Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
fotečku dráčka do alba dám ;-)
Profilova fotka
Lennina, jo jsem těhu, ve čtvrtek začínám 5 měsíc, břicho zatím skoro žádné, ale asi je, když šaty byly tak tak :) I když to bylo i odpoledne, tak to mám vždycky břicho větší :) svatební noviny taky nemám, ale snad dojdou pytlíky a budu mít svatební mandle, jinak mě čeká celý pátek vyrábění pytlíků :) Pak budu muset mít takový ten přehoz přes ramena, nevím jak se to jmenuje a moc se mi to nelíbí, ale musím ho mít, aspoň v kostele ! Jinak umrznu. Taky jsem začala pochybovat o šatech, ale nevadí... teď už je mi to asi jedno... hlavně aby to už bylo za mnou :-D jo a ty boty pekelně tlačí, tak v nich musím celý týden chodit, a mám rači ponožky abych je roztáhla...
Profilova fotka
jo a svatba je 3.10. takže tuto sobotu :)
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka :-) Leni, obdivuji tebe i tvého přítele s tou růžovou kravatou. Já bych totiž taky potřebovala, aby si MP vzal růžovou kravatu, ale vůbec na to nechce přistoupit. ;-(
Profilova fotka
Ještě vám musím říct, co se nám včera přihodilo. U nás vychází takový noviny,ve kterých se píše o dění v obci,MP si je zrovna včera koupil. Tak v nich večer listuju a zaujala mě tam fotka nějaký nevěsty. Tak jsem se začetla do článku, psala ho místní matrikářka o svatbách u nás, kde všude se dělají a kolik jich bylo ...... No a poslední věta zněla: A perličkou letošní svatební sezóny bude svatba, která se bude konat v kostele. Podrobnosti v příštím vydání :-) Jsem myslela, že MP raní mrtvice :-) A to si ho švagrová v neděli dobírala, že zavolá do novin, když je to taková událost :-)
Profilova fotka
Dobré ráno! Koukám, že se tu řeší růžová :-) K. se jí taky bál, ale pak byl překvapený - má regatu i vestu a je to tak světlounce růžové, že on s narušeným barvocitem to téměř vůbec nevidí ;-) . Jinak na mě vlezla nějaká choroba a bolí mě v krku a jak to znám za chvilku budu chrchat a pak rýmu - hmmm budu mít odřený nos.
Profilova fotka
ahoj holky, přeju krásné ráno (i když tady teda zatažené a deštivé).. :-) :-( maylo: tak to už máš svatbu taky teď s holkama.. jůů - další nevěsta těhulka! A kde máte svatbu? knedluska: no, loni měl MP růžovou košili na svatbu, když byl svědek.. nejdřív měl řeči, že bude jako homosexuál (výraz však použil jinej), ale jak ho pak na hostině začali chválit, že mu to sluší a ptát se, kdo je ten v tom růžovém - že mu to fakt sluší, tak už vůůůůůůůůůůbec neprotestoval na růžovou kravatu :-) knedluska: tak ty noviny a novinka v nich je parádní!! Kdy máte další vydání? :-) oskarka: ten můj taky neprotestoval - kravatu má taky světle růžovou :-) a šupky se léčit, abysme nebyly ještě nemocné - na mě taky totiž něco leze asi :-( ]-(
Profilova fotka
Leni, právě má úplně stejný řeči :-) Oni jsou všichni stejný ;-) Další vydání? To právě nevím, ale ono to vychází po dost dlouhý době, budu to muset vypátrat :-)
Profilova fotka
Neboj, až mu někdo řekne, že mu to sluší, tak už takový řeči mít nebude.. jen jakoby na oko - aby nevypadal, že mu růžová košile vůbec nevadí ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Žádný marodění, udělejte si čajdu a vy co jste doma zalezte pod deku a kurýrovat.... :-) Já jsem zatím v pohodě, tak snad mi to do soboty vydrží....fíha, holky, to se tak neuvěřitelně blíží..... Jsme teď s mamčou děsně akční - všechno máme naplánovaný tak, aby nám to hezky zařezávalo ;-) Za chvíli mi přiveze nějaký koláčky, co včera vyráběly se skorotchýní a tetou, dopoledne budeme mít hotový minizákusky do výslužek a navečer budeme rozvážet. Jani: prcek je roztomilej :-) Strat: svatební noviny mít nebudeme - ještě s tím mít práci! ;-) Holky, tak jsem včera byla na zkoušce šatů - tam mi to zabrali moc, že mi to musela někde povolovat, ale přes prsa to bude muset naopak zabrat víc, ale stejně tam budu mít pořád dost místa :-( Tak jsem volala kámošce, která mi půjčí ty gelový vycpávky, tak to zkusím....a když to nepujde, tak se taky prd stane, že jo! ;-) ....protože jinak ty šaty jsou fakt nádherný..... Jinak jak jste se bavily o punčochách, tak mám z Markse and Spencera hezký tělovky (Natural), ale jak píše Lenni, tak si raději koupím ještě jedny - pro případ nehody... Musim se přiznat, že mám taky takový ty pochybovačný myšlenky, jestli jsem si vybrala to a to správně - např. prstýnek mi je velkej a má poměrně dost silný stěny, ale jde asi o zvyk.... Chjo, přesně jak psala Hakli - chtěla bych to mít dokonalý, ale to prostě nejde..... Asi je dobrý, nad některýma věcma mávnout rukou ;-) Jo a holky, kolik jste psaly, že dáváte za jednu myrtu? Po mně chce 12Kč za kus...prý to ale není česká, ale nějaká anglická nebo co......
Profilova fotka
Leni, myslím, že stěší radši pokoušet nebudeme a poohlídneme se po nějaký jiný barvičce. No uvidíme, co objevíme. Nebo ho vezmeme sebou, ať si vybere a my budeme dělat jenom dozor :-)
Profilova fotka
Janísku, mně se o květiny stará jedna známá a ta mi psala kalkulaci a tam je 6kč/kus - ale prý se objedná levněji.. objednávala teď v pondělí nebo úterý kytky z Holandské burzy.. Joo, ty pochybnosti nebo takové ty myšlenky začínám mít taky, zda jsem neměla mít na prstýnku větší kamínek (protože ten můj nejde skoro vůbec vidět :-N ).. zda jsem si zvolila to pravé líčení.. účes jsem ještě neviděla - zkoušku mám až ve čtvrtek před svatbou.. atd. Jsem na tom stejně jako vy a to se vdávám za 14dní.. Holky, všem vám držím pěstičky, abys ten poslední nápor a stres zvládly a hlavně, abyste si svůj den maximálně užily!! Já se ale ještě ozvu, nebojte ;-) Teď si dělám na popud Janíska čajík s medem:) jéé, Jani - pošli mi nějaké minizákusky - nějak jsem dostala chuť, jak jsi to teď zmínila :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já jsem s MP vybírala košili a oblek.. kravatu jsem mu koupila sama :-) a moc se mu líbí ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, dočtu vás později. Nejdřív se musím "pochlubit", jak se mi včera dařilo :-( Kosmetika dobrý, řasy jsou po trvalé nádherné. Ale když jsem se pak uviděla v zrcadle, tak jsem málem omdlela. Rozdíbala mi celý ksichtík, že se mě i MP lekl a to je co říct. On tohle vůbec neřeší. Tak jsem se vyfotila a foto hodím do alba, abyste tu "krásu" viděli... Pak jsem po městě sháněla podprdu pod šaty a nikde nic nemají, dokonce mi v jednom obchodě paní řekla, že takovou jakou chci, že se dělá jenom do C, ale D, to už fakt ne. A ať si prý nějakou koupím a dám si k ní silikonové ramínka!!!! Jsem na ní zůstala koukat, nevěřila jsem! ]-( Takže mi nezbyde nic jiného, než naběhnout do obchodu, kde za ní dám 1500,--, takže jsem blahem bez sebe! :-( Do toho všeho mi volala kadeřnice, že je nachcípaná a potřebuje si na 2 dny lehnout a přeobjednala mě až na úterý!!! A to se ve čtvrtek mám vdávat. Takže jí dneska budu volat, ať mě přesune na jindy! A dneska ráno si jdu vyzvednou balík na poštu, přišly mi lampionky štěstí - ty jsou úúžasný, přišly kapesníčky - taky super a pak bryndák - MAZEC! ]-( Ještě jsem paní psala mejla, že chci, aby byla růžová nalevo a modrá napravo, protože budu manžovi sedět popravici. Jako se to dělá všude, ne??? Nebo vy jste to někdy viděly jinak??? No a dneska přišel a růžová je napravo! To už moje nasrání vyvrcholilo a paní jsem zavolala, ale prý mi to předělá a v pátek to budu mít! Tak to má jediný štěstí! ;-)
Profilova fotka
Knedluško, tak si vezmi přítele na ty nákupy s sebou - já si mými chlapovi taky netroufnu kupovat věci sama. Košili s kravatou jsme taky šli kupovat spolu. My teda ladíme svatbu do zelena, takže MCH (můj chlap ;-) ) bude mít zelenkavou kravatu s proužkem stříbrošampáň, ale když jsme přišli domu,tak mi řekl, že bych chtěl nějakou víc slavnostnější kravatu, tak se ještě někde mrkneme....ale hlavně, že máme nějakou ;-) Lenni, tak s tou myrtou nevím - 6 Kč za kus a 12Kč za kus je teda rozdíl..... Sice mě napadlo, jít se zeptat jinam, ale zase mi přijde blbý někde si objednávat kytky a jinde zas myrty (a kdo ví, jestli by to udělali...) No jo, holky, ono to je asi normální mít pochybnosti a věřím, že ve svatební den se úplně rozplynou a budeme to mít krásný a úžasný a suprový a ........prostě nej nej :-) Lenni, tak čajík s medem a citrónem navíc bych si dala já - tak já ti pošlu ty mini a ty mi pošli ten čajík, ju!? Ale express! ;-)
já včera večer přiběhla dom s tou skoro bílou kravatou a dělala na něho oči, že je krásná a že bez ní se ženit nemůže. Protože chtěl mít jen bílou košili - jak to tam hodně mívají. Ale, když mám ted takový šlehačkový šaty tak by vedle mě jen v košili vypadal blbě...si myslím. Ale kravatu vzal, ještě musím vyzkoušet zda je vedle těch šatů dobrá a jestli vůbec může mít bílou košili. Abych nebyla jak zapraná. Růžová je dobrá, a je dobrej že ji chce. Ty jo 12 kč za myrtu je dost, babička to měla na zahradě jako plevel..to máš 12kč x kolik hostů? a já to mám přesně za 3týdny :-o :-p :-D :-N
Profilova fotka
Myrta v Pze taky stojí 12,- ale můžete si koupit kytku v květináči v Pze za 68,- a tu ostříhat ;-) . Ale zase radši půjdu do nejbližšího květinářství než obíhat celé město kde mají kytku.
hele ale v poměru ceny svatby už je to jedno, neřeš to a objednej si to přijednom. Co bys ušetřila tak bys pak s něma třeba protelefonovala atd. Budeš to mít bez starostí.
Profilova fotka
Hani, koukám, že si včera měla takovej divnej den.. :-( ale neboj, všechno se zase urovná.. a mj. já taky budu sedět po pravici manžela.. ;-) Janísku, už máš čajík vypitej? Už jsem ti ho tam poslala :-D bylo to víc jak express :-D :-D Hakli, Janísku - já tu myrtu mám teda kupovanou z Holandské burzy (ostatně jako všechny kytky a květinářství taky objednává většinou z Holands.burzy), jen je rozdíl v tom, že to budu mít přes tu známou a ne přes květinářství, kde si cenu nasadí sami ještě!!! Proto ti to vychází asi takto dráž :-( Oskar: No právě, pokud by moje květinářka nemohla nějak objednat myrty jednotlivé, tak říkala, že koupí v květináči a ostříháme to ;-)
Profilova fotka
Foogy: ad kosmetika: tak ještě, že jsi byla u tý kosmetičky v předstihu, to se ti ta pleť stačí v pohodě uklidnit..... Já byla u kosmetičky včera - já teda měla nerva, když mi začala upravovat obočí, protože já si ho pravidelně trhám a myslím, že ho mám relativně dobrý, ale ta když mi ho trhala, tak dostala zásek a já se bála, jak budu vypadat! Naštěstí dobrý ;-) Já teda na kosmetiku pravidelně nechodím, tak jsem si řikala, jestli mě před svatbou zhizdí, tak jí snad zažaluju! :-D Kosmetika byla sice docela fajn, ale zase mě to nepřesvědčilo, že bych měla každej měsíc vypláznout 500,-Kč za kosmetiku. Třeba taková depilace chloupků nad horním rtem mi udělal špatně, jen zčásti - takže steně si musím vzít pinzetu a pojedu.... ad podprda: tak budeš mít sice drahou ale určitě pěknou a kvalitní podprdu a na jakou jinou příležitost si jí koupit než na svatbu, viď!? ;-) ad bryndák: nepřeju ti samozřejmě žádný starosti, ale akce bryndák mě rozesmála....je vidět, že žádný svatební přípravy nemůžou proběhnout bez starostí Hakli: mno, budu jich chtít cca 40, takže necelá pětistovka.... :-| Mamče volala její sestřenice, že jí mají taky na zahradě a že plánují, jak jí budou stříhat, ale je zdaleka - to bysme tu pětistovku dali za benzín.... Oskarko: Takže jí prodávají i v květináči.....možná se zkusím ještě mrknout v Obi nebo někde......
Profilova fotka
Teda Lenni, nevím, kam si mi ho poslala, ale u mě nic...možná si se trefila do vedlejší kanceláře - pujdu se tam mrknout :-D
Profilova fotka
Janísku, já jdu na kosmetiku příští víkend.. je to fajn si takhle poležet, odpočnout si - teda když nepočítám to čištění pleti hloubkově a odstaňování černých teček na nose, kolem něj.. juj - to je bolest =-) ale kromě slzení očí a dlani zataženou v pěst se to dá vydržet.. pak ještě depilace horního rtu (to naštěstí dělá dobře - pod lupou).. a pak už si mě jenom hýčká - maska, kyslík, atd. :-) jsem celou dobu přikrytá dekou, takže je mi hezky teploučko.. pak mě zdarma nalíčí, když chci.. :-) myrta: joo.. i v květináči je prodávají :-)
Profilova fotka
Janísku, tak se jdi kouknout do vedlejší kanceláře :-D a takovej dobrej čajík jsem ti poslala.. a jako bonus aj v termosce ;-) :-D
Profilova fotka
Lenni: musím uznat, že ta kosmetika byla příjemná - zvlášť masáž obličeje, ale zklamala mě tou špatnou depilací....no holt jsem ještě nenarazila na kosmetičku, která by mi vyhovovala.....ta se musí hledat, stejně jako kadeřnice, manikérka a pedikérka....
Profilova fotka
zdravím všechny tak hlásím,že na mě taky něco leze, začíná mi svědit nosánek a to není nikdy nic dobrého :-| myrta: po mně chtěli v květinářství, kde mi dělají kytky, za myrtu 15,- až 20,- za kus, tak to jsem odmítla a objednala si ji jinde, kde nestojí ani polovinu kravata: H. bude mít tmavě červenou nebo krémovou, zase nechci, aby se mu tloukla korzáž s kravatou, takže jelikož bude mít krémovou růži na klopě, tak asi bude mít i krémovou kravatu holky já už to mám za týden a půl, nějak na mě začíná dolíhat nervozita
Profilova fotka
Janísku, to máš naprostou pravdu ;-) Holky, my včera po menší výměně názorů vybrali písničky na obřad.. ani nevíte, jak mě MP vytočil.. já všechno zredukovala na 9 písniček - máme mít 3 (a rovnou jsem to z mp3 převedla na wma).. požádala jsem ho, jestli by se se mnou nešel podívat na ty písničky, abych v sobotu mohla jít na matriku (dohodla jsem si tam schůzku) a on, že ať to vyberu sama a že ho jenom diriguju ]-( Jinak, nám včera přišlo první svatební oznámení - hold, jsem neodolala a otevřela ho - i když se to asi nemá a až na svatební hostině.. a tak mě napadá.. budete číst (nebo si nechávat číst) svatební oznámení na hostině? My asi ne, přečteme si to pak sami v klidu :-)
Profilova fotka
Leni, tak chceš taky čajík poslat express? :-D Joo, začínáme být asi všechny nervozní.. Teda takovou pálku za myrtu - fíííha, to je panečku kšeft.. ještě že si to odmítla, protože tohle už je normální vydírání a rejžování na svatbě ]-(
Profilova fotka
Hele, tak se můžete pobavit mým ksichtem, haha :-D jani - jak píšeš, bryndáku jsem se už spíš taky jenom smála...
Profilova fotka
Foogy: :-) jj taky tak vypadám a někdy i hůř!
Profilova fotka
Hani, já taky tak někdy vypadám.. a jak píše oskarka, někdy aj hůř - fakt.. obličej celej červenej, no hrůza :-D takže vždycky po hloubkovým čištění jdu domů - žádnej nákup, prostě nic!! :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?