo nebo ne - nijak to ale nepřeháníme jen do práce a po příbuzenstvu.....
Profilova fotka
knedluska: u nás je to stejné, jak píše Jannis.. taky jsem ani neuvažovala, že bysme je nedělali, prostě je to samozřejmost a děláme je.. přiměřeně ;-) :-)
Profilova fotka
No jo holky, přiměřeně :-) To jsme taky chtěli na hostinu jenom ,,přiměřeně,, lidí. A najednou jich tam máme skoro 40 :-)
Profilova fotka
Knedluska: my jich máme 39 :-D
Profilova fotka
Leni, tak to jsme na tom skoro stejně :-) Uvidíme, jaké bude konečné číslo :-) Teď mi tak napadlo, že se musím zeptat pana faráře, jestli taky půjde na oběd, u nás se to tak dělá :-)
Profilova fotka
ahoj holky, nám pan farář na oběd půjde, je pozvaný a těší se :-) výsležek máme něco máálo přes 40, takže taky maso teda :-D :-D :-D právě mi psala paní ze salonu, že si už zítra můžu vyzvednout šaty, jůůva, to tam hned po práci místo angličtiny poletím x-) a volala jsem do květinářství a už mají moje kytky a prý vypadají moc pěkně, juj to sem moc zvědavá x-) uklidnilo mě to a začínám se těšit jak blázen :-) foogisku, chudinko, copak ti to na tý kosmetice udělali? já se občas taky tak zřídím, ale sama a pak si nadává, že jsem blbá a vypadám jak rajče, ale teď už jsem si dala zákaz ďoubání, protože by se to nestihlo zahojit =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?