Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
vorli - mně je umyla tchýňa a mamka, takže to je pohoda :-D Já mám dneska rozlučku, zítra jdeme na svatbu a v ne a v po máme pouť - ale to je fakt mega pouť, jedna z největších, tak se hrozně těším. Od pondělí ráno už na námku stojí kolotočáři a včera už rozjeli atrakce ;-)
Profilova fotka
foogy: u nás jsou kolotoče už od začátku minulýho týdne a minulý pátek už to rozjely, máme to kousek od baráku, takže od 14 do 20 máme veselo...mě okna ještě čekají, loni jsem je myla už v srpnu, když jsme se stěhovali, v 8.měsíci těhu, byla to docela bojovka s tím obrovským břichem no a jak jsem si tu stěžovala na tu paní s korunkou, tak se mi dneska ozvala...že by mě slyšela??? :-D :-D takže už mám kompletní zdobení k šatům
foogy ty se máš, že ti je umyly, ale ty jsi těhu :-) Já doufám, že chytnu tu správnou chuť, aby to šlo od ruky :-D ... ty se budeš i točit na kolotoči? Aby se to čmeldovi líbilo :-)
holky tak jsem to vymyslela šalamounsky - zavolala jsem do svatebního salonu ty šaty tam zrovna mají! zítra jdu v 9 na zkoušku.
foogy ta francouzská na nohou vypadá moc pěkně ;-) hakli koukám, že ti to v hlavě pořád šrotuje :-) Jsem zvědavá, jak ti budou sedět ;-)
fogy a máte zlaté? Z oknama to máš dobré, já je umývám postupně třeba jen dvě a pak až se mi chce tak další. Nechci býtjak tchýně, že kolem toho mluví 2 měsíce že bude umývat okna. Já skočím, nemluvím, neplánuji a je to takhle pohoda. Na druhou stranu se zas není dobrý kvůli tomu nervovat. My bydlíme v baráku novým, kolem jsou ženský co maj služky a já jediná umývám okna sama haha. No to je na dlouhý povídání... ale vedle je sousedka co má dvě děti a ti tam bydlí už dva roky a ona ještě ani jednou okna neumývala!! Je mladá tak do 30
šrotuje hrozně, jen ta vlečka se mi zdá dlouhá. .....no a tím sem chtěla říci, oknama se netrapte. Fogy rýdl je rýdl. Má je na netu ne?
Profilova fotka
My bydlíme taky v baráku, máme 16 oken klasických a 4 okna francouzká, takže to dycky taky myju nadvakrát. A letos - a příští rok na jaře jsem se tomu vyhnula, což je super, vůbec mi to nevadí :-D hakli - tý jo, to je mazec, viď? S těma šatama. Naprosto ti rozumím, že ti to v hlavičce šrotuje, to je stejné - jako mně to šrotuje s bižu. hakli - máme z bílého zlata a jsou fakt úúžasné!
Profilova fotka
lenczo - tjo já mám s bazárkem z beremese i z MK jenom dobré zkušenosti. Dneska mi přišel i deštníček. Všechno f poho! A hlavně, že máš soupravičku celou!!! Paráda!
Profilova fotka
vorli - a na kolotoč tentokrát asi fakt nepůjdu, i když jsme každoročně chodili na labutě :-D Nic jiného totiž s milunou nesneseme. Stačí mi na to i jenom koukat a dělá se mi zle. Ale projdeme si stánky, dáme si burčáček, cukrovou vatu, oříšky v cukru a tak ;-)
fogy koukej na bižu http://www.beremese.cz/album/view.php...
Ahojky, děkuju za přivítání. Svatbu máme na zámku Ctěnice, bude tam i večerní raut pro kamarády a my tam přespíme. haklina: šaty jsou nádherné, pokud se ti opravdu líbí, tak bych do nich šla
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak koukám, že zase nestíhám dočítat :-D Od rána jsem dneska lítala. Včera přítel volal totiž na sociálku, že mi nedošla opět neschopenka a dozvěděli jsme se, že ztratili můj lístek na peníze, takže dokud jim nepošlu nový, tak mi nic nedají. Tak jsem dneska musela k doktorce, zda by mi vypsala lístek nový a přes maila jim ten lístek poslat...fakt už mě s tím vytáčí...každý měsíc něco... Jinak jsem včera byla poprvé na plavání a bylo to super, ale musím říct, že docela náročny...nejsem totiž zvyklá plavat pod vodou a tam se plave hodně pod vodou, aby se trénovalo dýchání k porodu...a koupila jsem nějaké věcičky pro miminky, takže se už bude kupovat spíše kosmetika, dodělat pokojíček a oblečeníčka mám dostatek... Dneska navečer přijede sestra mě ostříhat a natočit vlasy a zítra ráno pojedu zkoušet za ní účes...jsem zvědavá, co vymyslí pro změnu dneska...a barvit budeme příští týden
Profilova fotka
hakli - to mi přijde, že se na svatbu vůbec nehodí! Tobě se to líbí? Ale fotky mají krásné! Holky, dala jsem si kuřecí špíz, hranolky a 2 lívance se sladkou zakysanou smetanou a horkým ovocem a normálně snad usnu... A to mám večer od 8 hodin to posezení... stratford - jé, na zámku... To bude krása! My máme na štiříně a taky tam budeme s manželem spát (jé, to zní krásně - manžel). Musím se juknout, kde Ctěnice jsou, vůbec nic mi to neříká.. :-N jani - tý vogo, to je to plavání takhle náááročný? tý jo, tos mě fakt překvapila... No a ta sociálka by mě přímo nafrala, škoda slov! Ale je fakt, že to jsou pořád jenom lidi jako my.. A kdo je neomylnej, že? jani - to jsem teda taky zvědavá, co ti na kebulku vymyslí! ;-)
Profilova fotka
Foogy teda tak to jsi si dala pěkně "do nosu" :-) Holky vy budete spát na zámku? To by se mi taky líbilo :-) Foogy jj je to docela náročny...třeba jak dlouho uplaveš pod vodou na jeden nádech, plavání s destičkou, s tím, že se vynoříš jen na nadechnutí apod... Jj jsme jenom lidi, jenže já tam k nim volám už 14 dní, jak trubka a nikdo mi nic neřekl a až tam volal přítel, tak mu řekli, že ten lístek nemají...a od nás z práce jej tam posílali 4.9. ]-( ]-(
Profilova fotka
jani - jojo, dala. Ale na ty lívance by normálně nedošlo, to mě překecal přítel. Ale byly teda luxusní! ;-) jani - jojo, budeme. Nebo takhle - na zámku vlastně přímo ne, u Štiřína jsou další 4 budovy - hotely a v nich se chrupčí. A každý je do jiného stylu. Jeden je zámeckej, druhej loveckej a tak. jani - tý jo! No, já přemýšlím o tom plavání, jestli jo nebo ne. Někdo mi to vymlouvá, jinej zase na to posílá... jani - no, tak to jsou debílkové!
fogy náramek bych ještě brala ale naušnice teda děsný, líčení taky nic moc - příliš silné. Šaty mají nějakou plastovou výstuhu nad prsama - zvláááštní. No aspon to není tady jedna jak druhá ty nevěsty, známá říká stačí jen posunovat hlavy jinak vypadají všechny stejně.
Profilova fotka
hakli - no, líbilo by se mi to na discotéku - ty naušnice, líčení a účes, ale na nevěstu mi to přijde až moc hrubé :-( Ale je to fakt, je to zase někdo jiný...
ta trvalá na řasy pořád drží, jsem s tím moc spokojená. Před odjezdem půjdu ještě jednou. Ale myslím, že když si řasy nalíčím není to takový rozdíl s trvalou a bez. Když se odlíčím je to rozdíl velký, mnohem výraznější. Tak spíš doporučuji na dovolenou. Foogy myslím, že pohyb během těhotenství je prospěšnej. Ty co se moc nehýbají pak mývají mnohem těžší porod. Já o tom teda nikdy předtím neslyšela, jen plavání s dětmi.
Profilova fotka
Jé Hakli a já si říkala, co tu řešíte...a už jsem koukla na ten tvůj odkaz, co jsi tu dávala...upřímně je to něco jiného, ale podle mě dost šílené... Foogy aha, ale i tak je to vlastně noc na zámku :-) mě to plavání baví, jen na to potápění nejsem zvyklá, takže mi to dalo docela zabrat, ale říkají, že plavání je jedna z nejlepších příprav na porod a už asi vím proč...skrz to dýchání...
Mně osobně se ty náušnice líbí, ale na svatbu bych si je tedy určitě nevzala. Ale nevěsta je opravdu originální a ty fotky jsou skvělý.
Profilova fotka
No, já jsem přihlášená už na jedno těhu cvičení a chci se přihlásit ještě a jedno, budu chodit 2x týdně a myslím si, že to bude dobrý. Ale nevím, jak to plavání - teď nechci strašit Janču, ale teta mi to rozmlouvá kvůli infekcím. hakli - měla by držet 3 měsíce. To ti kosmetička řekla, že ti to udělá po 4 týdnech znovu??? A jelikož budeš mít svatbu u moře, tak uvidíš, že tu trvalou využiješ i tam. Já bych si to akorát před odjezdem nechala znovu nabarvit, aby byly krásně černé. jindu - jo, jak jsem psala, mně by se to líbilo na disco. Né na nevěstu. Ta by měla být taková něžná, jemná... Počkejte na kunhutu vorvaně Foogynu, haha. :-D
Profilova fotka
Foogy co se týče infekcí, tak ano...nedoporučují plavání těhulkám, co trpí na infekce, i když nejsou těhotné... Mně osobně řekli, že mám mít v průkazce od doktorky potvrzení, že na cvičení i plavání chodit můžu...naštěstí nijak na infekce netrpím, takže jsem na plavání mohla bez problémů... Hakli a kde jsi na té trvalé byla? Přemýšlela jsem, že bych ji možná taky zkusila... Vorli jak říkáš, na svatbu bych si je nevzala...
na hlinkách - dá se tam parkovat přímo před studem penelopa.cz fogy neřekla, ale vyšlo to tak. Šla jsem té kamošce za svědka - tak jsem to chtěla mít už tehdy, před svatbou svojí půjdu znova. Myslím že to ani nevadí, už mi jich stejně dost vypadalo. Jo to barvení je k tomu automaticky v ceně. Chtěli 400, příště půjdu už na celou kosmetiku tak je to v rámci ošetření za 300. Trvalo to hodinu.
foogy ale prdlačky kunhutu vorvaně!!! Těším se na krásnou nevěstu princeznu foogynku :-)
foogy je to Praha 9 - Vinoř. Štiřín znám, máme chatu u Popovic, je to tam moc pěkný, ten hotel Atis je bezva!!! Tam bych taky někdy ráda přespala nebo aspoň do vířivky. Ctěnice mají udělaný hotel z bývalé sýpky, působí to příjemně, ale ne zámecky, prostě to na nás dýchlo. Pokoj od nich máme zdarma za to, že tam děláme obřad i hostinu. ;-)
ty fotky i doplňky jsou origoš, ale přesně jak píšete, nic pro mě
Profilova fotka
jani - no, já ještě s tím plaváním uvidím. Můj gyndař tohle neřeší - když mi oznámil těhu, tak řekl : jste těhotná, né nemocná, choďte dál cvičit, sexujte, pracujte - prostě nejste nemocná. Takže když se ho zeptám na bazén, tak mi k tomu nic neřekne. jani - ta trvalá vypadá úúžasně! Jdu na ní v úterý! V úterý jdu na kosmetiku - čištění pleti, masku a trvalou - to tam holky budu 4 hodiny!!! To bude mazec! Pak budu celá rozlámaná vstávat. Ale už se na to těším! hakli - no, mělo by se na to max chodit 4x do roka, protože ti 3 měsíce vydrží. Ale záleží na tobě! Já bych měla strach, že mi to zničí řasy. stratford - ahá! nechceš hodit do albíčka fotky obřadní síně a hostiny a tak? Abysme ti to zkoukli? :-D Jojo, my máme taky apartman zadarmo, proto jsme na oběd zvali 20 lidí. Ale ono to vyjde nastejno. Kdybysme udělali oběd pro 12 lidí a pak si to tam zaplatili, vyšlo by to nastejno.
já to budu mít po 5 týdnech, tak to snad není moc. Nevím, nic mi na to neřekla. Kdyžtak mi to může udělat slaběji, respektive kratší dobu působení. A nevím jestli mám jít na pedikůru, nikdy jsem na ní nebyla. Holky to je bezva, že to s váma můžu takhle řešit. Furt to rešíme do kola... super. Ty přípravy kolem jsou perfektní! Tak jsem se mamce svěřila kvůli těm šatům, řekla mi že se teda zajdeme podívat na ty vybrané. Do toho salonu, tak jsem ráda. Že neřekla to očekáváné, co budeš vymýšlet ty co máš jsou dobré. Asi zapůsobilo to, že jsem řekla jáse ti to skoro bála říct. Fogy jaký budeš mít kočárek ty? Já ten Jany asi dnes viděla, dokonce byl černo modrý...
Tak už jsem psala podruhé příspěvek a nevidím ho tady =-) Už ani nevím, co jsem psala... jani, děkuji za odkaz na kočárek, ale ta cena je drsná =-) Já musím příští týden zařídit kadeřnici, kytku, koupit věci na vývazky, krabičky na výslužky, podtácky, ubrousky, to bude drsný týden než to udělám. závidím Vám, že už to máte hotové ;-) Některé to už máte za chvilku, tý jo, fakt se těším na Vaše první fotky...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?