Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Hani, já se taky na prstýnky ten týden dívala skoro pořád, ale teď už se na ně nedívám.. říkám si, že stejně za chvilku už ho budu nosit - ten čas tak rychle utíká :-N Není zač, myslím, že byste to mohli využít, co? Fotky má pěkné..
Profilova fotka
Jani, ale to bys tu nebyla s náma a neměla by ses na co těšit :-) takhle je to lepší.. naše původní datum zase bylo 7.11. :-D Jsem zpět a byt je v pořádku, žehlička byla vypnutá.. :-)
Profilova fotka
Lenni to je pravda, takhle se mám ještě stále mít na co těšit :-) To byla rychlovka a hlavně, že bylo všechno ok :-)
Profilova fotka
No, oni bydlej kousek od nás.. tak jsem tam sjela na kole.. :-)
Profilova fotka
Aha tak to potom chápu, že to byla taká rychlovka... Já mezitím vysála a tak nějak sepsala, kdo kde bude sedět a kdo s kým pojede v autě...
Profilova fotka
No vidíš.. já kdo s kým pojede v autě někam založila, tak to budu muset udělat asi znovu.. :-N
Profilova fotka
Já spíš to ještě ani nijak neřešila...tohle jsem si nechávala až mezi posledníma věcma, co se má zařizovat... Ještě mi chybí si zkoušet svůj nový podpis, k tomu jsem se jaksi ještě nedostala
Profilova fotka
Jani, já už jo :-N a jelikož mám nové příjmení taky od "v", tak se mi to trénovalo dobře.. No, já mám oříšek docela na ubytování, kdo s kým, atd. :-N
Profilova fotka
Lenni to já se posunula od "V" k "M" takže uvidíme jak to natrénuju...ten můj se mě o víkendu už ptal, jak mi jde trénování nového podpisu...už se nemůžě dočkat, až prý budu jen "jeho" :-D Tak ubytování to já naštěstí řešit nemusím...to ti nezávidím...
Profilova fotka
Jani, jéé.. to je krásný, že se tě ten tvůj nemůže dočkat!! x-) jen hezky trénuj.. ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, nestíhám, takže už vás ani nedočítám... A do svatby se tu už asi mockrát neukážu. V práci toho mám nad hlavu, Michala mám chuť zabít, natož si ho vzít... Prý je to normální, tak se snad do té doby nezabijeme :-) Kdybych se tu už neobjevila, tak všem nevěstinkám přeju, ať Vám to vyjde podle Vašich přání a představ, manžel je na Vás hodný a Vy na něj... Holky, mějte se krááásně :-)
Profilova fotka
Lenni jj se na to těší...on je totiž typ, co si nerad do něčeho nechává kecat a tak jej docela točí moje máma, jelikož ta se snaží kecat do všeho...takže říká, že pak budu jeho a máma si může říkat co chce... Jsem se teda teď docela naštvala...ona ta vláda ten Janotův balíček opravdu schválila, tím pádem nám klesne porodny a i mateřská...si opravdu myslí, že za chvíli budeme žít za pár korun... ]-( :-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavli, ahooooj :-) kdyby ses tu do svatby neobjevila, tak ti taky přeju aby vám to vyšlo podle představ, abyste si ten svůj den náramně užili a byli moooc šťastní!! x-) ale nezapomeň nám sem dát pak nějaké fotečky ze svatby ;-) Jani, já bych tu vládu celou rozpustila - stejně si každej hrabe jenom pro sebe a aby měli oni všechno a různé změny a zákony aby se jich netýkali (no, upřímně aj kdyby se týkalo, tak oni mají tak nahrabáno, že bych se jich to stejně netýkalo ]-( ).. musíš si na tohle zvyknout, protože s tím obyčejnej člověk stejně nic neudělá..
Profilova fotka
Pavli děkujeme a kdyby jsi se tu tedy opravdu už neměla čas ukázat, tak ti přeji, aby vám svatbička vyšla podle vašich představ a byli jste spolu mocinky šťastni :-) budeme se těšit na fotečky ze svatby :-) Lenni jj to je pravda, s tím stejně nic neuděláme... Půjdu si na chvíli lehnout, jsem naprosto ko...tak zatím pa, popřípadě pozdní dobrou chuť a pak se tu ještě ukážu :-)
Profilova fotka
Jani, hezky si odpočněte.. ;-)
Profilova fotka
ahoj holky jani: my jsme plánovali na příští rok 2.mimčo a taky si říkám, že se budeme asi chodit pást, já mám teď 2-letou mateřskou, takže beru 11400 a jestli to schválí i parlament, tak spadnu za rok o 5000 dolů,no vůbec nevím, jak to budeme dělat podpis: já včera taky trénovala, popsala jsem skoro celou stránku a jde mi to docela od ruky...já se posunula od M k S a dneska jsem sehnala ty čtvrtky, co jsem chtěla na jmenovky...zašla jsem do jednoho velkoobchodu s kancelářským zbožím, prodávají to sice jenom lidem na živnosťák, ale MP tam má registraci ještě z doby, kdy byl OSVČ, a tam měli přesně ten odstín, co jsem potřebovala, takže za chvíli vlítnu na jmenovky holky my teď budeme mít nabitý víkendy až do svatby...tenhle víkend je u nás pouť, navíc skorotchán a skorošvagr jsou Václavové, takže budou mít svátek, tchán k tomu ještě narozeniny, na sobotu jsme pozvaný ke strejdovi na pouť a má taky 3.října svátek, no a příští víkend budeme mít oslavu 1. narozenin naší Týny a pak už je svatba...samý ejchuchu
Profilova fotka
Leni, tak už se moc těším na jmenovky.. já budu muset dvě dodělat:) Jinak my taky máme víkendy nabité.. :-N njn, už se nám to všem blíží a každej dozařizovává, atd. :-)
Profilova fotka
lenczo - u nás je tento víkend taky pouť. V sobotu jdu na svatbu a příští sobotu se pečou buchtičky a pak už taky svatbička! Juchů! Já si koupila obálky na oznámení - pro lidi z vesnice dávám obyčejné, pač s tím stejně zatopí v kotli a známým a kamarádům mám takové hezké - dvojité. A koupila jsem si takovou jakoby růžovou fixu, aby byly čím psát jména. A večer jdu na pedikuru a zítra na gelové nehty na nožkách.
Profilova fotka
Hani, tak potom řekni, jaké jsou gelovky na ťapkách :-) já se teď bavila s holkama, že mě gelovky bolely při sundávání .. ale prý to bylo asi tím, že jsem měla akryl a ne přímo gel.. akryl je prý pevnější.. tak vám holky nevím.. přemýšlela jsem, že bych po svatbě nebo po Vánocích si dala udělat znovu gelovky, ale tenkrát jak mě to bolelo, tak to byla síla :-( Já bych měla dodělat jmenovky.. ale nějak se mi zatím nechce.. :-N
Profilova fotka
leni - tak naše mamka to sundavá tak, že se to nechává odrůst a piluje se to a za 3 měsíc jsou pryč. žádné strhávání. To je i strašně nešetrné pro tvé nehty. leni - no, rozhodla jsem se, že si je na nohy dám - už pro ten pocit. A třeba pak budeme fotit něco na hotelu a já si sundám boty i punčochy a aspoň to bude hezky vypadat a pak i na svatebku. leni - nechce? jů, taková krásná věc! Jen jdi ;-) Já budu dneska nadepisovat obálky
Profilova fotka
Hani, já jmenovky mám hotové.. jen dodělat dvě.. a to se mi nechce víš.. :-) Ahaa.. ale když si to nechává odrůst, tak to přeci už nemůže vypadat hezky, ne? Já je teda po 4 týdnech měla ošklivé - nelíbily se mi už.. :-N Tak to jo.. já si punčochy sundávat nebudu.. a francii si nechám udělat od profi v pátek před svatbou, jen ne gelovky.. normálka na moje nehtíky :-) ale pak řekni, jaké to je.. nebo dej fotečku ;-)
Profilova fotka
holky koláčky a cukroví máte spočítaný na kusy nebo na váhu?
Profilova fotka
Leni, myslím, že to mamka dělala na kg..
Profilova fotka
..teda zadávala, ona je nepekla :-)
Profilova fotka
leni - no jo, tak dodělávat 2 ks, to by se mi taky nechtělo ;-) Holky, já včera dělala strašně dobrý obídek, to byste si pošmákly, ňam. Zapečené kuřecí plátky se smetanou, nivou, goudou, žampíkama a šťouchané brambory k tomu - žrádelný! lenczo - my děláme koláčky ze 16 kg a tím to končí ;-) leni - no, musí se to lakovat. To víš, že vyfotím. Už se na to těším! Ale přišlo mi to, že to je brzy, ale kámoška, co k ní jdu říkala, ať jsem v klidu, že to vydrží. Tak snad jo.
Profilova fotka
U nás (Hradec králové) se pečou koláčky malé na kg; na Chodsku se jako "čuminy" (tak tomu říkaj) dávají velké koláče - chodské...ty jsou na kusy... Já kašlu na tradice a do práce budu péct medovníky a cukrovíčko :-)
Profilova fotka
Hani, tak si užívej pedikurku ;-) já bych taky šla na nějakou procedurku, ale musím si počkat :-D
Profilova fotka
kristy - to víš, hlavně, aby to v práci chutnalo, ne? leni - já se taky strašně těším, pač je to první procedurka. Na kosmetiku jdu až za týden.
Profilova fotka
jojo. nedovník miluju. Jen je to troch pracnější...včera jsem dělala zkušební verzi, tak se těším, jak dnes ochutnáme. mňam. jinak já zahrádkář si nehty poctivě stříhám hooodně na krátko, ale teď si je nachávám narůst. Sestra mě přemlouvá, ať si nechám na svatbu "udělat" asi ty gelové. tak ještě rozhodnutá nejsem :-|
Profilova fotka
Hani, já jdu na další za 14dní :-D protože tento víkend budeme nakupovat, další víkend mám rozlučku a pak mám procedurku ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?