Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Strat: tak my je budeme mít od Michelské pekárny.
Profilova fotka
jani - já mám taky hnědé silonky. Kdybys je chtěla koupit, tak ti je tady můžu koupit, mají krásné samodržky a fakt drží, jsou ozkoušené. jani - a ta nálada - není to těhu nálada? já tohle totiž teď taky mívám... A do toho to počásko... Uvaři si dobrý čajík, oběd, hoď nožky na stůl, zapni telku a na chvilku si odpočiň. jani -a ty máš 2 ségry?
Profilova fotka
Hakli tak to jsi hodná, ale tu budu shánět až po svatbě...teď sháním podprsenku do svatebních šatů :-) a v té cestovce jsi sama nebo je vás tam víc, abych věděla po kom se ptát :-) stavila bych se zítra dopoledne, od kolika tam jste?
Punčochy budu mít bílé, samodržící. Nechtěla jsem hnědý lem na samodržkách a hnědé silonky s bílým lemem se bohužel nedělají.
oskara: díky, zajdeme je ochutnat :-)
janulev hezká bižu, já mám svoji také v galerce :-)
Profilova fotka
Foogy možná aj jo, je to asi všechno dohromady...jak se blíží svatba, tím se blíží porod, o něm se mi každý den zdá...tak to je asi všechno dohromady...i přítel mi občas říká, že kdyby nevěděl, že jsem těhu, tak už mě snad občas aj trošku přiškrtí... Jj mám dvě sestry, starší o rok, to je ta co se se mnou nebaví a mladší o 4, ta mě bude česat a oblíkat do šatů... a jde mi za svědka... Já silonky budu mít bílé, jen jak na potvoru, když jsem je nepotřebovala, tak kam jsem vlezla, tam je měli a teď když je sháním, tak mají většinou černé nebo hnědé :-D
Profilova fotka
jani - a mám se ti podívat tady u nás? A když tak ti je poslat? a bižu je krááásná! Já furt nevím kterou.... jani - jo, tak máš 2.. Jsem si právě říkala, že jsi psala, že tě ségra bude česat, tak mi to nešlo dohromady, víš
janulev taky ti je muzu koupit a poslat, kdybys nesehnala, ty moje v galerce staly 240 a s uzkym lemem 140
Profilova fotka
Holky, tak jsem se hezky najedla.. uff.. to byla bašta.. :-) holky já se rozhodla, že si nakoupím věcičky a udělám si dráčka na vchodové dveře - mám hrozně ráda, když na nich něco mám - jak o Vánocích, tak chci po celý rok.. něco prostě k tomu ročnímu období.. :-)
já jsem tu sama, tak mě poznáš. Já a brigádnice. Jsem tu od 9 do 19 hod. Ted už nikdo nechodí, tak se tady posadíš a prohodíme pár slov. Má naproti jen růžovou a pak ty mateřské. Takže to ti neporadím,já nakupuji v triumfu a do šatů budu bez podprsenky. Jani a zkoušela jsi se jí někdy ptát proč je na tebe naštvaná?
Profilova fotka
leni - já to taky miluju - jako výzdobu! To tě chápu! Holky, tak já valím na o a na tu kosmetiku, dneska už nebudu :-( To se mi po vás bude stýskat!!! :-( A jančo - nakazila jsi mě s tou bižu, takže se teď jdu juknout do města, haha ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Hani, užij si dnešní relaxační den ;-)
lennnia taky mám ráda výzdobu, teď máme na dveřích oranžový věnec z mochyně a na stole z heřabin. Holky, budete mít svatební noviny ?
Profilova fotka
strat: to je pěkné.. taky bysme právě něco chtěli, nebo spíš já bych chtěla!! Hrozně se mi to líbí!! My máme taky výzdobu na stolu, ale na dveřích mi něco chybí :-N Svatební noviny mít nebudu..
koukni se na mimibazar maj tam navod na krasny venec z kukuricneho susti. Herabin - jeřabin :-D
Profilova fotka
strat: já to pochopila neboj.. :)) já taky mám kolikrát překlepy, že se tomu pak směju, co je to za blbost :-D díky za tip :-)
Profilova fotka
Já tu teď měla přítele a jeho kolegu z práce na pokec, tak jsem se zdržela, stahovali mi dvd z ultrazvuku do počítače, tak snad se mi podaří to nějak nahrát na internet... Hakli tak já se zítra zastavím...mě určitě taky poznáš, myslím, že těch těhu paní vám tam zase tolik nechodí :-) a ptala jsem se jí jednou a stejně jsem se odpovědi nedočkala...ale i mladší sestra říká, že asi prostě jen závidí a nedokáže se přes to přenést...já nevím HOlky pokud bych ty silonky nesehnala, tak bych vám kdyžtak pisla, že bych si je od některé z vás nechala koupit, děkuji za nabídku, jste hodné :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás skoro po týdnu :-) Už jste mi chyběli, jelikož doma nemáme počítač a v práci jsem nebyla, protože jsem lítala po doktorech, jak mi ten můj ,,hodný,, koníček shodil. Výsledkem je lehký otřes mozku, naražený žebra a pohnutá krční páteř, tak chodím s límcem na krku :-) Tak už na něj asi do svatby nepolezu, co kdyby....
Profilova fotka
Jinak už mám silonky, hnědé, botičky, sehnali jsme i hudbu. Teď už jenom sehnat ženichovi košili a kravatu :-) To bude něco :-) A v neděli pan farář ohlašoval v kostele, že tam bude svatba a ukazoval na mě, tak se všichni otáčeli, aby se na mě podívali, to bylo něco :-) Jo a měsíc po svatbě mi bude 26 :-D
Profilova fotka
Knedlu tak to už ten měsíc do svatby vydržíš, hlavně, že se ti nestalo nic horšího... Takže jsi v neděli už byla tak napůl v kostele slavná, když to tam pak faráž ohlašoval :-) ;-)
jani určitě přijď. Já se dnes chystám dražit kravatu. Mám po práci ještě hodinu řečtiny, tak při tom budu muset dražit. http://www.aukro.cz/item752834642_lux...
Profilova fotka
knedluska: to je fajn, že jsi relativně v pořádku.. do svatby na koníka nelez, aby náhodou.. To muselo v tom kostele být pěkný, když pan farář ohlásil svatbu :-) a to se tak dělá nebo to byla jeho chuť to povědět?
Profilova fotka
hakli: ta kravata je úžasná!!! moc krásná :-)
Profilova fotka
Hakli tak zítra dopoledne jsem tam :-) budu se těšit :-) ta kravata je fakt krásná... Já se zrovna peru s youtube, nahrávám tam video, tak doufám, že mi to vezme... Lenni já vím, že moje babička chodí do kostela a občas příjde, že pan faráž ohlašoval, že bude svatba...tak to se asi normálně dělá :-)
Profilova fotka
Jani, ahaa.. já právě nevím.. a přijde mi to hrozně pěkný!! :-)
Profilova fotka
Lenni jj je to hezky...ony si to tam zapamatují ty babičky a pak se příjdou podívat na nevěstu, jak jí to sluší :-)
Profilova fotka
Je to hezký.. my dávali u našich v paneláku jenom dvě oznámení :-)
Profilova fotka
..a plně to stačí - se to rozkřikne určitě taky :-D
Profilova fotka
Leni, před začátkem za mnou přišel a že to musí taky ohlásit. Tak při mši řekl: ohlášky,a ptal se lidí, jak dlouho tam v tom kostele nebyla svatba, tak se shodli, že tak 15 let určitě. Tak to bude asi událost :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?