Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
..jé, holky.. teď jsem koukala na ty písničky a spletla jsem si ty pochody.. my nebudeme mít medelssohna, ale od richarda wagnera.. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla, nějak s tou prací nevím kam dřív skočit svatba je tu za 10 dní, týýýjo, to to letí. Koukám, že jste udělaly seznam, kdo jde kdy na řadu, jste pašáci ;-) Zítra jdu na zkoušku účesu, tak se nechám vyfotit a pak uvidíte :-) Foogy, koukala sjem na tvoji bižu, je slušivá ;-) Jinak jsem vás nedočetla a ani se o to pokoušet nebudu, protože jste se činily za těch pár dní, co jsem tu nebyla :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky, tak od prvního října budu mít brigádku do prosince.. jůů, aspoň nějaké penízky budou :-) takže už tu s váma nebudu tak klábosit :-( ale zato budu vydělávat hezky penízky a budu na vás přes den myslet:)) Lucíku, jůů to tak hrozně letí.. já si to ani neuvědomuju, že za 10dní se dost z vás budou vdávat!!! Těším se na fotečku účesu :-)
Profilova fotka
jéé, lenni, to mám radost, že jsem tu aspoň někoho potkala online :-D gratuluju k brigádce, v dnešní doě je i ta těžko k sehnání, viď? Nojo, příští týden se vdávám, to je hustýýýýýýýýý 8-)
Profilova fotka
Lucíku, právě.. teď ani na ty brigády nikdo nechce brát, tak jsem ráda, že aspoň tohle budu mít a nějaké penízky budou :-) Jůůů, příští víkend se vdáváš - to je paráda!! Holky, kdybyste sem daly (třeba do IP) adresy nebo telefony, tak bych vám poslala blahopřání anebo sms v den D :-) x-) Lucíku, jak se těšíš?? Jsi trošku nervozní? MP je už teď nervozní.. :-D
Profilova fotka
Jééééé,tak to je super leni-už ti asi doma i hrabalo,ne?!? :-D (Nemyslím to samozdřejmě špatně.) :-D Já teď komletuju písničky do kostela a na první kolo tance...
Profilova fotka
Luci, já mám taky radost.. no, nehrabalo mi ještě, ale daleko jsem k tomu neměla :-D (vím, že to nemyslíš špatně!!) :-) My bysme taky měli kompletovat, ale MP hraje na PC hry ]-(
Profilova fotka
jé, lenni, tak já ti do IP pošlu číslo na mě a budu se těšit na vyprošťovací smsku, už začínám být totiž zamotaná v uzlíčku nervů =-)
Profilova fotka
Lucíku, tak už si ho ukládám a napíšu ti ráno sms na povzbuzení ;-) :-) snad tě to potěší..
Tak jsem tady zase a 5 stran nebo kolik, to není možné..Jak to stíháte? Já v práci na net nechodím a tak to dopadá :-( Jsem zcela mimo mísu.... Prosím, Jani, jak už máš ten kočárek doma a má tolik funkcí, napiš prosím do IP, co to je zač, pošilhávám po něčem :-D
Profilova fotka
lenni, jojo už to mám uložený a je to perfekt nápad, protože jste mi tu přirostly k srdíčku x-) kami, v práci se na beremko taky nedostanu a večer jsem jdu jen někdy a pak zírám, co toho tu přibylo..tak už to sabotuju a nečtu to, protože bych celou noc nic jinýho nedělala :-D
luceka: jenže já se pak vůbec nechytám =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
nojo, kami, já taky néé :-o , chichi, jenže stejně nemám moc času tu být, takže si sem vždycky něco napíšu, přečtu náhodně pár příspěvků a letím dál :-N
Profilova fotka
Jé, holky, jojo, to je super nápad, pošlete mi do IP taky vaše čísla! To je Leni fakt super nápad!!!! luceku - jak se v práci máš? Líbí se? leni - a co to je za brigádu? Paráda, budou kačáky! To je dobře! Zítra jedeme do Prahy a stavíme se zase v Humpolci pro botičky - konečně, už se těším, budu mít kecky ;-)
Profilova fotka
mám bižu...našla jsem něco na netu a po konzultaci s MP jsem si to objednala http://www.beremese.cz/_gallery/11967...
Profilova fotka
Holky!!! Ja vas vubec nestiham cist! V praci je to ted hekticky a zitra prijede mama a svagrova na vikend na tu muji rozlucku, tak doma jeste nechystavam veci atd. Nevim, kolikrat se sem do svatby jeste podivam. V utery rano uz letim do Prahy a nevim, jak bude prilezitost, kdybych to nahodou nezvladla, tak uplne vsem preju co nejvice stesti a at vse vyjde podle Vasich predstav, moc se tesim, az se budeme vzajemne koukat na fotky! Drzim vsem palce a doufam, ze se sem do pristi soboty jeste stihnu mrknout! ;-)
Profilova fotka
No holky, vy jste toho zase napsaly :-D Leni, super nápad s tím seznamem, alespoň budeme mít přehled, která je už pod čepcem ;-) Já jsem zase teď nějak v klidu a neměla bych být. MP je zase na služebce a mně se nechce nic moc řešit. Zítra jdu jen na chvilku do práce a potom mám manikůru (už asi 4 roky chodím na gelovky, ale nejsou to ty normální, manikérka používá resogel, to je gel, který je k nehtům šetrný a dá se lehce sundat, ale zase vám nevytvoří dlouhé nehty, je to na zpevnění), potom na pedikůru, večer už na barvení vlasů a zkoušku účesu a potom až ve 20:00 jdu za floristkou na domluvení květin a výzdoby. Ale musím říct, že jsem si toho vymyslela tolik, že jsem zvědavá, co to bude stát. Ale tisíce za to tedy vyhazovat nechci :-(
lenczo koukla jsem na tvoji bižu a je hezounká ;-)
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka ;-) V pátek jsem se byla juknout na sestřenky svatbě, o víkendu jsme rozvezli všechny oznámení. Teď jsme sehnali hudbu, co měl na svatbě vloni budoucí švagr :-). Tak jsem byla fakt ráda,protože jsme nemohli nikoho sehnat. No a v restauraci, kde budeme mít hostinu říkali, že je tam měli poslední dobou asi 3x a že to bylo děsný.Tak snad to nebude zas tak hrozný,protože vloni byli fakt dobrý. Jinak jsem trochu polámaná, protože včera mě můj drahý koníček shodil :-(
Ahoj holky, tak jsem rada, ze si aspon nekomu muzu postezovat - uz mi z tech priprav pomalu zacina hrabat :). Vcera jsme byli v kvetinarstvi, chci trochu netradicni kytku z alia, jsou to takove velke svetle fialove koule, a i kdyz jsme vzdali nechat si delat vyzdobu hotelu a vlastne jsme objednali jen ty nutne kytky pro mne, matky, svetky a mirticky (bez mirty :)) a jednu malinkou prizdobu na auto, vyslo mi to na 4000,-! Ja uz tu Prahu zacinam nesnaset.... Jenomze na tech kytkach jsem to vsechno zalozila a moc se mi libi... Zato jsem nasla bezva cukrarstvi, je to ucnak v praze, Chabařovická ul. a udělají dort punčák potažený čokoládou pro 40 lidí za 1500,- (aspon doufám :)))), tak doporučuju. No já už Vás nebudu dál zavalovat a držím palce, ať zvládáte :-). A sobě, abych z toho z kůže nevylítla :))). mrhuti: drzim palce, at Ti vsechno dopadne dobre a hezky a at si to uzijete! Tesim se na fotky...
Profilova fotka
Dobré ránko holky, tak mi jsme od 6 všichni komplet vzhůru...taťka nám vstával do práce, takže mě tím vzbudil, pes vylezl taky z pelechu a malej měl raní tělocvik, ale musím říct, že dneska teda stál za to. Přítel měl ruku na břiše a ptal se mě, co to mám v tom břichu za kolotoč :-D Kami poslala jsem ti IP :-) Lenczo bižu je moc hezká, jednoduchá a jemná :-) Tonny tak držím palce při domlouvání a výběru... Lenni tak co brigádka? To je super,že jsi něco sehnala ;-) Hakli kočárek si myslím, že stabilní bude docela dost. Zkoušeli jsme do něj různě šťouchat a nepřevrátil se, nic...a to nebyl nijak zatěžkaný... Market ta cena je docela dost, ale bohužel Praha je Praha...tam jsou ceny trošku jinde... Knedlusha super, že už máte hudbu :-)
Leni ta brigádka je super, moc ti to přeju!! A copaka budeš dělat? :-)
Profilova fotka
Dobré ránko nevěstinky:)) Moje brigádka je ve skladu hraček, teď začíná zase sezona, tak mi zavolali, zda bych nechtěla na brigádu - jsem samozřejmě souhlasila, protože se penízky vždycky hodí.. ;-) Jéé, to su ráda, že se můj nápad s číslama líbí.. mě to napadlo v souvislosti s tím, že jak hezky napsala Luceka, že jste mi přirostly k srdíčku.. Mj. si tu vyléváme srdíčka, postěžujeme si a taky se vzájemně podpoříme, tak proč se nepodpořit přímo ve svatební den? Já vím, že to asi stejně jen prolítnete, ale druhý den se třeba na tu sms podíváte a možná to některou (ne-li všechny) potěši :-) Holky, děkuju za čísla v IP.. myslím, že by to nemusel být špatnej nápad si vzájemně všechny mezi sebou třeba vyměnit čísla a napsat si:)) já slibuju, že jinak nikoho otravovat nebudu :-D Leni, krásná bižu - to se musí nechat ;-) Holky, nic si z toho nedělejte, že pak nestíháte dočítat .. a mimo mísu rozhodně nejste!! :-) to jenom my klábosíme a klábosíme :-D tonny: a ty nehtíky ti dělá paní v Jihlavě? Kolik to stojí a jak vypadají - stejně jako klasické gelovky? Nelámou se ti ty "umělé" nehty? Povídej.. přeháněj :-) Marťi - užij si rozlučku a hezky se bavte!! Pokud budeš brát foťák, tak se těšíme na nějaké fotečky:)) Marki, cena za kytky je fakt šílená.. mně je naštěstí bude dělat jedna známá a za všechny dám max. 3000,- :-)
Profilova fotka
knedluska: neboj.. to, že se někomu ta hudba nelíbila, neznamená, že hrajou špatně.. :-)
Profilova fotka
Krásné ráno, holky :-) Leni: Tak to je dobře, že máš brigošku, viď!? Ptám se stejně jako Vorlli - co budeš dělat? A ty máš vejšku? Lencza: bižu je krásná, dobře sis vybrala :-) Marti: hezky si užijte rozlučku a ať stojí za to! ;-) Knedli: neboj, kapela určitě dopadne dobře, nenech se hospodskýma odradit! ;-) Markét: za kytičky je to pálka - ale Praha je holt Praha..... To já počítám (doufám), že dáme za kytičky tak do dvou tisíc.... Včera jsem si taky byla domlouva v květinářství kytky, ale docela mi padla brada, když si řekla za jednu myrtu 12 Kč - zdá se mi to docela dost...... My jsme včera byli domlouvat hospodu - tak nám to předběžně spočítali pro cca 40 lidí na 26 tis. Kč - počítali do toho (jestli si to všechno dobře pamatuju) aperitiv, polívku, hl. jídlo, kejtu, 2 zel. talíře, 2 sýrový talíře, guláš pro 20 porcí, asi 50 řízečků, a tři lahve tvrdýho alkoholu.....
Profilova fotka
No, Leni, snad máš pravdu. Nebo měli třeba jenom slabou chvilku :-)
Profilova fotka
Anebo se jim nechtělo poslouchat 4x po sobě stejnou muziku :-D :-D
Profilova fotka
Jannis: mám sice vejšku, ale práci zatím žádnou.. tudíž si chci nějaké penízky přivydělat.. Je to ve skladu hraček..
Profilova fotka
Jannis tak hlavně, že je v hospodě všechno domluveno a ta cena je myslím přiměřená...když to porovnám s tím naším jídlem, dož mi máme víc jak o polovinu míň než vy, tak to je fajn cena... Knedlu neboj muzika se bude líbit... ;-) Holky já tu už od rána uklízím a naprosto jsem hotová...včera přítel ještě malovat chodbu, takže je tu binec jak po výbuchu...a to jedu na 13 hodinu za jednou paní kvůli mimi věcem a pak od 15 hodin mám konečně těhu plavání...po tom ranním maratonu ale doma, tak asi usnu :-D jo a jsem si včera zkoušela plavací čepici a musím říct, že vypadám fakt k popukání :-D :-p :-D
Profilova fotka
dobré ráno holky děkuju...já jsem taky moc ráda, že jsem ji našla, zítra už by ji moh Honza přivézt z Prahy a já si ji budu moct vzít ve středu na zkoušku šatů leni: penízky se vždycky hodí, je to hrozný co, člověk plno let studuje a pak nemůže sehnat práci, aspoň že v Praze máte větší možnosti než my tady, tady se dá sehnat maximálně práce domů, a to je tedy šílený, to měla ségra, když byla na mateřský a přitom, co u toho strávila času, tak to, co si vydělala, bylo úplně směšný a tedy ta částka za kytky, to je síla...já počítám, že moje kytka, pak 4 kytky malý, korzáž pro H. a ozdoba na auto nás vyjde kolem 2000.-

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?