Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Foogy no mě dr nechala chodit normálně do práce, ale asi po týdnu, co mi to řekla, tak jsem za ní šla, že bych chtěla neschopenku, jelikož jsem to nedávala...celé těhu jsem hrozně unavená a teď už mi to pomalu začíná...bolesti zad, kostrč, páteř...takže byla ráda, když jsem za ní aj přišla, že bych chtěla na to cvičení...dokonce mi napsala aj to doporučení, abych to měla zadarmo... Kami jj cena je drsná, ale budeme to mít min na dvě děti a pokud budeme mít větší baráček, tak možná aj na tři :-) Hakli to je super, že se máma půjde na šaty s tebou podívat...a nad tou trvalou se zkusím zamyslet a že bych ji kdyžtak taky zkusila :-) Strat přidávám se k foogy, že bys semka mohla dát nějaké fotečky, abychom se mohli pokochat...pokud by ti to nevadilo
Holky, ráda bych přidala, ale mám velké fotky a nedaří se mi je zmenšit. Zip mi nějak nefunfuje.
holky, že ještě otravuji... mamce se moc líbí. Připomněla mi, jak jsme byly v salonu Bela v Brně a tam mi nabízeli za 12 tisíc originál Pronovians - 3 roky starý model a xkrát půjčený. Pod pažama úplně žluté, nitky vytahané...
haklina: bezva že je mamka na tvé straně! Myslím, že pokud ti budou sedět, jsou tvoje :-)
Profilova fotka
hakli - no, já bych teda měla strach z té trvalé. Hele, schválně se pro zajímavost zeptám své kosmetičky v úterý a uvidím, co mi na to řeknem, jo? hakli - my vybrali mutsy urban rider Jojo, taky mě to tady baví s vámi řešit. Pač kámoškám to pořád cpát nemůžu, to by ze mě byly celé paf, že?! A je fajn, že právě máme termín nastejno, že tak jako vidíme, co a kdy se má chystat
Profilova fotka
Ahoj kočandy, tak tu máme víkend, jupííí 8-) chvíli kouknu, co je tu nového a pak půjdu zdobit cukroví =-)
Profilova fotka
stratford - mně nějaká šikovná holčina poradila, ať je zmenšuju v malování a ono to krásně jde! ;-) jani - tak to máš dobrou doktorku. Já si právě na toho svého stěžuju, moc se mi jeho chování nezamlouvá. Ale to až od té doby, co zjistil, že jsem těhu. Do té doby byl f poho a nejlepší! hakli - fajn, fajn, že tě mamí podporuje! Holky, já se loučím, právě zavírám, ještě mě toho hodně čeká. Tak papa princezničky moje!!! x-)
fogy a co dělá? Už to není jak dřív?
holky jsem v práci až do 7, nikam nechodte!
Profilova fotka
hakli a kde pracujes?
v cestovce.
Profilova fotka
jůůva, tak to máš všechny zájezdy pod palcem, viď? tak to je příjemná práce, ne? ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
holky budete se převlíkat ze svatebních šatů pak do něčeho jinýho? já určitě, ale nějak jsem na to zapomněla a při prohlížení šatníku jsem zjistila, že nemám nic vhodnýho, tak budu muset něco ještě koupit
Profilova fotka
ahoj holky, jdu vás pozdravit.. dneska jsem dojela k našim:) Leni, já se budu převlíkat až druhý den.. jinak v ten svatební budu v šatech, abych si je dostatečně užila, když je budu mít jenom jeden den :-)
Profilova fotka
já se taky převlíkat nebudu,těším se na šaty x-)
foogy díky za radu, už jsem nějaké fotečky přidala :-) Taky jsem si všimla, že se poslední dobou nepřevlíká, já věci na převlečení mám, tak asi uvidíme dle nálady
Profilova fotka
no já uvidím, ale jelikož budeme mít odpolední a večerní raut v klasický hospůdce, tak večer už se asi převlíknu holky mně už z tý svatby trošku hrabe...dneska jsem měla hroznej sen...nejdřív to všechno probíhalo, jak mělo, no a najednou se mi zdálo, že jsem něco zapomněla, tak jsem se vrátila k našim domů,no a najednou koukám, že jsem zase místo ve svatebních šatech oblečená v civilu a že už je 10.38 (od 11 máme obřad) a na telefonu mám 17 zmeškaných hovorů, kde jako jsem...ještě tam pak bylo něco, ale to už si nepamatuju
lenza to je super tady ty sny, já měla ty že jsem se nestihla nalíčit. Nepřevlíkat se schvaluji, příjde mi to škoda nevyužít je po celý den. Šaty v salonu vyzkoušeny, se slečnou co je prodává jsem se spojila tak snad v pondělí pro ně pojedu! Představte si, že za půjčení chtějí 15 200 Kč!!!! Neuvěřitelný, dívala jsem se ještě co měli na prodej, a loňský model za 17 000 taky jsem si je zkoušela.
Profilova fotka
hakli, to je super, že ti sedí šatky, už musíš být na ně děsně nedočkavá, viď? ;-) lenczo, jojo tyhle sny už mám taky, týjo, za týden už budu vdaná =-)
Profilova fotka
luceka: já za 14 dní
Profilova fotka
Ahojky holky... tak jsme se sestrou zkoušely ty natáčky a nejsou to ty lokny, co sestra chtěla, takže v den svatby budu vstávat kolem 5, jelikož v 6 přijede sestra a bude mi ty lokny natáčet kulmou... A za 14 dní už takto budu vdaná paní, jen se nám to začíná všechno jaksi hrouti a možná ještě budeme měnit kdo na svatbu půjde a kdo ne...chce se mi z toho vše jen plakat :-( :-(
Janul neplakej :-( Ono to všechno nebude tak horký jak se to zdá :-) Uvidiš!!! S těma loknama - když to jinak nejde a chceš být nejkrásnější nevěsta, tak si přivstaneš, stejně bys určitě nemohla dospat.. A koukej nahodit úsměv, vzpomeň si na cvrčka v bříšku ;-)
Profilova fotka
janisku, nezoufej, však ono se vše vyslvětlí a bude zase dobře...a vorlinka má pravdu, mysli na to maličký, je mu líp když ty jsi šťastná x-) a lokýnky budou určo princeznovský ;-)
Profilova fotka
Čus! Ty sny jsou krutý. Já zase přijela jinam než ženich a neměla jsem kytku. Taky se ze šatů nebudu převlíkat, abych si je užila. ;-) Ve středu jsme seznámili rodiče (mamky se už znaly) a taťkové se zlískali slivkou a všichni si tykaj :-D . Hostina už je domluvená - uf. Oběd 270,- na hlavu a raut 250,- , tak jsem spokojená! Kytky mi bude dělat kamarádka květinářka. Za chvilku jedeme k bráchovi na grilovačku - sranda grilovat téměř v centru (Žižkov) má tam domek se zahrádkou. Jsem skoro nejedla jak se těšim :-D
holky vytvorila jsem album ze vcerejsiho louceni ze svobodou. Bylo to úžasné, holkám se to strašně povedlo, smály jsme se, až nás bolela břicha. Spát jsme šly v pět a v osm jsme už byly vzhůru.. Chtěla jsem si odpoledne jít lehnout, ale byla jsem tak plná dojmů, že jsem neusnula, takže si myslím, že dneska brzy odpadnu. Honzí má loučení se svobodou, tak jsem sama doma. Holky na mě to nějak doléhá, že se příští týden vdávám, jako ne že by se mi nechtělo, to vůbec!!!!! Ale spíš to, že tyhle skvělý chvilky už nezažiju. No budu se těšit až se budou vdávat kamarádky :-) A když už mám tu sentimentální chvilku :-D , tak Vám všem chci říct, že za těch pár měsíců, co se známe jste mi strašně přirostly k srdíčku a jsem ráda, že přípravy na náš den můžeme prožívat spolu x-) x-) x-)
vorlinko tak to je fajn, že nás máš ráda. Já říkám, že ty přípravy jsou nejkrásnější! Šaty jsou doma...ale jsou tak objemný, že mi zaberou jeden kufr. Oskarko to je nějaké levné to jídlo!
hakli tak to byl fofr, se šatkama :-) Já myslela, že si pro ně pojedeš v pondělí 8-) A nemáš fotečku z jejich zkoušení? ;-)
ona mi nakonec volala, že mi je může dát i její maminka. Tak jsme hned vyrazily s mamkou. Originál co jsem si zkoušela tak byl matný, tyto jsou lesklé a šampaň. Vorli však jsi se dívala na ty fotky v bazárku ne? Měla bych ty samé jen jiná hlava.
Profilova fotka
hakli: taky jsem byla z ceny překvapená (a naši se vyjádřili, že hostinu zatáhnou - miluju je x-) ) a byla jsem tam nadšená z WC :-N je jak z nějakýho děsně drahýho hotelu. Jinak to mám ve vévévé.28.cézet
Profilova fotka
Dobré ránko holky...tak je to horší než jsem čekala. Bohužel se od rána kvůli tomu s přítelem hádáme...teď už spolu nemluvíme a nevím, jak to všechno dopadne :-( :-( Hakli super, že šatičky jsou doma... Oskarko rodiče jsou hodní :-) Vorli jé to je hezký a určitě si budeme psát i po těch našich svatbičkách

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?